11368
  • kHares
    #937
    Ha a light pontok elérik a maxot, akkor mi az a hatás ami megjelenik?

    A Sith helyőrségnél beszél az őrrel, hogy csatlakozni akarsz, erre mondja beszélj a vezetővel, a csaj a kantinban lesz, ad majd egy medált
  • Tomalak
    #935
    óóó anyám bocsűnat mindenkitől most próbálta mezt először kerlek ne haragudjatok picit nagy
  • Tomalak
    #934
    Naa nem tudok segiteni ??
  • Hmuda
    #932
    Gondoltam, szinte éreztem, hogy ez a béta peccs se ér semmit. Ugyanúgy "laggol" a kitüntetett helyzetű szobákban, szóval elég gáz egy kódolást csináltak a Bioware-nél.
  • Lacc
    #931
    Most vagyok Manaan-on, a Sith helyőrségen. Csak az a baj, hogy erőszakkal jutottam be :)) Hogy lehet anélkül bejutni? Ha swoop bike-al megyek már a hátsó bjáraton gondolom ott is harcolni kell. A főbejáratnál meg nem tudom átdumálni magamat a csajon...
  • antijedi
    #926
    az nem az hogy csak azt kell eldöntened hogy miylen "kasztu" jeti akarsz lenni? :)
  • Hmuda
    #924
    Tudsz valahol eredeti exe-t adni, mert nekem szétment a crackeléssel.
  • Hmuda
    #923
    Akkor még nem voltál a Tatooineon. :DDD
  • Tomalak
    #922
    Mit kell csinálni a taooinon a sárkánnyal a banthu fodder már megvan legyszi segitsetek.
  • Gnome
    #921
    Nah én felraktam a patchet original exére utánna rá a cdn lévő cracket...Hát meg kell hogy mondjam Kijavitott minden akadozást Tarison kivéve az Uper city-t...Ott néha beakad de a lower cityben egyszer sem akadt be...most járok a Dadooinon és ott is gyönyörűen fut...aki megteheti patchelje fel és rakja rá a cracket...nemtom ez hogy sikerült de nállam megoldotta a gondokat:)
  • Eye-scream
    #920
    Én a kicsiről beszéltem :)
  • precision
    #919
    Ha vki talál megoldást (patch v. akármi) az akadozásra (hang miatti) az sikítson!!! :)
  • Methylisocloro
    #918
    Igyekezzél egy kicsit légyszives
  • Mr. Perfect
    #917
    Ez a patch lehet, hogy javítja a hibát, de valszeg utána kérni fogja az eredeti cd-t. :-(((((
    Amúgy ha lenne annyi pízem nyilván 9800-at vennék, csakhát nincsen így marad az olcsóbbik megoldás...
  • KH
    #915
    nézzetek már ide.. www.lionheart.hu
  • Methylisocloro
    #914
    Bioware has release a BETA patch for Star Wars: KotOR (PC). The patch has been made to address 2 issues:
    1) Long pauses while playing with sound enabled using a motherboard with an Intel i845 or i850 chipset with 100mhz front side bus

    2) Crashing at main menu (the one with new game, load game, options) with a Radeon 9600

    Láthatóan probléma van a Radeon 9600-zal
  • Tomalak
    #913
    Vegyél inkább 9800 at :D Egyébként van valki akinek nincs baj mégis 9600 asa van de sokaknak baja van vele ugyhogy ha nagyon kotorozni akrsz inkább ne vedd meg. (Bár vaslzeg kijavitják ezt a hibát) a Döntés a tied
  • Methylisocloro
    #912
    dev-swkc.rar - ez a crackfix egyáltalán mire jó? ugyanis az nForce honlapján ki van nuke-olva azzal a szöveggel hogy az eredeti razor cracj a jó
  • Mr. Perfect
    #911
    Játszik valaki a gaméval ATI9600-as karesszal? Csak azért mert most szeretnék venni ilyet, és úgy olvastam, hogy gondok vannak vele. Előre is köszi.
  • precision
    #910
    Új detonátort rakj fel...nem is az volt a gond, és új detonator megoldotta!
  • mad mind
    #909
    Nálam egyszer valamiért ablak módra állt és akkor csinált ilyen hibát.
  • mad mind
    #906
    SPOILER
    Ha a csatornában lévő rancorra gondolsz, akkor csak adj neki gránátot vacsorára, a csonthalomba.
  • mad mind
    #903
    Milyen VGA van a gépedben?
    Radeonoknál catalyst 3.7, vagy az alattin nem megy jól.
  • Tomalak
    #901
    Najó visszatöltöttem egy mentést most öltem meg a mester emg a tnitványt. Ott állok naga of shadow előtt és azt irja a progi hogy még van egy star map a sirokban és az egyik sir bevan zárva.
  • precision
    #899
    Na végigolvastam a hozzászólásokat. Nekem is az a problem, hogy akad. A játék elején amikor az űrhajón vagyunk, és kilövöm magam egy kapszulában addig minden ok. De utána szaggat mint az állat. Hang nélkül nem szaggat, de úgy játszhatatlan...:(((
    Nincs vmi megoldás???
  • AndrewCB
    #898
    Bazz, ti hol tartotok már??? Lézer kard...

    Én azt a kurva Bastillát sem találom. Ja És most valami kurva nagy szörny van itt a város alatti részen, akit rohadtúl nem tudok kinyirni!
  • Tomalak
    #897
    Ez sem válasz aklrt lenni :D
  • Tomalak
    #896
    Elképzelhető hogy itt nagyion elcsesztem vmit kezdhetem előről ezekszerint?
  • KH
    #895
    hmm, lehet, hogy ez az X-box-é..
  • KH
    #894
    hát KotOR (Gamebanshee WT) itten akár még az is lehet..
  • Tomalak
    #892
    Hogy tudok visszamenni a sith akdémiára azt mondják csak studentek mehetnek vssza de én is visszakrok plz heeelp!
  • EndreMan
    #891
    PTW!
    Pedig érdemes megcsinálni azt a questet amiben megtalálod Griffet ugyanis Ő is ad küldetéseket.
    Tehát még csak aztsem mondhatom hogy sz**d le mert csak xp és kész .
    Egyébként épp az imént csókolóztam Bastillával!! Tudtam hogy sikerül!!!
  • precision
    #890
    Thx nem kell...felraktam egy új detonatort és megy faxán :))
  • Tomalak
    #889
    Most ott vagyok hogy elfogott az a helyi csuillagrombóló már el is huztam onnan közben evettem a csajtól a dupla laser kardját és most itt vagyok a tatooinon nem tom mit csináljak mert nem ad be küldetést csak azt a hogy a korribanon tomb of korbban ban van valami de oda meg nem tudok bemenni mert bevanzárva a sith acadmey. Helyi yodához sem tudok visszajutni egyszerűen nem lehet oda repülni. Plz help
  • Methylisocloro
    #888
    Én is kipróbáltam a gamét. Most már értem miért adott rá minden review 90% felett. Bioware megint nagyot alkotott. Olvastam a sok gép problémát, ide irom hogy az ujoncoknak ne menjen el a kedve: AMD Athlon 950MHz, 256MB Sdram, Geforce4 4200, SBLive konfigon 1024x768 Max beállitásokkal szépen megy. Csak a Soft Shadow bekapcsolása teszi tönkre de az teljesen.
  • Tomalak
    #887
    Ha a játék történetét végigvitted akkor már nem lehet viszszamenni és azt csinálni ami jó esik?
  • PTW
    #886
    AAAAAAAAAAAAA!!!!

    utanalovastam a hivatalos forumon es ez AZ!!
    nem hiszem el!!!
    attol van hogy amikor eloszor jartam a Sand People-nel akkor kinyitottam a cella ajtajat amiben kesobb Griffnek lennie kellene...
    Rohadtul megszivtam mert mar reg nincs oyan mentesem amivel ezt helyrehozhatnam 30 ora jatekidovel a hatam mogott!!!!!!
    pedig Mission a kedvenc utitarsam es ez igy iszonyat lehangolo hogy nem lehet megoldani a questjet....

    es az a durva hogy ez mar az Xbox verzioban is megvolt es a rohadekok nem voltak kepesek kijavitani..
  • PTW
    #885
    Hmuda!
    Mission questjet megcsinaltad?,

    (SPOILER)

    mert szerintem en bekaptam egy hatalmas bugot:
    ugye kiderul hogy a testvere a Tatooinon van es a "Sand People" elrabolta..
    szepen elbandukolok a taborba Mission es a harci-tolmacsdroid tarsasagaban meg is beszelem a dolgot a fonokkel es az beleegyezik hogy magunkkal vigyuk a csavot. es itt a gaz mert a ficko nincs sehol.
    uj bejegyzes a journalba nincs..a gyereknem hire se hamva,....
  • Bazooka
    #884
    Buckalakó jelmez király! Kár hogy gyenge. Pedig milyen jó lenne ezzel végignyomni. Meg a hozzá való hörgések nagyon jóóó!
  • Sephi
    #883
    Az engem egy lovesbol megolt... igaz az elejen... nah majd viszajovok es megboszulom :)))