11368
  • Knox
    #1151
    Hihetetlenül le tud kötni ez a játék! Nem vagyok igazán hc gamer, de ez Apuskáim, ez már valami!
  • Eye-scream
    #1150
    Lol, kecske is jóllakjon, káposzta is megmaradjon?:D
  • BlackShadow
    #1149
    LÉGYSZI AKI TUDJA A MEGOLDÁST H H KELL MEGCSINÁLNI AZT A QUESTET AMIKOR ODA KÉNE ADNI A SÁRKÁNYNAK A VMIÉT A BUCKA VEZÉRNEK ANÉLKÜL H ODAADJAM NEKI?? (kell a fénykardba mert elég jo kis kristály:) LÉGYSZI EMAILBE KÜLDJÉTEK EL MERT HOLNAP TUDOK ÚJRA BENÉZNI ÉS ADDÍGRA TUL SOK HOZZÁSZÓLÁS LESZ :)
  • BlackShadow
    #1148
    nem tudsz megoldást #1146 ra? :)
  • cyberjedi
    #1147
    Vki kérdezte, hogy hogy kell a tengeres bolygón (Manaan) a halak (firaxa) megmérgezése nélkül (ami a bolygoról való kitiltással jár) hozzáférni a Star Forge térképhez - ez a kedvenc feladványom volt a game alatt, régi matek feladatokra emlékeztetett. Megoldás:
    Van egy 5 (Container) és egy 3 (Injector) egységnyi tárolód a Kolto Control nevű irányítópanelnél, és 4 egységnyi hydro-bigyó mennyiségnél lesz instabil a tartalmuk, ami robbanáshoz vezet. Tehát a cél a Container 4 egységgel való feltöltése, amihez annyi eszközünk van, hogy a két tárolót tele tudjuk tölteni illetve a kettő között tudunk áttölteni. Király!

    Megoldás:

    Az irányító panelnél:

    1., Töltsd tele a Containert (5-0)
    2., Töltsd át az Injectorba (2-3)
    3., Üritsd ki az Injectort (2-0)
    4., Töltsd át a Container tartalmát az Injectorba (0-2)
    5., Töltsd tele a Containert ismét (5-2)
    6., Töltsd át az Injectorba (4-3)
    7., Lesd, hogy mi történik....

    Érdekelne, mennyire jöttetek rá magatoktól, vagy mindenki csak beleeresztette a mérget a vízbe, "hadd pusztuljanak a halak".... :))
  • BlackShadow
    #1146
    na fasza tatooinon már csak 1 quest maradt hátra, mégpedíg h adjam oda a sárkánynak a vmiet a buckafőnöknek, nos odamentem a droiddal és nem volt oyan h adjam neki oda, szal beépítettem a fénykardomba :D h kell megcsinálni h eltünjön az a quets?
  • Eye-scream
    #1145
    Hát én a végén mérkőztem meg vele, (pont mielőtt elhagytam volna a bolygót) és simán nyertem...
  • radical
    #1144
    A Tarison, van a verekedős arénában az a manus akivel életre-halálra kéne mérkőzni, őt mivel lehet lenyomni? Mert kellenének a cuccai és később nem lehet ugye visszamenni lejátszani vele a cuccot. :)
  • antijedi
    #1143
    az a map csak arra kel hogy egyátalán mehess arra bug szava van de gondolom azal magyarázható hogy az az oda vezető ut térképe vagy mitomén :P
  • KH
    #1142
    november 28
  • BlackShadow
    #1141
    ize nekem van egy mapom az eastern dune sea-rol mégis ha odamegyek akkor fel kell derítenem...miért?? :(
  • Hmuda
    #1140
    Nem is sejtem, hogy ki volt az a régi ismerős. :DDD
  • BlackShadow
    #1138
    joh értettem mit mondtal :)
  • antijedi
    #1137
    mondom nem de mind1, enyire azért nem érthetetlen amit irtam:
    meny és "beszélj a banthákal, ako majd megtámadnak buckalakók, azt ujra "beszélj" velük és sárkány meghaljamagát
  • antijedi
    #1136
    most irtam... :P
  • Eye-scream
    #1135
    Amúgy a játék legnagyobb poénját szvsz nálam eddig az öreg néger jedi nyomta:
    "Ismertem egy embert régen aki nagyon hasonlított rád, ugyanilyen bátor hűséges és megbízható volt, és neki is olyan szagú volt a szájha mint egy banthának...."
    Nem pont ugyanez a szöveg, fejből írtam de ezen én behaltam :D
  • BlackShadow
    #1134
    jah akkor ott nincs iyen külön cseles megoldás csak öljem meg? akkor meglesz muhahaha :D 3 jedi csak elintézi :DD
  • antijedi
    #1133
    mondom hogy bug... :P
  • BlackShadow
    #1132
    nah vkiiii HOGY KELL KINYIFFANTANI A SÁRKÁNYT? :)
  • antijedi
    #1131
    banthafooder felvesz, odamegy bantha, rányomj beszélget vele, jön muvi, jönek buckalalkok, bántani buckalakókat, viszameni banta, beszélgetni vele megint, jöni muvi amiben jöni ki sárkány és megdegleni...
    remélem nagyébol érthető :PPP
  • Eye-scream
    #1130
    Ez a #1126ra ment:)
  • BlackShadow
    #1129
    de az a szép h a "karakterlapon" ahol van az h h állok (light dark stb) ott nem 8on vannak az értékek :)
  • Eye-scream
    #1128
    Nekem sem.
  • Lacc
    #1127
    Hát azt a nagy járművet nehéz nem észrevenni :D De érdekes, nekem egy hullánál se volt semmi. Na megnézem megint.
  • antijedi
    #1126
    ako az valami bug lesz szvsz, nekem iylen gondom nem volt...
  • BlackShadow
    #1125
    nemtom en az elejen csinaltam egy 14 - 14 - 12 - 13 - 13 pontos elosztást, azt most léptem szintet és néztem h minden 8 on van!
  • BlackShadow
    #1124
    amikor kimész lesz egy nagy jármű elötte 3 bányász nekik segítessz és az egyik halott buckanal lesz egy ruha, és egy másik arrébb lesz egy halottnál uugy :)

    ---

    szal h kell kinyírni a sárkányt? :)
  • antijedi
    #1123
    nekem minden második buckalako hagyot maga után egy rucit meg egy botot... :P
  • antijedi
    #1122
    mért állna vissza???
  • Lacc
    #1121
    Most vagyok a Tatooineon, valahogy tárgyalni kéne a buckalakókkal. Kifüstölni nem akarom őket. Elvileg kéne szereznem valami álruhát, de egyik buckalakóról se tudom lehúzni, a sivatagban se találok sehol.... A droid már megvan (nagy poénokat szokott nyomatni :D), szóval a frodítással már nem lenne gond.
  • antijedi
    #1120
    dehogy, a hülyeségekért light side pontokat lehet kapni..., pl normális az aki megkiméli egy ember életét és nem veszi el a pénzért egy ls pontért cserébe? szeirntem nem :PPP meg amugyis dark side powa! ;P
  • BlackShadow
    #1119
    ja mégvmi, az benne van a játékban h a status pontjaim (str, dex, etc..) amikor jedivé válok visszaáll 8 - 8 - 8 -8 ra??
  • Lacc
    #1118
    Hát nekem ennyire nem jött be a Pazaak, szvsz az egész csak a szerencsén múlik. Na nem mintha bármelyik másik valós kártyajátékkal ez nem lenne így (talán emiatt nem szeretem annyira azokat se) :)
  • BlackShadow
    #1117
    még jó h gyakran mentek:) oyan hüyeségekért lehet dark side pontokat szerezni.. :)
  • Hmuda
    #1116
    Höhö, ha megtalálnám a kártyák képfileját, akármég magyar-kártya képekkel is lecserélném. :DDD
  • Eye-scream
    #1115
    Hát én épp ott tartok, de a nyomozás megkezdését holnapra halasztottam, Khassyyk felszabadítása volt a mai program, egy bolygó megmentése elég egy napra...:D
    A Pazaak meg felturbózott huszonegyezés, de jó:)
  • BlackShadow
    #1114
    gondolom ha megmérgezem őket dark side pontot kapok mi?

    --más--
    lentebb volt vhol h h kell kinyírni a sárkányt tatooinon, nos nem tudná vki leírni h hányas hozzászólás v még1x leírni h kell? túl sok idő lenne visszakeresni :)
  • Hmuda
    #1113
    Nekem annyira tetszik a Pazaak, hogy azon gondolkozok, hogy elkezdek kártyákat nyomtatni és vinni a suliba, hogy mások is megismerjék.

    Másrészt #1104 plz.
  • Eye-scream
    #1112
    Olvass vissza úgy 5öt :P
  • Eye-scream
    #1111
    Amúgy a paazk egy kártyajáték és az első bolygón lévő bárban vehetsz hozzá alappaklit majd később találhatsz hozzá extra kártyákat is...