11368
  • CarajoEsp
    #1297
    Pedig még szó is volt róla ,hogy Kotorban lesz Multi. Ám az tény ,hogy a könnyed moddolással egy 3-4 hónap munka után lehetne bele multit tenni. (Mivel NWN-motor hajtja)
  • antijedi
    #1296
    tudom, tudom, de ez akoris geciség szvsz, ezzel a kurva pénzhajhászásal baszna el minden gamet ujabban, ugynézki ez a divat... :/
  • Augustus Gigo
    #1295
    amit írtam az swg-vel kapcsolatban, azt úgy értem, hogy direkt nem raknak be rpg-be multit, mert akkor mindenki azt nyomná ingyne, nem pedig a fizetős galaxiest
  • antijedi
    #1294
    ezis? király... :/
    amugy ebben mi hasonlit kotor-ra? mert ahogy elnéztem nem sw, tehát ako nwnhez hasonlit mivel a kotor is cak egy nwn "clone" sw környezetben :PPP
  • antijedi
    #1293
    midenki ezel a tetves sgw-vel jön... :P
    előfizetős gamék nálam elvből kilőve , nem vagyok milliomos..., ha egyszer kéne megveni a key miat még akár áldoznák is rá esetleg de ez a havi fizetősdni nekem nagyon nem bejövös...
  • G_ArchAngel #1292
    nem, csak single...
  • Augustus Gigo
    #1291
    ha a kotort multiba akarod nyomni, fizess elő a galaxiesra
  • Augustus Gigo
    #1290
    meglátjuk
  • antijedi
    #1289
    és ebbe már elsz mutly? :PPP
  • harczos
    #1288
    NWN TLK Editor 1.1
  • Augustus Gigo
    #1287
    linket tudsz hozzá? leszedés miaat
  • harczos
    #1286
    télleg jó a nwn-es tlkedit, szal asszem beleugorhatunk a mélyvízbe :)
  • G_ArchAngel #1285
    akkor én néztem el bocsánat, én általában nem is veszem észre a konzolokat, mert felturbozott kvarcjátéknak tartom ezeket a vackokat, azoknak való akiket már zavar a dok billentyű és az hogy egy géppel nem csak játszani lehet (tudom, tudom lehet veleük már mást is csinálni, de ha majd épületeket terveznek XBox-szal, akkor majd hiszek bennük)
  • cyberjedi
    #1284
    Quick Facts
    Publisher: Microsoft Game Studios
    Developer: BioWare Corp. ™
    Format: Xbox™ video game system
    Game Type: Single player action RPG
    Availability: Calendar 4th quarter, 2004.
    Price: TBD
  • cyberjedi
    #1283
    lwb jól láttad, XBOXra is jön a Jade Empire:

    http://xbox.ign.com/articles/451/451694p1.html
  • G_ArchAngel #1280
    Iwb,

    valamit elnéztél, a "Jade Empire" csak PC-re lett fejleszteve: official site
  • Augustus Gigo
    #1279
    /remélem/
  • Augustus Gigo
    #1278
    majd lesz pcn is
  • lwb
    #1277
    Asszem csak XboX... egyelőre... :(
  • Augustus Gigo
    #1276
    dantooinon elsőzőr megölöd a két mandalori csoportot, majd miután ez megvan, menj vissza ahhoz, aki a feladatot adta. ezután ha visszamész az egyik helyszinre a, ahol voltak megtalálod a főmuftit, arra már sajna nem emlékszem melyik helyen volt
  • RaveAir
    #1274
    Nem tudom, hogy mennyire néztétek a játék főkönyvtárában lévő file-okat. A dialog.tlk elég sok mindent elárul... :)
    Megnéztem és elvileg a Neverwinter Nights-hoz használható tlkedit progival átirhatóak a szöveges részek magyarra. A bejegyzések száma nem haladja meg a 50000-et. :> Szóval hajrá!
  • Augustus Gigo
    #1273
    érdekes szerintem, hogy a játékban mindenki szinte ugyanazt az arcot választotta magának:)
  • Lacc
    #1272
    No nekem is van műr egy mentésem ott, ahol el kell dönteni hogy beállok a sith-nek :P Szóval most végigtolom Light-ban, aztán jöhet a dark ;)

    De egyenlőre tengerpartos szigetes bolygón vagyok.
  • G_ArchAngel #1269
    OFF

    Bioware új rpg-je, ami a K.o.t.O.R. alapjait örökölte:

    Jade Empire battle movie

    ON
  • Hmuda
    #1268
    Bendaknál sajna nincs apelláta, ott mindenképpen kapsz dark pontot, de Dia-t csak meg kel fenygetni, hogy beszéljen (jó oldalon érdemesebb előbb győzködni), vagy kicsinálod és akkor elmondja hogy mi a szive baja. Utána márcsak annyi a dolgod, hogy elmész A Lower City kocsmába és ott beszélsz a fickóval, aki a vérdíjat tűzte ki a fejére.
  • Nyiri
    #1267
    Szerintem inkabb SITH-l nyomd vegig. Amikor mar elegge darkos vagy, olyan parbeszedek vannak, hogy neha mar azt hittem ramtamadnak Carth-k :)
  • Nyiri
    #1266
    Amikor sith voltam, akkor eszrevettem, hogy Bendaknal kaptam dark pontot. Meg lehet azt oldani targyalassal is?


    Light-n nyomom. Az elejen DEA-t nem akarom kinyirni (eddig akarmit csinaltam, a tobbi hunter mindig ramtamadt), azt kerte dumaljkat a fejvadasszal, hogy ne bantsa. De nem tudok zoldagra vergodni vele.
  • Hmuda
    #1265
    Most akkor asszem újrakezdem és nem fogom hagyni, hogy jó light pontokat (mintahogy a lentebb látható karimmal is automatikus reload ha véletlen dark side pontot kaptam (csak egyszer kaptam, mikor Bendak-ot győztem le Duelben Tarison). Szóval következő karim erősen sötét lelkületű lesz.
  • Skynet
    #1264
    Hát eddig még a legkeményebb ellenfél is kidőlt annyitól hogy 3 jedivel emberenként 2-szer ráküldtem a fénykarddobást...:)
    Aki ezt túlélte annak meg pár csapás kellett..:)
    Amúgy a játék istenkira' kiváncsi lszek mivan ha darkside-ost csinálok light helyett,és mivan ha csajjal kezdek,mert ugye egy csaj nemnagyon fog ilyen love dumákat lenyomni Bastila-nak..:)
    Csak azokat a qqqqva bugokat azér egy patchel kijavíthatnák...

    Xido: ha Lucasbácsi kigravírozza az eredeti Darth Vader fejét és beleteszi az öregre maszkírozott anakinhülyegyerek fejét akkor nyugodtan elmehet a pitsuba.....Darth Vader FOREVER!!!!
  • Hmuda
    #1263
    Na végigvittem. Szerintem nemcsak hogy az eddigi egyik legjobb SW játék, de az eedigi egyik legjobb RPG is. A társak érzelmi kötődését nagyon jól sikerült beilleszteni plusz egy rakat oylan dolog, ami jobbá teszi ezt a játékot mint az eddig megjelent többit (remek aljátékok, tárgy upgradek, jó harcrendszer, stb). Max a Morrowind áll efölött...

    Bazooka: már mondtam, hogy egyik erőm se hat rá. Ebböl leszürhetted volna, hogy nekem nincs semmim ami hatna rá. :PPP
  • EndreMan
    #1261
    Carth fia tehet egy szivesseget......
  • PTW
    #1260
    Ahh tulvagyok a Csatahajon.....gyonyoruseges tortenet.....
    szerintem a legjobb force power a Force Immunity
    benyomom minden Dark Jedi elleni harcban, Bastila-ra Knight Speed es ugy Flurry tamadasok sora , eselyuk sincs! igy mentem vegig a hajon , kb egy szoba 3 masodperc volt...Saul admiralis mukkannni sem tudott
  • Bazooka
    #1259
    Droiddestroy-t használj
  • Hmuda
    #1258
    Nekem a Sith kódex túlságosan emlékeztet a nácik világszemléletéhez. Aki gyenge elbukik, csak küzdelem árán maradhatunk fent. Hát kösz, de nekem ilyen nem kell...
  • Hmuda
    #1257
    Épp most agyalom Malakot, de a többiekre semmi nem hat. Minden erőt próbáltam, de úgylátszik az ami Malak használ, nekem nincs. Mostakkor addig kell ütnöm, míg mindet ki nem szívja?
  • antijedi
    #1256
    nézőpont kérdése, szerintem meg az röhejes amit a light jetik makognak, a sith kodex szvsz tökéletesen helytálo és igaz, szal én elkötelezett sith vagyok... :P
  • Hmuda
    #1255
    Karakterem. Már hányingerem volt a sok sötét Jeditől itt a fórumon. :PPP
  • BlackShadow
    #1254
    dantooinon hol van a fő raider? nem találom :\ ahhoz meg nincs kedvem h fel le mászkáljak azon a nem pici boygon!
  • Hmuda
    #1253
    Menj át másik bolygóra és ott gyakorolj és mikor megvan, akkor menj vissza Manaanra és csináld meg a küldit.
  • BlackShadow
    #1252
    na fasza, az egyik jedi társamnak van affect mind-ja de ha rámegyek vele h dumaljak akkor csak az alap karakter tud hazudni :(( azon a boygon már mindent megcsináltam az kivételével és azt is meg akarom csinálni :( mi tévő legyek? még kb 2000xp kell a kövi szinthez