11368
  • Tomalak
    #1066
    A zellenségeseket levertem a ne mellnséesekkel beszéltem ott vannak a templom előtt de az csak azért sem nyilik ki és nem lehet velük nagyon beszégetni sak ok szolnka hozád mind ugynazt szinte.
  • Gandibá
    #1065
    Mennyi ideig kell mászkálni és várhatóan melyiknél jön elő?
  • Lacc
    #1064
    Ha megöltél minden Mandaloriait, akkor mászkálj még, mert a főnök az egyik manadaloriai csapat (volt) helyén lesz.

    Juhani pedig automatikusan veled jön, ha majd elmész a bolygóról.
  • Nyiri
    #1063
    !!!SPOILER!!!
    Konnyen... Van ket GyolyoSzemu banda a bolgyon. Az egyik ellenseges a masik nem. Na amelyik nem (villamok vannak hazuk elott)

    Amelyik neked kell az a templomtol visszafele indulva balra van.

    Bemesz es dumalsz. Azt mondjak, majd hogy ki tudjak nyitni bejaratot. Ha vege a dumanak, visszamesz a templomhoz es ott talalod a papokat. Azt mondjak, hogy csak egyedul mehetsz be. (Furangos dumaval elintezheted, hogy 2-n menjetek be).

    Ennyi. Bent van egy erdekes fejtoro :)
  • Gandibá
    #1062
    Mandalori fönök hol?! Mert megöltem mindet, de nem találom sehol!
    Jihuani meg már elment a jedi erődből, nincs ott ahol eddig állt.
  • Eye-scream
    #1061
    Jihuani ott van a jedi erődben miután visszahoztad a tanácsba...
    A Mandalori főnökről már írták, hogy előbb meg kell ölnöd az összes mandalorit a pályán (van vagy 3-4 csoport) azután tűnik fel a főnökük.
    a halott telepest pedig próba -szerencse módszerrel is megoldható de ha egy kicsit is odafigyelsz összerakható a sztori...
  • Tomalak
    #1060
    TE ügyesnek tünsz mát megbocsáss. Ne mtudod hogy lehet bejutni a Temple of Acientbe?
  • Gandibá
    #1059
    Jelenleg ott vagyok hogy a Jon nevű ember asszondja, hogy nyírjam ki a Mandalori főnököt, továbbá Jihuani-t is meg kell keresnem (miután már visszahoztam a Jedi tanácsba), nomeg a megölt telepes problémája is nyitott. Valaki heeelp!
  • Eye-scream
    #1058
    Én alapból duplapengéjűt kezdtem el használni, már az első bolygón találtam egyet!
    Egyébként szvsz tökmindegy a kristály színe... Ott magyarázták, hogy a guardian színe a kék meg blablabla de én alapból sárgát kezdtem mhasználni aztán átnyergeltem zöldre de semmit nem szólt senki miatta...
  • Gandibá
    #1057
    #1026 plzplzplz
  • Nyiri
    #1056
    Dehogynem... Pl van a tornado, az felemeli az kijelolt ellent es porgeti a levegoben, folyamatosan sebzi. Kozben a kornyeken allok elesnek.

    Aztan van a Droid Destroy. A legdurvabb droidot is 2 ilyen erohatassal padlora kuldod. Nagyob fokozaton egyszerre 4-5 droidon hat. A vegen ha droidok jottek, en villammal a kopasz droid destroyyal masodpercek alatt inteztunk el droid szakaszokat (a legvegen a prototipusokat is)
  • Tomalak
    #1055
    Nekem nem volt jobb :D
  • Eye-scream
    #1054
    Pedig mondja a wokiee aki a küldetést adja...
  • Hmuda
    #1053
    Köszi, erre álmomban se gondoltam volna.
  • Eye-scream
    #1052
    Csak a hatásuk, a sötét oldal maga nem :)
    Szvsz elég gáz, hogy a "jók" semmi normális támadó cuccot nem kapnak. Egyedül a push meg a bénítás jó, de azok se jók, hanem semlegesek :)
  • Eye-scream
    #1051
    Csak akkor tűnnek elő a mandaloriánok ha nincs a kezedben fegyver (a fő karinak). Menj oda ahol 3 wookie tetem van úgy hogy nincs a fő kari kezében fegyver. 2 ilyen hely van, a másodiknál az egyik támadónál nála lesz a swoop bikehoz való cuccos.
  • Hmuda
    #1050
    Kashyyykon merre van a Mandalori swoopokhoz a szükséges cucc? A Wookie mellett lévő hullákon nem találtam semmit, és szeretném megcsinálni ezt a küldit.
  • Augustus Gigo
    #1049
    uccsó két ürgét én gránáttal/kábítós fajta/, illetve kardokkal végeztem ki, ha eszméletlen , akkor eccerű
  • Gandibá
    #1048
    #1023 és #1026-ra nem tudod a megoldást? Vagy valaki nem tudja?
  • pedro870
    #1047
    találj egyet :) Azt hiszem a Tatooine-on, a városban lehet "találni" 1 duplát, 1 szimplát és 1 rövidet.
  • antijedi
    #1046
    SPOILER WARNING:



    az normális ha sith akadémián az "artifact" kard ami az egyik sirban van jobb mint a fénykardom amit használok (minden kristályhely be van töltve benne :P)??? :P
  • antijedi
    #1045
    majd ha öldököltél eleget lesz 50fajta fénykardod és azt használod amelyiket akarod :P
  • pedro870
    #1044
    "Nagyon megtetszettek a sötét oldal erői...:)"

    Hmm, akkor ne játszd meg magad, irány a sötét oldal! ;)
  • Gandibá
    #1043
    És ezt hol tudom beállítani hogy kétkezes kardom legyen?
  • Eye-scream
    #1042
    De még 1 kérdés:
    Az hogy light vagy dark side erőket használok befolyásolja azt, hogy milyen lesz a jellemem? Kapok vmi megrovást vagy ilyesmit? Esetleg dark side pontokat ha sokat használom a sötét oldal erőit?
    Nagyon megtetszettek a sötét oldal erői...:)
  • Eye-scream
    #1041
    Jah tárgytalan, most vettem észre, hogy levitte a 20-20at 19-20 ra:) Vagyis 5%ról 10%ra nőtt a critical esélye... Asszem maradok annál ami +3 attack bonust ad :)
  • Eye-scream
    #1040
    Hmm a keen mire jó? Elvileg bónuszt ad a criticalhoz nem? Csak mert hiába tettem bele a fénykardomba a kristályt ami keent ad sem a critical sebzés mértéke nem nőtt, se nem írja ki hogy keen! Szerintetek hagyjam benn a +1/keenes kristályt vagy tegyem bele a +3asat?
  • Tomalak
    #1039
    PLz heélp hogy tdok bemenni a templomba? azon a bolygón ahol partokatkellet gyűjtögetni mert tönkrement a hyperspace?
  • Pöty
    #1038
    Kétkezes kard nagyobbat sebez de kisebb a kritikus ütés esélye. Egykezes fegyverekhez van egy duel feat ami maxon +3 attack +3 védekezés ezért azt érdemes használni (szerintem) főleg hogy pisztolyokra is beadja. Én egy olyan kardot használok amiben az egyik kristály 17-20 as dobásnál ad kritikust, ez max kritikus ütés feat-tel már 8-20 as dobás vagyis 60% hogy kritikusat ütök. A másik kristály meg +2-12 sebzés kritikus ütés esetén.

    Az erő a melee-nél +attack +sebzés

    az ügyesség lőfegyvereknél +attack egyébként +védelm mindenben
  • precision
    #1037
    Oké!:)
  • Braveheart
    #1036
    Olvasd el megint a mondatot :)
  • precision
    #1035
    "csak" ...nem elég?:)
  • Braveheart
    #1034
    Na felraktam a gamet, gyakori fagyások+szaggatások vannak csak...
  • Gandibá
    #1033
    Jah még 1 kérdés! Mivel már Jedi vagyok, nem tudok majd valamikor másik fénykard stílust választani.. pontosabban duplapengélyű kardot vagy két kezes kardot?
  • BlackShadow
    #1032
    bolgyok között lehet mászkálni, max tarisra nem tucc visszamenni, azt majd észreveszed h miért nem lövöm le a poent ;]
    fenykard használata az egy külön FEAT lesz :)
    Treat Injuryra sztem tegyél többet nekem az már 10en vhányon van és asszem attol kevesebbet sebzodsz es tobbet kapsz amikor healezed magad :)
    feateknél naon sok cucc van az a problem és sztem nincs annyi szint h mindenre rakjal :D
  • Pöty
    #1030
    A hullakupacba kell beletenni az illatanyagot. Nehogy aszongyátok bunkó vagyok!
  • Gandibá
    #1029
    Ilyen stílussal inkább menj kapálni a mezőre :|
  • Pöty
    #1028
    wazz.. eddig szerettem benézegetni ebbe a topicba de annyi láma ökör lett itt hirtelen hogy a gyomrom kifordul! Miért nem tetriszeztek inkább?
  • Knox
    #1027
    HELP!!

    Spoiler még tarisrol!


    Naszoval az a szitu, hogy most másznék bele a Vulkar bázisba a csatornákon keresztül de ottan van a rankhor! A probléma az hogy a fickoval sikerült átfutni solo modban, de a többiek ott maradtak és velük nem sikerül, a ficko meg nem jön vissza, mer elkapja a szörny! hogyan kell kicsinálni az óriást?
  • Gandibá
    #1026
    Minden mandalorit kicsináltam, és nekem nem sokat mond hogy robogók, mert kb 3 hely van vagy több ahol robogók vannak ;).
    Juhanit már legyőztem, győzködtem, visszament a Jedi tanácshoz, aztán megint elment és meg kell keresnem. De nem tudom hogy hova.. :(