11368
  • kHares
    #1442
    A vuki mondja, hogy rakd el a fegyvereidet, mert gyíáván támadnak. Mászkálj a vukitól a bike-ok felé, kétszer is megtámadnak aztán be kell rakni egy részt a bicajba, erre jön a főnök. Ennyi

    A szabályok szerint a dexnek semmi köze a fénykard forgatásához/mert közelharci fegyver/, de ettől független lehet hogy itt így van.

    Meg elég zavaró, hoy néhány szabályt kivettek meg átalakítottak, holott más crpg-ben működött. Az meg nevetséges amikor a nagy light jedi elkezdi megfullasztani meg széttúrni a másik agyát és nem kap darkside pontokat. Meg a hiányos feat és skill rendszer...
    Persze nem akarok lebeszélni senkit a játékról, csak mindig furán veszem ha a "legjobb" és stb. jelzőkkel dobálóznak egyesek. Régen még voltak jó játékok. De ma? Lassan úgy beszélek mint egy öregember, szal le is lövöm magam
  • lipovics
    #1441
    Sracok!
    Eleg minden bolygon addig idozni, amig megnezem a csillagterkepet?
    Mert most megyek el a vizes bolygorol, de van kb 6-8 meg nem oldott quest :\
    Ez nem fog befolyasolni engem, vagy mindent teljesiteni kell, amit elvallaltam?
  • BlackShadow
    #1440
    vki nem tudja h merre vannak Shadowland-ban a mandalorianok (nemtom h h irjak pontosan:)?? megtaláltam pár "biciklit" az egyiknél lehetne csinálni majd vmit de egyelőre nemtom mit, szegeny vuki meg a bejáratnál csak arra vár h megöljem a maradék csávókát. Merre vannak??

    Amugymeg télleg érdekes h nemtod befejezni az ali-s questet :) de legalább nem marad ott mint active quest :)
  • Hmuda
    #1439
    A társak mindegyike máshol tart a fejlődésben mint a karaktered, szóval máskor lépnek szintet és ez Carth-ra is igaz. Bendakot meg érdemes kicsit később kicsinálni, mert az elején nem vagy elég erős hozzá.
  • Hmuda
    #1438
    Bemásoltad a megfelelő patch filet a kotor könyvtárába?
  • magus
    #1437
    patcht felraktam, egyszeruen csakl atmasolgattam ees megjavult mind2. se szaggatas se restart. most ott szivok hogy tarison az aernaban a legfobb ellenseget vmi karlt nemtom megolni. de most szereztem 500 kreditet, lehet veszek vmi pancelt vagy fegyvert. amugy carl, a masodik ember az eddig egyaltalan nem lepett szintet. az gaz? csak mert en mindig az en fohosommel megyek, az kardozik a carl az meg lo hatulrol. ot sosem iranyitom....
  • Shaman
    #1436
    Egyébként meg van ami nem tetszik a gammában,méghozzá az,hogy vannak questek,ahol ha lineárisan játszol nem csinálhatod meg:-(((
    Még jó hogy beleolvastam a leírásba is kicsit.
    Példa: Kashyyykon Eli Gand és Matton questjét nem tudod megcsinálni,ha lennt Lower Shadowlandban,Freyyr mellé álltál.(aki tudja miröl beszélek az tudja,aki nem annak mind1) Szal csak akkor tudod,ha lemész (vagy 5 szinten át) megtalálod ami kell,s feljössz mielött beszélnél Freyyr-el,s akkor le tudod adni,majd mehetsz vissza folytatni az eredeti questet. Ebböl még nem lenne gond,de erre SEHOL sincs utalás,szal te csak mész,mendegélsz lennt szépen megoldod a dolgokat,örülsz hogy megtalálod ami kell a fenntieknek,s mikor feljössz,jön a nagy bukta,hogy Hoppá ezt a questet nem tudod megcsinálni......
    Legalább utalnának rá!
  • Gandibá
    #1435
    Amúgy erre a "lagg" effektre van 1 trükk. Amikor látod hogy megakad, fordítsd el a legközelebbi fal felé a nézetet (hogy oldalról látszódj), és akkor megint normál sebességű lesz. Nekem így tökéletesen fut, már amennyire egy 700as gépen mehet :). De Mhuda tippjét is kipróbálom holnap, majd megírom, hogy sikerült e.
  • Shaman
    #1434
    Jó lehet,hogy igazad van,mert már ezt mások is írták (bár erröl official site-on egy szó sincs)
    Egyébként mind1,mert én Consular vagyok,szal inkább az erö használatra mentem rá,mint a fénykardra (bár ugye amíg kevés a manapontom,addig azért használom)
    (tudom hülye szó a manapont,de hirtelen ez jutott eszembe,reméklem értitek:-)))
  • Shaman
    #1433
    Egyébként lenne egy kérdésem.
    Az hogy mennyit sebez egy forceom pl. villám melyik attitude befolyásolja? Wisdom,vagy melyik?
    (az okes,hogy ha fejlesztem ezt az eröt második,illetve 3. fokozatra,de ezen kívül befolyásolja még valami?)
  • Ferro_TwL
    #1432
    Nem, ügyesség kell, teszteld le. (Csak a sebzését befolyásolja az erő, a támadást az ügyesség.)
  • Shaman
    #1431
    Ööö ezt honnan vetted?
    Akkor idézek okes?:
    "Strength (Str): Represents physical power. A high Strength adds modifiers to melee damage and chance to hit, which is important for characters who use close-combat weapons (vibroblades, lightsabers). "
    Ezek szerint mégis kell stregth a lightsabre-hoz,nem?


  • Shaman
    #1430
    opsz a krekk link el van cseszve. csekkold #951. komment környékén.
  • Shaman
    #1429
    Na akkor összefoglalva: peccs innen
    Krekk hozzá meg: _[EFNet].rar]innen
    Cimbinek legalábbis így müködött.
  • Shaman
    #1428
    ööö ő még nem a krekkelt peccset tette fel,hanem simán a peccset,s utána a kerekket hozzá. (nemtom a 2 ugyanaz-e)
  • Shaman
    #1427
    Csekkold #1318-as kommentem.
    ha felteszed peccset,szedd le hozzá cracket,s akkor jó lesz,havernak így megjavult.
    Mert ha az eredetivel iratod felül,akkor marad 1.00-ás verzió.
  • magus
    #1426
    letoltottem a crakcelt patchet, azt irja az info rakjam vissza az eredeti 1.00-as exet, de mikor updatelni szeretnem, akkor ezt irja ki es nem szed lese mmit. szte nem kell patchelni.


    our game version is: 1.00.514058 English

    Pinging: swpatch.bioware.com
    Retrieving autopatcher version information
    Retrieving game patch information
    Latest Game Version Available: 1.00.000000
    You are up to date. No patch file required.
    Time taken to patch game 0:00:01
    Checking for additional content.
    Connecting... swpatch.bioware.com
    Downloading sw_pc_english_optional_content.txt
    There is no new content available for download.
    Done
  • Shaman
    #1424
    Konfigokat,vagy legalább vidkártyákat mondjatok már ilyenkor mert nagyon sokan panaszkodtak erre.
    nekem ATI8500-ösön gond nélkül fut (igaz tág tereken kicsit receg). Cimbimnek ATI9600-as úgy hogy fennt van a peccs,meg a crack gond nélkül fut.
    Lehet,hogy megint Nvidia suxx van,mint a Max Payne 2-nél a tükör effect???
  • Shaman
    #1423
    Így van ahogy Hmuda mondta:
    Nem az dönti el,hogy milyen jedi vagy hogy rossz vagy jó eröket használsz,hanem az,hogy mire használod!
    Ez egy idézet akart lenni,de sztem nem pontos ezért nem tettem idézöjelbe.:-)
  • magus
    #1422
    hát, nekem azt szokta csinalni, mint amikor multiban alggol, hogy hirtelen ott termek a palya amsik vegen. ja es most mar 1 perc jatek utan is ujraindul.
  • Hmuda
    #1421
    Hát nem árt pl másoltatot csinálni az ini fileról, hogy még véletlenül se csessz el benne semmit, de mondom, hogy cask azok rakják fel, akiknek laggol a megfelelő helyeken.
  • magus
    #1420
    milyen megfelelo biztonsagi mentesek?:D szal az a beta patch, es azt hogy kell felrakni?:D nem igazan ovlasgattam a forumot es van vagy 1418 hozzaszolas
  • Hmuda
    #1419
    Ezt most komolyan kérdezed? Luke is jó Jedi volt és milyen lazán lecsapta a faterja kezét. Jó, kicsit ideges volt de akkoris. Szóval nem kell aggódni, legyél nyugodtan jó, attól még mindig ugyanannyit fogsz irtani ellenfeleket mintha rossz lennél. Még a beválasztható erőket se befolyásolja, ugyanúgy lehet jó jediként villámokat szórni meg életet szívni, mint rosszként gyógyítani, meg védőaurákat varázsolgatni. Az, hogy jó-rossz a karaktered igazából csak a kinézetet és a párbeszédeket befolyásolja (meg a játék végkimenetelét). Illetve ha a jó-gonosz skála a karakterképernyőn eléri a maxot-minimumot, akkor kapsz egy oldalnak megfelelő mastery képességet. Még nem tapasztaltam a hatását, a manualban sincs leírva, de gondolom annyi, hogy ha gonosz masteryt kapsz akkor a gonosz erőket tudod kevesebbért és erősebben elsütni és fordítva igaz lehet a jó masteryre.
  • Hmuda
    #1418
    Ja és a legfontosabb:

    Akinek akadozik a lakásokban meg még pár helyen (nem belassul, hanem elkezd laggolni, nem mindegy), rakjátok fel a patchet, rakjátok rá a régi tört exe-t és az swkotor.ini fileban írjátok át a következő két sort erre:

    Environment Effects Nonstreaming=0
    Environment Effects Streaming=0

    Nekem eddig a Tarisi lakás kezelhetetlen volt, amint elindultam bármerre, fél pillanat múlva a szoba másik végében voltam és a továbbiakban csak heves ember-egér párharc útján tudtam akárcsak kicsit is elmozdítani a karaktert a jelenlegi pályájáról. Szóval akinek ez a gondja, az tegye meg amit írtam, persze a megfelelő biztonsági mentések megtétele után.
  • magus
    #1417
    csak azert kerdezem, hogy ha jo vagyok, akkor felerek egy gonosszal, vagy ilyen nadszal vagyok, es hirdetem az iget, hogy szeressuk egymast, de nem tudok semmit se csinalni
  • Hmuda
    #1416
    Szvsz az a dolog, hogy kinek adod a szérumot abszolút a lelkiismereteden múlik. :PPP
  • Shaman
    #1411
    jelen példában a maffiafönök többet fizet érte,de ezért dark pontokat kapsz. Értelemszerüen ha a dokinak adod,akkor jó pontokat kapsz,s minimális,illetve semennyi pénzt.
  • Shaman
    #1410
    Ez attól függ,hogy light,vagy dark jedi akarsz késöbb lenni.
    Általánosan jellemzö: Sötét oldal könnyebb a questek eccerübbek (persze ugyanazok a questek,csak a megoldás eccerübb),s általában több pénzed lesz.
    Világos oldal: Kevesebb pénz,a questeket kissé körülményesebb megcsinálni,illetve több quest van (mert dark ként nem segítessz egy csomó emberen,világosként meg megcsinálod/hatod az ö áéltaluk adott questeket)
    Egyébként szvsz nem éri meg vegyeskedni. Inkább játszd végig 2-szer. Legyél eccer full jó,eccer meg full rossz,a középút nem élmény.
  • SecMan
    #1409
    Kösz, kipróbálom :)
  • SecMan
    #1405
    SEGÍTSÉG! (spoilert tartalmazhat)
    Tarison a Sewersben elakadtam a Rancornál! a levágott kézből kiszedtem az "odor"-okat, de nemtom mit kéne velük csinálnom. Ellopakodni meg nemtok mellettük. Légyszi segítsetek!


    Magus: nálam eddig még egyszer sem indult újra. A gyógyszerrel kapcsolatban meg nyilván ha a gengszternek adod oda akkor több lovettát kapsz, de ha jó oldalon akarsz küzdeni, vagyis a jó pontokra hajtasz, akkor meg nyilván a dokinak kell adni. Azt hogy melyik oldalon akarsz lenni azt meg neked kell eldöntened. Amúgy az hogy a jó oldalon vagy még nem zárja ki azt hogy ne kövess el néhány turpisságot, de csak mértékkel szabad persze. Ha meg gonosz akarsz lenni akkor nyilván nem segíteni kell másokon. De ezt mind neked kell eldöntened. Szvsz nem úgy kell oldalt választani hogy melyik érdemes...
  • magus
    #1404
    nektek csinalt olyat, hogy ujraindulgat? maszaltam Tarison, es ujrainditotta magat minden figyelmeztetes nelkul...

    Amúgy a jó vagy a rossz oldalra érdemes állni? Csak mert, így most kéne ügye vmi gyógyszer vmi virus ellen, de kinek jobb eladni? a maffiavezernek, aki tobbet fizet erte, vagy a dokinak aki nem fizet, de legalabb gyogyit vele. melyik kifizetotobb?
  • Lacc
    #1403
    Ja én megmentettem.
  • grayfox
    #1401
    hehe, dejó hogy nem kell vitatkoznom senkivel, és megvédenem a játékot, ugylátom mindenki elégedett vele. sőt.
    jó játékot mindenkinek. 1 feketepont azért a multi hiánya.
    amugy szinte maga a tökély-hangulatkirályság!!
    pc-s játékok közül sztem jó néhány éve nem volt ilyen fasza hangulatos cucc! na bye, erő legyen velem _:D
  • Ferro_TwL
    #1400
    Az intelligenciától függ a skill pontok száma. (Erő- a közelharci fegyverek támadódobásához kell, de fénykardhoz nem(!), ahhoz ügyeség kell, és a közelhacri fegyverek és fénykard sebzését növeli; Ügyesség- támadás lőfegyverrel, fénykarddal, és a védettésg; IQ- skill pontokhoz kell; Bölcs- Jediknek kell a force pontokhoz; Karizma-Meggyőzéshez kell és egyes erőképességek jobban hatnak, ha magas.)
  • Shaman
    #1399
    Én ezen nem szarakodtam semennyit. csak a főhössel foglalkozom a többieknek mindig auto szintlépést mondtam.
    Nem nagyon izgat így is szépen haladok....
  • Gandibá
    #1397
    FPS-t akarom megnézni, azt meg tudtommal csak consoleparancsal lehet.
  • Nyiri
    #1396
    hekkerkedni akarsz??? :DDDD

    swkotor.ini edit

    [Game Options] -hoz hozzaadsz egy sort
    EnableCheats=1


    Ezutan, angol billre atvaltod a keyt es a tab folotti 0-t nyomod
    bejon a konzol (elig lehet eszrevenni)

    Bar csitelni nem jo dolog (a gep jelzi is utana, hogy csiteltel. En is inkabb visszatoltottem a regit.
  • Augustus Gigo
    #1395
    én csak mint dark jeid tudok eről, nyilatkozni. szóval nekem már többször volt a dark csík maxon, néha-néha visszaesett, szóval sztem nálad sem reménytelen a dolog
  • Shaman
    #1394
    Egyébként meg alig találtam meg a forumot,így hogy megváltozott a neve...:-)))

    Van jelentösége,hogy milyen sorrendben látogatom meg a bolygókat? Mert ahogy hallom itt legtöbben Tatooinra mentek Dantooin után,de én Kasyyrr-ra vagy hova...
  • Shaman
    #1393
    Egyébként nagyon kira ajánlom minden friss jedinek,hogy elöször a mind dolgokat vegye fel,illetve maxolja ki....
    Majdnem minden beszélgetésemben van olyan,hogy az erövel erre vagy arra tudom kényszeríteni a delikvenst.
    (Egyébként is ha jól olvastam itt a fórumot,lesz egy quest amihez nélkülözhetetlen)