11368
  • Hmuda
    #1575
    Akkor vmi hasonló, csak a filmben a lapó az újján hordta mint implantot és egy fickót egy laza mozdulattal három részrevágott (egy síma mozdulat és már csúszott is le róla a fél felső teste :D).
  • Hmuda
    #1574
    Mondjuk nem értem, hogy hogyan lehetne megoldani. Elvégre a fénykard is egy vonalban irányítja az energiát és azért nem hiszem, hogy ha már egyszer elindítottuk a fényt egy úton akkor olyan nagyon könnyen tekerhető lenne. Max üvegszállal, azmeg nemvalószínű, hogy kibírná a fénykard energiáját. :-DDD

    (plusz a végén kiszökne az energia)
  • Meszi
    #1573
    Aha.:)) Mert en kb 18 vagyok most es a wookieknal tartok.
  • Augustus Gigo
    #1572
    jókérdés:)
  • Augustus Gigo
    #1571
    asszem olyan volt, hogy meglengette és vagy egy szakasz rohamosztagos 4-5 résre szakadt:) asszem mara jades sztori volt, nem emlékszem a címére
  • Meszi
    #1570
    Tenyleg es lehet hulye kerdes (csak most kezdtem), de hanyas a max szint amit elvben el lehet erni a jatek vegere?
  • Hmuda
    #1569
    Van olyan szintű mint ami a kis japónak volt?
  • Hmuda
    #1568
    Ja meg fénybuzogány, fénypallos, fény dárda, fényíj, fénytőr, fénykopja (dewback lovagi torna rulez :DDD), fénybalta, fénydurung, stb. :-)))
  • Augustus Gigo
    #1567
    de volt már képregénybne is fényostor,nem egy gynge fegyver:)
  • Augustus Gigo
    #1566
    sithhez lehet úgy csatlakozni, hogy ezentúl ne jedi legyen a clssom? mert én elrontottam, mert mindkettő sithet megmérgeztem, de végül is yuthuraval kibékültem:) ha nem kavarok és uthar mellé állok, akkor lehet belőlem sith? mert akkor fix , hogy újra kezdem
  • Hmuda
    #1565
    Na jó azért ez nem a Johny Mnemonic. :-)))
  • Hmuda
    #1564
    Bár én jobban szeretem használni a Force Push III-at, mivel az mindenkire hat és més bémít is (hameg droid ellen megyek akkor alapból a droid stun van a gyorsmenüben).
  • Augustus Gigo
    #1563
    kár hogy nicns a játékban fényostor:)
  • Hmuda
    #1562
    Plusz ha berakod a stun droid III-at, akkor meg főleg. :-))
  • Augustus Gigo
    #1561
    maxon:)
  • Hmuda
    #1560
    Nem, de nekem nem is tetszik. Jó ötletnek tűnik, de valahogy nekem nem bejövős.
  • Augustus Gigo
    #1559
    védelem, ha amxon van a robotok csak úgy hullanak
  • ceas
    #1558
    Ez majd ki fog derülni, nincs semmilyen kavar a dologban.
  • Hmuda
    #1557
    Én maxra raktam a fénykard kezelést és a power strikeot (hatalmas sebzést tud okozni). Plusz a két-fegyveres harcot, mivel én két egykezes kardot használok. Ajánlom még a védelmet, amivel a lövedékeket véded ki.
  • Augustus Gigo
    #1556
    ep 1 előtt volt dualbladed saber?
  • Augustus Gigo
    #1555
    mondjuk konkrétan arra nem emlékszek arra, hogy mondták volna -e hoogy ember, szal lehet mandalori
  • Hmuda
    #1554
    Én az E1-2-t nem tekintem rendes előzménynek. Abban bármit mondhatnak, én nem veszem komolyan.
  • Augustus Gigo
    #1553
    lehet újra kezdem majd:)
  • Hmuda
    #1552
    Ja és megcsináltam azt, hogy soldierel kezdtem de egyetlen pontot se költöttem Skillekre addig míg Jedi nem lettem és így elértem azt, hogy most van 19 persuadion-öm 16. szinten (plusz 3 az empathy feat miatt). Olyan embereket tudok meggyőzni akiket eddig szinte lehetetlennek tünt (Juhani elsőre minden bíztatásomat elfogadta és még Junta Pal (a Sith lord szellem) is belátta, hogy érdemesebb visszatérni a fénybe és hátrahagyni a sötét oldalt :DDD).
  • Augustus Gigo
    #1550
    ember, nem láttad az ep 2-t? a klónok genetikailag turbózott emberek
  • Hmuda
    #1549
    Ja és nem tudja vki, hogy Maga Boba Fett ember vagy Mandalori-e? (abból itélve, hogy bár embernek néz ki, de Canderous is elég emberi küllemű)
  • Hmuda
    #1548
    Húha ezt nemtom. Viszont abból, hogy Boba Fett miket élt túl arra gondolok, hogy mindenféle dolognak. Savnak biztosan (nem lett volna egyszerű kijutnia Sharlackból :-))) ).
  • Hmuda
    #1547
    PrtScr és utána egy rajzprogramban beilleszted.
  • Meszi
    #1546
    Melyik gombbal lehet screen shootot csinalni, mert nekem a prt scr gombbal nem muxik? Mar probaltam mindennel.
  • Augustus Gigo
    #1545
    a mandalori páncél az minek is áll ellen? nem annál van hogy a mandalori vas fénykard álló? vmelyik könyvbe volt asszem
  • antijedi
    #1544
    nem csak képregényben hanem rendes regényben is , meg a legtobb helyen ugy szerepel hogy viszacsatolja az energiáját és emiat lekapcsol asszem, szal ez kicsit sántit, a normálisabb magyarázat az hogy az ősi sith kardok valami spec anyagokal vanak kezelve ami elenáll a fénykardnak, és ha időben nézük még stimmel is ez az elmélet,m csak hát ako nem tudni még midnig hogy a nem sith fegyverek mért teszik ugyanezt ;P
  • Nyiri
    #1543
    Csa! Neha a nonlinearitas miatt elofordul kavar a gameban... Pl. Manaan-n kaptam egy kuldit amit a wookiknal kell megcsinalni (kinyirni valakit). De ott nincs senki akitol egyaltalan megkerdezhetnem, hogy ismeri e.

    Pl az is zavar, hogy tul sarkalatosan veszi ezt a JO/ROSSZ style-t, pl kinyirtam egy gyilkost aki azzal kerkedett, hogy egy rakas artatlan embert megolt. Emiatt dark pontot kaptam... MIERT? (O tamadt ram es nem volt szoveges kibuvo)
  • Bandew
    #1542
    Ja igen!
    ITTEN
  • Hmuda
    #1541
    Igen tesz. Cortosis van rajta. Ez ellenáll, bár az egyik képregényben kikapcsolta (megszakította az energiát vagy vmi ilyesmi).
  • Augustus Gigo
    #1540
    tesz a játék említést arról, hogy miért áll ellen egy sima kard a fénykardnak, hogy-hogy nem vágja szét?
  • Hmuda
    #1539
    Nem számít bele. Még a valóságban se lehetne együtt kezelni a kettőt, mert a fénykard pengélyének nincs súlya, míg a rendes kardoknak van, szóval merőben más küzdési stílust igényel. A melee profiencynél a powered kardokra a Vibrobladeket és a különböző stun cuccokat érti.
  • Kandurex
    #1536
    honlap?
  • Gandibá
    #1535
    Hol, ki, mikor, miért? :))
  • BlackShadow
    #1534
    nagyon nincs kedvem elölről kezdeni vki pls dobjon már meg egy mentéssel ami a dark jedi végén van :)
  • Bandew
    #1533
    KIRÁLY!!!
    Megkezdődött a játék magyarítása.