11368
  • I.C.ram
    #1532
    Nekem is nagyon tetszik, pedig Orthodox BG-s vagyok.

    Kedvenc RPG-im: BG 1-2 + ToB, Icewind Dale 2. + most ez :) Bár kicsit hiányolom a multit.
  • Hmuda
    #1531
    Na, nekem is megvolt Bastila. :-)))
  • Gandibá
    #1530
    Én most nyomtam végig jó jediként, és tetszett a vége. Csak sok mindent nem tudtam így elsőre, ezért még 1x végignyomom jó jediként, és rosszként is :D
  • Davidus
    #1529
    Én pl 12 óra játékidővel még csak az első 2 helyszínt tudtam le úgy hogy jópár küldit hagytam hátra megoldatlanul.
    Eddig 3 kedvenc rpg-m volt BG/Fallout/Planescape (ez mondjuk 5 mert BG1-2 Fall1-2:)
    De a KOTOR sitty sutty bekerült a dream teambe. Simán az év játéka.
  • Kandurex
    #1528
    tetcetős
  • Hmuda
    #1527
    Van ugyebár ugyebár 9 helyszín:

    Taris
    Dantooine
    Kashyyyk
    Tatooine
    Korriban
    Manaan
    Yavin űrállomás
    + 2 meglepetés helyszín, amit nem írok le a SPOILER miatt. :-)))

    Namost mindegyik helyszín (Yavint nem számítva) kb 3-4 órát tesznek ki ha csak a főszálra öszpontosítasz, ami barátok között is 20-25 óra és ebben még nincs is benne a végtelen sok mellékküldetés, a társak múltja, stb.
  • Kandurex
    #1526
    Valaki! #1515 :)
  • Hmuda
    #1525
    Nincs. Legutóbb jóként vittem végig és most hogy végre megjavult a hangprobléma megint jóként csinálom és utána rosszként.
  • Hmuda
    #1524
    Tudom, hogy ott kellene lennie, de pl mikor legutóbb újrakezdtem elmentem Carthal a "szobájába" és nem volt ott. Tudom, hogy előbb meg kell kapni a küldetést valahol máshol, különben nem fog megjelenni, mint ahogy Griff se a buckalakó táborban.
  • magus
    #1523
    legalabb nem csak nekem van ilyen problemam. a hivatalos honlapon eleg sokan panaszkodnak ra.
  • BlackShadow
    #1522
    es nincs vhol egy save a dark jediként a végén??
  • BlackShadow
    #1521
    korriban on van a fia
  • Hmuda
    #1520
    Carth fiának küldetését melyik bolygón kapom meg? Tudom, hogy egyszer kiléptem a hajóbol Carth-al és jött a szokásos "reunion" videó mint a legtöbb más szereplővel is, de most sehol se találom a megfelelő helyet.
  • Hmuda
    #1519
    Ha végignéznéd a jó jedi végviedót akkor látnád, hogy nincs benn egy szem renderelt videó se, kizárólag a játék motorjával készültek. Ebből egyértelműen következik, hogy vagy végigcsinálod dark jediként vagy nem nézed meg.
  • Gábor
    #1518
    Bocs az ismétlésért :)
  • Gábor
    #1517
    A Battle Meditationnel a katonák kitartását és harci szellemét erősíti, ill összehangolja a cselekedeteiket. Ezt a későbbi csaszi is csinálja, ezért qrva erős a Birodalmi Flotta. A Timothy Zahn féle Birodalom Örökösei trilógiában van erre utalás.

    Egyébként muszáj kiírtanom a Sith akadémiát? Szeretném megkapni az irányítást:))
  • antijedi
    #1516
    látszik te is csak végigcsináltad a sith traininget de nem érteted a lényegét, pedig menyire igaz amit ot mondanak... :P
  • Kandurex
    #1515
    kb. milyen hosszú a játék?
  • CELL StormBird
    #1514
    Na a következő honapban ezt is letöltöm chello sux!
  • BlackShadow
    #1513
    ha uthar melle allsz akkor sztem nem :D de nemtom en nem voltam meg sith :P
  • BlackShadow
    #1511
    nekem megoldotta h lejjebb vettem a grafikát, próbáld még lejjebb :)

    nem tudja senki sem h játékon kívül h kell megnézni a sith end-et???

    en bastillaval nem csokoloztam mert nem akartam még a játékbol is oyan nyalas romantikas jatekot csinalni mint amit az ep.2 ben csináltak :))
  • magus
    #1510
    vazzzzeeeg.

    felraktam a patchet, kiszedtem a refreshlockot, mert mondta hogy nem birja elviselni ha raeroszakolok egy kepfrissitesi ratat. 800*600 ban van. de igy is ujraindulgat. végképp nincs ötletem mi a baj. más játék nem csinálja, szal nem a géppel van baj. vmi ötlet esetleg?
  • Stotoo
    #1509
    Sikerult csokoloznom bastillaval yeehoo :D
  • BlackShadow
    #1507
    Meg lehet vhol találni/nézni játékon kívül a Sith End-et ?
  • BlackShadow
    #1506
    ja nagyon szexi volt ott a felső fogsorával :DD
  • Hmuda
    #1505
    Battle Meditation: cak történeti szempontja van a dolognak, mivel hosszú meditáció után lehet elérni a megfelelő állapotot és erre közelharcnál nincs esély. Maga a hatás az az, hogy a szövettséges harcosok, pilóták, stb., bátorságot és harckedvet kapnak, míg az ellenfél félelmet érez és minden kedve elmegy a további harctól. Ennek és Bastilának (mivel neki van ez a képessége (az egész játékban csak neki)) volt köszönhető, hogy a Köztársaság sok csatát megnyert a Sith ellen és emiatt akarja Malak olyan nagyon levadászni.

    Az hogy mi történt Malak állával az sajnos nem derül ki (legalábbis én nem találtam rá utalást). Gondolom valami vadállat tépte le, de holtbiztos, hogy azután, hogy elindult volna a Sötét Jedivé válás útján (Dantooine egyik videójában lehet látni, hogy itt még megvan neki).
  • BlackShadow
    #1504
    nincs kedvem előről kezdeni h megtudjam mi a vége ha rossz leszek :]
  • BlackShadow
    #1503
    Vki tudna dobni nekem egy mentést ahol épp a rossz oldalon van és már csak malakkal kell harcolni? :)
  • Nyiri
    #1502
    De voltak targyalnivalok a rosszfiukkal is :)
    uzlet az uzlet :PPP
  • Augustus Gigo
    #1501
    végigjátszás
  • Davidus
    #1499
    Már késő:D
  • Gnome
    #1498
    Hmm...A fentiek a rabszolgatartó gonosz megszállók voltak...HA fennt lettek volna valószinűleg lelőttek volna amiért rájuk uszitottad a Wukikat:P
    Gratulációkat meg a light Side pontokat begyüjtötted amikor beszélté Fyerrel vagykivel...mert ezekszerint mellé álltál.
  • Nyiri
    #1497
    !!!#1496-ban van egy kis spoiler!!!
  • Nyiri
    #1496
    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
    Neha nagyon felhuz a KOTOR... wookiknal voltam es megcsinaltam egy rakas kuldit lent a foldon... Ugy gondoltam, hogy majd feljovok es egyszerre begyujtom a gratulaciokat es a light side pontokat :)))

    Erre mivan? Ezek a mocskos wookik lazadnak es mindenkit kinyirnak... Nincs kivel dumalnom...

    Oboa :(
  • KeviN
    #1495
    meg lehet javitani, nekem asszem 17-v 20 as repairrel sikerult. Nagyon jo kis bonuszokat kap+mesel az elozo gazdairol...akik mind halottak, (o olte meg oket, de nem szandekosan :D) (bonuszok amikre Mlexem : tala +2 v +4 dex, regeneracio [mint a zsoldosnak])
  • Eye-scream
    #1493
    SPOILER


    Nekem nem sikerült visszatérítenem Bastilát...:( Nem volt elég magas a persude-om hozzá, pedig háromszor is megpróbáltam...:((((
    De én is épp most fejeztem be, mjint a galaxis hőse:)
    Amúgy ha darkkal viszad végig akkor mi leszel? Az új sith nagyúr?
  • Eye-scream
    #1492
    Aha az útirány átprogramozása nekem is bökte a csőröm, de én se tudtam megoldani :(
  • Gnome
    #1491
    Majd késsőbb magától megjavul....sztem lehetetlen megjavitani...egyébként ez volt az egyik kedvenc npcm:)

    A Leviathanon a Parancsnoki Hidon van egy terminál ott egy olyan menüpont, hogy "Új utirány beprogramozása"..Azt lehet használni? mert nekem Skill to low-t ir ki egyértelműen mert se carthnak se bastillának se nekem nincs csak max 3mas computer use-m...Pl hasonló terminál van manaan a republic base-n...Csak ott kb 100spike kéne az utasitások végrehajtásához...ezt is érdekes lenne megtudni...gondolom a készitők nem raknak bele használhatatlan menüpontokat...bár kitudja.

    Meg még valami.. Vki leirná nekem, hogy mit is csinál pontosan a Battle Meditation?Meg mi történt Malak állával?..általában ezek ki szoktak derülni de nekem vhogy elkerülte a figyelmemet
  • Stotoo
    #1490
    A hk-47es combat droid megjavitasahoz muszaly a repaire pontot rakni?:/ probáltam a másik robottal megjavitani de nem engedi...
  • precision
    #1489
    ÁÁÁÁ vki segítsen...nemtok rájönni, hogy mit kell csinálni. Nem találom azt az alkatrészt! Vki segítsen pls.