11368
  • Gandibá
    #1392
    Valaki nem tudja, hogy miféle módon kell lehívni a consolet?
  • Shaman
    #1391
    Srácok,föleg azok akik light jedivel végigtolták.
    Szal kérdésem,ugye többször kaphatsz light pontot,mint hogy pont felmennyen a csíkod full lightba???
    Huhh de hülyén foglamaztam,megpróbálom érthetöbben. Ha néhány küldit kihagytam,amiért light pont jár,vagy néha (nagyon ritkán) beszereztem dark pontokat,akkor ettöl még ki tudom maxolni a light oldalt,hogy felmenjen a csíkom fullra lightba? Vagy mert kihagytam egy-két dolgot akkor már soha a büdös életbe nem lehetek full lighjt jedi?
    Kérdésem arra vonatkozik pl,hogy nem sikerült a Dantooinon kibékíteni a 2 telepest,amiért ugye kaphattam volna light pontot,illetve még Tarison levertem a föbajnokot akiért dark pontot kaptam....
  • Nyiri
    #1390
    A grafik tenyleg alomszep... 9700 Pro-m van termeszetesen minden fullosan. (AA, AF stb...), sokszor megalltam csodalni a tajat, kulon gratula a keszitoknek, hogy minden bolygo mas. Manaan gyonyoru.
  • Nyiri
    #1389
    ezert vagyok gyikarc? :O)
  • Hmuda
    #1388
    Ezt a gamét meg már másodjára kezdem újra és még mindig élvezem. :DDD
  • Hmuda
    #1387
    Amúgy ezen a téren veled értek egyet de maximálisan. Nekem a nwn semiféle hangultatot nem adott, és tény, hogy nem volt túl sok hajtóerő benne, hogy akárcsak próbálkozzak a végigvitelével.
  • Hmuda
    #1386
    Én egy szóval se mondtam, hogy a legjobb. Én azt mondtam, hogy az EGYIK legjobb. Nagy különbség... :PPP
  • antijedi
    #1385
    ugy hogy eladni szktam a fölös cucokat mert minek ha nem használom, + kikötöi adot meg hasonlo hülyeségeket eleve nem fizetek, dark side rulz :P
  • antijedi
    #1383
    nem minden 10k-s cucc éri meg a megvételt, amugy meg pénz van elég szvsz pazaak nélkül is, nekem msot ugy van 100k-m hogy a 3. bolygon jarok meg csak és épp az elöbb vettem oylan 50db computer spike-ot :PP
    szal szerintem van bőven elég pénz arra amire kell
  • radical
    #1382
    Akkor te miből veszed meg a 10k-be kerülő cuccokat?
  • harczos
    #1381
    #1198
  • Augustus Gigo
    #1380
    inkább a biowarenek:)
  • Davidus
    #1377
    Még mindig nem tudja senki hogy mit kell varázsolni a 800x600hoz?
  • Davidus
    #1376
    NWN single-nél 20x jobb. NWN multi=királyság NWN single=unalom.
  • Nyiri
    #1375
    En nem jatszottam soha an NWN-n sem A BG-vel, csak a diablo2-vel. Az meg nem rpg, hanem tomeghent. Ott so sincs valasztasod. Csakis gyilok :)

    Itt pl. minden egyes valaszod kihat a kuldetes megoldasanak menetere. Ugyanaz a cel. Szerintem ez kiralyos game.
  • antijedi
    #1373
    vanak oylan részek ahol ha érdekből csinálod a dolgokat (és az nem feltétlen öldöklés/lopás) dark side pontot kapsz :P
  • Teperinke
    #1372
    Mire jó a pazzak? Szerintem tök felesleges az időt tölteni vele, a pénznek nincs túl sok jelentősége a játékban.
  • Strahd_
    #1371
    Jó a pazzak .) csak jó drágák a jó lapok .)
  • Strahd_
    #1370
    A legjobb RPG be belekötnék.. mert meg sem közeliti a Baldurs Gate I-II de még csak az NWN-t sem... RPG ben közel sem a legjobb. miért azért jár sötét pont hogy hazudnod lopnod kell stb. de ezért mert segitesz valakin akkor máris jó vagy. Hol itt az rpg? Egy Sith nem segithet érdekböl? .)
  • Nyiri
    #1369
    total mint a Black Jack... csak itt 20-t kell szerezni. van egy kis joker is. Vagyis a sajat lapjaiddal el vagy hozzaadhadsz a szamokhoz. Nagyon egyszeru.
  • harczos
    #1366
    kösz a tippet, fasza kis editor. a keresésnek örülök a legjobban :)
  • Davidus
    #1365
    Valaki tudja hogy lehet rávenni a gémet hogy 800x600ban induljon? Ha a cfgben átállítom 800x600 ra akkor 640x480@60hz en indul el a game...
  • Nyiri
    #1364
    Oke hogy elindultak az igeret foldjere, de a healing-s no azt mondta utana, hogy meg nem menjek be a ketrecbe, azert vartam ra... Jol atvert :P Most van egy quest ami nem lesz meg :#
  • Augustus Gigo
    #1363
    akkor válts ,mikor a fordulatszámmérő kiírja a spacet!
  • radical
    #1362
    Valaki okosítson ki lécci a swoop vezetésben! Van ez a küldetés a taooine-on ahol időre kell menni és egyszerűen nem bírok 22.55-alá menni. Hogy kell jól váltani, milyen gombok vannak, merre van az ideális útvonal? A végén már olyanom is volt, hogy hiába mentem rá a gyorsítókra, nem gyorsult tőle a cucc.
  • radical
    #1361
    Mostmár a Dantooine-on sem tudok pénzbe játszani, mert azt a csávót is megkopasztottam, a végén már a kártyáit adta oda. (ráadásul max 120-as tét volt csak.) Kár hogy a Bioware-es fiúk gondoltak erre, azt hittem hogy könnyen összejön majd a pénzem a maxi cuccokra. :(
  • Methylisocloro
    #1360
    Nekem egyszer volt egy alaplapom ami néha elrontott egy-egy bitet a cdirás folyamán. Attól függően milyen hangulatban volt aznap.
  • Augustus Gigo
    #1359
    na megváltozotta a topic címe
  • ToMy_
    #1358
    A CRC-hibas lemezeknel meg egy dolog lehet, jol szedtek le a netrol, de amikor kicsomiztak/CDre irtak, akkor hibazott a gep...
  • radical
    #1356
    pazzak=pazaak
  • radical
    #1355
    Melyik bolygón lehet a legnagyobb összegben pazzakozni? Mert a Bespinen vagy hol, 750-e lehetett, de elnyertem a manus összes pénzét és már árengedményt adott a cuccaiból csak hagyjam békén. Egyébként hogy lehet legkönnyebben pénzhez jutni, mert egy jó ruha 10k és eddig összesen vagy 14k-t bírtam összeszedni.
  • Hmuda
    #1354
    Én is azon fáradozok, hogy megtudjam. Te megmentetted Bastilat?
  • Lacc
    #1353
    HUHÉÉÉ na végre végigtolam. Persze még csak light side-al. Kíváncsi vagyok mi a vége ha dark side-al nyomom? Elbukik a republic fleet? :)
  • Hmuda
    #1352
    Azért mert odaadtad az öregnek a 3 datapadot és azok egy "igéretföldje" helyét mutatták (egy önfenttartó kolónia). Mivel azok a betegek is a törzs tagjai, nyilván nem fogják csak a te kedvedért hátrahagyni őket.
  • BlackShadow
    #1351
    aztaqrva mekkora forduloo :DD
    egyre jobb es jobb ez a game kell ennek foytatasa !! !:D
  • Nyiri
    #1350
    Hela!

    HELP... Light-n nyomom most es TARISNAL van egy kuldi amit nemtok megcsinalni. Undercityben van egy kapu ami mogott 3 mergezett van. Nem foglalkoztam veluk, mert csinaltam a tobbi kuldit. Most mar csak az lenne, mielott beugrok a sith bazisra, de undercity total kihalt... Egy rohad NPC nincs... Eltuntek a ketrec mogotti fertozottek is. MIERT?
  • Nyiri
    #1349
    Verseny...
  • Piccolo
    #1348
    Hi all.

    A Jedi tanácsot elhagyva a Tatooine-ra mentem. De nincs elég pénzem a HK-47-re. Hogyal leheta Tatooine-on pénzt szerezni?

    Vagy más bolygón??

    Plíz help me
  • PhantomW
    #1347
    ok köszi a helpet
  • Hmuda
    #1346
    Ahol szar ott igen, de szerencsére nem mindenhol akad.