11368
  • Augustus Gigo
    #1616
    leírtam multkor a megoldást a karikákra, olvass vissza!
  • I.C.ram
    #1615
    Látom nem értettél meg... mindegy.
  • radical
    #1614
    Jaja én ezért kezdtem újra azt a bolygót.
  • BlackShadow
    #1613
    oh köszii :D
    az a baj h ebben a játékban nem elég csak a mentett file, egy csomo más cucc is kell :\ inventory karakter allasa stb :\
  • Hmuda
    #1612
    Bár az még nem ma lesz.
  • Hmuda
    #1611
    Én most vagyok A Leviathanon szóval ha odaérek csak neked lementem. :-)
  • Hmuda
    #1610
    Olvad el a a karikák leírását amikor elkezded a dolgot és ennek alapján vidd át a karikákat a jobb oszlopra. Színtiszta logika, de nincs rá egyértelmű leírás (illetve van, csak lusta vagyok rákeresni :-) ).
  • BlackShadow
    #1609
    fasza akkor már csak egy mentés kell onnanrol :D csak malak halála elöttről van :)
  • Hmuda
    #1608
    BlackShadow:

    Akik még nem vitték végig azoknak: SPOILER

    Ha még megvan egy mentésed mielőtt először megküzdesz Bastilával akkor nyisd meg a swkotor.ini filet és van egy olyan sor, hogy EnableCheats=0. Ezt írd át EnableCheats=1-re és a játékban a ' gombbal hoz elő a konzolt és írd be:

    adddarkside X

    A X helyére írj egy számot. Annyi sötét ponto fogsz kapni, bár én nem próbáltam de egy próbát mindenképpen megér.
  • AnarchoiD
    #1607
    volna egy kerdesem, sith temple (naga tomb elvileg) csinalom a sith probat es van egy ajto ami elott 3 oszlop es amirol energiakarikakat kell rakodni oda vissza hogy ajto kinyiljon erre nincs valami leiras ? (fojton fejemreomlik az epulet es meghalok ;)
  • Hmuda
    #1606
    Nem hinnám. Szerintem azt Tavion máshol találta meg.
  • Augustus Gigo
    #1605
    télleg nem itt kellene lennie annak a kardnak vagy szgonynak , ami a jedi academyben volt?
  • Hmuda
    #1604
    Én személy szerint még elfogadtam volna +2 ilyen sírt (mondjuk a Lordok szolgáiét).
  • Hmuda
    #1603
    Hát nemtom így fejből. Szerezd meg (márcsak az XP és a beszélgetés miatt is (nem mondom meg kivel :-) )) és döntsd el. :-)))
  • Augustus Gigo
    #1602
    és az jobb , mint a mérgezős kard/naga sadow's/?
  • Hmuda
    #1601
    Augustus: asszem már tudom. Ott lesz majd elvileg az ősi Sith Lord kardja. Gondolom ezt mivel az első az tele van robotokkal és a végén egy renegát Assassin droidot kell kicsinálni. Aztán ott van ugyebár az őrült mester, nála asszem csak egy fejdísz van. Aztán Naga Sadow sírja aki a főtörténet folyamán bejárható, szóval csak az marad utoljára.
  • BlackShadow
    #1600
    vki adjon már pls egy dark jedi mentést ami már a végén van :)) pls pls
  • Hmuda
    #1599
    Jaja, mosthogy másodjára viszem a gamét már nekem is könnyű, csak a Manaanon kellett az utolsót kétszer mert véletlen belementem egy akadályba. :-)
  • Hmuda
    #1598
    Én még egyszer se hallottam senkitől, hogy bármiféle upgrade lenne hozzá. Se a neten se a játékban. Az egyetlen extra hozzá az az Accelerator Engine de az alapból belekerül még Tarison.

    És én se Tarisról beszélek, hanem arról, hogy ugye nem reméled, hogy minden verseny annyira gyerekes mint ami ott folyt.
  • BlackShadow
    #1597
    sztem a swoop iszonyat könnyű :D nekem mind1ik elsőre sikerült :)
  • I.C.ram
    #1596
    Nem a tarisról van szó, hanem már Tatun megcsináltam az összeset, és hallottam, hogy valahol van upgrade, d ha nincs, akkor mi a szarért pofázik róla, minden droidárús. Népvakítás.
  • Hmuda
    #1595
    Nincs és nem is kell. Ügyesnek kell lenni. Remélem nem arra számítottál, hogy majd minden verseny olyan gyerekesen könnyű lesz mint Tarison.
  • BlackShadow
    #1594
    kb az h még lesznek hozzá letölthető cuccok az Xbox Live-on :)
    amugy max szint a 20
  • Hmuda
    #1593
    Mellesleg elég hülye érzés volt két játékban is bemenni Marka Ragnos sírjába. Bár vhogy a KOTOR-os jobban bejött, sokkal jobban tetszett azokkal a monumentális szobrokkal a völgy végében a háttérben.
  • I.C.ram
    #1592
    De van, vagy nincs????
  • Hmuda
    #1591
    Huh, ha leírod, hogy eddig miket találtál akkor találn meg tudom mondtani.
  • Hmuda
    #1590
    Nem kell upgrade, csak ügyesnek és gyorsank kell lenni. Nem olyan nehéz, csak próbálkozni kell.
  • Augustus Gigo
    #1589
    nem magyar, neten volt beszkennelve
  • Hmuda
    #1588
    Gondolom főleg tárgyak, de ha eddig nem lett belőle semmi, akkor ezután se lesz szvsz.
  • Augustus Gigo
    #1587
    és ott mit lehet találni?
  • Hmuda
    #1586
    Az a tábla amielyik átvezet egy hídon (nem a robotos) abba rakj egy gránátot és nézd a sót. :-)
  • Augustus Gigo
    #1585
    milyen letölthető dologk? egy pár új világ, mission:)
  • Hmuda
    #1584
    Melyik képregény? Magyarban megjelent? Ha igen, akkor mikori szám?
  • I.C.ram
    #1583
    Valaki eltudja mondani, hogy hol lehet swoop motorhoz upgradeket venni? Minden bolygón van egy árús, aki általában droid alkatrészeket árul. De nála sehol semmi. Pedig elvileg azt mondja, hogy ő foglakozik swoop alkatrészekkel. Segítsetek!!! Most a Maanan bolygón vagyok, ott hogyan lehet szerezni alkatrészeket?
  • Augustus Gigo
    #1582
    én a sith bolygón kezdtem, egy kicsit nehéznek tűnt:) amugy van egy sír a, ahol 2 tábla van, meg sok nem működő droid, nem leeht semmit csinálni:( 5let?
  • Hmuda
    #1581
    Nemtudom, hogy hogyan oldják meg. Van a suxboksznak belső merevlemeze?
  • Hmuda
    #1580
    Lesz multi?

    Nem, az SW-KOTOR egy szingli gém, de letölthető dolgok lesznek hozzá az X-Box Live-on.
  • Hmuda
    #1579
    Amúgy érdemes először Kashyyyk-ra és Tatooine-ra elmenni, mert ott van a maradék kettő csapattárs és így több időd van kifaggatni őket a műltjukról.
  • Augustus Gigo
    #1578
    Will there be a multiplayer mode?

    No, Star Wars: Knights of the Old Republic is a single player game, though downloadable content will be available through Xbox Live.


    MI a mondat második részének az értelme?
  • Augustus Gigo
    #1577
    ennyire behatóan nem értek hozzá, de müködött, luketól gy vette el a kardját, hogy rácsavarodott és elrántotta