11368
  • I.C.ram
    #1658
    Nem a válasszal van a bajom! :D De most nem megyek bele, hogy mivel, mert nemsokára mennem kell, és nincs sok kedvem is leírogatni.
  • Nyiri
    #1657
    Okos kis sracok voltak...
  • Nyiri
    #1656
    En bejartam azt a bolygot, de nem is talalkoztam semmilyen alakvaltoval, nem is harcoltam vele. Hogy lehet megtalalni?
  • I.C.ram
    #1655
    Luke sem volt ám mindig Jedi, és ennek meg is van a haszna, hisz ért a droidokhoz, és jó pilóta is. Olyan, nincs, hogy valaki kapásból Jedi. Az csak a szar Episode 2-ben volt, hogy a sok kis pisis már félig jedi volt.
  • Spenser
    #1654
    Hlli hová kell menni hogy jedi lehessek?
    eléggé az elején vagyok help!
  • Hmuda
    #1653
    Mondjuk azt kicsit bajnak tartom, hogy nem lehet valahogy leadni a meglévő kasztot és maximálisan a Jedi szintekre öszpontosítani és az a hülye 8 szintnyi Soldier végig megmarad. :-P
  • Strahd_
    #1652
    csak a xar swoop racen nem tudok tulmenni :(( 22:50 sehogysem érem el már rakás strategi guideot is olvastam róla de semmi :((
  • Strahd_
    #1651
    én 2 soldier után nem léptem szintet amiko megkaptad az 1 Jedi szinett után megléptem azt a jópár szinett amit addi g nem és igen erösen kezdtem neki a jedi befejezö traningnek .)
  • TneX
    #1650
    Hát igen,itt a probléma hogy néhány helyen igy se olyan nagyon egyszerű :)
  • Strahd_
    #1649
    De bendakot nem tudtam lenyomni sehoyg sem :( no de kárpotolt a sok felesleges szint helyett a Jedi szintek.. :)
  • Hmuda
    #1648
    És azután jedi szintként értelmezi?
  • Strahd_
    #1647
    Igen én ezt csináltam.
  • Hmuda
    #1646
    Pedig engem eléggé iritál a kis mandalori gyík.
  • Hmuda
    #1645
    Ha most sötétként végigvittem, akkor 3. újrajátszást már úgy fogom megpróbálni (bár akkor tuti, hogy nem fog sikerülni lenyomni Bendakot :-((( ).
  • Hmuda
    #1644
    Rakj a híd sziklájába egy gránátot és akkor az út felszabadul és a robotok is felébrednek (sajna a robotoknál lévő szikla használhatatlan, pedig poén lenne lerobbantani az őket tartó sziklát).
  • TneX
    #1643
    Nem tudom,meg kell próbálni,van rá esély :)
  • Hmuda
    #1642
    Én robotot használtam. :-)))
  • Hmuda
    #1641
    És most a legeslegfontosabb kérdés:

    Ha figyelmen kívül hagyod a szintlépést akkor továbbra is kapod az XP-t? És ha kihúzod Dantooineig szintlépés nélkül (leszámítva azt, amit az Endar Spire-on kell megcsinálni), akkor ha jedivéválás után kezded léptetni a szinteket akkor ezekután már jedi szintekként kezeli?
  • Hmuda
    #1640
    Vidd be a kis T3-ast és ő tuti ki tudja nyitni.
  • Hmuda
    #1639
    Hát azokra a boosterekre ne menj rá amik nagyon a pálya szélén vannak és túlságosan letérítene az egyenes útról. És indulásnál csak egy pillanatra nyomd meg az indítás gombot és ezek után is csak akkor ha épp sebeséget váltasz. Állítólag nem jó, ha folyamatosan nyomod.
  • TneX
    #1638
    Jah,azzal én se tudtam mit kezdeni :)
  • SecMan
    #1637
    Köszi! Sikerült, bár ott a szobában van egy ágy, de hiába kattintok rá nem csinál semmit. Pedig kiírja hogy "bed".
  • TneX
    #1636
    Ott a bizonyíték,de elég magas skill kell hozzá hogy betörj oda,én ugy csináltam meg hogy asszem a főkarimnak volt vagy 5-ös security-je,és ráadtam valami szemüveget ami adott hozzá még plusba securityt és igy kinyitotta az ajtót..
  • Ren
    #1635
    Nem tudja valaki, hogy a nagyon titkos fejvadasz/orgyilkos/kem szervezetnek telejesitendo kuldeteseknel, az alakvalto hova tunik miutan majdnem leutottem? A Kashyyk-on van, a jedi haza kozeleben. Csata kozben tobb alakot is felvesz, de mielott megolhetnem eltunik. A megbizo szerint meg a Kashyykon van, talaljam meg :)
  • SecMan
    #1634
    Azt nekem sem sikerült megnyerni, ott a legjobb időm 22:7x volt.
  • SecMan
    #1633
    HELP ME!(spoilerrel)

    Hol találok bizonyítékot a Sith akadémián? Carth fiának kell. Gondolom annak a szobájában van akinek bizonyítanod kell magad, de az a szoba zárva van. Hogy lehet kinyitni? Vagy hol van a bizonyíték ha nem ott?
  • antijedi
    #1632
    egy gránátot kell asszem beteni a kőbe
  • Nyiri
    #1631
    CSA!!! HELP!
    Hogy lehet bejutni a sith akademia bolygon egy templomba? (4 van) 2-be megoldhato, 1-ben meg van 4 robot ami nem tamad, de nem is tudok tovabbmenni, van elottem egy szikla. Azt irja egy datapad, hogy egy kovet kell beraknom, de nem talaltam sehol olyan kovet. (a 4. templom az a sith akademiai kuldi, ugyhogy az nem gond)
  • Strahd_
    #1630
    sziasztok van valami trükk a Swoop racben Tatooine-on? mert sehogy sem sikerül pedig jópárszor probálkoztam de a legjobb idöm csak 23:17 volt :(

    Én 3. szintöl vagyok jedi és annyi powerem van amit nem is használok :D
  • BlackShadow
    #1629
    attol függ hányas szinten válsz jedivé :) pl en 8. szinten azt volt 12 szintem h powerekre rakjak (amikor először leszel jedi akkor 2 power pont van ha jól mléxem szal az egyenlet: 20-(jedivéválásszintje+1)=powerpontok
    :DD
  • Hmuda
    #1628
    Azt kérdezted, hogy lehet-e venni valahol: nem.
    Azt is hogy egyáltalán van-e: nincs.
    Én mondtam, hogy szükség van-e rá: nincs.

    Szerintem még mindig egyértelműen válaszoltam minden kérdésedre de ha nem akkor esetleg világosírs fel, hogy merre hagytam el egy betűt a kérdéseidben... :P
  • antijedi
    #1626
    lássuk lássuk! egy kis utcaiverekedés sose árt :PP
    csak majd mondjátok meg pontosan mikor és hol hogy le tugyam előre szervezni a fogadásokat :PPP
  • I.C.ram
    #1625
    Még most sem érted. :) Mindegy hagyjuk, mert csak verekedés lesz belőle :)
  • Hmuda
    #1624
    Hát szvsz akkoris hülyeség. Nade mindegy, a fanfiction sokmindenre képes. :-)))
  • Hmuda
    #1623
    Ne nekem mond...
  • Hmuda
    #1622
    Tudom, azt kérdezted, hogy van-e upgrade és én ezt mondtam:

    "Nincs és nem is kell."

    Szerintem az a "nincs" szócska elég egyértelműen kifejezi a mondat lényegi mondanivalóját.
  • Hmuda
    #1621
    Hát most vagyok a SF-on és nagyon úgy tűnik, hogy szimplán attól függ, hogy milyen befejezést kapsz, hogy miket mondtál Bastilának a templom tetején.
  • Gábor
    #1620
    Nem tudja vki véletlenül, h a Genoharadan számára megölendő alakváltó hol van Kashyykon? Már a lázadás után vagyok, lehet ez a baj? Az erdőben nem találtam.
  • kyle reese
    #1618
    mondja meg valaki hogy mi a pontos gépigénye a játéknak mert nekem az alábbi és nem indul el!celeron 1700,256 mb ram , nvidia geforce mx 400 32mb video direct x9.0b . segítsen valaki !
  • Lacc
    #1617
    Tényleg volt fényostor. Vagy fénykorbács vagy mi az isten, olvastam róla :) Még Vader csinálta valami spéci vasból, de csak egy volt belőle, az pedig eltűnt/megsemmisült.