11368
  • precision
    #1488
    Hali!
    Biztonség kedvéért ideírom h SPOILER! :-)
    Elakadtam pls segítsen vki! Ott vagyok daviknál vagyok és el kell lopni a hajót, és elmenni vele. De nem tudok bemenni a hangárba, mert azt írja, hogy kell vmi computer alkatrész hozzá! De én sehol sem találok semmilyen alkatrészt. Pls vki segítsen!
  • antijedi
    #1487
    nm :)
  • BlackShadow
    #1486
    ééés igen, malak halott bastila ujra a fényben iggeeeen
    eszméletlen jó volt ez a game :] a végén meg lehet csinálni h ha más szöveget nyomok malak nal megnézzem a rossz oldalt is? mert nincs kedvem újabb 25 órát lenyomni :)
  • Eye-scream
    #1485
    A sith bázison, ott ahol a sötét jedimester van, az egyiok szobában vannak a fiatal selkathok.
    Ott kell "kiszabadítani" őket.
    (hogy miért idézőjelben az SPOILER;))
  • SecMan
    #1484
    Kösz megtalaláltam!

    Újabb kérdés: Jedi képzés után rögtön a Tatooinera mentem, és nem tudom megnyerni a Swoop Bike versenyt! mármint a legnehezebbet. Kell hozzá valami upgrade a swoop bikera vagy csak én vagyok béna? Most itt minden mást megcsináltam, de vissza lehet jönni később hogy megynerjem ezt a versenyt?
  • Ferro_TwL
    #1483
    1. MIkor jedi leszel kasztot váltasz.
    2.Igen végleges.
    3. Tulajdnoságoknál a jedinek a wisdom és dex kell, mellette jöhet a karizma, erő nem kell, akkor inkább const.
    4.Nem visznek el cuccot.
    5. A demolition és az awerness bombák hatástalanításához kell, egyikkel észreveszed másik hatástalanítja.
    6. Bármelyik force power-t válaszhatod és használhatod. (Ha dark power-t választasz, kapsz azt hiszem sötét oldal pontot, de csak a választáskor, használatkor nem-kivéve az agykontrol.) Viszont mindenképp érdemes a Jedivel vagy jónak vagy gonosznak lenni, a középút nem olyan izgi.
    7. Ha egykezes kardod van fel kell venni a dual feat-et úgy az is nagyon király.
    8. A jedivel semiképp ne rakj melee fegyverre, mert a fénykardnak külön feat-je van.
  • antijedi
    #1482
    a sárkány barlangjában votl nekem
  • Gandibá
    #1481
    Köszönöm a segítséget, sikerült!
  • SecMan
    #1480
    Help! A Tatooine-on merre felé van Bastila apjának a teteme? Nem találom sehol, a B. anyja azt mondta hogy az enclave felé, de megnéztem az összes hullát és nincs sehol. Valaki pontosan le tudná írni nekem hogy merre van?
  • BlackShadow
    #1478
    menny vissza a vukihoz aki adta azt a küldit h öld meg őket, ott tedd el az fegyvereidet (mindenkiét) és menny el a swoop bikeok felé, 2x fognak megtámadni, mind2x oyan helyen ahol a földön vuki holttestek vannak!
  • BlackShadow
    #1477
    ahol van a füst válts solo modra és vkivel menny át, ott kapcsold ki a gázt és vmi security zsenivel kapcsold ki az energiafalat és menny vissza egyenesen a lekapcsolt falhoz es csak menny arra tovabb :)
  • Nyiri
    #1476
    Csa!

    A wookiknal a swoop bikeknal mit kell csinalni? Nem jelennek meg a harcosok, hogy legyakjam oket.

    Pliz help
  • PhantomW
    #1475
    !Aki nem jár itt ne nézze!:D
    Műhód: és hol tudom megmenteni a gyerekeket lent?
    2 helyen nem voltam lent egyikhez gázmaszk kell a másiknál meg nemtudom elzárni a vizet és nemtok bemenni a szobába
  • Eye-scream
    #1474
    Tegyél bele gránátot.
  • Gnome
    #1472
    A 9 négyzet jobb legalsó négyzetéről indulva H alakba kell menni..
  • magus
    #1471
    szal a kulonallo patchet honnan lehet letolteni ami nem fizetos?
  • Gandibá
    #1470
    Temple Catacombs-ba a Puzzle-nél hogy lehet elérni, hogy minden rublika zöld legyen? Plz help!
  • magus
    #1469
    amugy az a lin a patchez fizetos
  • magus
    #1468
    aaa megint ujraindulgat. csak atmasolgattam nehany filet, es felulirtam az ujabb exevel, szal most ujra rakom a patcht hatha megy. kurva idegesito mar a menuben is ujraindul. pedig kilotte m a refreshlockot is.
  • Eye-scream
    #1464
    A legjobb, ha előtte megmentetted a Maanaan kölköket a sithektől.Ha megcsináltad, akkor mond azt a tanácsnbak és simán elengednek...
  • kHares
    #1463
    Használj disabel droid-okat, esetleg egy terminálon keresztül kapcsold le őket. Vagy iongránát etc.
    Nagy problémát nem kéne okoznia
  • Lacc
    #1462
    Hát azt a karyt pearlos missiont már nyilván nem fogod tudni megcsinálni :)

    A stih bázison nekem nem volt túl sok bajom a sithekkel, akkor szerintem még menj vissza és xp-zz.
  • kHares
    #1461
    Ez nem így megy. Én is berzenkedek a fekete fehér fölosztás ellen, de itt igenis van jó és gonosz. A jedik csak azért szoktak védő dolgokat alkalmazni, mert nagyon könnyű átcsúszni a sötét oldalra. Ha mások védelme érdekében használsz villámot, egy kicsit máris úgy érzed megalapozott. Később már csak az útban lesz a jedikód, aztán pont, máris átálltál. Habár sokkal gyorsabb és talán erősebb is a sötét út, de vannak hátrányai. Pl.: a tested szépen visszafejlődik.

    Egyébként a normál star wars rpg alapján van így, javaslom a dark side source book-ot. Engem az zavar, hogy annak egy az egyben benne kéne lenni a progiban minimális változással. Mégse csinálták meg, holott már megvan ez a rendszer régóta. De egyszer csak látunk már normál star wars rpg-t
  • Hmuda
    #1460
    A 3. bolygó után jön. Ha megvan a 3. térkép (Dantoine nem számít), akkor jelenik meg.
  • ZsZso
    #1459
    Asszem a Tatooine-n ... tuggya valaki mit csináljak ? A következő a helyzet. Kaptam a Sandman chieftől egy missziót, hogy bizonyítsam be mennyire vagyok nagyfiú, és vigyek neki egy sárkány pearl-t. Namármost ... ezek után én leöltem az egész bandát, miután rámtámadtak, mert kibontottam egy ládikát. Gondoltam hú de jó, jön az XP. Csak aztán vettem észre, hogy még mindig ott a misszió : add oda a pearlt a chiefnek. Kérdem én, hogy ?! :)
    Ja, és most voltam Manaanon (Sith bázison), aztán képtelen vagyok legyőzni bizonyos robotakat (2en vannak), meg a 3 csúnya, rossz dzsedivel is meggyűlik a bajom, de nagyon. Normális ez ? Pedig Tatooinen mindent megycsináltam, amit először lehet, meg a Dantooinen is. És az első pályán szintúgy.
  • Augustus Gigo
    #1458
    a saul hajója véletlenszerűen jön? mert nálam a manaan előtt jött, ha elsőzör ezt a bolygót választom, akkor is jött volna?
  • BlackShadow
    #1457
    van még sok bolygó azon kívül, Kashyyyk Manaan Korriban Dantooin Tatooin Yavin és végül a Star Forge :]
  • BlackShadow
    #1456
    én úgy csináltam meg h egész végig azt mondtam az "ügyvédemnek" h magamat akarom védeni, és akkor csak mondogatok dolgokat :) (már nem emléxem utána mit mondtam csak tippmixre ment hátha sikerül a persuade :)
  • magus
    #1455
    Tares utan hany bolygo van meg? vagy az az egy fo bolygo? most jutottam le ott az underground cityibe
  • CarajoEsp
    #1454
    Nem igazán Spoiler ,de vigyázz!!!!!

    Huhh gyerekek. Ez a game valami isten. A Taris vége marha jó volt. Főleg ,hogy én minden questet megcsináltam. Így most igazán bosszzúszomjas vagyok:D
    Huhh nagyon jó.
  • PhantomW
    #1453
    Maanan be bementem a sith bázisra és amikor jöttem ki elkaptak és utána van valami kihalgatás
    hogy tudom megúszni a villamos széket?
  • BlackShadow
    #1452
    nem, csak egy pici nemtommi, van ott egy rodian akitol vehetsz par cuccot azt csa :]
  • Eye-scream
    #1451
    Nah én is elértem a nagy meglepetésig:) Nem rossz ötlet...

    Amúgy a yavin mire van? Mélg nem voltam ott, de azon nincs star forge nem? Akkor miért van? szabadidőközpont van rajt, vagy mi?:)
  • Bandew
    #1450
    Végtelenül szomorú vagyok.
    Amikor XP volt a gépemen, egy idő után nem tudtam játszani, mert a betöltéseknél egy hibaüzenettel lefagyott, most felraktam a 2000-et, de így is ugyanaz a gond. Nem értem. Az elején tudok játszani, aztán meg nem.
  • BlackShadow
    #1449
    nah zsir nemsokara vege mar lezuhantam arra a tengerpartos boygora :]
    amugy dexterity: az a reflexeidet javítja :)
  • Hmuda
    #1448
    Plusz nem hiszem, hogy ha egy Dark Jedi egy csatában súlyos sebet szerzett és nincs több ellenfele majd szépen megvárja míg elvérzik, mert épp nincs kitöl életerőt szívnia, szóval inkább fordul az öngyógyításhoz. Az más kérdés, hogy castában nyilván jobban szereti alkalmazni az életszívást, mert az illeszkedik a jelleméhez, de attól még ugyanúgy képes gyógyítani magát.
  • Hmuda
    #1447
    Szvsz nem hülyeség, hogy ha villámmal szétvágsz egy ellenfelet és nem kapsz dark pontot. Elvégre az erőt nem lehet jó és rossz oldalakra egyértelműen szétválasztani. Kizárólag a használótol függ, hogy mire használja. Ha önvédelemre és mások megvédésére akkor jó jedi, de ártatlanokat gyilkol akkor adrk jedi. Ilyen egyszerű. Jó jedi is képes villámokat meg "nyaktörő mutatványokat" végrehajtani csak nem használja mert azok támadó erők. De önvédelemre szvsz lazán alkalmazhatja.

    Ezért is nem szeretem, hogy minden SW játékban jól elkülöníthetőek a "jó-rossz" erők, közben meg semmi jelentősége a szétválasztásnak.
  • Shaman
    #1446
    Tápold még magad. Én akkor mikor elöször oda mentem csak az elsö 3 embert tudtam kinyírni. Haladj más questekben,s mielött elhagyod a bolygót gyere ide vissza,s nyírd ki a többit.
    Tarisot mielött elhagynád FELTÉTLENÜL oldj6atok meg minden questet amit ott kell,mert taris az egyetlen hely ahova késöbb nem tudtok visszamenni.Hogy miért az SPOILER:-)))
  • Shaman
    #1445
    jaja így van,vagy rakasd el az összes emberrel a fegyverét,vagy válts át solo módban,s te rakd csak el. Akkor elöjönnek.
  • Shaman
    #1444
    Az nem számít. Mindegyik karaktered megkapja az xp-t még azok is akik (majd késöbb) a hajón vannak,szal nincsennek a partydban. Ezért ne lepödj meg,hogy ha olyan történik,hogy én a Kashyyyr-on pl a vukival mentem -akivel elötte soha-,s egyböl fel lehetett 6-osról 10-es szintre léptetni.
    Szóval a party összes tagja kap xp-t,még az is aki nincs a partyban. Elég érdekes rendszer,de nekem bejött,legalább nem kell azzal bajlódni,hogy ki legyen az aktív karaktered.