11368
  • Shaman
    #1701
    Ez gondolom a fószer a Kashyyyr-ról. Jobb jedi,mint Juhani?
    (mert én pont most járok a Kashyyyr-on,s lehet akkor lecserélem.
  • Hmuda
    #1700
    Amúgy mellesleg a kedvenc képem eddig:
  • Hmuda
    #1699
    reggel van még:
    *Hangkártya
    *memóriának
  • Hmuda
    #1698
    Nem memória. Handkártya. A swkotor.iniben keress rá erre:

    Environment Effects Nonstreaming=1
    Environment Effects Streaming=0

    Mindkettőnek a végén legyen nulla s rakd fel a béta pecset. Akkor megjavul. A nmemóriának nincs ehhez köze, csak a hangkártyának.
  • Uberlama
    #1696
    muhahaha lenyomtam mint a bélyeget, csak rá kellett jönni hogy a stimulánsok mennyire hatékonyak. eddig egyszer nem volt rájuk szükség, normál fokozaton, itt magamba nyomtam vagy ötöt azt a srác azt se tudta hova kapjon ugy zuhant le a hpja , dupla akkorát sebeztem és 1.5x annyi hpm volt :) nerf :D
  • SecMan
    #1694
    Némi segítséget kérek ismét. A Star Forge-on vagyok, a droidokon túl, most az van hogy végtelen számban jönnek az apprenticek, és így nemtom merre kell menni. Arra amerre a turretek vannak, vagy ahonnan jönnek az enemyk vagy tök más irányba?
  • Hmuda
    #1693
    Elküldtem...
    De akkor sincs senkinek emil a userinfoban.
  • Hmuda
    #1692
    Nekem is mindig a két rábeszélős erő az első amit megveszek. :-DDD
  • Sephi
    #1691
    ejjen a Force Power... bar neha beszolnak a tarsak hogy nem szip dolog de nem kapok Dark Side Pontot :)) eddig egy sincs es nem is szandekozok szerezni :)
  • Sephi
    #1690
    De birom hogy soha nem kell kifizetnem a parkolasi dijat :))))
  • Hmuda
    #1689
    Azért kérdezem igazábol mert ott nincs. Senkinek sincs és a privát üzenethez nem lehet file-t csatolni. :-P
  • BlackShadow
    #1688
    ha rámész a kis képecskémre kijön az juzeinfom ott van :P de itt is megteheted (ha jó :DD)klikk
  • Hmuda
    #1687
    Ja mellesleg mostmár dark is megvan.

    All Hail the New Lord of the Sith!
    HAIL!
  • Hmuda
    #1686
    Mi az emiled?
  • Hmuda
    #1685
    PRóbáld a magyar billentyűzeten a 0-val. Ha nem akkor nemtom.
  • Hmuda
    #1684
    Gondolom stimuláns akart írni. :-)
  • Lacc
    #1682
    Szimultáns? :)
  • Gnome
    #1681
    Hmm senkise használt szimultánsokat? vagy legalább pajzsot?...ehh ilyen lelkiismeretesen játszottatok vele?...bár igaz én Sithként fejeztem be mert nem Birtam megválni Bastillától...azérrt Missiont sajnáltam:((
  • BlackShadow
    #1680
    hehe :) en igy:
    utom utom utom elszalad eletert, visszajon utom utom utom elszalad eletert ... :DDD
    najo neha kellett egy life support pack :P
  • Lacc
    #1679
    Én a kövektező módon nyomtam le őfelségét:
    Futok mint a hülye körbe-körbe, ő utánam. Hátrafordulok, csapok rá kb. 3 körig. Ezalatt ő leveszi a hp-m 70%-át, én meg jó ha EGYSZER eltalálom, és 15-20 HP lejön neki (néha 30 is, ha mindkét kardom betalál). Ez kb. 5%-át jelenti az ő össz.hp-jának :P Aztán futok megint mint a hülye, 20-30% hp-val, közben fél-fél másodpercekre megállok, hogy egy force cure- magamra nyomathassak. Ha nincs elég froce pointom, akkor addig szaladgálok körbe-körbe amíg lesz. Aztán újra hátrafordulok, ütök kettőt, és folytatódik :))

    Én csak így tudtam megölni, őt, ilyen tisztességes küzdelemben :)) Gondolom valamit nagyon elbxtam a fejlődésben, vagy egyszeráen csak túl alacsony szinten mentem oda, de már mindegy, kb 1 óra alatt levertem :)
  • Uberlama
    #1678
    drianlife itt sincs de a gránát be fog jönni csak kell egy bazinagy adag szerencse az időzitéssel, szal csak probálkozok azt majd összejön. aztán majd a dark sideal lenyomom könnyen.

    most annyira light vagyok hogy fénylő aurám van a kari képernyőn (O)(o)
  • BlackShadow
    #1677
    nekem nem volt drain life az volt a gaz :P de szétvertem ugy is könnyedén >]]]]]
  • BlackShadow
    #1676
    az jó lenne kösz :)
  • Hmuda
    #1675
    Mármint úgyértem, hogy a SF hídján. De ha gondolod elküldhetem a végső harc előtti mentésem.
  • Gnome
    #1674
    Spolier!(sztem)

    Harc elött lődd be magad jól adrenalinnal meg kapcsold be a legerősebb shield-et...asszem nekem nagyon bevállt a piros..
    utánna miután elszivja az a erőt afogjulejtett jeditől te is tedd azt...Ne foglalkozz vele csak fuss és szivj...utánna egy ujjabb adrenalindózis + Shield bekapcs és akkor tied a pálya...erőt nemnagyon érdemes nálla használni...
  • Uberlama
    #1673
    irjatok már pár tippet ami müxik főgóré ellen mert engem éppen elagyabugyált szépen, mondom megyek simán lenyomom f2f mert még anno az ürhajon 2 ütés fél élete volt, azt csak lestem hogy lecsap mint vak a poharat. szal probáltam a gránátos trükközést de a genyo nagyon sokszor odaugrik hozzám ahogy eldobom a gránátot, ez még nem lenne baj de rám is csap egy derekasat, na emmár nem olyan jo :) szal aki lenyomta irja már le hogy hogy mert már lassan csitet fogok keresni ugy felnyomta az agyam : D
  • I.C.ram
    #1672
    Jajj bazze ezt a No hard feelingset ne is mondd.... Ennyi ötlettelenek nem lehettek, hogy minden második NPC egyszer elsüti ezt a No hard feelingset :D Tarison szinte mindenki elsütötte.
  • BlackShadow
    #1671
    majd inkább ha a templom tetején leszel, most XIII zek azzal menni fog az idő :) de ksöz :)
  • Hmuda
    #1670
    Hát msot éppen a híd felé igyekezek Bastilával. Ha gondolod akkor ezt elküldhetem.
  • Hmuda
    #1669
    No hard feelings. :-)))
  • Gnome
    #1668
    Jól látod...ügyes vagy...
    Egyébként miért hasonlitana egy szerepjáték a hentcentrikus JK3ra?
  • Atiii
    #1667
    a legeslegelején tartok a gamnek...végig a game ilyen lesz mint az elején mert ez egyáltalán nem hasonlít az academyra...
  • Ren
    #1666
    Shaman: Es valoban le van irva, koszi :)
  • BlackShadow
    #1665
    Hmuda hol tartassz? :D
  • Shaman
    #1664
    nyiri vazze nézzd mán itt meg.Itt minden le van írva,s már legalább 15-ször be lett linkelve.
    De akkor mégeccer.
    EMBEREK VÉGIGJÁTSZÁS: ITTEN VAN!!!!
  • Gábor
    #1663
    Dobtam rá hat plasma grenadet,attól elfeküdt! Az más kérdés, h ha ő rám dob egy harmadik gránátot, akkor én mentem volna a levesbe :)
  • Gábor
    #1662
    Igen, én úgy csináltam.
  • Nyiri
    #1661
    Azt ertem... Nekem is megvan a kuldetes. Elmentem a bolygora es nem talalkoztam vele. Amugy nem ertem miert kell dark pontokat kapnom azert mert elkapok egy bunozot. Hiaba beszelsz vele mindig harc a vege.
  • Ren
    #1660
    Nyiri: a dolog nalam ugy kezdodott, hogy a Tatooine-on odajott hozzam egy Twilek es a kezembe nyomott egy datapad-ot, amin az volt, hogy keressem meg xy-t a Manaan-on. XY egy rodian, akivel csak ugy lehet ertelmesen beszelni, ha egyedul vagy (nincsenek a tarsaid veled). XY elmondja, hogy a nagyon titkos Z szervezet tagja es minket is felvesznek, ha teljesitunk nehany fejvadasz/orgyilkos kuldetest. Ezek kozul az egyik az emlitett alakvalto a Kashyyk-on. Gondolom csak akkor lehet vele talalkozni, ha megkapod a kuldetest (az osszes tobbi celszemely is csak akkor jelenik meg az adott helyen, ha mar megkaptad a kinyirasukra a kuldetest). Ja gyilkossagokert dark side pontokat kapsz
  • Nyiri
    #1659
    A jo kurva eletbe mar... Nem tudtam, hogy mit kell csinalni njuta Pall kriptajaban ezert csinaltam tovabb a kuldiket, mivel megycsinaltam a vegso tesztet a sith academian, igy mar nem mehetek be pall-hoz... MIERT? Mi koze van hozza? total kulon kuldetes. Ilyenekre odafigyelhettek volna. A legdurvabb, hogy Pall temploma elott meg mindig ott all a csavo es lehet dumalni a kriptarol es mikor azt mondom, hogy bemegyek, egy szoval nem emliti hogy zarva.