11368
  • Hmuda
    #1750
    A Sewersben figyelj oda, hogy mit mod Mission. Érdemes megfogadni a tanácsát. Tudod, ésszel él az ember.
  • Bucser
    #1749
    Lehet egy kérdésem? Nem azon a gépen van a netem ahol a KOTOR. Hogyan tudok igy patchelni?
  • Vaxi
    #1748
    Cső. A serversben vagyok, van egy zárt ajtó /ilyen lézerizés/ elötte egy gép. A gép vmi errort ír ki, pedig repair meg az a másik izé is van nálam. micsináljak?!
    vagy nemis arra kell menni?
    köszi :)
  • Hmuda
    #1747
    Hát igazábol azt ajánlom, hogy ha inkább erőket akarsz használni, akkor WIS-ra rakj, de akkor ne Guardian hanem a Counselort (nem biztos, hogy ez az, amelyik a legtöbb force pontot kapja szintnként). Hameg főleg harc akkor egyértelműen STR és utána DEX.
  • Hmuda
    #1746
    Nem is a karaktergenerálásnál kell azonnal kimaxolni, hanem szintlépésnél.
  • Hmuda
    #1745
    A fogoly a ONE táborában van az egyik rancor ketrecben. Olvasd el, hogy mit mond. Láss, ne csak nézz.
  • Lacc
    #1744
    Fel lehet tolni simán az erőt 20-ra. Meg persze még ott vannak az ilyen +4/5-ös str-növelő karkötők is :)
  • antijedi
    #1743
    jedi robe tudtomal nem huzza fel egyátalán...
  • BlackShadow
    #1742
    nekem igy volt es semmi bajom nem volt vele:
    str 14
    dex 14
    const 12
    int 12
    wis 13
    char 13
  • Lacc
    #1740
    Akkor caplass vissza oda ahol kinyírtad a One-t, nézz körül és beszélj a foglyokkal.
  • Braveheart
    #1739
    Na látom megtaláltad a fórumot :)
  • MSGT
    #1737
    Hali!Az elder rakataáknál voltam!Kinyírtama az ONE-t!Most valami foglyokról beszél nekem!De szerintem az a templomban van!Csak hát ott van a pajzs!
  • Lacc
    #1736
    Van a kettő közt egy átmenet majd, de ezt majd meglátod ha odaérsz. De jobb, ha valamelyik végletbe mész el (tehát vagyn nagyon jó vagy az erőben vagy pedig jól nyomod a fény-kardot), mert lesz még egy rakás jedi csapattagod, és így kiegészíthetitek egymást.
    Az meg majdnem mindegy, hogy mit választottál kezdő class-nak, az csak úgy dísznek van ott a játék elején szvsz :)
  • MSGT
    #1734
    Hali!Az elder rakataáknál voltam!Kinyírtama az ONE-t!Most valami foglyokról beszél nekem!De szerintem az a templomban van!Csak hát ott van a pajzs!
  • magus
    #1733
    es ha soldiert valasztottam, akkor lehet olyan jedi ami jol fenykardozik, de az erot is magas szinten uzi? vagy a ketto nagyon uti egymast?
  • magus
    #1732
    ahhh vazz jojjon mar egy patch ami javitja a rebootolast, nem csak nekem van ez a problemam. mikora varhato sztetek egy patch?
  • Hmuda
    #1730
    Menj el az egyik Rakata táborba és ott haladj a küldetésekkel.
  • MSGT
    #1729
    Üdv Mindenkinek!Az lenne a kérdésem hogy lehet bemenni a templomba amit energia pajzs véd lent a bolygón amikor tönkre megy az űrhajóm?!Köszi
  • Hmuda
    #1728
    De végülis ő volt a scriptelt Jedi Helper nem?
  • Hmuda
    #1727
    Ha harcos Jedivel vagy akkor mindenképpen rakj STR-re, mert növeli a sebzést és a találati valószinűséget. A DEX ugyanez de az csak a lőfegyverekre vonatkozik (meg mellesleg mindennemű támadás kivédésére). Szóval ha azt tervezed, hogy fénykarddal nyomulj, akkor mindenképen vidd fel minimum 20-ra az STR-t és csak azután a DEX-et.
  • BlackShadow
    #1726
    strenght a sebzést növeli, dex a reflexeket, szal ha guardian leszel akkor előnyös a dext és a strenght et is kb 1 szinten tartani (szintlépéseknél maradhat az erőre pakolás mert jedi master robe ad +9 dexet (v 8at:)

    HMUDA: köszi a mentést !! működött :) All hail darth revan .D
  • Lacc
    #1725
    Hmm én nem csak gyógyításra használtam, neki volt kimaxolva az összes dark-os támadóvarázslat is :PP Szóval ő szórta a villámokat meg folytogatott, közben én meg Bastila kasazboltunk.
  • precision
    #1723
    Thx az info-t! Úgy néz ki, hogy nekem is megjavult. Hihetetlen jó ez a játék! ÁÁÁ már fénykardom is van!! :))
  • Hmuda
    #1722
    Ne dobáld, csak rakj a hullák közé egy gránátot és utána egy odort (mit a letépett kézből szedtél ki). Utána a Rancor odamegy és megeszi és felrobban. :-DDD
  • Hmuda
    #1719
    Nekem már nem. Eddig hihetetlen laggokat produkált a Tarisi lakásomban, de msotmár tökéletesen fut.
  • Shaman
    #1718
    Köszi az infót!:-)
  • Shaman
    #1717
    Nem igazán értettem a kérdésed......
    Én nem tettem fel peccset,mert nekem nem volt gond a gammával,de cimbim felrakta a nem-tört peccset,aztán felrakta hozzá külön a törést,s neki így müködött.
  • Eye-scream
    #1716
    Nem, de ha megpróbálod kapsz jó pontot.

    A fogoly jediket bármivel meg lehet ölni, én kill-el csináltam, de sztem force wavvel is meg lehet próbálni.
    Nem kapsz dark pontot, mert halottak, csak a lelkük esett csapdába, szal azzal hogy megölöd őket felszabadulnak.

    Jah és aki nem páncéllal nyomul az feltétlen csináltasson magának jedi robe-ot a star forge-al megéri.:)
  • Shaman
    #1714
    Harc helyett nem lehet Malakot valahogy áttéríteni a jó oldalra,light jedihez méltón?:-)
  • Methylisocloro
    #1713
    A végén már ez szerintem nem sokat számit. Csak szerepjátszás szempontból
  • Uberlama
    #1712
    nem mind1 az ott már ? :D nekem fullos volt a jo oldal, de szerintem ha nem fullos csak épphogy jo akkor is ugyanaz a vége, csak akkor különbözik ha te akarsz lenni az aktuális uj Darth Gizi :D
  • Shaman
    #1711
    de ha megölöd azokat a fogoly jediket nem kapsz dark pontokat?
  • Uberlama
    #1710
    hát én csapatmunkára csináltam a karikat, szal se rezisztje nincs se lifeleech a főkarimnak szal érdekes volt, de volt hogy én is futkároztam körbe hogy a mana viszajöjjön :D de ezek a stimulánsok nagyon durvák, mondom amikor az utolso foglyot lenyomta még erősebb lett érzésem szerint viszatöltöttem oda (minden fogoly után mentés powa :D ), benyomtam egy halom stimulánst és köze nem volt a dologhoz :D
  • Eye-scream
    #1709
    Spoiler



    Én úgy öltem meg, hogy mikor először elment feltölteni az életerejét körbefutottam és az összes foglyul ejtett jedit megöltem, hogy ne tudja többet feltölteni magát. Ezután rádobtam egy kábítógránátot és amíg kába volt felnyomtam a HPm maxra life support pack-ekkel meg beadtam magamnak egy battle stimulantot. Ezután már lazán ledaráltam...:)
  • Uberlama
    #1708
    illetve a gránátok jok még nagyon
  • precision
    #1707
    Így lehet hanggal játszani és nem akadozik???
  • Uberlama
    #1706
    btw a legtutibb csapat szerintem is a 3 jedi miután megvan legalább kettőnek a cure/heal , onnantol nincs ellenfél Darth Malakig. addig meg jok a pisztolyosok nagyon, mindenkit lelőni azt jóvan.
  • Hmuda
    #1704
    Jolee inkább hátteres gyógyítónak jó.
  • Methylisocloro
    #1703
    Igen meglepődtem, mindenhol 3 jedivel nyomulok, aztán egyszer véletlenül beválogattam Missiont a csapatba. Hát ez a csaj lelő egy szempillantás alatt mindenkit :)
  • Shaman
    #1702
    SPOILER!

    Na emberek,én ugyan még nem voltam,de olvastam a leírást,hogy a Javinnál lévő űrbázisra 3 alkalommal érdemes elmenni.Mert akkor töltődik újra a készlete:
    1. Még mielött meglenne 3 starmap
    2. Miután megvan a 3. starmap
    3. Miután megszerezted az utolsó starmapet.