11368
  • Skynet
    #1848
    Ha manaanból kitíltanak van rá mód hogy visszajussak?:)))
  • sznupi
    #1847
    Pedig elég komoly célzásokat tettek rá korábban amíg eljutottál addig, bár én sem gondoltam volna, hogy mi van, ledöbbentem én is. 8-)))
  • radical
    #1844
    1.01-et honnan lehet leszedni?
  • radical
    #1843
    meg valami szagos fiola
  • radical
    #1842
    bomba a hullákba
  • Lacc
    #1841
    Miért ne lehetnél?
  • Kandurex
    #1838
    Én is az után kajtatok, de még semmi :((((
  • Mr. Perfect
    #1837
    Esetleg valaki nem tud crack-et a végleges 1.01-es patch-hez?
  • Augustus Gigo
    #1836
    szegény sunryt halálra ítélték, de végül életfogytiglan lett belőle:)
  • antijedi
    #1835
    *hardcore
  • antijedi
    #1834
    nekem az utility droidal ál csak nagyon ahrdocre dolgokhoz kell compter spike... (pl magába a rendszerbe lépsébe, mapletöltés meg hasonlok 0 spike kell aszem)
  • Sir Quno Jedi
    #1833
    AZÉRT már dark point jár, fújjj !
  • Kandurex
    #1832
    Kijött a hivatalos 1.01 patch rengeteg hibát orvosol...crack?
  • I.C.ram
    #1831
    Én most kezdtem el újra sötét oldallal, és érdekelne, hogy lehetek-e Sith?
  • Shaman
    #1830
    Azt a befüstölt k......!!!
    Huhh!! Mennék nyugisan az uccsó bolygó a Korriban felé,s utközben.....
    SPOILER!
    Bazzeg mik derültek ki a Leviathanon (vagy hogy híjják a hajót),még most sem jutok szóhoz a döbbenetttől!! Na de ne aggódjatok nem lövöm le a poént. Mindenesetre érdekes fordulat....:-))))
  • sznupi
    #1829
    Vagy fejlődsz egy kicsit, vagy úgy ölöd meg ahogy nemrég leírtam a #1799-es hozzászólásnál.
  • sznupi
    #1828
    Azt is érdemes a utility droiddal csináltatni, bár sztm tök felesleges a droidokkal foglalkozni, engem pl az assault droidom csak idegesített, hogy mindig lemarad. 8-))
  • Hmuda
    #1827
    Te vagy gyenge. Haladj a történettel és később próbálkozz (mikor majd Canderous felajánlja a kijutás lehetőségét, akkor érdemes).
  • Hixer
    #1826
    Hey, hogy apíbe lehet kinyírni a legelején azt a starkillert?? A kocsmában a huttnál, lehet verekedni, legyőztem, a bejáratnál állt egy csávó, deathmatch-re invitált, elfogadtam, harcolok, de erős nagyon, lehet hyogy én vagyok gyenge...
  • Shaman
    #1825
    Ez okes de az életre keltett droidokhoz nem az kell hanem repair item,nem?
  • Eye-scream
    #1824
    Bizony a hackelés rulz.
    A spike mennyiség attól függ, hogy a hackelőnek milyen magas a computer use skillje. Én a kis utitily droidot mindig magammal vittem és a vége felé már kb 10 spike-ból leirtottam egy teljes bázist...:)
  • sznupi
    #1823
    Én azt vettem észre, hogy ha a droiddal hacekelk vagy török fel valami security cuccot, akkor kevesebb spike kell. Bár én mindig csak az adott hely térképét szedtem le, nagyon ritkán volt, hogy kikapcsoltam a droidokat is.
  • I.C.ram
    #1822
    Auért pl. mert a hackelesekért marha sok exp jár. Másik meghogyha a hackeléssel ölsz meg bárki, vagy a te általad életre keltett droiddal, akkor is te kapod az expet, ugyanannyit, mintha te ölted volna le, és legalább megspórolod a health packeket.
  • Shaman
    #1821
    Hát a Manaan-on például van egy árus a hangár környékén akinél kifogyhatatlan mennyiségü computer spike van.
    De egyébként minek hackeled meg öket?Max 2-3 küldetésnél fontos,egyébként csak robotokat tudsz kikapcsolni vele,kamerát nézni,meg ilyenek. Én direkt nem kapcsoltatom ki a robotokat,hogy kapjak Xp-t a harcokért.....
  • I.C.ram
    #1820
    Valaki tudja, hogy a computer felhackelésére használatos Computer Spike-okat, honnan lehet nagy mennyiségben/olcsón szerezni? Nem lehet valahogy computer spikeok nélkül hackelni? Mert kicsit soknak tartom azt, hogy egy hackelés elvisz kb 15 db spikeot, amit kb. 5-6 küldi alatt is alig tudok összeszedni. A boltosoknak meg alig van pár. Később meg a droid majd fog nekünk gyártani, de ő is csak egyet. Nagyon ritkán lehet csak újra kérni spikeot tőle.
  • Shaman
    #1817
    Egyébként magyar nyelvü leírásról,végigjátszásról én személy szerint nem tudok. A Magyarítását már elkezdték tudtommal,de mivel írtó sok a szöveg,ha nem is unnak bele a fordítók,akkor is nagyon sokáig tartana.
    Angol nyelvü végigjátszást viszont találhatsz.
    Például ezen az oldalon találhatsz.
  • Shaman
    #1816
    2 módja van.
    1 A kantinban találkozol egy csajszival aki meghív (ha szépeket mondassz nek) egy partyra az apartmanjába,s a party után találsz ott egy Stih egyenruhát.
    2 Asszem ugyanazon a folyosón ahol a fentebb említett apartman van,lesznek Sith katonák,akik valakit fenyegetnek.Ha segítessz neki és levágod a Sith-eket,akkor lesz náluk egyenruha.
    Szal amint látod a lényeg az egyenruhán van.Azt kell szerezned mindenképp. (egyébként a második megoldás nem tudom,hogy 100%-ra így van-e,mert én az elsöt csináltam)
  • kyle reese
    #1815
    hogyan tudok lejutni tarison az lower citybe? van már magyar végigjátszás ,magyarítás ? ha van akkor hol ? segitsen valaki ! may the force be with you!minnél hamarabb válaszoljon aki tud segiteni !
  • kyle reese
    #1814
    hogyan tudok lejutni tarison az lower citybe? van már magyar végigjátszás ,magyarítás ? ha van akkor hol ? segitsen valaki ! may the force be with you!
  • Shaman
    #1813
    Olvastam a leírást,de ott sem tudják,hogy azokon az ajtókon hogy lehetne átjutni.ha valaki rájön szóljon.
    Egyébként én még nem tratok ott,de már voltam a 3. starmap után a Javinon,s akkor télleg elkotródtak a lények,kíváncsi leszek majd,ha az 5. után odamegyek télleg ilyen kemények-e.
    Egyébként próbáltad már úgy,hogy telenyomkodod magad stimultáns-okkal,illetve használod a karodon lévö pajzsot? lehet,hogy úgy le tudod öket könnyebben gyakni (én tuti kipróbálom),mert olyan nincs,hogy ne lehessen megölni óket:-)))
  • Shaman
    #1812
    Igen kell negatív-pozitív értékü kártya. Azt hogy a kiválasztott 10 lapból melyik lesz a kezedben véletlenszerüen generálja a gamma,de az elején cserélhetsz is.
  • Shaman
    #1811
    Ne legyetek már lámák!! Le tudsz lépni 2-es szinten is Tarisról,csak ne lépd meg a szintedet. Attól még kapod az Xp-t meg lehet nyugodni. Eccerüen NE LÉPD MEG a szintet. Ennyi.
    A háttérben maradsá azért hülyeség,mert a csapat minden tagja megkapja az xp-t. Még az is aki a hajón van,tehát ilyen szinten tök mind1,hogy kivel vagy partyban,illetve háttérben maradsz-e vagy sem.
  • Action
    #1810
    Jah akkor azokat nem lehet negativá tenni! Kell venni negativ kártyákat, ill ilyen "pozitiv-negativ" értékű kártyákat. A kétértékű kártyákat lehet csak forgatni a nyíllal. Bocs ha az éjjel nem voltam egyértelmű csak már álmos voltam.
  • TheZsenyka
    #1807
    Negatív értékű lapokat illetve két-értékű (piros-kék) lapokat kell venned...
  • Hmuda
    #1806
    Vagy csak a térképen nyomd meg a party selection gombot és akkor még a hajóig se kell visszamenni. :-)
  • Lacc
    #1805
    Egyedül kell odamenned. Szal visszamész a hajóra, és nem veszel fel senkit, és odamész a rituálésokhoz.
  • Methylisocloro
    #1803
    Muszáj szintet lépni? Mi van ha nem nyomsz a Level up gombra?
  • Action
    #1800
    A kezedben levö kártyák alatt van egy kis nyíl arra kell kattintani.
  • sznupi
    #1799
    Bendakot a legegyszerűbb úgy megoldölni, hogy alávágsz pár bolondító gránátot, majd mivel nem moccan, odamész és karddal vagy szétkaszabolod, vagy távolról agyongránátozod.
  • sznupi
    #1798
    Yavinon erős lények? Nekem ott csak egy gülüszemű "sietsz valahová" rodian vagy ki volt, bár csak benéztem egy pár dark side pontért Yavinra, tény, hogy nem időztem ott sokat. 8-)))