11368
  • sznupi
    #1797
    Amikor felcsapsz jedinek, onnantól kezdve párhuzamosan fejlődik a scout meg a jedi rankod, én legalábbis tudtam a scoutomnak lvl3-as implantot betenni miután jedi lettem, bár én Tarisról eleve elég fejletten léptem le, megöltem mindenkit akit csak lehetett, dark side power volt keményen. 8-))

    Csak most kicsit idegileg felhúzott a Star Forge, élvezetes volt nagyon, hogy egyszerre vagy 10 dark jedi aprentice rohangált nekem és nem igazán hatotta meg őket az insanity, de sebaj, majd holnap újra próbálkozom. 8-)))
  • Action
    #1795
    A lényeg hogy saját karakteredet háttérben kell tartani és a többiekkel harcolni.
  • Action
    #1794
    Szvsz ki lehet(bár még nem próbáltam),de akkor ki kell hagyni pár küldetést. Pl.: Bendakot nem lehet ilyen alacsony szinten megölni.(szerintem). Én 6-os szintü scoutként jutottam ki Tarisról és így sem volt egyszerü.
  • Knox
    #1791
    na! vannak neked lapjaid, ezek vannak lent! ezek olyan lapok, amikből ha jol emléxem körönkét egyet használhatsz fel! Nos a lényeg a 20 elérése, ha túlléped besokallsz, vagy lehet minuszos lapod!
    az ellenfélnek ugyanugy csak 4 lapja van! Ugy kell elklépzelni hogy van egy oszto, aki rakosgatja az ellenfélnek is meg neked is a lapokat! Pl.:mondjuk kapsz egy 3 ast(hivsz) aztán kapsz egy mégegyet(hivsz), igy már hatod van, most kapsz egy 10 est és nem hivsz hanem alulrol beraksz egy négyest (ha van), és elérted a huszat! Nem muszály saját lapbol rakni, elérheted a 20-at annélkül is csak mákod kell hogy legyen! Mindeközben az ellenfél ugyanezt csinálja, kap, hiv, rak a saját lapjaibol és utazik a 20-ra!
  • Knox
    #1790
    Nem bizony!

    Az volt a gond, hogy a wuki volt a 3. karakter (kicsi volt neki az "L"-es buckaöltöny)! és én aszittem hogy egyedül is be lehet menni! nade lecseréltem Candibátyóra, mindenkire ruci, aztán...
    Kösz a segítséget mindenkinek, megvan már a starmap is!
    irány a következő bolygo!
  • Action
    #1788
    Mekkora egy rohadt csaló állat a gép!!! Pazaakban mindig olyan kártyát húz amilyen kell neki, vagy pedig olyan van a kezében! Annyira felbaszta az agyam hogy nem igaz. Ti nem vettétek észre ezt?
  • Hixer
    #1787
    kösz! akkor az volt a problem, hogy csak 1 ruhám volt...
  • sznupi
    #1786
    Az inventory közös az egész partynak, szal ami nálad van, az van mindenkinél, az "öltöztető" menüben tudod alul választani, hogy melyik karakterre akarod tenni.
  • Hixer
    #1785
    Hogy lehet a másik karaktert beöltöztetni??? Nins nála ruha, és ha venni akarok, akkor én veszek s nem ő. Akkor hogy??
  • sznupi
    #1784
    Szerintem tök felesleges a pazaak-al szenvedni, a nélkül is lesz elég pénzed, én pl el se tudom költeni ami van mert csak a jedikkel rohangálok és ott nem nagyon kell se pánzél se lőfegyver, se energiadoboz. 8-)))
  • Hmuda
    #1783
    Azt a kis continue gombot a leckénél akkor kell megnyomni, ha elolvastad az üzenetet. Ha olvasol okosodsz és nem teszel fel fölös kérdéseket. :P
  • Hixer
    #1782
    Hé, ti értitek azt a kártyás játékot?? Az elején, a bárban, lehet venni kártyát, és leckét venni... Úgyhogy?? Érti valaki?? Mondja már el!!!
  • sznupi
    #1781
    Hát ha dark jedi akarsz lenni, akkor jobb ha nem is beszélsz vele, hanem már a fogadó emberkébe belekötsz és lekaszabolod mindet. 8-)))

    Apropó, azt el tudná nekem mondani valaki, hogy lehet kimaxolni a dark oldalt? Megjelent ott egy pici piros jelecske amikor a karakterem nézem, de a jelző nem akar lentébb menni és egy nagyon pici kellene még az aljához.
    De ha leszedem a ruhát az emberemről akkor szintén a piros jelecskével ellátott ruhában szaladgál az emberem.
  • antijedi
    #1780
    sand emberkék táborába ruhában természetesen onét meg dara, igaz a főmuki küldijei kimaradnak igy mert sajnos az illető elhalálozot szivelégtelenségben (kill power rulz :P) :PP
  • Shaman
    #1779
  • Shaman
    #1778
    oks bocsesz,csak nem tudom,akkor dark jediként hogy csinálod meg a főnök által adott questeket (gyanítom sehogy,hanem kinyírod:-)),illetve hogy jutsz be a snad people-ök táborába?
  • AndrewCB
    #1777
    Épp akartam szólni, hogy a matekot vedd elő újra! :)
  • antijedi
    #1776
    pontosan, csak ne hitegesük embereket mer tigy ugy hangzott mintha csak ez az egy megodlás lenne :P
  • Shaman
    #1775
    ööö sorry szal 120 vackom volt,nem took számolni...:-)))
  • Shaman
    #1774
    De akkor nem érted meg a sand people-ök beszédét! Jah mondjuk ha a sötét utat járod.....:-)))
  • Shaman
    #1773
    Egyébként meg rájöttem valamire.

    Említettétek itt régebben,hogy 99 cuccod lehet max 1 típusból. Ez nem igaz! Lehet több is csak a programm nem írja ki csak késöbb.
    Megmagyarázom. A Tatooinon mikor megnyertem az összes swoop race-t akkor a Hutt adott nekem 122 mittoménmit (amit be lehet pénzre váltani),az inventory csak 99-et jelölt,de mikor eladtam a 99-et,akkor hirtelen lett még az inventorymban 21!! Szal megkaptam azt is,csak a progi nem írta ki,vagy mi.....
  • antijedi
    #1772
    nem feltélten kell hogy a 3. kari a robot legyen... :P
  • Shaman
    #1771
    Nekem meg azt monnya mán meg valaki,hogy ha felveszem a bounty hounteres questet a Manaan-on,akkor azért rengetek dark pont jár?
    Mert én jó jediként akarom befejezni,s már majdnem fullos a csíkom a jó oldalra,de questet sem szeretek kihagyni.....
    Szal ha kapok ezért dark pontokat,azt még ellensúlyozni fogom tudni a gammában,hogy végül full jó legyek?
    (Manaan vége felé járok,s még 1 bolygón Korribanon nem jártam)
  • Shaman
    #1770
    Látod ez az ára az agyatlan öldöklésnek:-)))

    Egyébként mielött átmész a területükre kell felvenned a cuccot,meg még a másik karidnak is,harmadik karakter természetesen a robot kell legyen amit az árustól vettél.
    Töccs vissza egy autósave-t,s próbáld úgy megcsinálni,hogy a területükön nem ölsz senkit. Az elsö homokos térképen annyit írthatsz amennyit akarsz.
  • Augustus Gigo
    #1768
    nem értem, én is mindenkit lekaszaboltam, utána átöltöztem , de nem lőttek az ágyúk, próbálj még kimenni a térképről , majd vissza, talán az segít
  • Knox
    #1767
    PLS HELP!

    Upszi! a Tatooine-onm a homoki emberek bázisánál szíjjelszednek az ágyuk! Az igazság az hogy eszembe sem jutott békésen viselkedni a homoki arcokkal! nem szimpik, mészárlás lett! következésképpen a bázisuk előtt mindenki lefeküdt aludni! Nadekérem! hiába öltöztem be, még botot is vettem magamhoz, nem engednek be az ágyuk! Valaki esetleg tudja a megoldást! Mert nekem már nincs ötletem! THX
  • Chappy
    #1766
    Már 98 százalékos?
  • AndrewCB
    #1765
    Csábít a második megoldás! :)

    De mostmár a jó Jedi szerepébe "öltöztem". Úgyhogy marad az első!

    THX
  • Shaman
    #1764
    Jolee (egy jedi,Jolee) akit követtél,mondja,hogy ha elzaavarod azokat az embereket,akkor segít átjutni az energiakapun.
    2 módja van az elzavarásnak:
    1 jó: A forgó bigyóknál mindegyiknél áll egy ember.Közülük 2-t beszéjj rá,hogy menjen haza,ekkor kapsz tölük egy kártyát,amit a bgyón használva kikapcsolhatod. Ha 2-t kikapcsolsz utána elmenekülnek az emberek,mert.....SPOILER.... na utána szépen beszélsz Jolee-val,s bevéve a csapatba át tudsz jutni az energiamezön.
    2. rossz: szimplán kinyírod azokat az embereket,s utána beszélsz Jolee-val
  • BBking
    #1763
    Nem tudom mi a gondotok nálam csak egy keveset szaggatt, nagy tereknél.Gép PIII800, 9500Pro, Audigy - és minden fullon van 1024-ben,még a hang is EAX3.Simán játszok vele.
  • Hmuda
    #1762
    Nekem is az volt. Megcsináltam a megfelelő editálásokat és már tökéletesen fut.
  • Hmuda
    #1761
    Akkor rakd fel a megfelelő peccset (nézd meg a filenévben, hogy tényleg jó peccset másoltál-e be), aztán updateld a launchpadon és utány nézd meg. Emlékszek, hogy mielőtt rendesen fel nem pecsceltem nekem se működött.
  • RaveAir
    #1759
    Az nem lehet, hogy a szaggatást a hang okozza egyes embereknél? Nem kellene mindent a videokártyára fogni.
  • Methylisocloro
    #1758
    Az energiakapun Jolee segit bemenni.
  • AndrewCB
    #1757
    Hi!

    Egy bolygón vagyok ahol a Wookiek élnek. Egy kicsit elakadtam. A hullát megtaláltam és a gyereket kicsit megbüntizték! :)

    Aztán újra lementem. Van egy energia kapu azon nem tudok bemenni. És van egy fószer, akinek összekell gyűjteni a char élőlényeket. Na azt hogyan kell? Vagy mit csináljak?
  • spatz
    #1756
    Végigjátszás: angol, zipben letölthető
    http://faqs.ign.com//articles/436/436334p1.html
  • Hmuda
    #1755
    Márpedig ezeket keresd meg és mindkettőt írd át nullára, mert különben nem lesz jó.
  • Knox
    #1754
    Nálam is ugyanez a szitu, mondjuk diavetítés nem lesz, de szaggatni kezd! Sőt, nekem 9600pro-m van és a peccs nem javította ki a "lefagyok a menüben mert nem irtak meg rendesen" hibát! csak ugy fut a kicsike, ha leveszem a videókártyánál a mouse gyorsítást!
  • Eye-scream
    #1752
    Na ez csak az én véleményem de:

    1.:A közelharcnál CSAK az str számít, az attack bonust és a sebzésbónuszt is ez adja éppúgy mint a DnD rendszerben.
    2.:A Jedi master robe nem +8 deyet ad, hanem a MAXIMUM dex bonus az armorhoz +8....
  • Hmuda
    #1751
    Még sehogy. Egyetlen rendes peccs sincs kint.