7955
Jogosítvány
  • Braveheart
    #59
    nah vki meséljen még milyen az első elindulás?
  • petee
    #57
    Gratulálok! jó neked:PPP
    nekem jövő héten lesz a kresz vizsgám. Milyen volt? Nehéz? Mesélj már vmit....
  • ricky
    #56
    Sikerült a vizsgám! :))) Tök jü, megvan végre a jogsim! :)))))))))))))))))))))
  • Braveheart
    #55
    nah mehettem egyet a kocsinkkal (még el sem kezdtem a kreszt) egy elhagyatottabb városrészen este 7-kor, és igen tetszett! :) eléggé meglepődtem, mikor elindultam, nem hittem volna, hogy ilyen érzékenyek az autók :) egyszer sem fulladtam le, ez már haladás. amúgy csak 2-esben mentem, de többet nem merek még :)
  • 2XP
    #54
    Korridor:

    Év végétől megszűnnek a tesztlapok a KRESZ-vizsgán. Helyette a számítógép kérdéseire kell majd válaszolniuk azoknak, akik jogosítványt akarnak szerezni. Szigorítani fogják a gyakorlati vizsga feltételeit is, a vizsgabiztosokat szintén a számítógép jelöli majd ki.

    Magyarországon évről évre többen szereznek jogosítványt, tavaly körülbelül 135 ezren. A magyar előírások megfelelnek az uniós szabályoknak, a Közlekedési Főfelügyelet mégis szigorításokat tervez.

    Nagy Ferenc, az egyik ismert autósiskola oktatója helyesli, hogy szigorítják a követelményeket. Legkésőbb 2004 elején megszűnnek a tesztlapok, minden vizsgázó más kérdést kap majd a számítógéptől, és csak egy lehetősége lesz a válaszadásra.
  • 2XP
    #53
    Nézzétek a Tényeket!
  • KeKKSZike
    #52
    Nyah, én leraktam a KRESSZT és rutinból van már 4 órám, és most megyek megint 13.00-ra! De a rutin az sajnos nem megy annyira! ;(
  • petee
    #51
    jah igazad van, én se láttam még egyetlen digót tanulni. nem tom ,hogy szereznek jogsit...
    de hogy vezetik az 1200-es ladát, röhejj...:))
  • macilaci123
    #50
    Nem igazán ide tartozik, de láttatok már romát vezetni tanulni? Nálunk van egy csomó, mind vezet, de tanulni egyetsem láttam.
  • Norbi2K
    #49
    persze, kiteszem a kék lámpám a kocsi tetejére:)
  • Norbi2K
    #48
    én csak egy jó tanácsot adnék:

  • Guest
    #47
    Csak ha elég erős vagy, hogy elbírd.
  • [HUN]PAStheLoD
    #46
    na ugye
    pl. vészhelyzetben ??
  • TomBond
    #45
    Mondtam hogy beugratós!
    Gondolkozzatok!
    Ha NEM, miért?
    Ha IGEN, miért?
  • [HUN]PAStheLoD
    #44
    attól függ :))
  • petee
    #43
    ezer köszi tombond! télleg nem találtam meg én láma! mégegyszer köszönöm.
    A kérdésedre a válasz:
    NEM
    :-)
  • TomBond
    #42
    Egyébként egy beugratós kérdés: Átlépheted-e gépjárműveddel a záróvonalat?
    :-)
  • [HUN]PAStheLoD
    #41
    mert a kreszt azt tudom de a veztést még gyakorolni kell :)
  • TomBond
    #40
    Elvileg mire forgalomba kerülsz a KRESZ-t tudod, a vezetést elsajátítod a rutinpályán. Tehát már csak ezt a kettőt kell összehozni, ha ez megy akkor nyertél.
    Egyébként szerintem olyan gépkocsi vezető nincs akit ne lehetne megbuktatni, legyen az akár "úrvezető", vagy "profi" sofőr!!
  • [HUN]PAStheLoD
    #39
    mi a nehezebb ? maga a vezetés vagy a sok tábla meg km óra stb figyelése meg a vizsgáztató +stressz adaléka ??
  • TomBond
    #38
    Nem igaz pedig ott van:
    "Jobbkézszabály": 28. §
    (1) Az útkeresztezõdésben - ha a (2) bekezdés rendelkezéseibõl más nem következik - a jármûvel elsõbbséget kell adni
    a) a jobbról érkezõ minden jármû és
    b) a balról érkezõ villamos
    részére.

    (2) A másik jármû érkezési irányától függetlenül elsõbbséget kell adni az útkeresztezõdésben
    a) minden jármûvel a megkülönböztetõ fény- és hangjelzést együttesen használó gépjármû részére, továbbá minden ilyen gépjármûvekkel kísért (közrefogott), zárt csoportban haladó megkülönböztetõ fényjelzést használó gépjármû részére;
    b) az olyan útról érkezõ jármûvel, amelyen az útkeresztezõdés elõtt "Elsõbbségadás kötelezõ" vagy "Állj! Elsõbbségadás kötelezõ" jelzõtábla van, a keresztezõ - illetõleg a kiegészítõ táblán vastag vonallal jelzett - útról érkezõ jármû részére;
    c) földútról érkezõ jármûvel a szilárd burkolatú útról érkezõ jármû részére;
    d) körforgalomban haladó jármûvel a körforgalmat keresztezõ villamos részére.

    (3) Útkeresztezõdést jármûvel csak olyan sebességgel szabad megközelíteni, hogy a vezetõ eleget tehessen elsõbbségadási kötelezettségének és e tekintetben másokat a jármû sebességével ne tévesszen meg.

    "Kanyarodási szabály": 31. §
    (1) Az útkeresztezõdésben másik útra bekanyarodni szándékozó vezetõ a jármûvel
    a) az útburkolati jelek által meghatározott forgalmi sávba,
    b) útburkolati jelek hiányában
    - jobbra bekanyarodás esetében az úttest jobb szélére,
    - balra bekanyarodás esetében az úttest felezõvonala mellé, illetõleg osztottpályás és egyirányú forgalmú úton az úttest bal szélére
    köteles - az útkeresztezõdés elõtt kellõ távolságban - besorolni. A bekanyarodási szándékot irányjelzéssel jelezni kell.

    (2) Villamospályával ellátott úttesten, ha az (1) bekezdés b) pontjában foglaltaknak megfelelõ besorolás a villamos forgalmát zavarná, a villamos elhaladásához szükséges területet szabadon kell hagyni. A kerékpársávot a besorolás szempontjából figyelmen kívül kell hagyni.

    (3) A jármûvel másik útra - ha közúti jelzésbõl más nem következik - jobbra kis ívben, balra nagy ívben kell bekanyarodni, úgy, hogy a jármû bekanyarodás után a menetirány szerinti jobb oldalon maradjon.

    (4) Ha a jármû méretei vagy egyéb ok miatt az (1)-(2) bekezdés rendelkezéseit megtartani nem lehet, a bekanyarodást fokozott óvatossággal - szükség esetén erre alkalmas irányító személy igénybevételével - és úgy kell végrehajtani, hogy a bekanyarodó jármû a többi jármûvet ne veszélyeztesse.

    (5) Elsõbbséget kell adni, ha a 28. § (2) bekezdésében foglaltakból más nem következik
    a) jobbra vagy balra bekanyarodó jármûvel
    - annak az útnak az úttestjén áthaladó gyalogos részére, amelyre a jármû bekanyarodik, továbbá
    - az azonos irányból érkezõ villamos részére,
    b) jobbra bekanyarodó jármûvel az úttest jobb szélén levõ, kerékpársávon vagy az úttest mellett levõ, attól jobbra esõ kerékpárúton érkezõ jármû részére,
    c) balra bekanyarodó jármûvel
    - az úttesten szembõl érkezõ és egyenesen továbbhaladó vagy jobbra bekanyarodó jármû,
    - az úttest mellett levõ, attól balra esõ kerékpárúton érkezõ jármû
    részére.

    (6) A balra bekanyarodó jármû vezetõje párhuzamos közlekedésre nem alkalmas úton a bekanyarodást akkor hajthatja végre, ha meggyõzõdött arról is, hogy balról jármûvének elõzését vagy kikerülését másik jármû nem kezdte meg.

    (7) Útkeresztezõdésen kívül történõ bekanyarodásra az (1)-(2) és a (4)-(6) bekezdés rendelkezései az irányadók.

    (8) Az útkeresztezõdésben kanyarodó fõútvonal esetén
    a) az (5) bekezdés a) pontjában meghatározott szabály a fõútvonalon kanyarodó és az arról letérõ jármûre egyaránt vonatkozik,
    b) a fõútvonalról letérõ jármûvel elsõbbséget kell adni a fõútvonalon továbbhaladó jármû részére.

  • schoma
    #37
    Mégvalami: szerintem a kenőpénz teljesen baromság. Aki ugyanis csak ezzel képes átmenni, az nemcsak a maga, hanem mások életét is veszélybe sodor(hat)ja a jövőben.
  • schoma
    #36
    Nekem 2, 5 éve van jogsim. Szerintem nem nehéz. Véleményem szerint azonban a KRESZ még mindig nagyon könnyű. Személy szerint nekem hibátlan lett.
    Nem azt mondom, hogy mindenkinek legyen ilyen, de 10 hibapont az nagyon sok. Ha csak abba belegondoltok, hogy egy STOP tábla "elnézése" akár többek életébe is belekerülhet.
    Volt olyan csoporttársam aki 10 hibapontal csusszant át. Hát vele sem szívesen találkoznék a közlekedésben.
    A 2,5 fél év alatt pár 10e km-t levezettem, és elmondhatom, hogy sajnos hiába vezetsz te jól, ha van egy hülye barom, aki meg belédszáll. Sajnos már törtek össze engem is: a srác nem vette észre a STOP táblát, és darabokra törte az autót. Aztán meg még neki állt följebb. De aztán elmagyaráztam neki - ha már másnak nem sikerült :( - , hogy mit is jelent az a tábla.
    Arra ugyanis nem tanítanak meg, hogy mások baromságai kivédjed. :((

    DE mindenkinek sok sikert az eljövendő vizsgáihoz.
  • petee
    #35
    amíg elkezdem a rutint, addig tesóm Citroen BX-vel gyakorlok.:) az nagyobb autónak számit mint a golf meg társai. Ha azzal megy a vezetés,akkor kisebbel simán.:P
  • Lteebee
    #34
    Tényleg rengetegen vannak, akik miatt veszélyes a közlekedés.

    És még egy fontos dolog: ha megvan a jogsi, vezessetek rendszeresen akkor is, ha nincs saját verda.
    Aki vezetett már budapesten vasárnap, az vágja miről beszélek.
  • Madmaxx
    #33
    Jah de szegény halálra sziv vele. Nem túl jó érzés ha megbasszák az embert. Elöszsör szerezzen rutint.
  • Galy
    #32
    Nagy autót válassz, és a későbbiekben nem lesz gondod! ;)
  • petee
    #31
    jaja igazad van, én is igy gondoltam, kisautóval kell! valszeg Uno-t fogom választani!
  • Madmaxx
    #30
    Kis autót válassz mert sokkal könnyebb kezelni és pl ez parkolásnál jól jön. Tehát az általad felsoroltak közül én a Golf, a Fiat és a Peugeut közül választanák. Jó tudni, hogy a német autóknak hiresen kemény a kuplungjuk és a sebváltójuk ami pl kezdőnél kényelmetlen lehet (csúsztatás miatt)
  • petee
    #29
    nekem 73e ből kijönn minden.(szegeden)sőt van egy autóssuli amelyik 55e -ért reklámozza magát!

    TomBond: nem találtam meg ott se.Na mindegy,ha senki se tud segíteni akkor majd kimásolom vmelyik kolléga füzetéből.
  • Madmaxx
    #28
    aggódsz a testi épségedért LTB? :)))
  • Pupcika
    #27
    + 2 rutin óra és + 6 forgalmi óra is benne foglaltatik ebben az 55ben
  • Pupcika
    #26
    én anno 55EHUF-ér csináltam három bukással (1 kressz, 2műszaki)
  • Pupcika
    #25
    Szfváron 80EHUF-ból kijössz vizsgadíjjal +mindennel.
  • Pupcika
    #24
    komolyan?
    igaz '96 óta van jogsim de ez végre vmi könyítés :))))
  • TomBond
    #23
    Keress rá itt:
    http://totalcar.hu/kresz/#tart44

    Egyébként én Ladával tanultam! Szerintem álltalános szabály, hogy minél igénytelenebb autóval tanulj vezetni. Én ismerek olyat aki csili-vili autón tanult és egy Ladával (mivel a családban az volt) nem bírt közlekedni!

    LteeBee-nek igaza van mindenki arra törekedjen hogy meg is tanulja a KRESZ-t, mert sajnos sokan vannak akik "csak átcsúsztak a vizsgán".
  • petee
    #22
    Ja meg még vmi!Nagyon fontos! Vki írja már ide le nekem lécci a "kanyarodási szabály" és a "jobbkéz szabály" fogalmát. Tankönyvbe nem találom! Órán meg nem írtam le én hülye.
    thx
  • petee
    #21
    Hi! Én is most nyomom az iskolapadot,két hét múlva vizsgázok kreszből.Én is inkább a forgalmitól parázok, bazz nem tom,hogy lesz mi lesz.Remélem vmi qrva jó fej oktatót fogok ki!
    Írjátok már le lécci,hogy ki milyen autóval vezetett! érdekelne, melyik a legtutibb..
    Nálunk lehet Golf 2-est, Opel Vectrat,Fiat Unot,Peugeot 205-öst,meg vmi Mercedest is....
  • Lteebee
    #20
    A KRESZ-nél lécci, ne arra menj,hogy átcsússz, hanem arra, hogy tudd a szabályokat!
  • TomBond
    #19
    Én '94-ben szereztem meg a kis rózsaszínű könyvecskét (akkor még az volt), és nem volt leányálom, az oktatóm sem volt teljesen normális és a vizsgáztató sem. De végül is másodszorra sikerült. A kenőpénz meg sem fordult a fejemben.
    Egy biztos sok múlik az oktatón, a forgalmon, a vizsgáztatón, és a szerencsén is!!

    De azért mindenkinek sok sikert!!!