7955
Jogosítvány
  • K.András
    #353
    #352

    LOL
  • K.András
    #352
    "Simán ki lehet csapni a cirkuszt."
    Látszik hogy nem tudod hogy megy ez :),kicsapom a cirkuszt lehet ma sincsen jogsim...Sajnos igy megy sok minden az életben,van amikor be kell fogni a száját az embernek(egyébként nagyon nehezen áltam meg hogy ne üssem meg a vén kurvát)...
  • I.C.ram
    #351
    Úgymond nem akarom "megbántani" az oktatót. Attól fosok, hogy szól a kollegáknak, hogy jajj ez a kölök egy kis szivatásra szorul stb. :)
  • I.C.ram
    #350
    akkor ne haragudj, de te voltál a balek. Simán ki lehet csapni a cirkuszt. Akkor is nehezen hiszem el, hogy valakit csak pofára megbasznak vizsgán. Vagy pedig van egy másik lehetőseg: nagyon nagyon csúnya voltál :)
  • K.András
    #349
    Miért nem kéreted magad át máshoz?
  • I.C.ram
    #348
    Én most tanulok szintén egy VW Jettán... Hát nem kivánom senkinek. Csak a kilométer órán van vagy 400k km... Kitudja hányszor pörgették már vissza.

    Sebváltó meg olyan, hogy csak úgy sitty sutty néha kivágja rückwerzből a gépet. Kicsit parázok az éles vizsgán emiatt.
  • K.András
    #347
    Jo, most te voltál ott vagy én?Veled történt meg vagy velem?Akkoriban ez pusztán pofára ment,ahogy az egészségügyi is!Annyira nem érdekel hogy elhiszed e vagy sem...Igy történt...
  • I.C.ram
    #346
    Amikor én raktam le a kreszt, akkor az OLÁH név szólítására, kb 6-an indultak meg egyszerre, a Gáspár névről nem is beszélve.
  • I.C.ram
    #345
    Persze...

    biztos azzal szórakozik, hogy műszakin kérdezés nélkül meghúz mindenkit. Na persze, ezt te sem gondoltad komolyan :)
  • K.András
    #344
    Nekem a rutin meg a forgalmi két hét alatt volt meg(igaz tiz éve),persze elsöre...Ha tudsz dinamikusan vezetni akkor nyert ugyed van, nem kell tulságosan finomkodni,tehát vedd fel a többiek ritmusát,ha látja a vizsgáztato hogy a többiekkel együtt mozogsz az biztos meg fogja gyözni.
    Viszont elötte müszakin ugy buktam meg hogy bementem és egy vén picsa volt(nemiszervet soha nem láthatott ez biztos),csak annyit mondott lehet jönni legközelebb!!!Kérdést sem tett fel!Nem is értettem,kérdeztem töle hogy ez igy megy,pofátlanul azt mondta igen :)))
  • James Bond
    #343
    az a legkönnyebb, szal... :D
  • sumi
    #342
    +van a rutin.1re!jeeeeeee
  • OPM
    #341
    elsősegély szerencsére sikerült tegnap elsőre :)

    szerdán megyek majd 2. rutinra... remélem nem ua a vizsgabiztos lesz
  • CybearBoy
    #340
    Akkor durva lehetett...
  • szurmakotium
    #339
    Volt egy balesetem ...

    Nem vagyok hívő, de másnap elmentem templomba ...

  • CybearBoy
    #338
    Miért?
  • szurmakotium
    #337
    tőlem meg majdnem elvették 2 hónapra ...
    szerencsére megfellebeztem és maradt "csak" a pész büntetés ..
  • Braveheart
    #336
    Bazeg ekkora szívást! Szerintem csak rossz napja votl a vizsgáztatónak. Tőlem pl. anno megkérdezte, hogy milyen színű az irányjelző, modnom sárga, erre még felsorol majd' 10 árnyalatot... Ja meg nem voltam bekötve intenzív gyorsuláson-fékezésen, de szerencsére nem haragudott meg miatta.
  • OPM
    #335
    bazzeg, ma meghúztak rutinból :((
    kihagytam a féklámpát, a vizsgabiztos nem szólt semmit, elindultunk, az összes feladatot hibátlanul megcsináltam, beparkolok, erre ő:
    - Féklámpa is van ezen az autón fiatalember! Majd legközeleb...

    :(((
    ekkora égést....
    persze az oktató mindig azt mondogatta, ha kihagyok valamit, szólni fognak, és rávezetnek vhogy... persze... :*(***
  • Voltan
    #334
    Engem az oktató mindig leb*sz, ha nem használom a gázpedált ilyenkor. "Olyan 1000 körüli fordulatszámot tarcsál má!" Nyomd meg a gázt kb. 0.3 mm-nyire, aztán tartsd meg úgy! Hát kösz...
  • sumi
    #333
    köszi
  • O0D:
    #332
    sztem attól függ hogy az alapjárat hogy van beállítva..

    múltkor autópálya után ( kicsit sietni kellett ) szinte állásnak éreztem azt amikor 50 el kanyarodtam le róla.. hú mondom mi ezmár, megállt a kocsi a mutató meg még 50 et mutat... :)))
  • EOX
    #331
    grat!
  • sumi
    #330
    H ali.Levizsgáztam kreszből,három hibaponta!Hétfőn menek vezetgetni....renaultttal.asszem.
  • 0ppika
    #329
    A benzinesek is, előny ha nagyobb a lökettérfogata, dízellel azért könnyebb, mert nagyobb a motor forgatónyomatéka.
  • OPM
    #328
    Ma voltam először rutinon, úgy, hogy előtte még soha nem vezettem benzines járművet :) A kersz csak másodszorra sikerült mert az elsőt túl lezán vettem, aztán haverok jól kiröhögtek és a második már hibátlan lett. A vezetésről: sokkal könnyebbnek képzeltem. Ha 30-40-el megyek, már nagyon gyorsnak érzem a kocsit :) és a kuplung is megtréfált jópárszor fékezéseknél. 2 órát vezettem aztán kérdezte az oktató, hogy mikor megy a buszod? Mondom: a legközelebbi 10:50-kor indul a buszvégről. (ekkor 10:40 volt és tudni kell, hogy a buszvég jó 15 percre volt tőlük). Akkor odáig te vezetsz, és bele kell kicsit húznod, hogy elérd a buszod... Na ekkor majdnem leesett az állam, megszólalni sem tudtam :)) Előtte 5-10km/h-val kanyarogtam a tesztpályán és most Tatabánya legforgalmasabb utcáján menjek 50-el? Eléggé be voltam tojva, de végülis egyszer sem fulladtam le, nem dudált rám senki :) és ami a legfontosabb: a buszomat is elértem!
    Holnap újra megyek rutinra. Ja és lenne egy kérdésem:
    szóval a rutinpályán a szlalomozáshoz/parkoláshoz én sem használtam a gázpedált, csak 1-esben lassan engedtem fel a kuplungot és úgy ment a kocsi. Minden autó vezethető így vagy csak a dieselesek?
  • Marcell
    #327
    3D Driving School
  • FrezeR
    #326
    végre ma nekem is meglett a jogsim! jeeee:)))
  • I.C.ram
    #325
    Én is csináltam ilyet, hogy tök szabályosan megyek, de mivel nincs soha uticélom, ezért megunom. :) Mondjuk, ha akkora lenne a pálya mint fél Mo., és fogyna a benzin, meg minden szar elromolhatna stb, akkor tuti, hogy éjjel nappoal azt nyomnám.
  • CSOCSO
    #324
    gta:)))))))))))
    kormánnyal az nfs5 porshce volt a legjobb....
    amugy szard le az ilyen progikat.. beülsz és ugyis azt se tudodd merre nézz merre nyúlj...
  • I.C.ram
    #323
    Mafia :)
  • I.C.ram
    #322
    Köszi, de ez már megvan :)
  • OPM
    #321
    nem tudtok valami programo, játékot, ami a vezetést szimulálja?
    Én még anno a Midtown Madness-el szórakoztam, hogy mindenhol szabályosan megyek, de az nem az igazi...
  • CSOCSO
    #320
    én is ebből tanulásztam
    na ne:)) ittenvan
  • CSOCSO
    #319
    huuuuuuuuuuuu.. nem jut eszembe a neve.. le lehet szedni anetről..pár ember cisnált.a. fuu.. a.. izé.. na..
    hogyishijják:)))
    a hunosításos oldalrol le lehet tépni azhem...vagy a origo.hu/szoftverbazis.. nodevárj meglesem
  • I.C.ram
    #318
    Senki sem tud segíteni?
  • CybearBoy
    #317
    Nekem adtak az autóssuliban.
  • I.C.ram
    #316
    Valakit megtudja mondani, hogy kreszkönyv-et honnan lehetne beszerezni? PDF vagy hasonló virtuális formátumban. Nicns kedvem kidobni rá 6000 forintot.
  • MrTressy
    #315
    egy gyakorló teszt és még 1 ha ezeket szépen kitöltöd is 10 hibapont alatt vagy megfeleltél
  • sumi
    #314
    a kreszvizsgáról bővebben ha lehetne.....kérdések...