7955
Jogosítvány
  • CaviaR
    #393
    Grat! Nekem 5 hibapontom lett. :)

    Te is most voltál először?
  • Bandew
    #392
    No, sikerült!
    4 hibapontom lett.
  • Bandew
    #391
    Nekem is pont ma van! :-DDD
    14:30-kor!
  • CaviaR
    #390
    Holnap KRESZ vizsgám lesz! :D
  • Zotyoo
    #389
    Hali!

    Vannak ezek a radardetektorok.
    Van valakinek ezen a téren tapasztalata?
    Arra lennék kiváncsi, hogy 1-2 típus mennyire térhet el, meg hogy érnek-e egyáltalán valamit?
  • Braveheart
    #388
    Ez engem is érintene szóval tud vki vmit róla???
  • angello
    #387
    legjobb élményem az volt amikor oktatóval kanyarodtam kurva forgalmas helyen jobra de ott ment át épp a zöldön egy nyanya
    baszot lassan erre megáltam és mondani sem kell mögöttem miattam az egész kereszteződés bedugult dudáltak mint állat
    én meg kb 3 napja vezettem életemben durva volt
  • Lacc
    #386
  • Bandew
    #385
    Na én is elkezdtem, oszt majd tök menő leszek meg minden!
  • _Neo
    #384
    Sziasztok! Egy kérdéssel szeretnék hozzátok fordulni, bocsi, ha volt már. Egy számomra kószának tűnő hír szerint 2005. jan. 1.-től a "b"-s jogosítvány nem 50, hanem 125ccm-es motor vezetésére is fel fog jogosítani. Igaz a hír? Esetleg az 1.-e után szerzett jogosítványokra igaz?
  • FrezeR
    #383
    szerintem nyugodtan gyakorold a vezetést, egyenlőre olyan helyen ahol nincs nagy forgalom, próbáld megszokni az autót és utána már nem fogsz félni annyira:) sok sikert!
  • OPM
    #382
    már majdnem 2 hónapja megvan a jogsim, de azóta csak kb 2-3x vezettem
    az itthoni kocsinkkal. nem tudom miért, a jogsi előtt meg közben is
    tök jó dolognak tűnt, hogy akárhova el tudok majd menni autóval,
    de most hogy megvan, nem érzem a kényszert, hogy használjam, és
    ugyanúgy mindenhová busszal járok...
    jó persze, mégcsak 17 éves vagyok, és itthon rajtam kívül 2 embernek
    van jogsija, ők rendszeresen használják az autót.
    de attól félek, ha sokáig nem vezetek, elfelejtek dolgokat és aztán
    ha majd "szükségállapot" lesz, mindenki mondja hogy vezessek én és
    vmi nagy kárt okozok :)
    ma este is pl azt álmodtam, hogy nekimentem vminek...

    szerintetek mit tegyek?
  • K.András
    #381
    Pl Kymko Venox
    Honda vt 250-es blokk van benne és igen állatul néz ki ára 1 milla alatt egy picivel:
  • K.András
    #380
    Ülést szvsz 5-10 ezerböl ujra lehet huzatni,az nekem sem tetszik,szélvédö engem nem zavar,végtére is cruiser kategoria...Majd kiderül,asszem idén már nem veszem meg mert mire lerakom a jogsit az 2 honap,addigra meg agusztust lesz nyár vége,alig tudnám használni,de tavasszal bejátszik egy chopper az tuti,vagy ezt vagy másikat de veszek egyet...
  • I.C.ram
    #379
    Maga a váz nem rossz, csak szerintem undorítő ez az indiánfílinges kiszegecselt bőr rajta, illetve a szélvédőt is utálom egy chopperen.
  • K.András
    #378
    Na mind1 lerakom a jogsit addig meg nézegetek még,lehet valami nagyobbat fogok venni nem tudom,majd kiderül,amig nincsen jogsi addig meg járok tovább autoval(kivéve belvárost)...
  • K.András
    #377
    Egyébként Yamaha liszensz alapján gyártják, a cégnek iso minösitése is van szal minösége nem lehet rossz,akármire nem adnak iso minösitést...
  • HuAn82
    #376
    Azért én és még rajtam kivűl "néhányan" elfogadnánk ezt a "gányt".
  • K.András
    #375
    Persze nem egy harley de szvsz gánynak tuti nem lehet nevezni!

  • K.András
    #374
    Micsodi???Na ne már szar legyen!
  • I.C.ram
    #373
    Pfujj de gány ez a motor.
  • K.András
    #372
    Megkérdeztem, egyböl mehetek nagymotorra kb 80 ezer ft-lesz...
  • K.András
    #371
    Annyit hozzáteszek hogy nagy motoros tapasztalatom nincsen,volt egy 125-ös gyorsaságim anno 50-ként használva,és elöször nem is szeretnék valami hatalmas nagy motort,kezdésnek elég volna a Keeway Landcruiser 250
  • K.András
    #370
    Motorterületen ki van otthon?Nekem van B-s jogsim 96 ota és most kitaláltam, hogy kéne nekem egy robogo,de innen már könnyü volt eljutni egy chopperig,csak jogsim arra már nem jo,igy a kérdés hogyan megy ez?Mehetek egyböl A-ra vagy elöször A korlátoltak kapok ami 250cm3-ig okés???
  • zoli80
    #369
    megnézem,asszem megvan,ha kell még irj!
  • [Walaki]D`Lair
    #368
    Nekem még csak 3K volt...:PPPP
  • OPM
    #367
    csütörtökön vizsgáztam le forgalmiból!! yeee
    most mehetek az okmányirodába 4E Ft-os illetékbélyeggel :(
  • szando
    #366
    nah remélem jót vezetgetsz azóta :)
  • HUN Thomas
    #365
    Sziasztok

    Nincs meg valakinek a Közúti járművezető jelöltek elsősegélynyújtó vizsgájának Tételsora?
  • DraveN
    #364
    Nem csináltam semmit...:)Kitolattam a parkolobol (ami pont egy kanyarba volt) és mit ad isten pont egy zsarukocsi elé tolattam ki...!Fasznak jött az pont akkor arra!Az a gáz hogy mint azt leirtam az elöbb pont kanyarba volt a parkolo és nem láttam hogy jön..Aztán a köcsög zsaruk még ferditették a tényeket is!pl hogy alig tudtak megállni, megcsuszott az autójuk akkorát fékeztek meg iesmi!Ez a fékezés meg csuszás érdekes lehet 30as zonába...!na mind1
  • I.C.ram
    #363
    Én ma mentem volna rutinra, csak kiderült, hogy elírták anyukám nevét, ezért majd jöhetek újra április 15-én. :/
  • szando
    #362
    ja és elsőre minden, csak a kresz 2.ra
  • szando
    #361
    háát vazz nem semmi.. nekem 2-3 hónap alatt megvolt... nem kellett volna jogsi nélkül vezetned... mondjuk én is soxor csinálom úgy, mer mindig otthonhagyom a jogsimat
  • CybearBoy
    #360
    Az gáz... Csináltál vmit, vagy csak sima rutinellenőrzés volt?
  • DraveN
    #359
    Teljesen megdödlött ez a forum????Nálam elég érdekes ez a jogsi dolog!Tavaly julius 1-je ota csinálom (tehát 9. honapja)!A kresz, az eü, a müszaki elsöre megvolt a forgalmi meg...most fogok menni negyedszerre május 20án!azért akkor mer január 2án elkaptak a zsaruk jogsi nélkük!Ennek eredmény 3 honap vezetéstél eltiltás meg 40.000 Huf!Jó mi?!Remélem 4szerre sikerül!
  • I.C.ram
    #358
    Van valakinek egy RUTIN vizsga feladatlapja? Kéne nagyon, mert elvesztettem az enyémet.
  • K.András
    #357
    Ez nem balekság,szükséged van a jogsira és ezért engedned kell,sajnos igy ment a suliban is,pedig ott is pofán vágtam volna tanárt nem egyszer, mégsem tehettem meg, mert magammal basztam volna ki...
  • I.C.ram
    #356
    Szóval nem mondtam, hogy én nem vagyok balek :)
  • I.C.ram
    #355
    Pfff..

    Ismerősöm autósuliában meg 3-4 évnél fiatalabb autók vannak csak. :( Mondjuk nekem egy 20-sal olcsóbb volt a cucc.
  • CybearBoy
    #354
    Amin én tanultam, abban 800k volt. :D