7955
Jogosítvány
  • TomBond
    #269
    Hát meg nem állítottak! Egy ismerősöm azt mondta két hét mire küldik a képet. (Tényleg a képet küldik??)
    Úgyhogy most legalább 2 hétig parázok!
    Kösz a segítséget (azért ha valaki tud még hozzászólni azt továbbra is köszönöm)!
  • HuAn82
    #268
    Engem eddig 2-szer kaptak le (egyszer külföldön) és mindig megállítottak.Szóval szerintem ha nem foglalkoztak veled akkor lehet,hogy megúsztad.
  • Skynet85
    #267
    Nem akarok károgni de szerintem ha 60 felett mentél vagy legalábbis ugy érezted hogy bőven ötfen felett mész akkor kezdj el sprolni 60-nál már 3000Ft felette meg nő mint állat! Engem már basztak meg rendesen! Ja és fogalmam nincs mikor küldik ki bocs!
  • TomBond
    #266
    Tudja valaki mennyi ideig tart amíg kiküldik a fotót a rendőrségtől. Nem vettem észre a trafit, és valószínű sikerült lefényképezni! (Gőzöm sincs mennyivel mentem mert rossz a sebességmérőm.) Viszont nem állítottak meg, úgyhogy most nem tudom mi van.
    Várom segítő soraitokat!
  • Sir Quno Jedi
    #265
    Ja meg mostanság jó még a Skoda SuperB, ott voltunk a MO.-i premieren, hát mondhatom nagyon király A kategóriás autó ezért az árért !
  • Sir Quno Jedi
    #264
    Nekem is tetszik, de kicsi, mivel én két embert teszek ki. Nekem a limuzinok, vagy a sportlimuzinok jönnek be, mint pl. Honda Legend, Ford Scorpio, BMW7, Mercedes S-class, Mazda 626/929, Chrysler 300M, Opel Omega MV6, Opel Senator, Citroen XM, meg a hasonlók. Persze a 2 tonna körüli amcsi sportcsodák is megfelelnek, Corvett, Camaro, Ford Probe GT, Thunderbird, Mustang stb. ! :DDD
  • CybearBoy
    #263
    Nekem meg van Impezám. :PP
    De sajna csak modellben, de az is tép rendesen. :D
  • CybearBoy
    #262
    Vagy kézifékkel. ;)
  • Manta
    #261
    Én ültem Imprezában, engem az fogott meg :)
  • Sir Quno Jedi
    #260
    Legjobb az összekrékhajtás és a multikormány. Én pl. régen Subaru Legacy-ra gyúrtam, de végül nagyobb cc-s gépek jobban megfogtak ! :DDD
  • Manta
    #259
    Hátsókerék rúlz. Elsőkerekeseknek meg kárpótlásul ott a tálcázás lehetősége, vagy a rükiben pörgés élménye :)
  • Sir Quno Jedi
    #258
    Az elsőkerekes behúzza magát a kanyarba, a hátsó meg betolja. Másképpen kell vezetni őket az biztos, persze ez akkor éződik ha "dinamikusan" vezetünk :DDD
  • Manta
    #257
    Meg állórajtnál is jól jön a hátsókerékhajtás.
  • Manta
    #256
    Addig is van, kormányzásnál.
  • CybearBoy
    #255
    Amíg nem csúsznak meg a kerekek, addig túl nagy különbség nincs, nem? Viszont egy kövérebb gázra már persze máshogy reagál.
  • Sir Quno Jedi
    #254
    Ja és anno kockaladán tanultam... :DDD
  • Sir Quno Jedi
    #253
    Nem tudom, nekem volt 626-os 2000-es diesel elsőkerekesem, most meg hátsós 2.9-es V6 automata scorpio-m van, a scorpio jobb, csak nem kell megijedni ha farol, kézben kell tartani, de sokkal jobban vezethető, még télen is, bárki bármit mond ! Aki nem tud vezetni annak meg mindegy. Mondjuk vezettem 63-as 5.6-os V8-as Camaro-t, na az tényleg élmény, egyfolytában a féket kell taposni, ha nem akarsz meghalni, király !
  • Jano
    #252
    Mert teljesen másképp viselkednek. De aszondják, ha hátsokerekes autót tudsz uralni, akkor at elsőkerekes már nem foghat ki rajtad. :D

    Nekünk a családban eddig csak hátsókerekesek voltak (Skoda 105S, Skoda 120L, Ford Sierra 2.0L, 2.0 Ghia, aztán ugyanez csak újabb), de most lett egy elsőkerekes (Punto II). A hátsókerékhajtás az igazi örömautózás, az biztos!
  • CybearBoy
    #250
    És ez most miért számít? (Én is tudtam.) Ha Ladával is tanulnék, tuti nem gázzal venném be a kanyarokat. :D
  • [Walaki]D`Lair
    #249
    Bár anno nagymuterom skodával tanult vezetni :DDD
  • [Walaki]D`Lair
    #248
    Ladával max funolni lehet...
  • Jano
    #247
    Teljességgel eldönthetetlen!

    Lada - hátsókerékhajtású
    többi - elsőkerékhajtású
  • polgárjenő
    #246
    Lada
  • Punker
    #245
    Golf
  • CybearBoy
    #244
    Sztetek melyik a legjobb tanulásra ezek közül: Lada 1200, Toyota Corolla, VW Passat, VW Golf 4, Seat Ibiza, Opel Astra, asszem ezek vannak. Én az Ibizára szavaznék.
  • [Walaki]D`Lair
    #243
    Én meg most forgalmi órán lennék, sőt kettőn is, csak elmaradt a mai :(((
  • CybearBoy
    #242
    Ma meglett a KRESZ vizsgám is, jöhet a vezetés. ;)
  • polgárjenő
    #241
    akkor neked egyszerűbb, örülj neki, és várd a postás bácsit!
  • Braveheart
    #240
    Nekem ne mmodntak semmi ilyet... csak azt, hogy be a cég épületébe, ott meglapom a vizsgapapírokat, majd be az önkormányzathoz, ott 4000Ft-t leperkálni és már csak várni kell...
  • polgárjenő
    #239
    Bocsi rosszul mondtam, nem egészségügyi papír, hanem elsősegély papírodat amit a elsősegély vizsgán kaptál. Azt kell bevinni lefénymásoltatni!Elnézést tévedtem, mer ez kizárt dolog mer nem tudom..
  • Fefe
    #238
    De szerintem az alkalmatosságit azért nem kell vinned mivel már 1-et beadtál a sulinak. De 98 óta rengeteget változtattak a rendszeren mert ahogy itt olvasom ide-oda kell menni hogy megkapd a jogsit. Nekem össz-vissz a Petz.F. utcába kellett menni 3x. 1, kresz vizsga 2, műszaki 3, jogsiért.
  • Braveheart
    #237
    Aha... de hogyhogy Te már akkor megkaptad a papírt? Nekem be kell mennem érte.
  • Fefe
    #236
    De. Csak annyi változás történt hogy nekem még a vizsga után odaadta a vizsga papírt és azzal meg az elsősegély papírral kellett be ballagni a jogsiért
  • Braveheart
    #235
    Én nem kaptam semmit vizsga után! Azt mondta az oktatóm hogy majd menjek be hétfőn a vizsgapapíromért, te nem arról beszélsz?
  • Fefe
    #234
    De az a legjobb ha elviszed mind a 2. Nehogy ez miatt szívassanak.
  • Fefe
    #233
    Szentem az elsősegély. Mert nekem is azzal adták ki a jogsimat anno meg az utolsó vizsga papírral
  • Braveheart
    #232
    Jólvan na nem olvastam vissza! Olyan nagy baj ez?
  • Braveheart
    #231
    Ez jó :)
  • Braveheart
    #230
    Sikeres forgalmi vizsga után be kell menni a Közlekedés Főfelügyelethez,hogy lefénymásoltasd az egészségügyi papírodat
    Ez melyik? Az elsősegély-vizsgalap vagy pedig az alkalmatossági? Mert ez utóbbiból 2-t kaptam, 1-et oda kellett adni, 1 van még nálam. De hogy hol...
  • Fefe
    #229
    Ez azért elég gáz. Én amikor 98-ban levizsgáztam akkor mondta a vizsgabiztos ha megvan minden vizsgám akkor pontosan 7 nap múlva menjek be a Petz F. utcába a jogsimért.Nem volt ennyi herce-hurca mint most. A elsősegélyhez meg annyit, hogy a vizsga előtt kb. 1 órával néztem bele az anyagba. Rutinon meg kb. 2 órát vezettem és ki is írt vizsgára. A Forgalmi vizsga meg olyan volt hogy egy idősebb kb.60 éves faszi beült mondta huzzak egy tételt és mehetünk, Erzsébetre kellett menni a Suzuki alktr. üzletbe mert a faszi vett valamit a kocsijához, majd kijött beült megkérdezte hogy hívnak és mondta hogy átmentem a vizsgán.