7955
Jogosítvány
  • [Walaki]D`Lair
    #313
    HUÉÉÉÁÁÁÁÁ!!!! OLTCIT POWAAAAA
  • MrTressy
    #312
    akinek kell az eü tételek kidolgozva az itt megtalálja
  • [Walaki]D`Lair
    #311
    Régi Volvo V70-ben is ilyen volt, az XC90 is elektronikus vezérlésű, de nincs késleltetése...
  • GregSB
    #310
    Nekem is elsőre megvolt a KRESZ, 5 hibaponttal. (5 db 1pontos)

    Ez volt kb 2 hete, de csak most szerdán kezdtem el vezetni, mivel eddig a munkám + suli miatt nem nagyon volt rá időm. Ha minden jól megy Dec. 18.-án megyek rutin vizsgára.

    Ja egyébként 4es Golfon tanulok. Akik ilyen autón tanultak: titeket nem zavart a computer által vezérelt gázpedál? Ennek az a hátránya, hogy ha adsz gázt egy minimális(0.3-0.5 másodperces), de nagyon jól érezhető késéssel pörög fel a motor. Engem baromira zavar, megszoktam hogy ha gázd adok akkor a motor egyből pörög..

    Ezt a hülyeséget több új autónál is bevezették, vagy csak a a 4-es Golfnál van ilyen?
  • Munch
    #309
    Jeah. Kresz már megvan nekem is.
  • MrTressy
    #308
    Én is elsöre most hétfön volt a vizsga ma már vezettem is
  • CybearBoy
    #307
    Már mér' bukna meg?? Én is elsőre átmentem, és asszem a csoportunkból is többen mentek át, mint ahányan megbuktak.
  • PResident Evil
    #306
    :)
  • [Walaki]D`Lair
    #305
    nekem fél év volt...:)))
  • Munch
    #304
    Ne bízd el magad, úgyis megbuksz! 40-ből 10-en mentek át a csoportunkból. Szép arány? :D
  • Munch
    #302
    Másodszor hátha!
  • [Walaki]D`Lair
    #301
    Nekem se ment elsőre...:D
  • Munch
    #300
    Hát ez nem jött be, pénteken Rundo Due!
  • Munch
    #299
    Kösz! :)
  • CybearBoy
    #298
    Hajrá!
  • Munch
    #297
    Hűha. Holnap Kresz-vizsga. Drukkoljatok!
  • CybearBoy
    #296
    Aszonták 4-5 nap alatt kiküldik, yeahh! Lehet tavaszra összekaparok pénzt egy zsigulira, addig megteszi apám Astrája is.
  • I.C.ram
    #295
    Akkor neked kocsit adni nem jó befektetés :)
  • CybearBoy
    #294
    Hehh... Holnap megyek zokányorodába...
  • [Walaki]D`Lair
    #293
    Hehh...most értem haza előkészítőről...mit vezettem? Oltcitot...:DDD
  • [Walaki]D`Lair
    #291
    Hehh...pénteken jött meg a jogsim....azóta vezettem már majd' 500km-t....:DDDD
  • ollie
    #290
    Az nem egészségügyi, hanem elsősegély, és a vöröskeresztnél kell vizsgázni belőle (csak ott lehet). Kell tudni kötözni minden fajta sérülést (pl artéruiás vérzés, stb). Kell tudni mesterségesen lélegeztetni, el kell tudni látni égési sérülést, sav marta sérülést, és még rengeteg dolgot, ami szerintem az eszembe sem jut.
  • ollie
    #289
    Én év elején vizsgáztam és 5 hibapontom volt (egy 3 pontos). Sokkal könnyebb, mint az ember gondolná, csak meg kell oldani a teszteket egyszer otthon (van egy könyv, amiben megvan szinte az összes lehetséges kérdés). Tök jó volt, hogy minden vizsgám elsőre sikerült.
  • Qpi
    #288
  • CybearBoy
    #287
    Csakúgy mint nálunk. De én jövőhét kedden kapom a közlekedési basztól a papírt, amivel mehetek a zokmányirodába...
  • [Walaki]D`Lair
    #286
    mármint be kell menni a közlekedési baszhoz, ott helyben kiadják a papírt, amivel lehet menni okmányirodába, és utána póstázzák...:))
  • [Walaki]D`Lair
    #285
    Mert pesten póstázzák a jogsit....nekem ma jött meg...:DDD
  • Munch
    #284
    Köszi! :)
  • A nick nevem
    #283
    Vagyis nekem már forgalmi. A tesztlaphoz egy jó "stratégia": Először azt ikszeld be, amit biztosan tusdsz. A végén azt veszed észre, hogy a többit is tudod, mert nyugodtabb lettél... Én egy 3 pontos és egy egy pontos kérdést rontottam el. Üdv!
  • A nick nevem
    #282
    Nekem is pont akkor! Sok szerencsét! ;)
  • CybearBoy
    #281
    Mert? Szegeden.
  • [Walaki]D`Lair
    #280
    én 1x megbuktam, 2. alkalommal meg ugyanazt megkaptam mint 1. :))))
  • Munch
    #279
    Nekem jövőhét utáni hétfőn lesz a kresz vizsgám. Kit melyik kérdésen húzták el? Csinálgatunk tesztlapokat, kb. 8 hibám lett átlagban, de ott nem szeretnék többet...
  • [Walaki]D`Lair
    #278
    Hát én ma elvittem anyámékat az Árkádba, meg egy csomó helyre...:))
  • [Walaki]D`Lair
    #277
    hol laksz te????
  • CybearBoy
    #276
    Én jövőhét kedden kapom azt a papírt, amivel mehetek a zokmányirodába, aztán még ki is kell hogy postázzák a jogsit... A környékünkön én is vezetek, boltba meg ilyesmi, de messzebb még nem voltam, még megszivat vmi rendőr, ha megállít.
  • [Walaki]D`Lair
    #275
    Én múlt hét kedden vizsgáztam, most hétfőn voltam okmányirodában, aszonták 1-1.5 hét...de azért vezetek...;)
  • CybearBoy
    #274
    Megvan végre a jogsim, de még vagy két hétig tuti nem lesz a kezemben, tök szar hogy addig nem lehet (annyita) vezetni...
  • Frank99
    #272
    mondd azt, hogy nem te vezettél, azt sem tudod ki volt a kocsiddal, használja az egész család...

    nem vagy köteles megmondani, kinek adtad oda a kocsit.
    rendőr ismerősöm mondta, hogy ha leállítanak, csak akkor kell fizetni tutira...
  • AnonymouS
    #271
    Hello!
    Egy kis elsősegély...

    sok sikert!