7955
Jogosítvány
  • HiPPoNaX
    #593
    Kolcson tesztkonyv ingyen volt. Vizsgadijak es potorak nelkul 70 koruli tandij van, de erre jon ra ugye a vizsgak (potvizsgak) dija, az egeszsegugyi tanfolyam + vizsga dija, okmanybelyeg, stb
  • Gladiator
    #592
    nekem eggyig 90k. de oktatom nem szolt, hogy tulléptuk a 30 órát, úgyhogy még 10k. holnap vizsga, úgyhogy ma korán lefekszek.
  • bertino
    #591
    én nyócvanból uztam meg, szal még sok is volt sztem
  • akyyy
    #590
    oksa! " könyvet adnak tán, huh, amugy nálatok milyne árak vannak?:SSS
  • HiPPoNaX
    #589
    Nem oltottalak, csak megjegyeztem, hogy ha lesz konyved, erdemes abbol tanulni. Nem reg voltam kreszvizsgan, vegigneztem elotte egy csomo programot, de volt bennuk par boduletes baromsag, ami a konyvben nincs. Azt csinalsz amit akarsz, adtam egy tanacsot, nem kotelezo megfogadni.
  • akyyy
    #588
    ClintEastwoodot olds le ne engem
  • akyyy
    #587
    JAj.... ,mondom hogy még csak most megyünk lerendezni, meg mondják milyen könyv kell, jobb esetben meg is lehet venni!!! LOÁL

    Meg nem rosszak ezek a gépi tesztek sem, gyakorlás képp, mert a gép jobban leköt, és jobban megjegyzem a dolgokat!
  • HiPPoNaX
    #586
    A tesztkonyv sokkal pontosabb mint barmilyen ilyen program, inkabb abbol tanulj.
  • akyyy
    #585
    nekem még nincs könyvem, holnap sétálunk el még "beiratkozni" :D
  • Vlala #584
    ehh, nem kell ehhez számítógép... ott a könyv, abból jobban meg lehet tanulni. Ne punnyadjatok már el annyira, hogy a vécépapírt is a gép adja :)
  • akyyy
    #583
    torrent
  • akyyy
    #582
    huh 72 mega, öö, tölsd le torrentről
  • CLINT EASTWOOD9
    #581
    Milyen tárhelyre?
    Van talán olyan email-címed ami nagy adatot bír elküldeni?
  • CLINT EASTWOOD9
    #580
    Hány megabájtos
  • akyyy
    #579
    nem dc-zek, sorry, felteszel tárhelyre
  • CLINT EASTWOOD9
    #578
    DC-n megtudnád osztani?
    Szükségem lenne rá mert én jövőhéten kezdem 50 köbcentis motora.
  • akyyy
    #577
    nekem van, kell?
  • CLINT EASTWOOD9
    #576
    Nektek van Kresszes-es programotok?
  • [HUN]FaTaL
    #575
    hamar lemegy. nekem sok baszakodás miatt fél év volt. kiderült szemüveg kell késett alkalmassági előbb kezdtem kreszt nem mehettem még vizsgázni stb. na meg a 3 forgalmi bukás is benne volt:D
  • bertino
    #574
    dehogy sok, meglátod milyen hamar elmegy :)
  • akyyy
    #573
    hajjaj az nem jo az sok idő:( na mindegy hétfőtől kiderül milyen:D
  • bertino
    #572
    ha ügyes vagy igen, kb
  • akyyy
    #571
    meddig tart egy jogsit letenni általábaN? 3 hónap?
  • [HUN]FaTaL
    #570
    köszi:P
  • Easy Rider
    #569
    grat.
  • [HUN]FaTaL
    #568
    na átmentem mindenből köszönöm a tanácsokat:))
  • reaper4
    #567
    aki + nem tud olvasni annak + minden kérdés és válasz képekben lesz feltéve :D
    lol
  • ZsirosKenyer
    #566
    8 általános..pfff..
  • Balo
    #565
    Hát ez nagyszerű, liberalizálják a jogosítványt is. Nem kell majd 8 általános a B kategória megszerzéséhez...
    Valamint nem kell megszerezni egy magasabb képesítéshez az előzőt (pl. autóbuszhoz eddig kellett tehergépkocsira szóló jogsi)
    Hát ha eddig nem volt elég baleset, most lesz...
  • Easy Rider
    #564
    nekem faterom azt mondta, h kistehergépkocsiba kell...
  • CaviaR
    #563
    Magyarországon még NEM kötelező a viselése. Ha az lenne tudnátok róla, mert ez nem olyan dolog, h az ember magától rájön. Gondolom hiradó, rádió majd bemondja, újságok cikkeznek róla, és hirdetőtáblák lesznek tele vele, de addig nem kötekező.
  • steweee
    #562
    anyámékat kérdeztem, azt mondják július 1től lép életbe itthon is, bár jó lenne tudni hogy mikor kötelező a használata.vagyis kötelezően benne kell lennie a járműben és bármely kiszállásnál vagy csak autópályán, vagy országúton is fel kell e venni világosban kiszálláshoz
  • Easy Rider
    #561
    kisteherautó tuti, személygk nem tuti ;) ennyi... és ezt tényként merem állítani...
  • Bandew
    #560
    Nekem az oktatóm mondta.
  • steweee
    #559
    http://www.melomix.hu/sargamelleny.html
    http://www.autoklub.hu/autopalya_dijak.php
    http://www.eu2004.hu/index.php?op=kerdesvalasz_reszletes&kerdes_valasz_id=1120
    egy szóval sem említik hogy magyarországon is lenne hasonló szabályozás, legfeljebb tervezik. minek írkáltok le olyan dolgokat, amiben nem vagytok biztosak, és tényként bejelentitek. amúgy tényleg nem egy drága dolog hogy berakjon vki egyet a kocsiba, nekem is van de légyszives csak tényeket írni legközelebb!!
  • steweee
    #558
    légyszives egy erre vonatkozó cikket beszúrni, mert sehol nem találok olyat ami az elhangzottakat alátámasztaná
    én ezeket találtam:
    http://www.reklamajandek.com/index.php?pageid=box1&id=21
    http://www.unionbiztosito.hu/archive.php?sorszam=9&hir_sorszam=220&elozetes=1
  • ZsirosKenyer
    #557
    mindig, mindenkor
  • steweee
    #556
    mióta él ez a szabályozás? és éjszaka van napközben is érvényes?
  • Bandew
    #555
    Igen, kivéve ha az utastérből is ki tudod venni a csomagtartóból.
  • Cvd
    #554
    Sőt, konktrétan az utastérben kell lennie asszem, mert még annyi időre sem lehet kiszállni nélküle hogy hátramenjen a csomagtartóból kivenni az ember.