7955
Jogosítvány
  • akyyy
    #673
    Tesom haverja szívta meg, anno, megvan friss jogsi, 1 hónapja se volt, első rendőri ellenőrzés, hm, egy kis szondázás, rendőrgyanú beigazolódott

  • akyyy
    #672
    bakker, 2 hét mulva indul a tanfolyam, és van pofájuk azt mondia hogy nem csuszik bele suli időbe...... tán ennyire okosnak látszanék:S
  • CybearBoy
    #671
    De, Szegeden van körforgalomban villamos.
  • Gladiator
    #670
    gondolom elkérek neved, címed, felhívják a központot azt emgkérdezik van-e jogsid egyáltalán. ha van, akkor csak fizetned kell asszem 5000et, ha nincs akkor meg: "kérem szálljon ki a gépjárműből!"
  • Gladiator
    #669
    oktatóm mondta.
  • lamase
    #668
    mivan ha elkapnak és azt mondod nincs nálad? bünti?
  • Balo
    #667
    Annyira azért nem tiltanak el, :) max 2 év...
  • Gladiator
    #666
    jóóójóóó, csak olyan gáz így vezetni, hogy nicns jogsim. az lenne a szopás most elkapnának, aztán 6 évig nem is lehet jogsim.
  • bertino
    #665
    türelem, fogják :D
  • Gladiator
    #664
    mennyi idő alatt lett meg a vizsga után a jogsi? nekem ez a 6. nap, hogy elküldtem a levelet, de basznak bármit is visszaküldeni.
  • magus
    #663
    meg amugy is, fele nem is kell majd. pl balrol jovo villamosnak elsobbseget adunk. de sehol sem jon Mo.n balrol, korforgalomban sincs mar villamos, meg jo par ilyen van meg
  • lamase
    #662
    bárcsak én is ott járnék:D
  • [HUN]FaTaL
    #661
    na kiküldték a jogsim jeee:D
  • lamase
    #660
    lol télleg, ott alul, látszik sokat forgattam a könyvet :DD
  • Gladiator
    #659
    lol, én már nem is emléxem a kreszre. barátnőmet tanítottam ( ő most kezdte) és 10ből 8ra rossz választ adtam:) szerencsére nekem már nem számít.
  • Herr Lehrer
    #658
    kösz a segítséget.
    a gond csak az hogy nincs olyan könyvem:)
  • HiPPoNaX
    #657
    Benne van :]
  • lamase
    #656
    és honnan fogja tudni a tesztes könyvből hogy melyik a jó? ha jól tudom abba nincs benne a válasz.
  • 12346
    #655
    ha van olyan teszt kérdéses könyved, azt csináld meg, aztán szúrópróba szerűen ellenőrizd át, hogy vágod-e. azt a tankönyvet vagy a halált meg felejtsd el. azt se tom mi van benne, de nem kell. csak a tesztkérdéseket csináld meg. úgyis ugyanazok lesznek vizsgán is, max a válaszok betűje lesz fölcserélve:)
    én is így optam be 4 hibapontot, hogy reflexből x-elgettem, és nem néztem, hogy felvan cserélve néhol a válaszok betűje.
    szal erre figyelj..:)
  • lamase
    #654
    jha
  • bertino
    #653
  • bertino
    #652
    és lesz nem uolyan is
  • lamase
    #651
    könyvet még nézd át, a kérdések hasonlók lesznek, de lesz ugyan olyan is
  • Herr Lehrer
    #650
    szevasztok
    delmagyar.hu-n megcsináltam mind a 10 tesztet ami ott volt és pénteken vizsgázok.vizsgán ugyanezek a kérdések lesznek mint itt vagy ott szopatnak összevissza? csak azért kérdezem mert nem tudom hogy elég-e ezeket megcsinálni ahhoz hogy sikerüljön a vizsga.
  • lamase
    #649
    [nevet]
  • Balo
    #648
    klint ísztvúd
  • lamase
    #647
    ki beszél itt robogóról?
  • Balo
    #646
    Amúgy nemtom, szerintem robogóhoz nem kell nagy rutin, elég ha tudsz biciklizni.
  • Balo
    #645
    Jogos, tényleg félreérthetően írtam, sry.
  • CaviaR
    #644
    Formaiság: a második kép nem CSAK az útpadkára, hanem az úttestre is és az útpadkára is vonatkozik. ;)
  • Balo
    #643
    A kételyek miatt:
    Ez az úttestre vonatkozik:
    Ez pedig az útpadkára:

    (7) Az (1) bekezdésben említett jelzőtáblák alatt elhelyezett kiegészítő jelzőtábla (63/a. ábra) az útpadkán történő megállási (várakozási) tilalomra is utal.

    Csak hogy sikeressen vizsgázzatok ;)
  • lamase
    #642
    hát de padkán meg szabad álni.. nem? Várakozni tilos táblánal van ez sztem.. vagy nemtom. Balo szerint meglehet..
  • lamase
    #641
    nekem normális oktatóm lesz HA most végre másodjára sikerült a kresz vizsga (hétfőn) :P
  • magus
    #640
    sztem itt nem allhatsz meg... (5 perc/folyamatos ki be szallas/folyamatos fel le rakodas), meg a padkan sem. ha 5 percnel rovidebb ideig allsz ott akkro meglalhatsz. legalabbis en igy emlexem
  • magus
    #639
    uuugy megtudnam mar olni az oktatomat.

    "hat ennek mar mennie kene"
    "hat itt nagy bajok vannak"
    "nem erdekel hogy senki sem megy a jobb oldali savban, nekunk ott kell menni, akkoris ha most balra kanyarounk"
    "igen, a busz mogotti 30 as tablat fejbol kene tudnod"
    "ugye tudod h meg fogsz bukni egy parszor"

  • lamase
    #638
    beszarok ha emiatt baszom el MEGINT :)
  • ZsirosKenyer
    #637
    óvatosan a netes kresz-tesztekkel, anno én is találtam pár gyanús választ, és mikor utánanéztem a kresz-teszt könyvben tényleg hibás volt a netes verzió!
  • Balo
    #636
    az a járda, és arra kell engedélyező tábla, most az útpadkáról van szó
  • Gladiator
    #635
    az útpadkán megállhat, ha annak max a felét foglalja el, és még így is jut 1.5 méter a gyalogosoknak.
  • Balo
    #634
    Ne ellenkezz, lapozd fel a könyvet.:)
    A megállni tilos tábla az úttestre vonatkozik (ha nincs kiegészítő).