7955
Jogosítvány
  • Jhon Balu
    #713
    nemén!
    csak leirtam mim van meg,még néked is lehet.
  • Jhon Balu
    #712
    jóaz ha minden megvan csak irtózatossan drága!
  • [HUN]FaTaL
    #711
    ? busz az a D
  • bertino
    #710
    C meg fuvarozóihoz lenne jó... mindkettő előnyös, mert amin most leszek két éves szakképzés vagy MVK Rt-nél lesz (miskolci közlekedési rt.) vagy Lakatos Vargánál (fuvarozó vállalat) gyakorlat és jó volna valamelyik irányába elindulni.
  • bertino
    #709
    végülis az is
  • CaviaR
    #708
    Mié bussofőr akarol lenni?
  • Mhosah Myth
    #707
    Nekem jövőhét szerdán EÜ vizsga lesz... Aztán az azt követő héten meg KRESZvizsga...
  • bertino
    #706
    én nekem c,e tervbe vannak csak
  • Gladiator
    #705
    fasza. most te dicsekedni jöttél be?
  • Jhon Balu
    #704
    nekem már van jogsim!
    kat:b+c+e
  • akyyy
    #703
    Most hívtak, hétfőtől indul , jön a KRESZ :D
  • Gladiator
    #702
    azaz! okmányiroda, csak nem jutott eszembe. én ma megyek fel egerbe leszarom ezt a levelezgetést.
  • dieselG
    #701
    Pöppet fura egy művelet:) Szerintem nem polgármesteri hivatalban kéne igényelni, sokkal inkább az okmányirodában.
    Én a forgalmi vizsgám után csak 2héttel volt időm a Petzvál úti vizsgaközponttól a vizsgaigazolást bevinni a gyöngyösi okmányirodába, hétfői napon. Pénteken már virulhattam is a vezetői engedély feliratú kártyácskának :D
    Amúgy pénteken láttalak a pampuknál, világoskék stilóval álltam a piroslámpánál :D
  • Sadist
    #700
    Kössétek be a biztonsági övet!
    Meg akkor már ték is.
  • bertino
    #699
    vagy még annál is később, attól függ: gimnáziumba vagy szakközépbe jársz ? (annyi, hogy gimnáziumi sztem picit keményebb, legalábbis itteni tapasztalatok azt mutatják)
    én szakközépbe most leszek autószerelőin és április meg május végén nézegettem át valamicskét, de te ne kövedd a példám ettől függetlenül meglett
  • Smuge
    #698
    Én is ilyen helyzetbe voltam, pont jött 4.+érettségi , meg mellette más tanfolyamra is jártam hetente 2x, oktober végére kész volt jogsi ( persze minden ment ugy ahogy kellett ) . Érettségire meg hidd el, nem fogsz már idén elkezdeni tanulni :) Szoval idöd mint a tenger, csak ügyesen oszd be.
  • CaviaR
    #697
    Érettségire ráérsz tanulni márciustól hidd el nekem.
    Én október végén kezdtem el, kisebb késésekkel de februárban már megvolt a jogsi. Volt két hónapom amikor az érettségire készültem, és még sok is volt...

    Emiatt ne aggódj.
  • akyyy
    #696
    2 hét mulva indul a tanfolyamom... voltam bent rájknézni hogy na mi van, jó lenne ha nem csuszna suliidőbe azért, mert érettségi: \
  • akyyy
    #695
    pontosan nemtom akörlményeket......
    de azt tom, hogy itt mindne 3. autós tuti részegen vezet... ráadásul nyáron mikor minden este mennek berugni aztán a sok 15 16 éves megmegy vezetni........pedig már volta városban pár halálos baleset is : \
  • Gladiator
    #694
    fel kell küldeni egy papírt a közlekedési felügyelethez, vagy hova, hogy ők visszaküldjenek egy papírt, amivel majd a polgármesteri hivatalban igényelhetem a jogsit.
  • Balo
    #693
    Mihez kellett levelet küldeni?
  • lamase
    #692
    még sose láttam a gyönyörű logóját :D Címe neve nem kell, 14 évesekkel vétek foglalkozni, majd felnőnek (jobb esetben) ha meg nem akkor 18 éves korukba verik be a szájukat :)
  • Gladiator
    #691
    nem tom ismered-e a srácot. ha nem akkor van neki ám egy külön fan clubja. ryan mckean fan club. gumiban. olvasd az elejéről, szarrá fogod magad röhögni.
    ja, megvan a telszáma és a címe is ha kéne:)
  • bertino
    #690
  • lamase
    #689
    tényleg érdekes a srác, tudnám ez most mire..
    Mi a bajod?
    Te szemtengely ferdüléses
  • Gladiator
    #688
    vazze, visszaküldték a levelet, hogy nem jó mert a válaszborítékra 200 forintos bélyeg kell. fasza. de az a kurva titkárnő az autóssuliban mi a faszé nem tudja rendesen elmondani a teendőket?!
  • Gladiator
    #687
    Te még mindig ugyanaz a szánalmas kis gyökér vagy, mit régen. Megpróbáltál beszólni, de a heJesírási hibáidon kívül máson nem tudok nevetni.
  • maozedong
    #686
    de van itt miskolc on
  • lamase
    #685
    Hálás lehetsz a szüleidnek..
  • bertino
    #684
    beszóltak...
  • Balo
    #683
    Neked is az lehet ha legalább 14 évesen nem tudsz helyesen írni...
  • CLINT EASTWOOD9
    #682
    Úgy látszik fojtatod a saját tsti problémáid mutatását hát felőlem ha te nem szégyelled.
    Nyugodtan.
  • lamase
    #681
  • Juano21
    #680
    i
  • CLINT EASTWOOD9
    #679
    Mi a bajod?
    Te szemtengely ferdüléses
  • lamase
    #678
    6ezrelék az kicsit sok, már halálos..
  • Balo
    #677
    Tényleg megérdemli, aki még nem látta volna, én lecsuknám egy ideig az ilyeneket.
  • magus
    #676
    jah ok, en Pesten vezettem eddig csak, meg azt ismerem nagyjabol
  • [HUN]FaTaL
    #675
    aki hülye...
  • [HUN]FaTaL
    #674
    pénteken vizsgáztam 4 munkanap mulva mehettem a petzválba (csütörtök) a vizsgaigazolásért. de mivel zárva volt a lurdyban a posta okmányirodába nem tudtam elmenni pénteken júl1. volt zárva volt. hétfőn bementem az okmányirodába és ma küldték ki. vezettem is majdnem nekem is jött egy barom. elsőbbségadás tábla nem nagyon érdekelte a csókát zúzott kifele a kereszteződésből én meg tapostam a féket.