7955
Jogosítvány
  • steweee
    #833
    mellény:
    http://www.boon.hu/vis/v1_redaktion/article.asp?TextID=176838

    nos, ki is mondta hogy mo-on is kötelező ? többször rákérdeztem, és jött a válasz rá, csak tudnám milyen forrásból. nem a mellénnyel van a gond, nekem is benne van a kocsiban, hanem hogy olyanról állítanak egyesek biztosat, amit nem tudhatnak biztosan. az ilyen mellőzni kellene
  • Chief
    #832
    erre felé is így van, ehhez jobb ha hozzászoksz...

    Kicsit el vagy varázsolva öcsém!
    Azt hiszed ha nem a zebrám megy át előted valaki simán elütheted és büntetlenül megúszod?
  • akyyy
    #831
    én biztatom szegény gyereket, te meg engem lebaszol, hát
  • akyyy
    #830
    gyere ide, téged is elüt bárki... most hogy tom mikor van elsőbsgem gyalogoskén, és menék az úton, egyből ütnének el! nemtom te hol laksz, de itt így van
  • Chief
    #829
    hát persze hogy elütheted őket...
    remélem életedben nem kapsz jogsit
  • akyyy
    #828
    az, hogy most kérdezné, mennyivel megy a mezőgazdasági vontató, 30-40-50 km/h, a vezetés elmélet, vagy mia fene? hol van akönyvben erről szó?:S
  • akyyy
    #827
    csak most figyelj oda, vért izzadva, ha átmentél, röhögve ütheted őket:D
  • magus
    #826
    kuuuurva gyalogosok. azok miatt bukom meg mindig. kocsogok mindig lelepnek ott ahol nem kene. kedvencem mikor nekik piros es atfutkaroznak, en meg odase figyelek, es ha igy elutod oket akkor megbuksz. szemetseg
  • CLINT EASTWOOD9
    #825
    Én most megyek majd másodszorra a rutint gyakoroloni.
  • CaviaR
    #824
    Már én sem élvezem annyira a vezetést, pedig alig több mint 5 hónapja van meg csak a jogsim. Igaz, fater most vesz egy c200-as Mercit, azt biztos élvezni fogom, de különben nem olyan nagy szám már vezetni.
  • czky
    #823
    Naja! De 10 év az hosszú idő. Én most már csak azt élvezem ha száguldozok... :)
  • Aquir
    #822
    bíztató mondatok
  • akyyy
    #821
    hát marha jó hogy beírtad
  • czky
    #820
    10 év elteltével már nem lesz olyan érdekes a vezetés. Én nemrég estem át a 10 éves fordulón! :)
  • Aquir
    #819
    én meg hétfőn kezdem ;)
  • CB Dávid 18
    #818
    én már vezetek. nagyon király!!!!!!!!!!
  • CB Dávid 18
    #817
    ott tételek vannak nem tudom hogy menyi mert 3 éve vizsgáztam abbol.
  • CLINT EASTWOOD9
    #816
    Az egyézségügyi vizsgán hány kérdés van?
    Sok az anyag hozzá?
  • CLINT EASTWOOD9
    #815
    Van aki arra se tudna válaszolni.
  • lamase
    #814
    nemtom régen hogy volt, most azt büntetik, hogy ha mondjuk én mondom neked hogy hívd a mentőket, és te megtagadod
  • Aquir
    #813
    Hurrá, most 1 órája átmentem a kresszen, jöhet a gyakorlat :)
  • Cvd
    #812
    Ez is változott? Amikor vizsgáztam még úgy rémlik hogy kötelező volt.
  • lamase
    #811
    Az elsősegély adása nem kötelező, a mentők hívása igen.
  • Cvd
    #810
    Szerintem az emberek 80-90%-a akkor se fog segíteni ha tudná mit kell csinálni. Hívják maximum a mentőket/tűzoltókat és kész. Habár ez büntetendő lenne, de nem nagyon foglalkoznak vele mert hiába teszik kötelezővé ha egyszer sokaknak nincs idegrendszere/gyomra a dologhoz.
  • Mhosah Myth
    #809
    :))
    Jaja igen egyébként ez nem játék, meg kell tanulni mert esetleg ott egy gerincsérült te meg megmozdítod akkor b@szhatod... És még lehetne sorolni.
  • akyyy
    #808
    és ha majd belémjössz és haldoklom, miattad halok meg!! kössz, inkább tanuljál, jó?
  • magus
    #807
    ha megbuknek legkozelebb megkerek egy ismerost voroskeresztnel h ne szivassanak.
  • lamase
    #806
    nagyon nehéz lehetett arra a 25 kérdésre válaszolni
  • CLINT EASTWOOD9
    #805
    Átmentem a kresszen.
    Hurrá.
    Csapunk egy nagy bulit.
  • akyyy
    #804
    mind1, túléltem:DDD
  • lamase
    #803
    B kategória?
  • akyyy
    #802
    az nehéz-e?:O
  • lamase
    #801
    jármű felépítése :o
  • akyyy
    #800
    a múszaki óra az mi ?:C
  • sokoo
    #799
    A svédeknél 3 sávos körforgalom van. Az bejáratánál amegfelelő sávra hajtasz, és "automatikusan" a megfelelő kimenetre kerülsz. Kúller.
  • Mhosah Myth
    #798
    Habár belegondolva az elsőnél mehetsz végig a külsőn nem kell bemenned a belsőbe...!!!!
  • akyyy
    #797
    kösszi
  • Mhosah Myth
    #796
    1.: amint beérsz a körforgalomba be kell sorolnod a belső sávban aztán a 3.-ik leágazás előtt vissza a külsőbe és kikanyarodsz...

    2.: ha a belső sávon érkezel és rögtön az elsőnél be akarsz kanyordni akkor egyszerűen kiteszed az irányjelzőt jobbra besorolsz és kikanyarodsz az első leágazáson...
  • akyyy
    #795
    help megint

    ha jövök körforgalomból párhuzamos sávon...a belsőn vagyok, akörforgalom belső sávjában kell folytatnom az utat és igy kell közlekednem, ezt értem
    viszont a 2-es kocsijét nem, ha akülsőben érkezem, és ott akarok bekanyarodni, akkor maradhatok a külső sávon?

    ÉS: ha belső sávon érkezem, és rögtön majd jobbra kellene kanyarodnom, hol térhetek át a külső sávba?
  • blackmetal
    #794
    énis most fogok vizsgázni segédmotorra
    akyyy: az útkereszteződés min 4 ágú, az útelágazódás, meg min 2 és csak 1 irányú
    bocs, de nemtudom jobban elmondani, ez alapdolog :D