7955
Jogosítvány
  • CLINT EASTWOOD9
    #913
    Na ma voltam az utolsó rutinon
  • Aquir
    #912
    hali :) gond nélkül ma letettem a rutint , holnap jöhet a forgalom :)
  • dieselG
    #911
    nekem is az eü tanfolyamot egy mentős tartotta, kibaszott jó szövege volt valóban, sokat röhögtünk az alatt a 4 óra alatt (déltől du. 4ig), és köbö óránként volt szünet. 1héttel később már éppen jöttem kifele a sikeres vizsgámról a Mester úton, mikor is elkapott a röhögés, mert eszembe jutott h az oktató hogyan dobálta már a bábut mielőtt lélegeztetést mutatott volna be rajta..:D
  • lamase
    #910
    nekünk nem kellett gyakorlat:) sietett a mentős:DD
  • Punkerwork
    #909
    dettó nekünk is mentős volt az oktató
  • Road Lee
    #908
    az nem én vok
    golf sokat zabálni... :D
    mosmeg uj swiftet használok :O)
  • GregSB
    #907
    Nekem vizsgával együtt kb 2 óra :DDD Vicc nélkül.

    1 napot kijelöltek oktatásra, de aznap vidéken voltam szal lecsúsztam róla.

    A moszkva téri vöröskeresztnél csináltam meg, odamentem, és kb 40en álltak előttem. Cca 1 és 3/4 órátkellett várnom hogy sorra kerüljek, ez az idő pont elég volt arra, hogy egyszer figyelmesen átolvassam az EÜ könyvet :D De ha nem olvasom el akkor is átmentem volna, stabil oldalfekvést vágtam, + mellé olyat kérdeztek amire a választ 80 IQ val is kilogikázza az ember.
  • GregSB
    #906
    :)

    Én Valamilyen Zoltánnál voltam (vezetéknevére már nem emlékszem). 4es Golfal oktatott.
  • lina81
    #905
    nekem is mentos oktata az e.u-t es nagyon jo fej volt!joszovege volt,hamar meg is ragadt bennem az anyag
  • akyyy
    #904
    Összefutottam egy haverral aki pont az eü-n volt. Taliztam is az oktatóval, hát bazz.... Mintha valami szigorú tesi és kémiatanárt ötvöztek volna!!!


    Szerintem még orvosi diplomát is adhatnának nekünk, most igy hozzátok képest...
  • Easy Rider
    #903
    azt tudom, h nem kötelező bejárni... de nekünk fasza volt, mentős tartotta az órákat, azok meg tudnak pofázni, ja meg 15 percenként cigi szünet is volt ;)
  • lamase
    #902
    nekünk péntek,szombat oktatás és hétfő vizsga, de aki nem ment be oktatásra az is átment, senki se bukik meg
  • Easy Rider
    #901
    nekem úgyvolt, h hétfő kedd szerda oktatás, és akkor rákövetkező hét hétfőn vizsga...
  • lamase
    #900
    megérte ezt írni 15. hozzászólásnak?
  • re
    #899
  • lamase
    #898
    1hét? :DD max 2 nap
  • CLINT EASTWOOD9
    #897
    ez nem semmi azt hittem minimum egy hét
    ez mályer ha igaz
  • lamase
    #896
    vizsga 1 perc sincs :/
    nekem 1 nap volt összesen
  • CLINT EASTWOOD9
    #895
    a vizsgával együtt azt kétlem
  • lamase
    #894
    1nap
  • CLINT EASTWOOD9
    #893
    NMektek mennyi időt vett igénybe az elsősegély, vizsgával együtt?
  • Easy Rider
    #892
    hmm... én múltkor is írtam, h úgy tudom kötelező... de akkor nem.. :)

    mondjuk faterom azt mondta, h kistehergépkocsiba kérhetik...
  • Road Lee
    #891
    heheh
    ott vaok mint okito bacsi
  • GregSB
    #890
    Egyébként szerintem az is nagyon sokat számít, hogy ki hol tanul forgalomban. Annó úgy volt, hogy Vácra megyek tanulni, mert ott sokkal olcsóbb lett volna. Végülis Pesten a bécsi úton tanultam :D De egyáltalán nem bántam meg, szerintem ha Vácon csinálom meg a forgalmit akkor kb összesz@rnám magam itt Pesten 1-2 helyen. A bécsi út - Árpádhíd budai hídfő & környéke - rakpart kombó felkészített mindenre. Nagy forgalom (+ teher forgalom), méteres kátyuk, idegbeteg emberek stb :)

  • GregSB
    #889
    Ha az esetemet nézzük akkor van abban igazság amit mond. Én 40 órát vettem az oktatómtől forgalomban. 30 óra után mondta hogy még "nem vagyok tökéletes" (igaza is volt:), próbáljuk megtoldani még 10-el. És be is jött, utánna elsőre átmentem. Vicces, de tényleg ég és föld volt a különbség aközött ahogy 30 és ahogy 40 óra után vezettem...
  • netuddki
    #888
    Így van :)
    Csak az a baj ,hogy a sok "nagypuska" azt hiszi, ha mexerezte a jogsit akkor már tud vezetni is.
    Pedig a jogosítványában csak Kovács János van írva .
    Nem pedig Michael Súmaher :)
  • Cvd
    #887
    Namost tisztázzuk: egyetlen szóval sem állítottam hogy a 30 óra elég ahhoz hogy normálisan tudjon közlekedni az illető. Ehhez évek és pártízezer megtett km kell szerintem is. Én csak azt állítottam a #877-re hogy a levizsgázáshoz elég lehet simán a 30 óra (vagy a régi 25 is). Persze embere/körülményei/szerencse válogatja. Persze a jogosítvány megszerzése nem egyenlő a normális vezetési tudással, de én nem is kevertem egybe a kettőt.
  • Balu san
    #886
    30 óra alatt?
    Nem lehet... illetve lehet, a "ringbe szállók" kb. 20 százalékának.
    Nézd meg, mi van az utakon! Egy seregnyi ember van, aki több éve birtokol jogosítványt és ennek ellenére kanyarodáskor az ablaktörlő-lapátokat mozgatja, esőben pedig kétségbeesetten indexel...

    Döbbenetes, kiket engednek az utakra...
  • netuddki
    #885
    khmmm...
    nekem van maar a seggemben maj 1 milla de még mindig azt mondom nem vaok egy schumacher
    az is igaz ,hogy nem is akarok az lenni :D
  • netuddki
    #884
    naja
    a jogsihoz talán
    de vezetni még nem tanultál meg az tuti
    30 ora az lószar nem tudás
  • Cvd
    #883
    Azért ez kicsit erős. Igaz hogy folyamatosan tanul az ember 5-10-15-X év múlva is, viszont 30 óra alatt simán lehet annyit fejlődni ami elég a jogsihoz. Sőt mikor én tanultam még 25 óra volt a kötelező és azt is meg lehetett csinálni.
  • szoltan
    #882
    Sikerült!Király!
  • Petka
    #881
    pfff ma volt első órám, egyből ki országút, város. összeszartam magam :D
  • szoltan
    #880
    Nemsokára rutinvizsgázok!
    [Reméli átmegy]
  • Chief
    #879
    Valóban kevés, 30 óra alatt nem tudsz megtanulni vezetni...
  • CLINT EASTWOOD9
    #878
    na ma meg elmaradt a motorozás
  • kukucska
    #877
    hmmm
    hanyadik óra után voltatok forg.vizsgázni?
    mert az a kötelezö 30 (min) az sztem 100-ból 95 embernél kevés de naon !..
  • CaviaR
    #876
    Szoptad, mert az a lap nem helyettesíti a jogsit. Én kérdeztem anno, és ez volt a válasz.

    Ha akarsz vezetni, vezess, nem valószínű, h pont téged állítanak meg. De csak saját felelősségre...
  • Acorp02
    #875
    csao!
    a kovetkezoben kernem segitsegeteket: tegnap sikeresen forgalomvizsgaztam, ami jo.
    viszont, mi vasarnap megyunk Egerbe, ahova ha nemis vegig de szeretnek en vezetni apam mellett. namost ma voltam okmanyirodaban, megkaptam aztaz A/4es lapot a fenykepemmel meg minden meg mondtak hogy 10napon belul, nekem meg ugye vasarnapra kene... sztetek ha egy rendor megallit es nalam van azaz A4 es lap, meg szemelyi meg minden akkor tovabbenged, vagy szoptam ???
  • akyyy
    #874
    hóha gratulálok akkor...