7955
Jogosítvány
  • akyyy
    #1114
    Motoros jogsid van? vagy B kat?
  • Tarajos Sül
    #1113
    Na voltam megcsináltatni a jogsim az okmányba!

    Elözö héten szerdán!(08.31)

    Azt mondták pár nap alatt a lakkcimre kiérkezik!

    Kaptam egy papirt is rá van nyomva az aláirásom meg a fényképem!

    Faterom azt mondta ezzel mehetek már motorral!

    Ki akartam rakni ide a forumba,ugy hogy le szkennelve,de nem lehet mert hogy hivatalos okmány!
  • Brankley
    #1112
    Ja igen, azt lassan engedd
  • Mhosah Myth
    #1111
    Ez már teljesen kész :(( Mire meglesz a jogsim 3 hónap addigra 300 fölött lesz... Olaszba 340Ft átszámítva a benyó.
  • Balo
    #1110
    290 Ft a benzin, kellett nektek (nekem is) jogosítvány, aztán meg nem lesz pénzed munícióra... :)
  • rosemberg
    #1109
    Bele jössz majd mint a kiskutya az ugatásba söt ha sokat fogsz vezetni még meg is unod.Nekem elhiheted néha már utálok beülni az autóba.
  • rosemberg
    #1108
    Azt pedig jó ha megszokod hogy időben "indexelj"mert te is kerülhetsz olyan helyzetbe,hogy csak álsz a kereszteződésben és várod hogy elmennyen az autó de lekanyarodik qrva bosszantó.
  • akyyy
    #1107
    Oktató szemponjából meg elég rendes a faszi. Akik még ott voltak, néha odajöttek hozzá igy dumálgatni cigiszünetbe, és PF!!! kissé idiótán mozognak, tiszta LOÁL!
  • akyyy
    #1106
    pedig de:D szokni kell hogy lassan engedjem a tengelykapcsolót, valamit a féket ne hirtelen, mert visszük a szélvédőt:D
  • Brankley
    #1105
    Hogy ment? azért beszámolhatnál
    Bár gondolom, hogy nem először vezettél...
  • Brankley
    #1104
    Az nem rossz.....
  • Balo
    #1103
    nem
  • akyyy
    #1102
    még most futottam neki:) egyik ismimet meg rutinból huztál most meg. tényleg, mivan ha meg bukok? ujra kell járnom a rutint?
  • CLINT EASTWOOD9
    #1101
    hát nem semmi engem áttengedtek de mondták hogy mindig későn indekszelek
  • dieselG
    #1100
    Ja aszittem vizsgáztál, de sebaj :)
    Egy haveromat viszont ma húzták meg forgalmiból, benézett egy egyirányú utat..
  • akyyy
    #1099
    na vezettem, nem volt rossz, csak bele a mélyvízbe:IO
  • akyyy
    #1098
    köcce:) (de hosszú ez a 15 perc)
  • Brankley
    #1097
    sok sikert hozzá :)
  • dieselG
    #1096
    ha vizsgázol, sok sikert :)
  • dieselG
    #1095
    Nekem 4nap alatt küldték ki :) Hétfőn okmányirodában elintézés, pénteken már lobogtatta is apum a konyhában a jogsit előttem :D
  • akyyy
    #1094
    hmmmmmmmmmm! végre valami! most hívott, délután fél hat fele rutinpálya:P
  • Balo
    #1093
    Eddig is ki volt találva.
    A mentő azért van, hogy az elsősegélyen túl ellássa a beteget, és mire kiérnek, addigra meghalhat a sérült (pl.: elvérzik).
    Nincs pótkérdés.
  • Brankley
    #1092
    Gratulálok :)
    Azt sajnos enmtudom, hogy van-e pótkérdés...
  • CLINT EASTWOOD9
    #1091
    Én ma mentem át a forgalmin.
    De azér az a forgalmi se valami nagy durranás, a robogósoknak meg főleg, a kreszpálya körül mentünk egy kört aztán kész ennyi volt.
    Hát még van az egézségügyi.
    Az EÜ-ből meg 1 tanfolyami óra elment de majd szét untam magam szerintem elég unalmas, az igaz hogy életet menthet, de akkor eddig hogy nem találták ki, mért csak most, és hát erre van a mentő hogy mentsen, na mindegy.
    Az EÜ-nél van pót kérdés is?
    (úgy hallottam igen)
  • Brankley
    #1090
    Mindenki kérheti, az a lényeg, hogy legyen olyan 30%os állami támogatás abba a suliba, ahova mész. És megkapod.
  • Balo
    #1089
    Nem tudja valaki, hogy milyen rokonsági viszonyban élő kérheti a jogosítvány árának 30%-ának a visszatérítését? köszi
  • Brankley
    #1088
    Igen, általában midnig így van...
  • Tarajos Sül
    #1087
    Mármint ugy hogy én várom a jogsim,motoroznék és egyböl kiszurnának?
  • Brankley
    #1086
    Hát igen, egyik haverom 3 évig robogozott jogsi nélkül. De amúgy téynleg, aki várja a jogsiját, és az vezetne, tuti hogy elkapnák egyből :) Mindig a "normálisak" buknak le
  • Tarajos Sül
    #1085
    Eddig nem "illegáliskodtam" akkor sztem ki tudom várni!

    Bár elvileg ha bukosisak van rajtam akkor fen áll annak az esélye,hogy nem állit meg a yard!

    De nem játszom a nagymenö kisfiut!

    A vizsgákat is alig tudtam kivárni!

    Majd babettával vagy robogoval,simsonnal elmenekülök a yard verdája elöl!:DDDD
  • Brankley
    #1084
    várjad csak! ;) :P
  • Tarajos Sül
    #1083
    Az nem is olyan rossz!

    Én állitolag ma(08.31)fogok menni az igazolásért,amivel megyek az okmányba és kész!

    Hát alig várom már azt a levelet Cimzett:"Tarajos Sül"
    Feladó:Pest Megyei Okmányiroda
  • Easy Rider
    #1082
    4-5 munkanap, én pl pénteken voltam bent, és szerdán már a kezemben volt

  • Tarajos Sül
    #1081
    Oh bakker!

    Pedig én már ugy beleéltem magam!

    És szerinted meddig tart még kiküldik postán a jogsit,attol kezdve hogy kiléptem az okmányirodábol?
  • Brankley
    #1080
    Na ez a baj, midnig figyelni kell nagyon, mert tényleg egy szó máshogy van, bukod :))
  • Aquir
    #1079
    mint én ;) :))
  • Easy Rider
    #1078
    nemtom, én nem tesztkönyveztem, eccer elolvastam a könyvet, meg felmondtam magamnak ahogy mondtam, és átmentem 2 hibaponttal... ;)
  • Aquir
    #1077
    és persze az sem mindegy hogy hogyan teszik fel a kérdést (egy szó eltérés a kérdésben máris sokat változtat a válaszon), figyelni kell a tesztben minden szóra :)
  • Aquir
    #1076
    a progik lehet, de a tesztkönyvnek az a jó tulajdonsága hogy kérdez, és neked kell válaszolnod. Mindegyik kérdésre szabály van, így ha jól tesztelsz, az tükör hogy mit tudsz a könyvből, és azt is hogy mit nem :)
  • Easy Rider
    #1075
    akkor mondok neked vmit.... olvasd csak el még1x azt a könyvet, és menj el vizsgázni... nem kell teszt, ugyanezt meg tudod csinálni azzal is, h kinyitod a könyvet vhol, megnézed a címszót ahol kinyílt, és megpróbálod felmonani azt a részt, utána leelenőrzöd, és kész... ez már csak elkényelmesedés ez a sok tesztprogi ;)