23601
1418743729.jpg
  • Diopapa
    #826
    Noh, reggel 8.. Hol a bétám? :D
  • Smokk
    #825
    Udv!

    Gondolkozom a jatek megvasarlasan,hisz anno az egyik legkedvesebb jatekelmenyt adta c64-en.Sztem azota sem merultem bele ilyen intenzitassal ennyire egy jatekba.
    /persze egy picit a Star citizen bekavar,de annak a megjelenese meg tulzottan messze/
    Mit javasoltok melyik csomagot erdemes megvennem es kb. mennyibe fog kerulni?
    Koszi a segitseget!
  • Ubi™
    #824
    Deee, valószinüleg ez lesz az. Ma este én is beállok egy kicsit PvP-zni. Gyüjtögetni már úgy sem érdemes semmire. Felaggatok egy Cobra-ra amit lehet, aztán durr bele.
  • Diopapa
    #823
    Hááát.. Én reggel 8-tól refreshelni fogom :D
  • Torzonborz
    #822
    Mivel angolok ezért gondolom annak megfelelő az időzóna. Legalább is remélem mert akkor még fent tudok maradni . :D
  • Dzsini
    #821
    ...és hogy melyik időzóna szerint "late in the day" azt nem árulják el :)
  • EFRM
    #820
    "I would expect it to be late in the day.

    Michael "
  • EFRM
    #819
    nem, figyeld a forumot, ott lesz a zizeges

    (sztem du., ugy tervezem munka utan patch es pewpew)
  • EFRM
    #818
    http://forums.frontier.co.uk/showthread.php?t=24929
    nem ez megy? nem neztem fel egy ideje, batman origins beszippantott -.-
  • Dzsini
    #817
    Pár órával később, mert mindenki egyszerre szakad majd rá, és bebicsaklik a szerver :)
  • Diopapa
    #816
    Azt lehet tudni, hogy pontosan hány órakor rajtol?
  • Ubi™
    #815
    Látszik, hogy már unatkoznak a régi betasok, mert Aulin-ból kijövet 2-3 Anaconda meg jó pár Cobra várakozik arra, hogy szétlőjje a seggedet. A környék meg tele van lebegő canister-ekkel.
  • EFRM
    #814
    még 1 nap emberek!!
    <3
  • EFRM
    #813
    helyes
  • Torzonborz
    #812
    VGA is kevés , én egy hasonló "kehes" gépen kipróbáltam csak abban 6670 van 1 gb DDR5ös vram-al és azon 1280*1024 low beállításokkal egész jól elketyergett.
  • BladeW
    #811
    A processzorod a gyenge láncszem. Lehet, hogy single-ben eldöcögne, de egy népesebb multi instance tuti megfekteti.
  • Dex Cowen
    #810
    Hát nem egy izom gép az tuti, de elméletileg ez beleesik a minimum-ba nem?

    Mondjuk tény risky
  • KiruHoshino
    #809
    Annyira megvenném a játékot. Csak félek, hogy nem futna a gépemen és akkor potyára kiszórtam 60€-t az ablakon.
    AMD athlon 64 x2 5200+
    3GB RAM
    1 GB VGA (RAdeon HD6450)
  • Dex Cowen
    #808
    Szerintem nem, de van a fórumokon egy Steam-es topic, hátha ott többet megtudsz. Ha az lesz, remélem offline módban is lehet majd futtatni, azért van egy-két fenntartásom a steammel kapcsolatban
  • KiruHoshino
    #807
    Köszi a választ. Másik kérdés. Steam-es lesz?
  • Diopapa
    #806
    Néhány egyszerű missiont igen, 2 nap múlva meg azt az állapotot ahol most tart a fejlesztés.
  • KiruHoshino
    #805
    Ha megveszem a 60€-os változatot egyből tudok vele játszani?
  • Dex Cowen
    #804
    Remek, én most elutazom, de majd 5.-e után ismét frissítem a honlapot:)
    -----------

    Tetszik ez a paintshop ötlet, de remélem ingame pénzből is meg lehet majd vásárolni.
  • Bucser
    #803
    SZVSZ te keversz valakivel.
  • MasterMason
    #802
    Dex csak sikerült uID-vel is bejelentkezni, irtam forumon...

    UI: Látom, most már te is MolnarRob vagy?! Engem is ezzel szédített. :D
  • MasterMason
    #801
    Azért ez elég királyul néz ki, anaconda cockpitje fenomenálisan mutat. :) Kíváncsi leszek mit hoznak majd ki ebből a járkálásból és bolygóra leszállásból.
  • TokraFan
    #800
  • riviera
    #799
    Hehe Bazsi ez kurva jó! Jövök én is betázni majd nyomjuk együtt.
  • Ubi™
    #798
    Mostmár tuti biztos, hogy Dahan-al komoly gondok vannak. Ma kifelé menet a mágneses kapu hirtelen egy fal lett, aminek frankón nekicsapódva az enyészeté lettem.
  • EFRM
    #797
    wow just wow

    https://www.youtube.com/watch?v=ODaiPJRyyxA
  • EFRM
    #796
    http://us2.campaign-archive1.com/?u=dcbf6b86b4b0c7d1c21b73b1e&id=c5e7202cb7

    newsletter 33!
  • Diopapa
    #795
    Trade Routes in Elite: Dangerous
  • TokraFan
    #794
    Igen, nos a racionális összehasonlíthatóság képessége sem adatott meg mindenkinek...
    Haragudjak a banánra mert nincs 4 kereke és nem gyorsul úgy, mint egy autó?
    Az EVE és az E:D között kb. abban ki is merül a hasonlóság, hogy mindkettőben szép úrhajókat látni a képeken...A gyerek agya kb. ezen a ponton le is fagyott...
  • Ubi™
    #793
    Biztos van bent gravitáció, csak ott középen a bejáratnál kisebb mint 1G. Viszont hajtómű nélkül érthető, hogy bent lepottyantál. Muris lehetett. Én is a Cobra óta felszereltem egy repair modult is, sosem lehet tudni alapon.
  • EFRM
    #792
    ontopik:

    volt nemreg egy nagyon durva elmenyem (remelem ilyen nektek is lesz!!!):
    egy interdictionnel picsanlott egy railgunos sw npc, es 0%ra kilotte a hajtomuvemet. persze nagy okosan nem volt meg reapir cuccom
    na azutan olyan a feeling, hogy hazarepulni ilyen 15eve nem volt jatekban akkora flash

    a hangok, a hajtomuvel mintha fem a femet forgacsolna, nyikorog visit, max speed 30, iranyithatosag kozel 0,
    nincs hotermeles, befagy az ablak nem latsz ki elmosodott minden, befosas jo
    ilyen vergodes nincs meg egy jatekban
    a coriolison belul amugy lezuhantam nem tudtam becsuzlizni a kijelolt leszallopalyaig - ez vagy bug vagy tenyleg van gravitacio, de mint egy kavics szepen leesett a gep :DDD
    hatalmas volt

    ajanlom mindenkinek!!!
  • EFRM
    #791
    igen, sajna az uj forummal a regi 2003as regem megholt -.-
  • Torzonborz
    #790
    Bhalage ez Te vagy ? :D
  • EFRM
    #789
    mert nem EVE online 2 lesz alapvetoen?!, hehe "ok".
    eloszor az alapokat fektessek le, aztan johet a tobbi, az egyes ponton kivul a 2-5 azert lesz benne vmilyen formaban..

    en mar nagyon ra vagyok porogve a betara <333
  • MasterMason
    #788
    Nézd, neki ezek volnának a fontosak. De ez nem olyan játék lesz.
  • Diopapa
    #787
    Why I don't like Elite Dangerous