23598
1418743729.jpg
  • Diopapa
    #705
    Hát ez az... :)
  • BladeW
    #704
    A sorozatra gondoltam.
  • TokraFan
    #703
    Az nem szimulátor! BG konzol játék a gyerekeknek való arcade lövölde...
  • TokraFan
    #702
    +1
  • TokraFan
    #701
    Eleve az már adja a butítást, hogy kontrolleren összesen csak néhány gomb van. PC-n ez ugye full keys+CTRL+SHIFT+Numeric pad... Tehát kvázi több száz funkció elérhető, nem beszélve a makrózható gamer vezérlőkről (mouse+key+joy). Komoly szimulátor nem létezik konzolra és nem is fog soha, a kontroller iszonyatosan buta korlátai miatt...
  • SötétBarom
    #700
    Hát nem. Azt a topikot követtem amúgy.
  • Ubi™
    #699
    Akik mostanában kezdtek bele a játékba, egy kis jelenleg ismert hibák listája. Csak, hogy ne legyen annyi hajhullás.
  • BladeW
    #698
    Battlestar Galacticában sztem egész tűrhetően megoldották.
  • Bhalage
    #697
    x52n a bal mutatoujjas HAT lesz az es isteni <3
  • Bhalage
    #696
    gyakorolni kell, menni fog az ^^
  • Torzonborz
    #695
    No egyébként a 4. küldit hogy lehet megcsinálni ? Mert 1 federal fightert még ki tudok szedni viszont a maradék 3 addig vígan kiszed. :(
  • Dzsini
    #694
    A lassú lézerek világában ez már csak így megy :)
    A tudományos részlegben van egy űrharccal foglalkozó topic, ott eléggé végigrágtuk a reális lehetőségeket - egyik se jó játék- vagy filmalapanyag :)
  • SötétBarom
    #693
    Vicces belegondolni, hogy alapvetően mekkora egy istenverte ökörség az ilyen típusú űrharc. :DD
  • Ubi™
    #692
    A Yaw (oldalra fordulás) elég lassú, ezt le is írják, ezért ilyenkor mindig a roll és a pitch alkalmazása a jó. Alapból pedig azért tűnik olyannak mintha egy repcsit vezetnél, mert be van kapcsolva a flight assist, ezért a mozgás csak addig tart ameddig abba az irányba mozgatod a joyt, ha elengeded, automatiuksan kompenzál a fúvókákkal az ellenkező irányba. Próbáld meg kikapcsolni (alapból Z gomb), és úgy kormányozni. Mondjuk szerintem hibásan pont fordítva jelzi ki az indikátor, mert ha ki van kapcsolva, akkor világít felül az assist felirat.
  • Ubi™
    #691
    Gondolom az, hogy azt írják a mai konzolokra, hogy nincs bennük elég kakaó, hogy meghajtsák a játékot.
  • Dzsini
    #690
    Amúgy ott van #432 -ben a Sidewinder Manual, szépen megmutatják benne, hogy hogy van kontrollerre beállítva alapból. 2 gomb van a billentyűzeten, ami nem "fért rá" alapból, az meg megoldható.

    Lehet PC-n is kontrollerrel játszani :)
  • Torzonborz
    #689
    Akkor elég , mondom leszarom a konzolt. Nem érdekelt soha és nem is fog. :P
  • Dzsini
    #688
    Előre nézve repülés közben mi kell? irányítás, fegyverzet - nem fogod a fejed fel-le forgatni, ami csudajó, de igazából eyecandy.
    Balra nézel (d-pad balra) - ilyenkor nem forogsz a hajóval, így teljesen más funkciók vannak a gombokon.
    Jobbra nézel (d-pad jobbra) - szintén.

    Egyszerre egy kontrolleren van 2x2 irány analóg, 2 analóg gázkar, egy d-pad 4 iránnyal és 8 gomb. Mindenre elég.
  • Torzonborz
    #687
    Itt nem csak a repmodellről van szó...
    A többi funkciót hogy érik el egy szál kontrolleren ? PC-n ott a billentyűzet, konzolom nem.
    Mondjuk spec addig leszarom amíg a pc-s Elite-t nem érinti az meg hogy szaros konzolon mit csinálnak nem érdekel.
  • Dzsini
    #686
    Mi van a repmodellen olyasmi, ami nem fér el egy kontrolleren? Simán repülhető a leírások alapján a klasszikus Elite beállításokkal is, ahhoz meg 1 analóg meg pár gomb elég.
  • Diopapa
    #685
    Csak emiatt kérdeztem. Ezért vinnyogtam a napokban, hogy félek egyszerűsítések jönnek.
  • Torzonborz
    #684
    Egy szál kontrollerrel nem tudom hogy csinálják meg .
  • The Sinner
    #683
    egyébként X52 win8-on is gond nélkül elmegy?
  • The Sinner
    #682
    :), igen a jobb nagylábujjaddal irányítod a 2nd kontrollert, és opcióként még ott a bal is:)
  • Diopapa
    #681
    Jah, ezért írtam a VoiceAttackot is. Ennyit ismerve a játékból el tudod képzelni, hogy mindezt a funkciót ráteszik az xbox kontrollerre? :)
  • Torzonborz
    #680
    Nem kell arra , a gázkaron ott a billenő kapcsoló arra is teheted. Elég jó lett a konfigurálhatóság .
    Mondjuk megint rájöttem hogy kevés ezen a TM-en a gomb , várom már X52-t. :D
  • Diopapa
    #679
    Neee nem akarom a pedált is beüzemelni...
  • Torzonborz
    #678
    Confignál be tudod állítani , oldalsót én pl pedálra tettem.
  • Diopapa
    #677
    Jah, észrevettem, hogy álló helyzetben és maxon még lassabb a fordulás (ez tök jó), de ezen kívül is kicsit lassú. Lehet az Eagle jobban fordul majd. A hangok jah, az CIG tanulhatna tőlük azt hiszem. :) De pl nem tudom joystickel hogyan lehet megoldani az oldalsó / fenti /lenti fúvókák használatát? Lassan be kell üzemelni a VoiceAttackot is úgy nézem...
  • Torzonborz
    #676
    Ja én is ott fingok ki . :D
    Amire figyelni kell fordulásnál az a sebesség , van egy optimális tartomány amin jól fordul , kb 50 % körül , maxon nagyon lomha.
    Amúgy nekem kicsit árkádos az irányítás...vagyis inkább fura.
    Atmoszférikus inkább ez a jó szó , mintha röpcsit vezetnék, azonnal reagál a mozdulatokra .
    Amúgy a grafika/effektek rendben vannak , UI is jó lett de amitől berosáltam azok a hangok. Na az eszméletlen lett.
    Nem rossz eddig.
  • Diopapa
    #675
    Noh, bill/egér kombóval játszhatatlan számomra, HOTAS-al már jó, de még csak tanulgatom, hogy melyik gomb mit csinál, egyelőre a 4. missionben kilőnek a fighterek. :) Valahogy úgy tűnik lassan fordul a hajó. Valamit elrontok vagy ez ilyen?
  • Bhalage
    #674
    en nem ertem mi a vicc, megirod?
  • MasterMason
    #673
    Ne rontsad már az üzletemet Bhalage! :D

    Bazi: Mivel van a játékból alapból, ezért 25 euróért is megírom, és mialatt online játszol közben fel is telepítem neked meg be is állítom, hogy észre se vedd ne kelljen ilyenekkel foglalkoznod. :D
  • MasterMason
    #672
    Bocsánat, most nézem, hogy egy nulla megszaladt. :D

    Csak 50 Euró, ha a bétát is akarod a scriptből akkor meg 75. ;)
  • Bhalage
    #671
    van
  • GSBazi
    #670
    különben is magyar országon élünk itt az 500 Ercsi bamba fej 500 Ft felel meg annyit adok érte :))
  • GSBazi
    #669
    PF esetleg egy 5 évesnek :))) noob
  • GSBazi
    #668
    PF
  • MasterMason
    #667
    500 euróért szívesen írok neked egy ilyen scriptet. :)
  • GSBazi
    #666
    olyan kéne nekem :) mert borzasztó pancser vagyok