23601
1418743729.jpg
  • MasterMason
    #667
    500 euróért szívesen írok neked egy ilyen scriptet. :)
  • GSBazi
    #666
    olyan kéne nekem :) mert borzasztó pancser vagyok
  • GSBazi
    #665
    Van benne olyan lézer is ami egy bizonyos szögig követi a célt ??
  • Diopapa
    #664

    Erősen off, deeee vicces

  • Ubi™
    #663
    Én is gondolkodtam rajta korábban, de az 5-ös elég drága és a Riften úgy is alapból van tracking. Persze sisak nélkül még mindig az a legjobb megoldás erre.
  • Bhalage
    #662
    engem a trackIR csabit
  • Ubi™
    #661
    Akkor már inkább megvárom ezt. Jobban is illik bármilyen VR szemüveghez és mindenfajta mozgást tud szimulálni.
  • alma2
    #660
    Semmilyen joy-yal nem lehet olyan pontosan celozni, ha apro korrigalasokrol van szo, mint egerrel, mindegy milyet veszel. Egyszeruen a fizikai felepitesebol adodoan. Nem mindegy, hogy az ujjhegyed, csuklod mozditod, vagy a fel alkarod.
    De osszesegeben, illetve a nagyobb, ismetlodo fordulatokat 100x konnyebb joyyal kivitelezni, na meg elvezteesebb is az osszkep, mint egerrel.
  • Ubi™
    #659
    Én egyszerűen béna vagyok joy-al, eddig már többször nekiestem, de képtelen vagyok vele olyan precízen kormányozni és célozni mint egér+kb párossal. Bár az is lehet, hogy gagyik voltak a joyok. Egy régi Logitech Sidewinder 3D meg egy TM T.Flight Stick X volt nálam, de egyik sem jött be. Szóval egyelőre marad az egér+kb páros, de egy OR/CV1-re mindenképpen beruházok.
  • Bhalage
    #658
    tenyleg erdemes beruhazni, van aki KB+M-mel is eleg jóú : ) (szal lehet gyaxizni)
  • The Sinner
    #657
    nebassz...., szégyellem magam

    kösz
  • The Sinner
    #656
    asszem valamire nekem is be kell ruháznom, mert én voltam az aki "namajd megmutatom milyen keyb&mouse virtuóz vagyok", de nem....
  • Bhalage
    #655
    ha az elsot megcsinalod akkor utana johet a masodik
    es ha a masodikat megcsinalod akkor ...
    ; )
  • The Sinner
    #654
    ááá, nálam 1 misszió érhető el, a legelső, most meg nem mondom melyik. Viszont érdekes, hogy a PcGuru-s videóban a srácok vagy 3 közül választhattak. Mind1 is, multiban próbálkozom, már kemény 1933 kreditem van, 3 árutranszport-ból 1-et köszönnek szépen a kalózok :)
  • Bhalage
    #653
    hogy a lofaszba ne erne meg (bocs azt nem tudom, h van-e prdefined kiosztasa, van jópár HOTASnak, mert x52zom tudod, de ha van akkor azt allitasd be+konfigold at kenyelmesre es win-win!)
  • Diopapa
    #652
    Jah, egy sima TM Hotas. Megéri használni? Még települ.
  • Bhalage
    #651
    singlit azert lesd majd meg, es meselj milyen

    HOTAS van ?
  • Bhalage
    #650
    tipp: raketat sztem ne eroltesd tul amig pajzs van fent, bar kitudja, ott azt is lehet tolni vegul is mindegy nem fogy el..
    lehet amugy h a kiseroidet kiegyeltek kozben ; )
  • Ubi™
    #649
    Jaja az, de én egyedül vagyok, legalább is nem tünt fel, hogy többen lennénk.. Én is az anaconda-val kezdem, 3 rakéta, a következő is 3 rakéta, aztán pewpew ameddig töltés van, de az utolsó rátapad a seggemre és nem tudom levakarni. Aztán szétlő. De majd megnézem megint, mert egyszer már majdnem megvolt csak én bénáztam el.
  • Diopapa
    #648
    Noh, beszálltam az internetbe' egy sima beta csomaggal. Találkozunk 29-én.
  • Bhalage
    #647
    a recon wing az melyik? anaconda es 4 vadasz VS te+2kisero?
    mert ha az lenne ott szard le a kis vadaszokat allj be az anaconda moge ugy hgoy ne tudjon radloni, max power weapons aztan pewpew
  • Torzonborz
    #646
    Ollé \0/ na akkor mehetünk majd vadászni :D
  • Ubi™
    #645
    Én a "Recon Wing"-nél elakadtam, négyet még kilövök, de utána mindig meghalok. Szóval egyelőre azt hanyagolom, marad a Multiplayer grind az Anaconda-ért, de tegnap este megint kidokkolásnál egyszer csak az űrállomás belső szerkezetében találtam magam, ahonnan sehogy sem tudtam kijönni. Persze kuka lett a hajóm 100.000 értékü áruval együtt. Még szerencse, hogy volt elég pénzem a biztosításra, így a hajót visszakaptam. Kezdhetem előlről a gyüjtögetést.
  • Diopapa
    #644
    Én a héten megveszem, de a season passt hanyagolom.
  • Torzonborz
    #643
    Hmm hát szerintem megveszem , csak még Papát is rá kéne dumálni. ;)
  • Bhalage
    #642
    amugy senki nem vett betat? mert a singli missiok a betasoknak elerhetoek es kivancsi lennek az elmenyekre
  • Bhalage
    #641
    mindenkinek masok az igenyei ebben igazad van, de a pc-s jatek nem lesz "lebutitva" attol nem kell felni : )
    en mar varom a betat es az uj featureket
  • Diopapa
    #640
    Kár, pedig azért megérné megvenni, hogy az ember elporlasszon pár konzolhuszárt.. :D
  • MasterMason
    #639
    Jól mondja Dzsini.
  • Dzsini
    #638
    Abban teljesen biztos lehetsz, hogy ha egyszer lesz konzolos ED, akkor nem lesz átjárható a rendszer, már csak a netkód miatt sem.
  • Diopapa
    #637
    Nem a grafika miatt aggódom, semmivel sem rosszabb a PS4 vagy XBONE ilyen szempontból mint egy átlagos pc. Azon aggódom, hogy egy átlag konzol gémernek mások az igényei mint egy HC PC gémernek. Egy konzolos nem fog 15 percig repülni a rendszer egyik végéből a másikba supercruise-ba mert elunja magát. Konzolportból nyilván jóval többet el lehet adni mint a pc-sből, emiatt a konzolos vinnyogást nyilván jobban figyelembe kell majd venni mint a pc-st, ez óhatatlanul egyszerűsítéshez vezet. Ha pedig nem, akkor lesz külön konzolos E: D multi világ mint rengeteg más játéknál?
  • MasterMason
    #636
    Eredetileg nem arra készült, hogy utólag portolják majd az teljesen más mintha alapból arra is készült volna. Egyébként én csodálkozom, hogy látványban mit hoztak ki egy 9 éves játékmotorból.
  • Diopapa
    #635
    Mindenki mást vár a játéktól. Ha valami konzolra is megjelenik az már kompromisszum valahol. Nyilván nem véletlen nem konzolra jön ki egy FSX vagy Assetto Corsa. Konzolon mások az igények, ennyi.
  • MasterMason
    #634
    Jó, hát azért ezt a játékot nem konzolról portolják majd pc-re hanem fordítva, azért nem mindegy. ;) A további fejlesztések viszont nem biztos, hogy itt is úgy lesznek ahogy ígérték ha a konzolos verziókon fognak dolgozni.

    De az, hogy ebben a játékban alapból egy egész galaxis rendelkezésre áll, abban hatalmas lehetőségek vannak, még akkor is ha 40-50 template alapján lesznek az űrállomások. Itt a szó valódi értelmében véve klánok ezrei ragadhatnak ki maguknak majd területeket úgy, hogy még mindig bőven lesz hely másoknak is...
  • Bhalage
    #633
    kontrolleres lebutitott erzes?! esetleg az autoaimes star citizenrol van szo ? :D tenyleg ne gyere EDbe, clueless vagy -.-
  • Ubi™
    #632
    Jaj, most olvasom, hogy a legjobb árut, a Progenitor Cells-t ideiglenesen kivonták a forgalomból, mert hajhullást és memória vesztést okozott. LOL
  • Torzonborz
    #631
    Nemááá Papa , már kezdtem beleélni magam a közös kalózkodásba :(
  • Diopapa
    #630
    Ez is ontopik volt, és legalább egy pc-s számára valamilyen súllyal rendelkezik. (értsd: kb emiatt nem veszem meg) Félre ne értsd, van xboxom is, de baromira nem vágyom sekélyes, kontrolleres, lebutított Elite-érzésre. (lásd még: X-Rebirth)
  • Bhalage
    #629
    es? ez nem uj hir, errol mar nagyon regen beszeltek. a cobra engine-nel megoldhato es van konzolos tapasztalatuk.
    + nextgen konzol hardver full jo hozza
    + a jatekot lehet iranyitani controllerrel es meg a mozgaserzekeloket is belohetik istenesre

    ez a hir a pc-sek szamara semmilyen sullyal nem rendelkezik


    ontopik:
    regi video de itt lehet hallgatni (egy kicsit elfogult CH vs saitek x52 ) bemutatot, de amugy jol beszel es jo
  • Bucser
    #628
    Olvasd el újra meg az eredeti eurogameres cikket vagy kotakut. Nincs hivatalos bejelentés. Csak Braben közölte hogy van tapasztalata a platformal és hiba lenne idővel nem portolni.