23601
1418743729.jpg
  • Susarc
    #866
    az igen!! na majd youtubeon ha lesz tutorial :)
  • Ubi™
    #865
    Aki egy kis 3D-re vágyik, be lehet kapcsolni a side by side-ot így arra alkalmas 3D TV/monitoron lehet nyálat csorgatni Oculus után. A 3D separation kb. 1/3-nál már elég elvezhető.
  • MasterMason
    #864
    VoiceAttack PDF by frointier:
    http://www.elitedangerous.de/dokumente/VoiceControllingEliteDangerous.pdf
  • Ubi™
    #863
    Pedig nekem működik.
  • Susarc
    #862
    hát ez az , hiába állitom át
  • Ubi™
    #861
    Pedig ott van az. MOUSE Y-AXIS = PITCH INVERTED
  • Susarc
    #860
    áááá az irányításra lehetne valami tutorial,nagyon szöszölős a beállítása! pl. az istennek nem tudom a pitch/orr irányítását megfordítani......egér+keyboard nyomnám és ha lefele húzom az egeret nekem az kell,hogy emelje az orrát! de hiába fordítom meg a tengelyt nem lehet beállítani! a sima beállításnál pedig nem érzékeli az egér tengelyt......
  • EFRM
    #859
    jaja, nagyon szuper. este volt lehetosegem tolni nekem is, csodalatos
  • Ubi™
    #858
    Röviden: qrva jó lett. Bár az irányításon kicsit babráltak és érzékenyebb lett, de a küldik és az új kereskedelmi útvonal nagyon jó lett. Olcsóbbak lettek a hajók is. Egy időre megint jól le fog kötni.
  • MasterMason
    #857
    Nem baj, kellenek a céltáblák is. :D
  • KiruHoshino
    #856
    Nagyon bolond voltam. Egyből ugrottam a mélyvízbe multizni pedig még az űrhajót sem tudom megfelelően irányítani. :D
  • KiruHoshino
    #855
    Nos végül én is befizettem a 60€ verzióra. Remélem nem bánom meg. :D
  • EFRM
    #854
    patchnotes(warning nemrovid):

    https://forums.frontier.co.uk/showthread.php?t=28314
  • EFRM
    #853
    UPDATE van ;o)
  • Diopapa
    #852
    Igen.
  • Smokk
    #851
    Es ti megvettetek mar a Expansion Pass-t is?
    Megeri mar megvenni?!

    Akkor mostantol a 60 euros jatekert a beta multis resszel is jatszhatok?
  • Susarc
    #850
    nektek megy az AUTH?
  • PiciPanzer
    #849
    Már nálam is ok, valószinűleg nálam volt valami hiba.
  • Ubi™
    #848
    Nem tudom, Te mit nézel, de még mindig megy a multi rész és a hivatalos weboldal is elérhető.
  • PiciPanzer
    #847
    "Unable to retrieve latest news. Check the main website for updates.

    Exception reported requesting current news:
    A távoli kiszolgáló a következő hibát küldte vissza: (503) A kiszolgáló nem érhető el.."

    Kezdődik...
  • Ubi™
    #846
    Késnek... Még mindig megy a multi, hogy lesz ebből estére játék?
  • PiciPanzer
    #845
    Beruháztam a játékra, várom az estét. A Beta 1-ben lesz esetleg már valami lehetőség játékosok csoportosulására? Pl: klán, cég, szövetség stb?
    Létezik valamilyen összefoglaló a jelenleg játékban lévő, illetve tervezett tartalmakról?
  • Diopapa
    #844
    Akkor ha jól sejtem késő du/este fele lesz elérhető az új tartalom.
  • Dzsini
    #843
    British Summer Time (a linken az ajánlott konvertáló oldal minden ilyen esetre)
  • Torzonborz
    #842
    na most az a BST az nekünk mi ? ezekkel mindig bajban vagyok :D

    szerk ha meg van british summer time...
  • EFRM
    #841
    "Hi everyone,

    just a heads up that we'll be shutting the servers down as 2pm BST today as part of the Beta 1 roll out process. Note that we have a lot more to do than the usual rollouts so this may take several hours. We'll of course announce when the build is available.

    Michael "
  • Ubi™
    #840
    Öööö, elég érdekes hangja van az biztos. Én előszőr megilyedtem, hogy éppen esik szét, de aztán később megszoktam. Azok a furcsa dörelyek, olyan mintha éppen vihar készülne benne. 5.1-ben nyomom és azt kell mondjam, hogy még nem hallottam ilyen hangokat játékban, mint itt. Minden elismerésem a hangzás felelősőknek.
  • EFRM
    #839
    jaja ;D de este mar Elite nub leszek <3 amugy csodalom h nem sikerul nekik beta elott durrantani, eddig mindig behirdettek valamit (persze azok nemnagyon jottek be)..

    amugy Haulert probalta vki? nagyon jo kis hangja van nem??!
  • Torzonborz
    #838
    Te is SC nub vagy
  • EFRM
    #837
    ehh ezek az SC-s noobok nem tanultak meg rendesen varakozni, ..
    :D:D:DAS:DA:SD:A:D:D
  • Dzsini
    #836
    Ma indul a nem-prémium béta, amihez vásárolhatsz hozzáférést (addig is játszhatsz a single missziókkal), és ma van az utolsó nap, hogy megveheted egyben 40 euroért az Expansion Pass-t, amiben a nagy kiegészítők mind benne lesznek.
  • Smokk
    #835
    Az ugy korrekt,akkor akar mar meg is vehetem ma is,es mire vonatkozik ez a jul. 29-i datum ott a honlapon?
  • Dzsini
    #834
    A béta hozzáféréshez természetesen a végleges játék is hozzátartozik (az alapkiadás, a bővítményekért ugyanúgy fizetni kell).
  • Smokk
    #833
    A 60 euros csomag csak a betat tartalmazza v mar az alap jatekot is?
  • Smokk
    #832
    ?
  • Ubi™
    #831
    Tegnap este Aulin mögött jó kis PvP alakult ki. Az biztos, hogy az Anaconda egy veszélyes jószág. Ha éppen nem tud lőni, akkor neked megy és véged ha nem vagy minimum egy Lakon. Egy fullosan felszerelt Cobra elvesztése után kb. 12 ezer credit volt a biztosítás, így amíg volt pénzem ott nyomtam. 2x Class4 Fixed Pulse laser, 1x Missile Rack, 1x Class2 Fixed Multicannon volt fent, meg egy Point Defense Turret, ami nélkül nem is érdemes nagyobb csatába menni, nagyon jó kis cucc, mert leszedi az összes ellened kilőtt rakétát. A másik igen jó cucc a Heatsink, ami automatice lehűti a rendszert ha bármi túlmelegszik beleértve a lézereket is. Összességében én nagyon élveztem a PvP-t, minden látvány effekt és hang nagyon ott van. Az biztos, hogy mától megint mindenki grindelni fog, hogy mielőbb nagyobb hajója legyen, de mindig lesz olyan akinek viszeket a tenyere egy kis PvP-re. Egyébként aki most fogja kezdeni, annak ajánlom hogy ha kereskedni akar, akkor Aulinból menjen valami közeli rendszerbe és vissza. Ez majd segít, hogy mivel kereskedjen. Freeport és a többi Anarchy rendszert ez elején kerülje el.
  • Dzsini
    #830
    Addigra pedig a türelmetlenek remélhetőleg kipucolják a nagyobb bugokat, és lesz egy jó kis legalább 50%-os leárazás rajta :)
  • MasterMason
    #829
    Szerintem a legjobban akkor jársz, ha megvárod míg megjelenik. A karácsonyi ajándékokat is karácsony napján a legjobb kibontani. :D
  • MasterMason
    #828
    Soon. :P
  • Torzonborz
    #827
    F5 spam ? :D