23601
1418743729.jpg
  • Susarc
    #1026
    nagyobb távolságokat miért nem enged ugrani? csak közvetlen egymás melletti bolygókhoz tudok valamiért.....pedig csak 8-10 fényéves célok lennének...,de 3-4 ugrással tudok csak eljutni pedig ezek is 4-5 fényéves ugrások.....nem lehet direktbe 8-10 körül ugrani?

    galaxy mapen kijelölöm,de azt írja,hogy nincs elég üzemanyag....közbe meg 4 hyperugrásra van? nem vágom
  • Susarc
    #1025
    nekem is karcolja a hangkártyát a ki-be lépés a játékba
  • Torzonborz
    #1024
    Hmm ez fura , nálam egyszer se fagyott még (kopkopkop) pedig tegnap nézegettem egy xls-t amiben össze van szedve elég sok állomás árú listája és baromi sokszor váltogattam játék - deskstop között.
    Konfigod/oprendszered ?
  • Ubi™
    #1023
    Amikor kiszednek a SuperCruise-ből, akkor 2 eset lehetséges, főleg Federation területen Viper vagy Anaconda tipusu ellenőrző járőr szokott lenni, többen is lehetnek, ilyenkor csekkoják nem szállítasz e illegális árut. Ez megjelenik a bal felső Comm ablakban is. Ha Sidewinder vagy Cobra szed ki, akkor az nagy valószinűséggel kalóz és a bőrödért jött, na meg a rakományért, valami értelmes "Hahahaha" vagy "Give me your cargos" Comm üzenettel örvendeztet meg. Ilyenkor power to max enginre, alapesetben cursor fel billentyű (addig nyomogasd amíg 4 kis kocka lesz rajta), majd amikor megjelenik a radaron boost 2x 3x, és amint lehetséges vissza SupercCruise-ba. Engem ezzel a módszerrel egyszer sem tudtak megtámadni. Ajánlott vinni magaddal Heat Sink-et, mert ilyenkor túlmelegedhet a hajó és nehezen tudsz SC-be váltani, ha kidobsz egy HS-t, akkot az majdnen nullára leviszi a hőfokot.
  • Smokk
    #1022
    Este megint befagyott az egyik hypi ugrasnal,igy mar nem tudtam megnezni(zavaroan sokszor fagy)
    Milyen joystickot hasznalsz?
  • PiciPanzer
    #1021
    Ezt nézd ki a controls-ból, power to engine vagy valami ilyesmi lesz. Nekem joyon a POV up-on van.
  • Smokk
    #1020
    Nna igen ezt mar olvastam vhol,de hogyan tudok energiat atcsoportositani a gepen?
  • PiciPanzer
    #1019
    Összes energia a hajtóműre, boost ahogy csak megy és amint tudsz belépsz super cruise-ba.
  • Smokk
    #1018
    Koszi!
    Es mit tudok tenni ha egy sokkal erosebb hajo betamad?(ami amugy most is tortent,semmi eselyem nem volt)
  • PiciPanzer
    #1017
    A játékos a radaron üres négyzet, ha nincs aktív fegyvere, üres háromszög, ha aktiválva vannak a fegyverei.
    Az npc ugyan ez, csak teli négyzet vagy háromszög.
  • Smokk
    #1016
    Engem most vegeztek ki,hajo rakomany penzem oda.
    Akik ramtamadnak mind Npc-k?
    Honnan tudom ki az igazi jatekos?
  • Susarc
    #1015
    passzameg 2600 credit buntetés....a rakomány kibaszása,Plussz a scoopolás alatti törvénysértések a bázison :(
  • PiciPanzer
    #1014
    Itt van, hogy hol lehet kapni hajókat. A Hauler 24k körül van.
  • Susarc
    #1013
    áááá kibasztam a rakományt a bázison véletlen :(( nem tudom összeszedni,mert össze vissza forog....
  • Smokk
    #1012
    Megint mukodik!
  • KM
    #1011
    Valaki meg tudná osztani a progit?
  • Susarc
    #1010
    basszus....lehetséges! én 2 órája szedtem le kb
  • Susarc
    #1009
    8700 credit OOo shiiit :D
  • Smokk
    #1008
    Sajna mar nem akar mukodni a link,remelem csak atmeneti.
  • Susarc
    #1007
    az nem egy oldal,tedd fel a programot és magátol chekkolja az árakat....futnia kell az ELITE alatt
  • Susarc
    #1006
    ahogy nézem a HAL most nagyon megy mindenhova innen :D biztos Changón sok a vöröslazac :D
  • Smokk
    #1005
    Vmiert nem mukodik most az oldal. :(
    Honnet vitted a bioLichent Dahanba?
  • Susarc
    #1004
    most lehet veszek halat és megyek vissza....,de lehet nézek valami közelebbit,mert oda 2x kell hyperugrani :P

  • Susarc
    #1003
    volt nálam 2 adag BioLichen vagy mi:P azt eladtam Dahan-on majd ott vettem Titaniumot és elvittem iBootis Chango bázisra! ,de tedd fel a progit és pikk pakk találsz fasza kombinációkat
  • Susarc
    #1002
    nem minden hajót lehet venni minden bázison? mennyi a HAuler? és hol jó megvenni?
  • Smokk
    #1001
    Nna mit vettel/adtal el?! :P
    Es persze hol?
  • Susarc
    #1000
    EZ KURVAJÓÓÓ! KÖSZÖNÖM MOST KERESTEM 2 FUVARRAL 3800 CREDITET AZ ALAP 4-ES TÁRHELYES GÉPPEL!
  • Ubi™
    #999
    Pedig ott van, hogy mit kell és mennyit hova szálltani. Te meg értelemszerűen megveszed a legolcsóbb helyen és leszállítod.
  • Smokk
    #998
    De ha elfogadom akkor nem kerul be azonnal a rakterbe a szallitani valo aru?
    Megis akkor honnet lehet tudni hova kell leszallitani? :)
  • Susarc
    #997
    a küldetéseket amik nem ölősek eléggé nehéz beazonosítani ,hogy mit kell és hova vinni-hozni,venni-tenni :P
  • Ubi™
    #996
    Ha lelőnek akkor a hajót a felszereléssel meg a rakományt bukod. Ha van tartalék pénzed, az megmarad és ha van elég a biztosításhoz, ami a hajó össz értékének kb. 10%, akkor a rakomány kivételével mindent visszakapsz és a legutolsó Corriolison leszel.
  • Smokk
    #995
    A kuldetesek mennyire nehezek(meg eleg benacska vagyok azert)
    Ha lelovik a kezdohajom bukok mindent v hogy van ez?
  • Susarc
    #994
    ez mekkora PRO CHEAT progi már :)
  • PiciPanzer
    #993
    Nem olyan vészes az, csak ameddig kis rakterű hajód van. Sidewinder után vegyél egy Haulert(16-os raktér), majd egy kobrát (36-os raktér), ezzel már lehet harcolni is, bár arra a viper jobb talán. Ezután már gyorsan megvan a Lakon Type 6 100as raktérrel. Ezzel egy kör i Bootis és Aulin között 70k alaptőkével 80k profitot(!) hoz.
    Hurcolászós küldiket is lehet vállalni, csak ott vigyázni kell, tele raktérrel kisebb távolságot tudsz ugrani, de ez kalkulálható a galaxy map-on a navigation fül alatt. Küldik csinálása közben pedig feltöltöd a raktered az induló/célállomás illetve az útvonal függvényében az alábbi kalkulátor segítségével.

    Ez biztos segít, hogy mit, honnan, hová.
  • Smokk
    #992
    A kereskedelemmel gyotrelmesen nehez penzhez jutni,milyen gyorsabb ut van meg? :)
  • Smokk
    #991
    Haat nalam eleg suru...
    Ment a jatek az allomasoknal v nekem kell?
  • Ubi™
    #990
    Nekem főleg akkor száll el a progi, ha kitaskolok belőle a desktopra, de amúgy is elő szokott fordulni, főleg ugrásoknál, a végén csak tölt, tölt de pár pec után kilövöm a taskból. Ez már régebben is így volt, én már megszoktam. A dokkoló meg ha jól emlékszem 5000 Credit körül van, de csak a fejlettebb technikai szinten lévő helyeken lehet kapni. Kipróbálni jópofa volt, de én gyorsabban dokkolok be, főleg, hogy simán neki megy minden repülő/lebegő roncsnak, meg a bejáratnál töketlenkedő NPC-nek.
  • Smokk
    #989
    Nektek mennyire surun fagyogat ki?
    Tudom h ez meg csak egy beta azert is kerdem h normalis ez v nalam lesz a gond?

    Mennyibe kerul egy ilyen automatikus dokkolo,anno emlekeim szerint durvan draga volt? :)
  • Dzsini
    #988
    #898
  • a.carkey
    #987
    Itt is a Kék Duna szól? :D