23601
1418743729.jpg
  • Ubi™
    #986
    Pedig ezt jelzi is szépen, mit hogy azt is ha kiengedett kerekek nélkül akarsz landolni.
  • Smokk
    #985
    Nem volt behuzva a futomu...
    Azt hinne az ember h ez a jovoben mar magatol behuzodik felszallas utan...
  • Smokk
    #984
    Elkezdtem a jatekot,de sehova sem tudok hiperugrast vegrehajtani.
    Ez miert van?
    Mar dokkoltam a legkozelebbi allomasra,elviekben teli a tank.
  • PiciPanzer
    #983
    Lehet találni azért hasznos dolgokat, csak kicsit keresgéli kell:
    Pilots Guide
    FAULCON DELACY SIDEWINDER ‘CLASSIC NAVY EDITION’ OWNER’S MANUAL
  • Smokk
    #982
    Ez a jatek hihetetlenul nehez!
    Mar a 3-ik tanulo reszen se tudok tovabbjutni...
    Ennyire kellene a joy?
    Ennyire nehez?
    V ennyire sokat kell gyakorolni?!
    Kezd fusztralni...
  • EFRM
    #981
    leszivni? az meg mi?

    van gomb a fuggoleges fel- es leszallasra !!
  • PiciPanzer
    #980
    Known Issues Thread-ben is van egy ide vonakozó rész:

    Gameplay
    Space station known to disappear
    Sometimes can be assigned docking pad that is already in use
    Possible to drop out of supercruise and get stuck in the station structure
    Federation fighters sometimes get stuck in the station
    Landing pads will sometimes be rotated incorrectly causing issues when docking
    Player does not get reimbursed for previous ship and purchased weapons when buying a new ship
    If an enemy attacks you but misses, you may receive a fine for retaliating if you hit them first
    'Set Speed to percentage' shortcuts do not work with flight assist off
  • PiciPanzer
    #979
    Érdemes végigolvasni a hozzám hasonló kezdőknek az egész FAQ-t szerintem. Hasznos.
  • PiciPanzer
    #978
    Most találtam meg FAQ-ban is:

    I am at the right landing pad with the landing gear down but still it won't allow me to dock? What am I doing wrong?

    You are possibly facing the wrong way. Make sure you are facing the control tower with the spinning radar dish to successfully dock.
  • PiciPanzer
    #977
    Néha csak a másik irányba kell állitani a hajó elejét. Ilyenkor forgasd körbe a Z tengely körül 180 fokkal és beszivja.
  • Susarc
    #976
    KIKÉSZíT NÉHA A DOKKOLÁS! fullosan rajta vagyok a leszállón és baxik leszívni az automatika!!!!


  • MasterMason
    #975
    Srácok ne törjétek össze a hajót, hagyjátok meg azt az örömet másoknak, hogy kilőhessek alólatok. :P
  • MasterMason
    #974
    Megjött a 34. hírlevél: 34 Newsletter



    Off: Szerintetek a járkálós kiegészítővel meg landolásnál lesz vajon spacestation járkálás is? Jó volna. :D Nagyon város mi lesz ebből a végére, ha lehet majd leszállni bolygókra is stb. Azt hiszem facebook helyett itt fog mindenki "közösségi életet" élni. :D
  • Susarc
    #973
    PAAAAZMEEEG! :D összeszedtem 4500 credit-et indulok az űrbázisról kifele /már nagyon PRO módon manőverezek/ mondom király vagyok BAMM nyomok egy Boost-ot és nekibaxódtam a kijáratnak én is mint te:D minden elveszett :D :D
  • Ubi™
    #972
    Éppen ezért én mindig megtartok 2x biztosítási creditet, ami a hajó értékénerk cca. 10%-a. Szerintem ezen mindenki átesik egyszer, utána már óvatosabb lesz. Corriolison én max 50-el megyek ki/be, mert simán eltünhet alólad vagy egyszer csak fal lesz előtted.
  • PiciPanzer
    #971
    8600 körül lett volna a hajó biztositása, amit ha utólag megfizetsz, visszakapod a hajót, de nekem nem volt annyi.
  • Smokk
    #970
    Yaaah ezt ilyenkor bukod teljesen?!
  • PiciPanzer
    #969
    Köszi!


    Ma megfizettem a tanulópénzem azthiszem: Megvan a Cobra, 4 puska rajta, raktér tele. marad 5k kredit. Állomásról kifelé nyomtam egy burstot és... neki a falnak . Eredmény: maradt 5k kredit és egy alap Sidewinder.
  • MasterMason
    #968
    Firegroupschart

    A hardpointokat jelöli. A gimballed vagyis csuklós fegyverrel pedig nem csak akkor lehet eltalálni az ellent, ha egy vonalban van a hajód az irányzékkal, hanem mivel képes mozogni (az aim rajta tartja) így akkor is eltalálhatod vele az ellenséges hajót ha nincs teljesen egy vonalban. A T és G az a verziók rövidítése, hogy ha van egy fegyverből több fajta, akkor a T a turret a G pedig a gimballed vagyis csuklós verzió az adott fegyverből
  • PiciPanzer
    #967
    Ezekre gondolok:

  • PiciPanzer
    #966
    Néhány kérdésem lenne fegyverekkel kapcasolatban:
    1.: C1-től felfelé elvileg egyre erősebbek a fegyverek, de miért van az, hogy a c1 drágább mint a c2?
    2.: Mit jelent a fegyvereknél(moduloknál) a vásárlási opciónál megjelenő öt részre osztott oktogon?
    3.: Mit jelent ugyanitt a fegyver után zárójelben lévő T vagy G betű
    4.: Mire jó a Gimballed, illetve a Fixed nevű fegyver?
    5.: Vettem a hauleremre 2 point deffence turretet, de nem tudom hozzáadni fegyver csoporthoz, nem jelenik meg a neve a listában, csak egy kis négyzet. Jó ez nekem igy valamire?

    A válaszokat és a türelemt előre köszönöm.
  • MasterMason
    #965
    Azt mondják a hotas x a TM-től jó és tökéletes kezdésnek, 13 rugó körül van, nyilván addig amúgy sem érdemes 40-50 ezres joyokat venni senkinek, amíg nem biztos benne, hogy fekszenek neki ezek a játékok annyira, hogy évekig fogja nyomni. Nem mindegy, hogy 50 ezer áll a polcon vagy csak 13. :D
  • Susarc
    #964
    ennek a videónak semmi értelme...,mert pont nem adja át azt a feelinget amit a srác sugallni szeretne....
  • Marcinko
    #963
    https://www.youtube.com/watch?v=KxyfWtFoHkE

    ezt láttátok már ?
  • Dzsini
    #962
    A Lifetime pass vásárlók és a Kickstarter régi támogatói nem ugyanaz a kategória, de tényleg kár rágódni rajta, főleg egy istenhátamögötti magyar fórumocskán.
  • BladeW
    #961
    Csinálj egy blogot, hogy hogy verték át a Lifetime Pass-os támogatókat, aztán lapozzunk...
  • KiruHoshino
    #960
    Én próbáltam a PS controllert is. Harcban nem teszteltem. Esetleg valakinek van erről tapasztalata?
  • The Sinner
    #959
    Hogy is van ez, ha veszek új hajót a régiért kapok valami korpát, vagy megmarad, vagy a cuccait átpakolhatom, vagy megy a lecsóba?
  • Smokk
    #958
    Es milyen joystick lenne jo hozza?(lehetoleg beleposzint)
  • Susarc
    #957
    repülgetni faja,de harcolni nem lehet úgy sajnos :(
  • Smokk
    #956
    Kellene hozza nagyon a joy?
  • KiruHoshino
    #955
    Jó game. Csak billentyű + egér kombó elég macerás irányítást jelent.
  • MasterMason
    #954
    Attól mert jó egy játék az még nem jelenti azt, hogy minden addig kötött megállapodás semmis lenne, ez nem így működik, nem a játék minőségétől függ, hogy milyen jogaid vannak. Az egy dolog, hogy nagyon jó a játék, az meg egy másik dolog, hogy ha kötelezettséget vállaltak valamiért akkor azt be kell tartani. Nehogy már úgy gondolkozz, hogy ha jó egy játék akkor a játék kiadójának joga van azt csinálni amit akar, vagy elvenni a te vagy bárki más jogát.
  • Ubi™
    #953
    Nehogy megvedd, büdös rablóbanda, mindenért pénzt kell fizetni. Hová jut így a világ?
  • MasterMason
    #952
    Az utóbbi tíz év egyik legjobb játéka. Szvsz.
  • Smokk
    #951
    Osszessegeben mit javasoltok,megeri megvenni?
  • Hatvani
    #950
    This is the joke right? :D
  • MasterMason
    #949
    Először is meg kéne tanulni olvasni, ugyanis az any expansions konkrétan azt jelenti: bármilyen bővítés. ;)

    A bármilyen bővítés az nyilván bármilyen vagyis kozmetikai (hajófestés) is. Innentől kezdve hiába játszik bárki a szavakkal, az édeskevés. Nagyon jó lenne, ha érdektelen emberek miatt nem kéne másoknak plusz pénzeket fizetni azért, ami egy szerződés szerint jár.
  • Ubi™
    #948
    A festés se nem expansion se nem update, simán kozmetika, mit lovagolsz ezen annyit?
  • Susarc
    #947
    Go PER :)