23601
1418743729.jpg
  • [Jakuza]
    #27
    Ugyanmar, X3-ban maximum lovagolni tudsz az urhajo tetejen.
  • Amiga
    #26
    Azért ez nem teljesen igaz, az X3 soha nem lesz akkora név, mint egy veterán gémernek az ELITE volt.

    Szóval jöjjön csak az Elite 4...
  • lammaer
    #25
    Igy van, minek Elite, ha van már X3 :)
  • laca103
    #24
    x3 reunion
  • Hmuda
    #23
    Hurrá. Végre valaki használja a keresőt. :D
  • [Jakuza]
    #22
    Hol van ez a cikk ?
    Mert en nem lattam semmi ilyet a neten.
    Milyen forrasbol meritettek ?
  • Titan
    #21
    Na, jah...
    Megcsinálhatnák már végre...annak idejn a ENTERPRISE 128K-mat az ELITE miatt vettem meg és azóta se találtam hozzá hasonlót..:(
  • Zsoldos
    #20
    A Computer and Video Games szerkesztői úgy gondolták, hogy megkavarják egy kicsit az Elite IV. körüli állóvizet, és alaposan kifaggatják David Brabent, a sorozat szülőatyját. Az érdeklődés apropóját az adta, hogy az a Braben's Frontier Developments mostanában fejezi be a munkálatokat a Rollercoaster Tycoon 3. részén. Helyzetjelentés következik:
    A különbözõ Elite IV-el kapcsolatos munkálatok 2000-ben kezdődött meg és még legalább két évnyi fejlesztéssel számolnak Brabenék. A legfőbb problémát az univerzum benépesítése, élettel feltöltése jelentette (és jelenti számukra). Ezért aztán, a kezdeti designtervek egy MMO alapú játékról szóltak, azonban ezt a csapat közös megegyezéssel elvetette, lévén az internet akkori fejlettsége nem tette volna lehetõvé a játék megvalósítását

    Ezután csavartak egyet a designon és jelenleg is egy mind single player módban, mind pedig 16, vagy 32 játékos multiplayer módban játszható Elite IV-et fejlesztenek. Braben elmondása szerint az MMO Elite tervei az asztalfiókban lapulnak, és szivesen megcsinálnák azt a verziót is.

    A beszélgetés végén az említett úr kifejtette, hogy szeretné az előző három rész jó tulajdonságait, többek között a korábbi két rész részletgazdagságát ötvözni a sorozat negyedik részében.

  • Titan
    #19
    Nekem is....:(
  • steweee
    #18
    ez biztató. pl hogy űrben játszódik?
  • Hmuda
    #17
    Sajnos az van vele hogy semmi hír, a Frontier Dev. minden más fajta gamékat csinál (pl RCT3) csak az Elite4-et nem. Pedig ez van a várólistám legeslegtetején.
  • Titan
    #16
    Most mi van ezzel a játékkal?????
  • TheZsenyka
    #14
    Elite4 screenshot!!!

    Már dolgonznak rajta a srácok. Állítólag néhány dologhoz nem nyúlnak hozzá ami az eredeti Elite-ben volt.

  • Hmuda
    #11
    Próbáltam nem Elites szemmel nézni óket de egyszerűen nem ment. Mindig eszembe jutnak olyan dolgok, hogy "ez az Elitben milliószor jobban meg volt oldva". Sajna. Ilyen vagyok. : )))
  • Inquisitor
    #10
    Hát most néztem meg a Freelancer-ről egy (újabb) videót. (Kint van a HW-n.)
    Én szerettem az Elite sorozatot, de NAGYON igyekezniük kell ha labdába akarnak rúgni!
    A Freelancer-en kívül jön vagy féltucat ütős űrkereskedős online RPG!!!
  • Hmuda
    #8
    Ne is mondd. Már amióta játszottam a 2-vel, azóta ilyenről álmodozom. Van egy-két próbálkozás, de egyik se adta vissza a hamisítatlan Elite hangulatot.
  • Lantee
    #7
    Mammut - mozi mellett - Internet Room...ott biztos találsz ilyen kölköket! :)

    Ja! Meg a Gamestar-nak is van valami helye, asszem a Márvány utcában.
  • Vati
    #6
    Sziasztok! Azt szeretnem megtudni, hogy hol van Pesten olyan hely, ahol számítógépen lehet játszani (nyilvánosan). Öteleteim vannak, de koknrét helyek kellenének. Azért kérdezem, mert egy kutatást végzek, amiben 11-14 éves gyerekeket kell kérdeznem, olyanokat, akik sokat játszanak "gyilkolászós", vagy szerepjátékokkal. Egy egyszerű kis kérdőív meg egy teszt az egész. Megköszönöm, ha valaki tud valami hasznos infót, eseteleg jelentkezőt, aki hajlandó erre a kérdőívre (max negyedórás), hogy ír egy e-mailt.
  • Efreet
    #5
    nem hiszem, hogy bármi olyat tudnak alkotni, mint a first encounter... már akkor se volt vevö a közönség a teljesen szabadjátékra, amiben HA tudtad, hogy mikor, hol kell lenni, akkor neki lehetett kezdeni a speciális misszióknak... azzal tudnának nagyot alakítani, ha egy olyan világot felpakolnak a netre, és szabadon engedik benne a népet, hogy kalózkodjon-kereskedjen-rendörködjön kedvére. nem vagyok online rajongó, söt, de szerintem ezzel lehetne ezt a játékot nagyon feldobni... persze, én szívesen elszórakozok még 1 kereskedösdivel, de ott az X-tension/X-gold után nagyon fel kell kötniük a felkötni valót, föleg mert ott is jön az X2, meg az Xonline...
  • Hmuda
    #4
    A guruban volt egy gyenge kép de nem több.
  • Hmuda
    #2
    Tud már valaki valami konkrét infót? Valami site, screenshot, VALAMI?!
  • Hmuda
    #1
    Akkor meg nyílt ez a topic is. Bármyilyen infó amit tudtok róla azt ide lehet beírni.