23601
1418743729.jpg
  • Diopapa
    #627
    Egyetértek, nem jó hír
  • MasterMason
    #626
    Nem jó hír, akkor valszeg a dlc-nek meg az ígérgetéseknek is lőttek.
  • Diopapa
    #625
    Úgy néz ki, jön konzolra is...
  • MasterMason
    #624
    Ami azt illeti, nekem egy angliából rendelt BRD cockpitem is van. ;) Igaz, hogy autószimulátorra van jelenleg kihegyezve, de csak annyit kell csinálnom, hogy lecsavarom róla a kormányt, a brd pedált hagyom, ráteszem a hotast és kész is a az űrhajó cockpit. :D Fel a VR szemcsi, és hajrá! :D

    *-SC-nek viszont igen nagy gépigénye lesz, meg amúgy az ELITE-nek is ha oculussal akarja valaki használni, mivel 2x2k-ban kell majd megjelenítenie.
  • Bhalage
    #623
    oculussal v trackir-rel allitolag tenyleg nagy elmeny, en a trackir-n gondolkozom

    ami tudok ajanlani mindenkeppen a bika geped* melle: egy jo HOTAS

    *- amugy az elite-nek nincs tul nagy gepigenye ; )
  • MasterMason
    #622
    Ez valóban így van. Viszont én 32 giga memóriával fullos gépen fogom nyomni oculussal 4k-ban ha kész lesz. :) Viszont eszem ágában nincs 120 eurót fizetni egy bétáért. És nekem nem azért telik fullos gépre mert hülye vagyok, hanem azért, mert mindig megnézem, hogy mire adok ki pénzt. ;)
  • Bhalage
    #621
    én úgy érzem kiterjesztik =) de ez csak egy megérzés..
  • Ubi™
    #620
    Beta 1-től végre lesz üzemanyag fogyasztás is. Kiváncsi vagyok raknak e be újabb hajókat? Vagy kiterjesztik e a bejárható naprendszereket? Mert ha sokan rászabadulnak a Beta 1-re, akkor sorban állás lesz a dokkolásnál.
  • Bhalage
    #619
    en premium beta 2.02vel nyomom, te meg sztem semmivel ;d
  • MasterMason
    #618
    Köszi, utána már kattintottam. :)
  • Ubi™
    #617
    Ez a mostani beta csak a Premium/Alpha előfizetőknek lehetséges, nem mindenkinek aki beta hozzáférést vett. Július 29.-én indul a Standard beta. Onnantól kezdve már nem lehet megvenni a Lifetime Expansion Pass-t. Július 15.-én meg már a Premium beta is megszűnik.
  • MasterMason
    #616
    Már béta 2.02-vel nyomja mindenki, hogy érted, hogy nincs már sok a bétáig?!
  • Bhalage
    #615
    bizony jol nez ki
  • Ubi™
    #614
    BTW tök jól néz ki ez a napkitörés.
  • Bhalage
    #613
    udv emberek visszatertem szabirol,

    esetleg ha vki nem olvasta: 31es newsletter

    mar tenyleg nincs sok hatra a betaig
  • Kraszi77
    #612
    Egy kis okosság a fuvarszervezéshez: http://edtradinghelper.de/trade-routes.aspx
  • MasterMason
    #611
    Persze nem teljesen ugyanaz, de azért elég hasonló ahhoz, hogy össze lehessen vetni őket. És az ELITE is belefogott az ígérgetésbe, hogy majd ki is lehet szállni a hajókból stb. Ettől függetlenül, nekem mind a kettő meglesz, mert mind a kettőnek megvan és meglesz a maga szépsége.

    Ettől függetlenül szerintem SC koncepciója jobb lesz, ha sikerül vegyíteni az FPS-MMO-t és űrszimulátort. Nagyon hangulatos az, hogy bejárható a hajó is, ami itt ugye egyenlőre nincs, egyenlőre itt csak beleülsz a pilóta ülésbe és csókolom.
  • TokraFan
    #610
    Van valami új joy, X55 néven.
    Elég jónak túnik és fele annyiba kerül mint a TH HOTAS...Bár kétlem, hogy azonos minőség...
  • TokraFan
    #609
    Szerintem nincs itt verseny...A két játék hasonlónak tűnik ugyan, de ha jobban megnézed, kiderül, hogy nem az...
  • PiciPanzer
    #608
    Ezt egy kicsit hülyén fogalmaztam. Szóval Pro-t rendeltem, 25.-ére ígérik, a simát 15.-ére tudták volna hozni.
  • PiciPanzer
    #607
    Én is érdeklődtem náluk, rendelni nem lehet, csak igényfelmérés van vagy mi.
    Itt rendeltem meg, a sima X52-őt 15.-ére tudták volna hozni. Kicsit drágább, 25.-ére ígérték. Először rendeltem valamit előre fizetéssel(40k fölött előre kérik valamiért), remélem nem fázok rá. Ha nagyon rosszul sül el, Paypal-en keresztül talán vissza tudom szerezni a pénzem.
  • MasterMason
    #606
    Egész egyszerűen döbbenetes az, hogy hogyan gondolja a PC GURU azt, hogy ő játékokkal foglalkozó szaklapot fog készíteni, de nincs 120 fontjuk egy játékra. Alapból minden ilyen játékot meg kéne venniük, aztán kisorsolni a megjelenéskor. Sokkal többen vennék a lapot is, lehetne komolyabb teszteket csinálni, ráadásként folyamatosan képben lennének a játékkal stb.

    Ami a játékot illeti, nagyon vonzó az a 400 millió vagy milliárd(?!) naprendszer, gyakorlatilag ebben az egész tejút rendszer benne lesz, ahogy látható is, a tejút spirál galaxis fekszik el a mapon, multinál ez már egy hatalmas előny ám, ekkora végtelen bejárhatatlan világ. És ha itt is meglesz mindaz amit ígérnek, hogy le lehet majd szállni bolygókra is, stb, akkor bizony fel kell kötnie a gatyát a star citizennek és ez jó. Jó dolog ez, mert a verseny mindenképp jó a játékosok pedig a végén csak profitálhatnak, a legjobb esetben egy helyett két igen komoly játékkal gazdagodhatnak.

    Nagyon nagyon kíváncsi vagyok, mi fog kisülni ebből is. Ami biztos, hogy ez sokkal inkább szimulátor jellegű, nem lehet ám akárhogy még dokkolni sem, szóval én csak egy kávét kérek, és nyál-csorgatva figyelem majd a csatát, hogyan fog a két prg egymásra licitálni. :D
  • Torzonborz
    #605
  • GSBazi
    #604
    Köszönöm a segítséget.
  • Ubi™
    #603
    Olcsón veszel átmész másik naprendszerbe és drágán eladod. Ha összejön a credit egy másik laser-re a sidewinderen már elmehetsz Eranin közelében az Unknown signal source területekhez, ott egy kill 500 credit, pár óra alatt össze lehet szedni a Cobra árát. Az alatt nem is érdemes hajót venni. Aztán lassan azt veszed észre, hogy egy fullos Anaconda van alattad és milliomos vagy.

    Egyre figyelj, mindig legyen megfelelő tartalékod és ne öld bele az összes pénzed áruba, különben kezdheted az egészet előlről. Ha tele vagy áruval ne vedd fel a harcot, inkább gyorsíts és mielőbb kapcsolj SC-re. Mivel beta állapotban van ezért vannak még benne hibák és van hogy simán eltünik alólad a űrállomás, vagy a lag miatt odébb poppol, te meg szépen palacsintává lapulsz, mert nekimentél a falnak. Ezzel egyelőre nem tudsz mit csinálni, így jártál, de szerencsére ez azért ritkán fordul elő.
  • GSBazi
    #602
    Hali mindenki lenne egy kérdésem ki mivel keresi a kenyerét elitében
    mert én elég gyenge frizura vagyok benne, nagyon nem jön a lóvé
    szívesen elfogadnék egy pár tanácsolt.:)
  • Ubi™
    #601
    Ja meg csak 200Km/s alatt érdemes kikapcsolni, különben sérül a hajó.
  • Ubi™
    #600
    Bárhol, bár sok értelme nincs, mert hogy ott pont nincs semmi. Hacsak nem azért, hogy valamilyen modult javíts meg.
  • Diopapa
    #599
    Kérdés: Az űr bármely pontján le lehet kapcsolni ezt a supercruise módot, vagy csak valami object (bolygó, űrállomás) közelében?
  • GSBazi
    #598
    Egy par embernek gondolom megvanmar a gem ha van csapat szivesen csatlakoznek ha van ra lehetoseg.
  • Torzonborz
    #597
    Kezdésnek valóban nagyon jó joy de egy idő után ha az ember komolyabban akar repkedni akkor jobb kell ;)
  • Diopapa
    #596
    Ismerjük, jó kis joystick de az X52-vel nem egy kategória...
  • GSBazi
    #595
    sziasztok én megvettem a premium beta verziót és Thrustmaster T.Flight Hotas X használok hozzá nagyon jó megéri nem is drága nem kell rá várni
    csak ajánlani tudom mindenkinek akinek még nincs. Ja és masszív kialakítása
    van a joystick-nak.
  • Bhalage
    #594
    velemenyem szerint itt konnyebb dokkolni, mint a c64es verzióban

    itt mondjuk nem az ajton berepules a lenyeges, hanem a "leszallas" a megfelelo dokkra. na ez is istenes a hotassal ahol az egyik hatswitchen a mellek fuvokakkal lehet jobbra balra fel le alignolni, kozben tudod vezetni a gepet joy+gazkar. csodas
  • Bhalage
    #593
    erdekes, en annak idejen nem hallottam x52pro-rol semmi rosszat, sot egyenesen istenitettek a sima x52vel szemben, azert is dontottem mellette. igazuk volt. nem bantam meg nagyon jo cucc!!
  • Ubi™
    #592
    A végleges kiadás év vége felé várható. A dokkolást meg itt szerintem élvezni fogod, ahogy berepülsz az űrállomásra és leteszed a kijelölt dokkolóra a hajót, nekem az a kedvenc részem. Tök jó ahogy belül látod a közlekedő járműveket meg hogy mit szerencsétlenkednek a többiek. :-)
  • Torzonborz
    #591
    Akikkel most WT SB-n repülök azok IL2 veteránok és nekik is Pro van. Eddig csak dicsérték szóval nem hiszem hogy rosszul járna vele az ember.
  • Droughert
    #590
    A10-el repkedem,, nekem is nagy vágyam egy Warthog stick, de mellé még a pedál már nagyon húzós... Elittel kapcsolatban nem követtem folyamatosan a híreket, csak olvasom mostanában a a fórumot, nézem a videókat, de érdekelne, hogy van valami info a várható megjelenési dátumról, mikorra várható? C64-en nagyon sokat játszottam vele, máig emlékszem hogy fellélegeztem mikor megvettem a docking computert a hajómra és nem volt több görcsölés a dockolással :)
  • Droughert
    #589
    Hátha valakinek jó alternatíva: orosz joy. Bár a pedál már húzósabb, de ehhez a játékhoz nem feltétlenül szükséges, max rep./heli. szimulátorokhoz.
  • TokraFan
    #588
    Én letettem a voksomat a Thrustmaster mellett. Még 1996 környékén vettem egy F16 FLCS rendszert gázkarral+pedállal együtt, bár analóg volt, kapaszkodj meg, mai napig tökéletesen üzemel! Pedig eszetlen sokat használtam, mivel szimulátorokkal játszom legtöbbet (FSX stb.). De már kiöregedett szegény, úgyhogy lecseréltem, de már nem volt kérdés, hogy egy Hotas Warthog lesz helyette, újabb 20évig bizots jó lesz ez is. Elnyűhetetlen, csak k. drága.