23601
1418743729.jpg
  • Susarc
    #1066
    SLOPEY's ED BEST PROFIT CALCULATOR oldal segítségével :P elvégre olyan oldal,mintha a tőzsdén néznéd az árakat és annak tudatában fektetsz be.......én így veszem ,nem csalásnak mint ahogy azt mondják :)

    nagyon egyszerűen Sidewinder után a 16-os hajó majd a Cobra és most pár kanyar és megvan a Typee 6...annak meeg már 100-as raktere van!! persze az elején még kell tőke hozzá,de már a Cobraval is 20-30 ezres köröket csinálok.....


    UBItm! GRATULA! reméleem én is megtudom venni az Óriáskígyót :P péntek-szombatra :)
  • MasterMason
    #1065
    Nem rossz gép, gyakorlatilag ED Idrise, 180 méter hosszú erős fegyverzettel, bár kicsikét lomha és ha gyengébb hajóval de képzett pilótával találod szembe magad, akkor érhetnek komoly meglepetések. :D Egyébként kíváncsi leszek, hogy a cobrán a mambán stbstb kívül, milyen új hajók lesznek, mert ha ígéretüket illetve vállalásukat betartják, akkor lesz még tíz új hajó is a régieken túl. Szóval lesz miből válogatni elvileg. Ugye az volt a kickstarteren, hogy ha összegyűlik a lé, akkor tesznek bele tíz új hajót is. A lé összegyűlt...
  • EFRM
    #1064
    anaconda=badass
  • MasterMason
    #1063
    DLC lesz a bolygó leszállás meg a hajó járkálás is, elejétől azt ígérték hogy azok kiegészítőként fognak megjelenni.
  • Dzsini
    #1062
    "Még egyszer mondom": az, hogy 17 éve ezt kétszer megcsinálták az nem jelenti azt, hogy csak ki kell cserélni a grafikai motort és már megy is :)

    Ott például teljesen más volt az egész fizikai motor (teljes newtoni), valóban seamless volt a repkedés (légkörbe be és ki, aszteroidák közé be és ki, űrállomás közelébe és onnan el), és még lehetne sorolni, hogy mi minden lesz másképp (ja, és persze elsőre 800 kilobájtban mindezt).
    Nézd meg, hogy mi mindent írtak eleinte a játékról, és mostanra hogy is alakultak a dolgok. Jelenleg az látszik, hogy minél hamarabb ki akarják szórni a játékot, hogy nekiálljanak a DLC-ket gyártani-árusítani.
  • Ubi™
    #1061
    Mi a baj a prioritással? Teljesen jól halad a játék, már most nagyon jól el lehet lenni benne. Nézd meg a Star Citizent, még mindig csak a hangárban rohangálhatsz meg a dogfigh-al lehet szórakozni 1-2 órára, de már vagyonokért lehet venni a hajókat. Nekem egyelőre az E:D sokkal jobban bejön.
  • MasterMason
    #1060
    Milyen álmodozás? :) Te félre értesz valamit, ez a játék egyszer már kész volt ebben a formában 17 évvel ezelőtt, és gyakorlatilag csak modern köntösbe fogják bujtatni, meg kiegészíteni új elemekkel. Még egyszer mondom, hogy egyszer már megcsinálták ezt 17 éve, volt bolygó leszállás és minden egyéb persze az akkori grafikai lehetőségekkel, ami látványban meg sem közelíti a mait...
  • Dzsini
    #1059
    Hogyne, és pompomos lányok fognak integetni neked leszálláskor :)

    Ahogy már régebben is írtam: először készüljön el az alapjáték és legyen nagyjából működőképes és bugmentes, csak utána kellene elkezdeni álmodozni a bővítésen. Egyre inkább úgy érzem, hogy egy picit helyre kellene tenni a prioritásokat náluk.
  • MasterMason
    #1058
    Lesz az még drágább is, minél nagyobb lesz rá a kereslet annál drágább lesz. :D
  • MasterMason
    #1057
    De ez egy tervezet menetrend Dzsini. :)

    A landingot és drivingot csinálják meg először a légkör nélküli köves bolygókon és holdakon - aszteroidákon, aztán konkrétan ott írja hogy később jön a hozzáférés a "gazdagon részletezett bolygó felületekhez" is, vagyis bolygókhoz. :D

    "accesing richly detailed planetary surfaces"

    Most megsúgom neked, hogy még csíkot is fog húzni a hajód a földihez hasonló bolygók légkörében, ahogy a koncept képen látod amit belinkeltem. :D
  • Ubi™
    #1056
    Type-9-el most kb. 4 milliót keresek óránként, de kell hozzá majdnem ekkora tőke is. Kell is credit mert az Anaconda ára jó felment, 6.5 milla környékén lehet kapni.
  • Voltan
    #1055
    No, megvettem :)

    A finomhangolásos manőverekhez (pl. dokkolás) az Xbox kontroller teljesen bevált, megfelel a békés röpködéshez is.

    Ha meg forró a helyzet és gyors manőverezés kell, akkor átváltok egér-bill-re, az sokkal jobban bejött a harcnál (gyakoroltam pár single scenarión)
    Két kattintással lehet az irányítások között váltani, szóval ez egy apró kompromisszum.

    Egyelőre kereskedek, még nagyon az elején, de nagyon bejön eddig a dolog. Régen vártam már egy ilyen játékra. Az, hogy ez a legendás ELITE új része, az meg csak hab a tortán :)
  • Dzsini
    #1054
    Ez volt a felsorolás a "nagyobb kiegészítők" résznél, és egy előző hírlevélben:
    We do intend to release small, free updates after launch, but expansions that include significant new features and content will be charged for separately. For example, our current roadmap is to add (in no particular order):
    Landing/ driving / prospecting on airless rocky planets, moons & asteroids
    Walking around interiors and combative boarding of other ships
    Combat and other interactions with other players and AIs in the internal areas of star ports
    Accessing richly detailed planetary surfaces
    Availability of giant ‘executive control’ ships to players
  • MasterMason
    #1053
    Sőt, egyébként itt egy másik koncepció rajz, ez is a hírlevélben volt és ez arra enged következtetni, hogy feltehetőleg nem csak, hogy sétálni lehet majd a bolygókon és állomásokon, hanem ha jól látom az ott egy pisztoly ami leesik az emberünk kezéből, szóval még az is lehet, hogy valamiféle fps dolgot is terveznek, mint SC-ben:

  • MasterMason
    #1052
    Ezt hol írják? Mert a 32. hírlevélben meg konkrétan azt írják, hogy sok bolygóra amire leszállhatsz saját légköre lesz, és lélegzetelállító látványt fog nyújtani saját felhőzettel stb. Biztos, hogy lesz tisztességes bolygó landolás, hiszen már a frontierben egyszer megcsinálták, ott is volt minden bolygónak saját légköre ott is voltak felhők és minden egyéb. Ha ilyen lesz a bolygó landing mint ezen a képen, ami szintén a hírlevélben volt, akkor azt hiszem elégedettek lehetünk majd...

  • Dzsini
    #1051
    "Landing/ driving / prospecting on airless rocky planets, moons & asteroids"

    Konkrétan azt írják, hogy légkör nélküli sziklás bolygók, holdak, aszteroidák a leszállás célpontjai, a prospecting pedig a bányászat előkészítő felmérése.
    Nem hiszem, hogy bárhova el lehet majd repkedni, nem fognak külön fizikai motort írni a légkörben repüléshez, harchoz.
  • MasterMason
    #1050
    De, lesz hajó mászkálás is és bolygó landolás is. Ezek kiegészítőként fognak megjelenni a már kész játékhoz.
  • Diopapa
    #1049
    Jah, én a Type-9-nél éreztem ezt. Dől a lé...
  • PiciPanzer
    #1048
    Itt van némi infó a tervekről.
    Itt is.
  • Smokk
    #1047
    H a fenebe kukaztad ra ossze a penzt?! :)
  • Smokk
    #1046
    Ez engem is erdekelne!
    Van bmi osszefoglalo,leiras a mostani jatekrol meg a tervekrol h mik lesznek meg benne?
  • Susarc
    #1045
    holnap megveszem a Lakon Type 6-t elmebeteg pénzt lehet vele szedni ahogy nézegetem
  • Susarc
    #1044
    a több legénységgel rendelkező hajókat hogyan lehet majd irányítani? terveznek amúgy olyat,hogy mászkálhass a hajódon:P bázison? /bolygókon OFC neem mert van pár billió :)
  • Smokk
    #1043
    Catalyst 14.7
  • Torzonborz
    #1042
    Nálam core i5 és 7870 13.9es catalyst-el. Abból nálad melyik van fent ?
  • Ubi™
    #1041
    Teljesen jól játszható egér+bill párossal is (nálam +VA/IVONA), biztos jobb feelingje van egy joy-nak, de én azzal képtelen voltam pontosan célozni, a gamepad-el ugyan ez a szitu részemről. Persze nem egy átlagos csak ball/jobb gombos egérrel kell játszani. Szóval kinek mi fekszik a legjobban, azzal játszon.
  • Smokk
    #1040
    Amd Phenom x4 970
    Ram 8 Gb
    Ati 7950
    64 bites winfos7
  • riviera
    #1039
    Elméletileg működhet az x360 kontroller, 2 analog+dpad a fúvókáknak azért sztem jobb mint az egér+keyboard. Én egy régi saitek cyborg joy-al tolom azzal teljesen játszható és nem egy drága cucc.
  • TokraFan
    #1038
    korrekt...Kóülön gázkar + joy kombó a legjobb ehhez...vagyis az X jó lesz.
  • TokraFan
    #1037
    Ez egy rep(űr)szimulátor, joy nélkül nem lehet vele rendesen játszani. Mármint, küzdeni lehet nélküle is, de élvezetesen játszani aligha.
  • PiciPanzer
    #1036
    X52-őm van szerintem teljesen jó, úgyhogy a pro is biztos jó lesz.
  • KM
    #1035
    Sziasztok!

    A SAITEK X52 Pro megfelel akkor a játékhoz?
  • Susarc
    #1034
    egyelőre szerintem nincs...azért beszedik a pénzt akitől tudják :P
  • Voltan
    #1033
    Na ja, csak ez a kipróbálás 60 euróba fájna, az a baj :D

    Vagy van valami ingyenes teszt lehetőség is?
  • Susarc
    #1032
    arra akartam utalni,hogy van egy csomó fegyver ami joy nélkül is frankón használható/célrásegtő,automata stb/.....,de próbáld ki az a biztos
  • Voltan
    #1031
    Akkor ez mit jelent magyarra fordítva? Meg se próbáljam?
  • Susarc
    #1030
    forgó fegyverállványokkal,rakéta poddal és forgó automata ágyúval igen :)
  • Voltan
    #1029
    Sziasztok! Nagyon szemezek én is a bétával, hatalmas Elite és Frontiers fan voltam anno :)
    Csak hát kissé drága...

    A kérdésem az lenne, hogy eszem ágában sincs beruházni egy joystickre emiatt (semmilyen más szimulátorral nem játszok) viszont van Xbox 360 kontrollerem. eár-bill-és esetleg a csatákban kontroller irányítással már játszható lenne sztetek?
  • Susarc
    #1028
    fuck :(
  • Kraszi77
    #1027
    Más a jumpdrive teljesitménye, mint az üzemanyag. A fedélzeten levő cargo is befolyásolja az ugrás távolságot