23607
1418743729.jpg
  • MasterMason
    #1232
    Be kell fizetni a büntit. :D
  • Dex Cowen
    #1231
    Ha bénán dokkolsz be vagy karcolod az űrállomást(ami type9-el vagy anacondával könnyen megy) akkor is kapsz büntit. Nem veszed észre, elfelejted eltávolodsz a rendszertől, majd mire visszajössz már eléggé tudnak haragúdni rád. Most nekem is van 1500bounty a fejemen, filózok is rajta hogy dokkoljak changodockon

    Amúgy solo módban nekem eltűnt a kifagyás, és ha nem használok deffence turreteket, akkor a weapon groups is működik. A Plasma Accelerator eléégé imba, egy lövés vele egy sidewinder, 3 lövés egy lakon type 9:) Csak arra figyeljetek, hogy a plasma acceleratornek alul van a célkeresztje és lefele lősz a hajóhoz képest. Közelről nem is látom a hajót akit épp lelövök.
  • Smokk
    #1230
    Nem
  • Susarc
    #1229
    kint felejtetted a fegyverzeted?
  • Smokk
    #1228
    Mi a retekert szed le beszallaskor a bazis?!?!
    Egyszeruen nem akarom elhinni!
    Mar megint tele voltam draga rakomannyal,jott egy szken majd szarralottek.Beszallasi engedely mar meg volt adva ofkorsz.
  • MasterMason
    #1227
    Hát igen, egy nyerges kamiont is jóval körülményesebb vezetni mint mondjuk egy transportert. :D
  • Susarc
    #1226
    más kérdés ,hogy 10 perc alatt keresek vele alsó hangon tőke nélkül /1.5 millióval/500.000-et....P
  • Susarc
    #1225
    hát gyerekek ez a Type9 ez borzalmas jármű :) lassú,melegszik és még kevesebbet is bír ugrani mint a TYpe6.....:( az irányítása is kissé körülményes.....pffff elkéne adnom és vissza type 6...
  • PiciPanzer
    #1224
    Micsoda mázli, nem kellet rá várni :).

  • MasterMason
    #1223
    Tip:

    Ha beállítottad a kontrollereket és hozzárendeltél minden gombot amihez szeretted volna akkor menj be ide ebbe a mappába :
    C:\Users\YourName\AppData\Local\Frontier Developments\Elite Dangerous\Options\Bindings

    Az itt található Custom.binds fájlra nyomj egy control c-t, és másold be ide:
    C:\Program Files (x86)\Frontier\EDLaunch\Products\XXXX XXX XXX\ControlSchemes

    Ha megvan, akkor nevezd át tetszőleges névre, és a játékban immár saját néven fog szerepelni a saját beállításod. Persze notepad++-al akár tweakelni is lehet kedvedre.

  • Ubi™
    #1222
    Aulin Enterprise előtt kijövet SC-ből szétpukkant az Anaconda. Nem volt semmi előjele, de amiket mostanában csinál a játék, ezen már nem is csodálkozom. Szerencsére a biztosítás működött, de mára kicsit hanyagolom, mert túl sokkos ez nekem így.

    szerk: na már erről is van fórum bejegyzés meg itt. Csak óvatosan Aulin felé.
    Utoljára szerkesztette: Ubi™, 2014.08.09. 14:52:38
  • MasterMason
    #1221
    Weapons, Hard Points, Fire Groups Guide
  • MasterMason
    #1220
    Írd és mond én meg lekopogom :), nálam még egyetlen egyszer sem fagyott ki a játék.
  • Dex Cowen
    #1219
    Lehet én csinálok valamit rosszul, de nektek nem volt még olyan, hogy teljesen más eszközöket használ,mint amit a firegroupban összeállítok? Az Anacondán elég sok fegyver lehet, de az istennek sem tudom használni se a plasma acceleratort se a gimbald autocannon-okat. Helyette a deffence turretet rak be vagy valami scennert...
    Utoljára szerkesztette: Dex Cowen, 2014.08.09. 13:29:09
  • Susarc
    #1218
    ás alt+tab-ra illetve win gomb lenyomására :P
  • Ubi™
    #1217
    A hivatalos fórumon is sokan panaszkodnak, hogy 1.03 óta sokszor kifagy, elszáll a program, főleg jump előtt/után. Reméljük hamarosan javítják.
  • Dex Cowen
    #1216
    Én nekem is az volt az első tippem, de már lekapcsoltam tegnap és nem segített
  • Dex Cowen
    #1215
    nekem windowed módban is crashel:(
  • Ubi™
    #1214
    Átraktam windowed módba, de már itt is kilépett egyszer desktopra. Meg idegesít az a keret. Borderless window mód lenne az igazi, de olyat nem tudtam beállítani. Amúgy én még a Profit Calculatorra gyanakszom, mert az debug módban hook-ol rá az ED-re és lehet, hogy az nem tetszik neki. Majd megnézem úgy, hogy nem futtatom közben.
  • Dex Cowen
    #1213
    Nekem is tegnap óta, a végén ez lőtte be a pizsi idejét... Windowed módban másnak sincs problémája, mert akkor átrakom
  • Dex Cowen
    #1212
    Nekem pont mázlim volt, mikor a lehető legrosszabbkor pukkantam el. Amikor megvettem a lakon type 9-et 3.5milláért és megtöltöttem a cargobayt[lényegében maradt 70k-m] Elindultam Suryára, az állomás hirtelen úgy döntött hogy lelő, pedig még dokkolási engedélyem is volt. Ezután a biztosítást választottam és 3.5millával ébredtem egy lakon type 9-be..... Pedig már épp szomorú lettem volna:)
  • Smokk
    #1211
    Nalam is fagy 1feszt.
    Neha rohadt idegesito!
  • Susarc
    #1210
    WINDOWED módban tapsztalatom szerint még nem szállt el nálam! Full Screen-ben rendszeresen voltak fagyások nálam is
  • Ubi™
    #1209
    Nekem tegnap óta folyamatosan kifagy vagy elszáll a játék, főleg SC-ből kijövet. Más is tapasztalta vagy a gépemmel van valami?
  • Smokk
    #1208
    :)

    Sajnos nem tudom kiprobalni milyen ugy a jatek,de gagyit meg nem akarok venni(csak h kiprobaljam).
    En is az X52-vel szemezek...
  • KM
    #1207
    Csak C64-en.:)
    Egyáltalán nem! így tökéletes örömöt jelent a repkedés.
  • Diopapa
    #1206
    Ez nagyon jó hír! Akkor pvp-re fel! :)
  • Smokk
    #1205
    Nem volt nehez atallni?
    Mar korabban is hasznaltal joy-t?
  • Smokk
    #1204
    Keso este en is osszetortem a hajom teljes rakomannyal,maradt 700 Cr.
    Olyan szar volt igy lefekudni...,kezdhetem elolrol.
  • PiciPanzer
    #1203
    Nem lehet lőni, még úgy sem, hogy én zónán kivül voltam, a wanted-es meg belül.
    De a biztositás működik a type-9-en :).

  • PiciPanzer
    #1202
    Állomás no fire zónájában lehet lőni a bountys playerekre?
  • PiciPanzer
    #1201
    Tehát akkor működött a biztositás. Akkor lehet, hogy amit Diopapa emlitett elszigetelt, vagy ritka eset volt.
  • Dex Cowen
    #1200
    Nah most pukkantam az Anacondával, ha minden igaz egy NPC épp ki akart dokkolni egy heavy lakon type 9-el mikor én tartottam befele, hát nem fértünk el:D 400k volt a teljes lodaout.
  • PiciPanzer
    #1199


    Megvettem ezt a óriási haszongépjárművet.
    Teljesen más világ, igazi művészet vezetni. Tényleg olyasmi lehet, mintha egy kisteherautóból átülnék egy giga billencsbe.
    Fullosan megpakolva rövidebbet ugrik, mint a kistestvére, ahogy nézem a jól bevátl LFT 880 - LHS 3262 útvonalam 2 helyett 4 ugrás lesz.
  • Smokk
    #1198
    Koszi!
  • Ubi™
    #1197
    Ott a link a launcherben, a legelső.
  • Smokk
    #1196
    Ooo,es hogyan kell itt kezzel frisssiteni, nem talalom meg?!
  • Ubi™
    #1195
    Megy, de a launchert kézzel kell frissíteni, különben nem tudsz belogolni. Az első hírben lehet olvasni.
  • Smokk
    #1194
    Nalatok megy mosta jatek?
  • MasterMason
    #1193
    Elvileg lesz fuel-scoop is, az nagyban megnöveli majd a távolságot amit egyetlen tankolással lehet megtenni. És szerintem lesz carbo bővítés is, meg talán engine tuning is de ez utóbbiban nem vagyok biztos.