23607
1418743729.jpg
  • Voltan
    #1673
    Na, most döntöttem úgy, hogy kicsit felfegyverezem magam, és esetleg harcolgatok is kicsit. Van pénzem, és Cobrával repülök.
    Vettem rá 3-as szintű gimballed Pulse lasert 2 darabot.

    Az elég némi kis légiharchoz? Nyilván nem Anacondáknak akarok nekirontani, csak pár vadászós küldetést szeretnék elvállalni.
  • MasterMason
    #1672
  • MasterMason
    #1671
    Magyar leírás.

    Szerintem egy hatalmas pofára esés, hogy a facebook vesz valamit majd rá pár hónapra jön egy sokkal fejlettebb ugyan olyan eszköz, hogy gyakorlatilag fél millió dollárból elkezdhető egy ilyen cég gyártással együtt. Nagyon durván túl lett árazva az oculus mint cég.
  • MasterMason
    #1670
    Totem: the premium, full-featured Virtual Reality headset.

    Megkezdődött a totem kickstarter kampánya.
  • Frrost
    #1669
    Sziasztok.
    Lett csinálva egy TS szerver az Elite-nek és a Star Citizennek.
    Akit érdekel: szerverunk.info (TS3, alap port)
  • MasterMason
    #1668
    Már van is...
  • EFRM
    #1667
    beta 1.05 van/lesz amugy
  • MasterMason
    #1666
    Kell rendelnem egy papír oculust, hogy kipróbázzam.

    Playing Elite with Google Cardboard

  • StrikeFor
    #1665
    aKKOR átvertek :P
  • Chob
    #1664
    "Csak" 30 az a 35 és szeptember 20.
    Utoljára szerkesztette: Chob, 2014.09.15. 20:31:38
  • StrikeFor
    #1663
    Szeptember 22-én 35 éves lesz az ELITE.....MAYBE.......
  • EFRM
    #1662
    beta2 johetne mar
  • Chob
    #1661
    Ne izgulj, még odébb van, hogy mászkálhass a hajóban :)
  • StrikeFor
    #1660
    nem logoltam be már vagy 3 hete :P
  • Diopapa
    #1659
    Soon(tm)
  • StrikeFor
    #1658
    hubameg! remélem lehet majd mászkálni is a hajóban :P
  • MasterMason
    #1657
    Ez meg az Imperial Courier cockpit konceptje:

  • MasterMason
    #1656
    Ilyen lesz a python:

  • MasterMason
    #1655
    Egy elrejtett kép a "repülő Ferrariról." :D

  • MasterMason
    #1654
    Figyelitek, hogy most már van a futóművő alatt is AO? Viszont az ablakon még mindig nem látok tisztességes reflectiont pedig sokat dobna a látványon.
  • MasterMason
    #1653
    Elite: Dangerous Newsletter 40.

    Izgatottan vártam már a hírlevelet, de béta 2-ről még nincs új infó. :) Jó hát egy két hét izgalommal teli várakozás belefér, sajnos azt ki kell birni. :D
  • StrikeFor
    #1652
    a PRE Orderesek kaptak egy ilyet :P

  • Troyan
    #1651
    Nagyon várom már. Se monitorba (pedig kéne), se semmi újba nem akarok beruházni amíg ez nincs kinn. Ha jót akarnak tenni magukkal akkor Carmac valami istencsászárságot kell műveljen, hogy az oculus 1440p 90hz és a mostani sima pc 1440p 90hz megvalósításához ne legyen ugyanaz a gépigény, mert akkor sokan kiesnek majd belőle.
  • MasterMason
    #1650
    Az Oculus VR hallgat a végleges Oculus Rift megjelenéséről, illetve mindenféle információról ami az eszközzel kapcsolatos. A Techradar-nak, illetve a VRFocus-nak több forrás is megerősítette, hogy a végleges verzió nyilvános béta tesztelése 2015. áprilisában kezdődik.
  • _Kondor_
    #1649
    1.04 óta én is "solo"-ban játszom, kivéve amikor Eranin confilct zone-ban zargatom a népet. A rendszergazda mód stabilitás javításáról még nem hallottam, de kipróbálom, köszi a tippet!
  • Enrange
    #1648
    Javaslom rendszergazda módban futtatni így lényegesen stabilabb. Akinek ennek ellenére mégis fagyna javaslom "SOLO" modban játszon. Online módban is megmaradnak a solo s cuccai.
    Utoljára szerkesztette: Enrange, 2014.09.11. 17:50:27
  • GSBazi
    #1647
    nekem pl reggel óta 2 szer fagyott ki !!!!
  • Dzsini
    #1646
    Még meg se jelent... egyelőre néhány ezer bétatesztert alkalmaznak, akik ezért fizetnek nekik.
    és remélem mindenki szorgalmasan küldözgeti nekik a felbukkanó problémákat és szándékosan keresi a hibákat, hisz ezért fizettek :)
  • GSBazi
    #1645
    Na de amúgy visszatérve a festésekre azoknak akik megvetés az alpha+premium beta gémet azoknak ingyen oda kéne adni az összes szint .
  • GSBazi
    #1644
    Én csak azért gondoltam, hogy jó lenne egy magyar zászló jelzés is hogy legalább megismernénk egy mást itt a földön is nagyon kevesen vagyunk hát akkor az virtuális űrben milyen kevesen lehetünk. Én ha találkozhatnék legalább egy magyar srác vagy csaj játékossal mondjuk az űr állomás körül legalább elmúlna az az érzés hogy egyedül vagyok magyar ebben a játékban mert azért valljuk be nem sok embernek megy a gépén normálisan és nem sok magyar vehette eszt a gémet meg.
  • StrikeFor
    #1643
    eléggé lassan jönnek a patchek
  • MasterMason
    #1642
    Hát igen, de még mindig jobb mintha vehetnél darabonként pénzért hajót, skint, és még használni sem tudnád. :D
  • Luciferkee
    #1641
    Engem az zavar, hogy még kint sincs a játék, de már vehetsz skint a hajódra! :D
  • Chob
    #1640
    Ezer éve nem is így nézett ki az országunk, a zászlónk meg főleg nem, sőt annyira nem, hogy egyáltalán nem is hasonlított a mostanira.
  • MasterMason
    #1639
    Ezer éve is volt pl magyarország. Miért ne maradhatna fent egy szövetségben a mai NATO tagok pl? Ez még önmagában belefér, én lazán el tudom képzelni, hogy fennmaradtak a nemzetek... Persze mint mondottam, ettől függetlenül én akkor sem fogok 4 eurókért hajófestést venni, ha fejtetőre állnak. :P
  • Chob
    #1638
    Szerintem meg nem fér bele, mert 1300 év alatt sok minden változik. 1300 évig nem marad fent egy nemzet sem teljes formájában, a zászlója meg végképp nem.
  • Ubi™
    #1637
    Erre gondolsz? Ez szerintem magyar zászló függetlenül attól, hogy mi a neve.
  • TokraFan
    #1636
    +1
  • MasterMason
    #1635
    Mondjuk a történetbe még belefér, hogy 1300 év múlva is meglesznek a jelenlegi nemzetek és ugye ezek a nemzetek a federation tagjai...

    Viszont sajnos ezekkel a mikrótranzakciós szarokkal fognak még próbálkozni. Ez egy kiadó és nem valami szeretetszolgálat, szeretne minél több bevételt produkálni a részvényeseknek és saját magának. Persze ha megmaradnak ennyire éhesnek, akkor alig lesz belőle bevétel...

    Mert sokan még mindig nem tanulták meg, ha eladok 75 ezer embernek 10 euróért 30 festést egy pakkban azzal több bevételt generálhatna, mintha eladna 5 ezer embernek fejenként 2 festést...
    Utoljára szerkesztette: MasterMason, 2014.09.08. 17:38:14
  • Chob
    #1634
    Alapból mi a francért raknak be zászlókat? Egy játékban ami 3300-ban történik, ne legyenek már mai zászlók berakva, szúrja a szemem.