23598
1418743729.jpg
  • Ubi™
    #2105
    Nem tudom, hogy köze van e a mai 3.03 pathc-hez, de. Tegnap találtam két egymáshoz közeli rendszert, amik között tettem pár kört, kizárolag kereskedni. Ma megint elkeztem az egyik állomáson feltöltöttem az árut és mentem át a másik rendszerbe. Amikor közeledtem az állomáshoz már gyanús volt az UI jobb felső sarkában, ahol a warning és egyéb infó üzik vannak, villogott egy kis piros háromszög benne egy felkiáltójel. na mondom ez csak valami rosszat jelenthet, már az is rossz előjel volt, hogy kijelölve az állomás neve piros volt, de a leggyanúsabb jel az volt, amikor a helyi rendfentartók tüzelni kezdtek rám, miközben azt üzengették, hogy nem kívánatos szeméy vagyok itt. Na gyorsan elhúztam a csíkot és akkor vettem észre az jobb oldali infó panelen, hogy a reputációm az állomáson hostile. Foglalmam sincs, hogy mitől lett, mert tegnap nem bántottam itt senkit és nem volt semmilyen fine vagy hasonló büntetésem sem. Vajon hogy lehet visszaszerezni a reput? Mikor az állomáson nem lehet küldiket felvenni, mert mindig üres volt a lista. Aztán érdekes hogy visszatérve a másik rendszerbe, az ottani állomás meg már unfriendly lett. Ezek mi a franctól csökkennek így le? Valaki másnak is volt hasonló tapasztalata?
  • EFRM
    #2104
    high tech vilagokat nezzed, vagy sot inkabb az industrial-t (nem tudom de valami ilyesmiben vettem)
  • Luciferkee
    #2103
    Kérdés: Valahogy lehet látni, hogy melyik állomásokon milyen hajófelszerelések vannak?

    Mining Lasert és Frameshift drive keresek a hauleremhez, de sehol nem találok. Tippek?
  • Chob
    #2102
    Lehet nem tetszik neki az ár, de én amikor kint dolgoztam csak kicsivel kerestem többet mint a kinti minimálbér, mégsem kottyant meg egy hasonló kiadás. Lehet, hogy egyeseknek nem tetszik az ára, de simán ki tudják fizetni. Most ott van ez a festés a store-ban, ott elvan magának, aki megveszi az már plusz pénz, akinek meg sok az megy és vesz 2.5, 4.5 euros festést, van választék. Egyet is értenék veled, ha ez az egy festés lenne a store-ban, de nem ez a helyzet, mert van egy csomó, és vannak packok is.
  • MasterMason
    #2101
    Aki felnőtt és van munkája az tudja azt is, hogy mivel lesz 25 db hajó a játékban, esze ágában nem lesz csak festésre annyit költeni mint a komplett játékra, már csak azért sem, mert nincs arányban az amit kapsz azért a pénzért. 50 euróért kapsz egy kb 5 millió sor kódot tartalmazó játékot 400 milliárd naprendszerrel 25 hajóval, és akkor festésekért fizess annyit amit a komplett játékért sem fizettél?!

    Hidd el nekem, nyugatabbra sem rajonganak az festések áráért. Maximum a játékosok tíz százaléka vesz ennyiért festést.

    Akkor lenne tovább pénz, ha nem pár ezer embernek akarnának eladni mocskosul drágán hanem mindenkinek adnák olcsón.
  • Chob
    #2100
    Most több tényezőt figyelembe kell venni. A játékosok nagy része felnőtt ebben a játékban, és van munkájuk. Az árak lehet nem a legbarátságosabbak ha a hazai fizetést nézzük, de nyugatra ez nem okoz gondot. A Viper nagyon népszerű hajó, és a festés nagyon jól néz ki, szóval hiába kerül ennyibe sokan megveszik, úgy mint a limitált Cobra festést. Elhiheted, hogy ebből sok pénzt beszednek, de engem nem érdekel, A Viper-t annyira nem szeretem, és az olcsóbb Eagle, vagy Cobra festések jobban tetszenek. Aki meg meg tudja venni csak vegye, legalább lesz pénz tovább!
  • MasterMason
    #2099
    "nekik mindegy mennyit adnak el mert mindenképpen haszon."

    Nekem nem volna mindegy, hogy 3 millió euró bevételt csinálok valamivel mert olcsón adom és pörög, vagy csinálok 100 eurót mert mértéktelenül túlárazva drágán akarom adni...

    Aki a kicsit nem becsüli a nagyot sem érdemli!

    UI: Amúgy igen, csak ránéztem a "föcimre" és már linkeltem. :D
    Utoljára szerkesztette: MasterMason, 2014.10.31. 21:25:01
  • Chob
    #2098
    Szerintem sokan megveszik, arról nem is beszélve, hogy nekik mindegy mennyit adnak el mert mindenképpen haszon. Packok is vannak, szóval nem izgatja az ilyen őket elhiheted :) . Ja és a beta3-nak nem lesz vége, csak nem lehet már majd beta-ba bevásárolni magad, csak előrendelni. Mi tudunk tovább játszani.
    Utoljára szerkesztette: Chob, 2014.10.31. 21:19:25
  • MasterMason
    #2097
    Aki veszi az is nekem veszi, mert én fogom látni a festést nem ő.

    Viszont azt már megbeszéltük, hogy nem mindegy, hogy eladok 1000 festést 10 euróért vagy eladok egy komplett festés pakkot 10 euróért 75 vagy 300 ezer embernek... ;)
    Utoljára szerkesztette: MasterMason, 2014.10.31. 21:11:42
  • Dzsini
    #2096
    Nem az a "hülye", aki eladja. Amíg van vevő rá, addig miért ne árulják?
  • MasterMason
    #2095
    Hírlevél 47.

    November 22-én vége a béta 3-nak.
  • MasterMason
    #2094
    Egyre és egyre éhesebbek, 12.5 euró egy króm festésért. Oké, hogy jól néz ki, na de mégis?!

  • EFRM
    #2093
    =D
  • Chob
    #2092
    Kipróbáltam már ezt a bányászást, de nem igazán tetszik jelenleg. Túl sokáig tart összeszedni pár ezres rakományt...
  • EFRM
    #2091
    nem tudom, mert korabbi verziokba irtak a info ablakon, de most nem lattam, vagy elsiklottam felette amugy nagyon jo bescannelt egy securitys repcsi ami elol megleptem es 24.000ret kellett fizetni.. de befizettem aztan nyugi legyen vazz .i.
  • Nissifer
    #2090
    Valamelyik fórumban írták, hogy már azért is bünti jár, ha élesített fegyverrel repülsz a dokkolóállomás környékén. Nem lehet, hogy ezért nehezteltek meg rád?
  • MasterMason
    #2089
    Ezeket lőttem Remélem a mai hírlevélben több szó is lesz a nebulákról.



  • EFRM
    #2088
    3.02..

    amugy kaptam egy 16.000res birsagot, csak nem tudom mire -.- :F
  • MasterMason
    #2087
    400 milliárd naprendszer van a játékban :D, tele felfedezetlen rendszerrel, amelyet nekünk kell felfedezni - leszkennelni. Aztán az adatot eladhatjuk a szövetségnek.
  • Nissifer
    #2086
    Basszus! Nincs minden naprendszerben dokkolóállomás?! :o
  • Chob
    #2085
    Gondolom úgy, hogy keresel :O
  • EFRM
    #2084
    sztem is jo lett a beta3, mondjuk ami nem tetszik, h elszalltam a faszba jo messze mindentol aztan hianyzik a civilizacio :D
    most mehetek vissza ha kereskedni akarok -.-

    azert a mining-on remelem kalapalnak majd kicsit, mert jo-jo de eleg lassu es nem tudom, hogy lehetne jobb femeket talalni...
  • MasterMason
    #2083
    Ez valami brutálisan durva cucc.





  • Ubi™
    #2082
    Nagyon jól néz ki az új effekt amikor kiszednek SC-ből, mondjuk tökre összecsináltam magam először, hogy most mi ez. Na meg szuper, hogy megjelenik egy Escape Vector és ha ügyes vagy akkor ki is védheted, hogy kiszedjenek. Határozottan tetszik az új beta3. Nekem amúgy eddig nem volt semmi disconnect vagy ilyesmi, bár nem is a kezdőhelyen lavírozok, hanem jó messze onnan.
  • Luciferkee
    #2081
    4x próbáltam meg Aze orbitalról, aze citybe menni, nem sikerült! :)
  • MasterMason
    #2080
    Három percenként nem, de azért dobálgat.
  • Luciferkee
    #2079
    Nálam kb 3 percenként ledob, disconnecteddel! Nálatok ilyesmi?
  • Ubi™
    #2078
    Valamit nagyon elcsesztek az ablakkezeléssel, mert desktop ALT+TAB után nem lehet visszamenni a játékba, vagy legalább is nagyon körülményes. Másnál is ez a helyzet?
  • KiruHoshino
    #2077
    Értem. Köszönöm a választ. Hát kár azért a jó kis kalkulátorért. Jó kis cucc volt.
  • MasterMason
    #2076
    Van egy ígéret miszerint a végleges megjelenés után lesz API és akkor majd lehet különböző progikat írni.

    Illetve van kereskedő program, de mivel kézzel kell beírogatni a dolgokat, így hát kérdéses lesz, hogy mennyire fog működni. Mert ha minden helyen rögzíteni kell egyenként a rengeteg árat (ami ráadásul dinamikusan változik), akkor több időt fog elvinni mint maga a játék...
  • KiruHoshino
    #2075
    Ismersz hasonló programot?
  • MasterMason
    #2074
    Majd megnézem. Mert én sztereoban játszom, szóval lehet így annyira nem cool, múltkor is majdnem kiszúrta a szememet. :D
  • Ubi™
    #2073
    Nincs működő, ne is keress, mert letiltották a memory scannelést. Ergo a marketdump nem működik, kézzel meg senki sem fogja állandóan frissítgetni azt a rohadt sok naprendszer árait. Marad a kézi jegyzetelés, illetve én csinálok magamnak egy webes alkalmazást majd rá.
  • Ubi™
    #2072
    Az a teljes villódzást kapcsolta ki, de most ha be van kapcsolva, akkor a feliratok szinei nem lüktetnek vagy mi volt annak az effektnek a neve. Mindenesetre engem is zavart, ezért én is kikapcsoltam. Most viszon csak az az érdekes megjelenítési effekt van csak benne, nincs a betü homály. Így már cool.
  • MasterMason
    #2071
    Az már a 2.04-nél is kikapcsolhatóvá vált.
  • yesname #2070
    Úgy látom nem sok embernek tetszett a holokijelzők alatti maszatolás és kiszedték vagy nagyon elhalványították. \o/
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2014.10.29. 17:46:07
  • MasterMason
    #2069


    KiruHosino: Már nem müxik ne is próbáld.
  • KiruHoshino
    #2068
    Sziasztok! Valaki tudna küldeni egy működő letöltési linket a "Slopey's Market Tool/Best Profit Calculator" programról? Sajnos nem találtam működő linket.

    Köszönöm.
  • TokraFan
    #2067
    Hogy képes ilyen iszonyat laggal játszani?
  • MasterMason
    #2066