23601
1418743729.jpg
  • Caliph
    #21992
    na már szivárgás is van ahogy nézem info terén. nem biztos hogy hivatalos,de ha igaz akkor elég pofátlan
    5 miliárd / carrier ezt tudtuk
    fenntartás: hetente 1 miliárd+szolgáltatásonként+ 1 miliárd
    500db 4es és 5 szintű material
    ha nem fizeted : leépíti a modulokat,eladja a dokkolt hajókat:D ,5miliárd adósságba vág,vissza a kezdőhajóhoz :D

    amire képes: 500ly ugrás,modul fejlesztéstől függően 1 vagy 2 nap cooldown az ugráson
    arx ért vehető kit vagy skin(kit 250k arx,skin 100k arx),dokkolhatnak a haverok,használhatják a szolgáltatást de ha adósságba kerülsz az ő hajójukat is benyeli a carrier :D

    naponta 1 hajó transfer
    csakis e osztályú outfit,pajzsok és fegyók nélkül
    nincs küldi tábla , black market,térképészet , restocking
    új mérnökök talán
    Ja és emlékezzetek minek a napja van ma :D
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.04.01. 08:58:52
  • Caliph
    #21991
    igen ez is megoldás lehet. sőt talán a legjobb
  • s_andras
    #21990
    Az üzemanyag az ugráshoz kell, nem? Ha valaki nem akar vele mozogni, nem is kell a Tritiummal foglalkozni. A fenntartási költség az a karbantartás, személyzet stb ára lehet nagyjából. Csak úgy lenne korrekt, ha a bevétel százalákát vinné el, kb mint a vadászpilótáink.
  • Caliph
    #21989
    igen,ezt én is irtam,van hogy nem nézek a játékra két hónapig,aztán gáz lenne arra visszajönni hogy leszívta a számlát és buktam a dögöt is.
    fenntartási költség sztem az üzemanyagra vonatkozhat.
    vagy pl feltölteni az üzemanyag tartályokat amiból az npc vagy bárki tankolhat aki dokkol, aztán addig nincs profit az eladásból ha üresek,valami ilyesmit képzelnék el első körben
  • PiszkosFred
    #21988
    Nagyon kivancsian varom a pontos reszleteket, mert egyszeruen kizartnak tartom azt, hogy 5mrd credites hajot veglegesen buksz csak azert, mert nincs penz/forras az hajtoanyagra. Akar egyedul veszed, akar tarsakkal. Biztos, hogy lesz valami biztositoi %-os rebuy, mert a perma death picit tulzas lenne.
  • KiruHoshino
    #21987
    Valamint hetente kell fenntartási díjat fizetni. Ha nem tudod fizetni bukod a hajód. Pénzt szerezhetsz az anyahajóval is. Ha valaki leszáll rá tankolni/újratölteni, kereskedni stb... Abból részesedést kapsz.
  • Caliph
    #21986
    Fleet carrier: sokat mi sem tudunk,csütörtökön lesz a bemutató hogy pontosan mit hogy merre,aztán júni környékén kerülnek be élesbe talán
    5 milárd,16 landing pad,több változat(miner,explorer stb)titanium üzemanyag,500 ly ugrási táv,talán fejleszthető modulokkal pl üzemanyag töltés,ezt ha használja valaki vagy időnkén passzív jövedelmet generálhat(ez is egy nagy talán)
    aztán kb ennyi
  • buke
    #21985
    Sziasztok! Nem sikerült szimulálnom a végzetes hibát.

    s_andras: mindig javítom a hajókat teljesen az advanced menüben. Power plant hibát nem láttam kiírva, és ez volt talán az egyetlen ami nem kapcsolódott ki végleg a szokásos négyzet benne átló ikonnal. Kifejezetten a power limit exten... re emlékszem és semmihez nem tudtam nyúlni.

    Yag: fuel gond nem lehetett a sodródásnál. Legalább 3 ugrásra elegendő volt. Jó ötlet a kapcsolás megszakítása, de nálam csak a hálózat tiltása megoldható, mert nem tudok gyorsan kihúzni egy utp-t.

    Rendbe tettem a prioritásokat, mert közvetve ez is okozhatta a leállást, de igazán nemtudom.
    Viszont kb.6 hete csak fejvadászattal játszottam anaconda, corvette, FDL- el ugyanilyen rendezetlen modul prioritásokkal és érdekes, hogy nem jött elő egyszer sem ez a blokk. Első hetekben jó párszor szétszedtek darabokra aztán ez mostanra már letisztult, sőt már unom a RES HIGH -ot is. Ezért kezdtem el a CZ-t , de itt már nem boldogulok, mert fele részben menekülnöm kell.

    Egy kérdés: milyen szükséges feltételei vannak a Fleet Carrier birtoklásának a Crediten kívül?



    Utoljára szerkesztette: buke, 2020.03.31. 14:17:47
  • Yag
    #21984
    Érdekes szitu. Két dolog eszembe jutott hátha segít.

    Egyik: Írod, hogy bányásztál, majd ott hagytad a géped, majd még egy kicsit toltad és utána ütött be a gebasz.
    Jártam már így én is.
    Hagytam normál térben bányász gépet csak úgy sodródni, mivel tudtam ha teli a puttony és menüre kilépek és majd ha tudok játszani vissza lépek, akkor újra megjelenhetnek kalózok. Nem piszkálom nincs itt senki. Nem lesz gond. Inkább nem kockáztattam. Viszont egy sodródó gép is fogyaszt üzemanyagot és annyira lefogyott a lebegés közben hogy már nem tudtam elugrani. FuelScoop hiányában tölteni se volt lehetőség vissza cammogva a naphoz, így maradt a mentetés. Nekem is fura volt hogy miként fogyhatott le az üzemanyag, de elég ha lecsúszik egy milit az egér és elkezd oldalazni a gép, bekapcsol valamelyik égető és már jobban fogy a nafta. Természetesen hívni kellett a "Nafta-Patkányokat". Meg is mentették a bőröm. Megúsztam.

    Csak számolgattam: Ha pár naprendszert ugrasz, addig hogy elérd a "bányát" fogy a nafta, ha abba a naprendszerbe amiben bányászol nem Scoop-oltál üzemanyagot érkezéskor (márpedig bányász gépen nem jellemző a scoop) plusz beleszámolom az időt mozgást, bányász manővereket stb. amíg tele raktad a puttonyt, plusz az idő amíg hagytad a gépet "sodródni" akkor még a tank kiürülés is belefér. Így nem láthattad mennyi maradt a tankban. Ha csak nem vagy 100% ra meggyőződve az üzemanyag szintről amikor vész-hárítottál és tudod hogy volt még a tankban annyi hogy akár legalább egyet elugorjál ...

    Másik: Sajna vész esetén nem elég Esc-Menüre kilépni. Ilyenkor ment a játék elég rendesen. A legjobb ha kihúzod az UTP kábelt a gépből. Az egy hirtelen adatvesztés és nem tudja a program lekövetni, menteni. Kezdő koromban amikor a kalózok még ki tudtak rángatni SC-ből és már majdnem lelőtték a pajzsom ... szégyen a futás de hasznos ...nem volt más ötletem: utp kihúz, kilép, visszalép ... mehettem tovább. Bevallom elsőnél volt gyomorgörcsöm nem "bünteti-e" a játék az ilyen fajta eltűnéseket ... szerencsére nem.
    Vagy ötödik ilyen alkalommal lusta voltam felálni és matatni a gép háta mögött ...ESC-kilépés menü, visszalép ... hát , már csak a biztosítást tudtam kifizetni. Szóval ha "menekülni" akarsz a szituból : UTP kihúz a hálókártyából. Azt nem menti a játék. Legalább is régebben nem tudta. Már rég próbáltam :)

    A helyzet szimulációja jó ötlet lehet. Kíváncsi lennék az eredményre, hogy végül kiderüljön mi is történt valójában mert abból mindannyian tanulhatnánk :)
  • s_andras
    #21983
    A nagy kérdés az, hogy mi miatt csökkent le az erőmű teljesítménye.

    buke: azóta még azon gondolkodtam, vajon a korábbi sérüléseit mindig kijavítottad-e az állomáson? Mert ha nem, és a PP jóval 100% alatt volt egészségileg, akkor elképzelhető hogy azt hallottad hogy "module malfunction"..? De közben középre meg azt írná ki hogy "power plant malfunctioned". Lepusztult modulok be tudják dobni a törülközőt.
  • Caliph
    #21982
    itt egy videó tutorial angolul hogy lehet beállítani a prioritásokat. minél kisebb a szám amit rendelsz a modul mellé,azt próbálja sorban áram alatt tartani. ha kevés a kapacitás szépen lekapcsolja a modulokat 5-től visszafelé haladva amig nem lesz elég energia



    mondjuk ez harci helyzetre vonatkozik főleg ,de mining shipnél ugyanúgy működik csak ott mások lehetnek a prioritások
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.03.30. 21:44:37
  • buke
    #21981
    Gabo: Köszönöm a reagálást. Rekonstruálni fogom a szituációt, mert tudni szeretném mi okozta a túlterhelést most ; és régebben miért nem jött elő ugyanez, ha nem módosítottam a modulokon és ezek prioritásán.Továbbá miért nem tudtam a hibát a lekapcsolásos módon megoldani pár perc alatt sem
    (max. 6,5 perc volt hátra) , más esetekben mindig sikerrel jártam ilyenkor. (pl. modul csere stb.)
    Elképzelhető, hogy a lézer használatát túlzásba vittem. Viszont ilyen kisebb szélsőségek esetén egy rövid üzenet és hang után szinte egyből levág az egész, ez furcsa. Mindenesetre a prioritást mégegyszer átnézem !
    Utoljára szerkesztette: buke, 2020.03.30. 21:18:21
  • Gabo
    #21980
    Meg is válaszoltad, hogy mi volt a probléma: Power limit túllépés. Mivel a létfenntartás sem kapott energiát, ezért az is leállt.
    Nem reboot and repair kellet volna, hanem egyesével lekapcsolni a nem létszükséglet modulokat, kezdve a legmagasabb energia igényűekkel. Utána pedig el lehetett volna dönteni, hogy melyik modul felszerelése volt az, amivel túllőttél a célon.

    Az ilyen problémákat megelőzendő kell még indulás előtt elvégezni a modulok prioritásának a beállítását. (Jobb oldali panel, modul lista.) Nálam ez nagyjából így néz ki:
    1. Létfontosságú modulok. Pl.: létfenntartás, meghajtás, fsd.
    2. Alapvető modulok. Pl.: szenzorok, önvédelmi rendszerek, pajzs generátor.
    3. Harchoz szükséges modulok. Pl.: fegyverek, shield boosterek.
    4. Harcban nélkülözhető modulok. Pl.: fsd interdictor, limpet vezérlők, srv hangár.

    Úgy érdemes beállítani a prioritásokat, hogy az 1. kategória még a 50% körüli erőmű mellett is legyen működőképes. A 3. kategória pedig kitolt fegyverzett mellett is működjön. Értelemszerűen egy bányász hajónál a harmadik kategória a bányászathoz szükséges cuccokat tartalmazza. És persze lehetnek átfedések, vagy éppen némelyik hajónál akár ki is maradhat egyik vagy másik kategória.
    Sokan követik el azt a hibát, hogy erre nem fordítanak figyelmet. Aztán bekapnak egy-két találatot az erőműre, és jön a meglepetés, amikor a hajó egy sodródó tégladarabbá válik.
    És nem véletlen, hogy az első dolog amit egy új hajón érdemes fejleszteni az az erőmű. Ha pedig egy A osztályú erőmű sem elég, akkor mérnököléssel és okos modul választással kompenzálni kell a dolgot.

    Ha a https://coriolis.io/ oldalon összerakod a hajódat, és megosztod a linket hozzá, érdemben is tudunk szerintem segíteni.
    Utoljára szerkesztette: Gabo, 2020.03.30. 20:13:51
  • buke
    #21979
    Köszönöm a segítségeket !
    Caliph, s_andras: Még leírok egy két infót a jelenségről :
    1. a kis háromszög a jobb felső sarokban folyamatosan égett, de ez régebben is így volt.
    2. Azt említettem, h. valami power limit túlépést írt ki mielőtt bejött a levegő idő limit. Modulok mind levágva, kivéve a power plant. Ezeken nem tudtam változtatni. 96% volt a terhelés. A hajót nem tudtam megmozdítani sem nem reagált. A Reboot repair futtatás nem írt ki javítható dolgot, és miután ezt befejeztem már a panelek sem jöttek fel 1.2.3.4. panel. ekkor kiléptem gyorsan a játékból bevetve ezt az utólsó trükköt, de nem segített a rebootot ujra csináltam de semmi megint a a panelek is leálltak és volt még 1,5 perc vissza.... és vége. Már nem is a pénz vesztés zavar csak a bizonytalanság.
    Utoljára szerkesztette: buke, 2020.03.30. 16:55:33
  • s_andras
    #21978
    Nem, akkor ez kizárt. Ami a nagy tankban 2-3 ugrásra elég, az napokig kitart normál térben.
    Talán nézd meg még a commander logot, hátha ott történt valami bejegyzés az eseményről. Ha ott se lesz semmi, akkor ez egy rejtély marad...
  • buke
    #21977
    Caliph: solo -ban játszom mindig, open-ban soha.

    s_andras: 2-3 ugrásra elég üzemanyag maradt, így bányásztam végig, az így elfogy ? Olyan lehet, hogy végleges hiba, ami eddig soha nem jött elő.??
  • s_andras
    #21976
    Az "egy nő" az a COVAS. Amit mond, szvsz az mindig ki is íródik a HUD-re.
    Kalóz olyat nem csinál, hogy megsoroz, aztán elmegy - legalábbis NPC biztos nem.
    Nekem sem jut más eszembe, mint hogy elfogyott az üzemanyag, bár ezt nagyon nehéz nem észrevenni. Nagyon sokáig kell tankolás nélkül üzemelni, hogy lenullázzuk a tartályt.
  • Caliph
    #21975
    ha soloban bányásztál oda nem ugrik be csak úgy akárki,openben is kevés az esélye hogy beugrik pont hozzád az övbe valaki,de előfordulhat hogy játékos kedvében volt egy playertárs :D már ha openben voltál :D
  • buke
    #21974
    Caliph: 1.-2. a kezdésnél kapcsoltam be a bányászathoz szüks. dolgokat. Ilyenkor ha kilövöm véletlen Life supportot van valami figyelmeztetés. Én erre mindig figyelek. Ilyen nem volt. Mindent bekapcsolva 96% volt a terhelés és ezután ebéddel együtt kb. 2,5 óra múlva jelentkezett a végzetes hiba, amit nem lehetett kijavítani. Még egy plusz infó a power plant természetesen be volt kapcsolva.
    3. Nem láttam sérülést. Csak a baj előtt motyogott 1-3 perccel egy furcsa szöveget furcsa tónussal egy nő.
    Elképzelhető egy kalóz támadás ami kifejezetten a power -re ment és kihat a life supportra is. A konyhából nem hallani a kalózok lövéseit. :)
    Én ha ott hagyom a hajót kifejezetten figyelek a helyszínre ne legyen a közelbe semmi kő.
    Be kell vezetni az állandó OBS használatot ilyenkor sokat segítene. 4-5 órát tudok rögzíteni gond nélkül.

    Ezután már nem merek kimenni bányászni.
    Utoljára szerkesztette: buke, 2020.03.30. 15:12:09
  • Caliph
    #21973
    én hétvégén sokat tekeregtem kalózkodtam bányásztam is , repuztam is,semmi gond nem volt. Oxigénért a life support system a felelős,mindegy milyen modul van bent,nem szabadna sose oxigén nélkül maradnod.
    Ami oxigén hiányt okozhatott:
    1 : véletlen lekapcsoltad a modult
    2 : ugye be lehet állítani a modulok prioritását,miszerint ha kitolod a hardpointokat és gyenge a reaktorod,akkor automatikusan lekapcsoljon modulokat,pl srv hangárt amire harc közben nincs szükség. ha elnyomtad a prioritást simán kikapcsolja a supportot.
    3 : amig kajáltál nekisodródott egy kavics és kitörte a fülke ablakát,bár ez elég feltűnő.
    4 : valami bug,amit még ahogy néztem nem jelentett senki

    én még 2.5 órát nem bányásztam egyhúzásban sose,nem hinném hogy elfogyna az energia..még egy tipp: üzemanyag elfogyott e?
  • buke
    #21972
    Sziasztok! Visszatértem egy kicsit bányászni és egy eddig nem jelentkezett műszaki hiba miatt végülis oxigén hiányban bevégeztem 177 tonna LTD -vel. Borann -on. Power limit problémát írt ki , általában 96 % a terhelés, minden A osztályú modul. Fogalmam sincs mi okozta, mert ugyan ezzel a Type 9 el lézer bányásztam hetekkel ezelőtt is. Reboot-ot végig futtattam semmit nem javított ki. Modules -ben minden levágva, hiába próbáltam átrendezni a sorrendet nem reagált. Egy ebéd miatt félórát állt a hajó. Miután ebédeltem és 10 percet bányásztam ekkor egy számomra idegen rövid szöveg szólt ...persze nem értem... de más figyelmeztetés nem jött csak pár perc után jelez, hogy még 7 percig van levegő... Így tisztán 2.5 óra munkám veszett el és fogalmam sincs mi ez , tehát egyenlőre leáll a bányászat.
    Soha ilyen nem történt ezzel a hajóval, pedig jó pár kört megcsináltam vele február elején. Tudtommal semmin nem változtattam azóta.
  • Caliph
    #21971
    valóban,150 óra lett belőle,steam ir csak 40 órát :D
    Bányászattal sokat foglalkoztam ,most ugye a piacokkal árakkal igényekkel kavartak be,meg úgy vettem észre több fragment is kell mire összerak egy low temp diamondot pl,szintén tegnapi tapasztalat.
    amúgy Borann rendszer,3 as low temp diamond hotspot a gyűrűben,szinte minden sziklában van gyémánt csak kevés százalékban.
    111 milcsi jött tegnap onnan
  • s_andras
    #21970
    Több lesz az 40 óránál. Nézd meg a Codexben a stats/exporation "Approximate time played" alatti időt. Mennyi?
    Keresni meg mindig lehet valamivel, most épp a bányászat a legjobb. 1 mrd megvan néhány óra alatt.
    Ha lesz is fenntartási költség, remélem az a bevételnek csak egy töredéke lesz. Csak nem privatizálnak el szó nélkül alsó hangon 5 milliárdot, kissé durva lenne...
  • Caliph
    #21969
    hát nemtom,én eléggé koca játékos vagyok az eliteben,van kb 40 órám benne,van egy anacondám,pár engineer megvan,és jelenleg van majdnem 1 miliárdom..de még hajókat is tervezek venni,meg lassan haladgatok a corvette felé repuban,az el is viszi a pénzem ha felszerelem :D ...így hogy szétnerfelnek megint minden kereseti lehetőséget,örülni fogok ha megvehetem a carriert,ha nem tolok bele több órát,ami ugye az élet nevű játékból von el időt :D
    ahogy olvasom sztem az alap hull lesz 5 miliárd,ami még bővíthető belső modulokkal pl üzemanyag utántöltés vagy szerelő részek.Aztán ott az üzemanyag , és ahogy külföldi lapokat olvasgatva lesz valami heti fenntartási költség is amit ha nem fizetsz,bukod a carriert.
    úgy gondlom lesz npc forgalom,amiből x százalékot kaphatsz,pl tankoláskor javításkor vagy kereskedelemből.És azt is remélem el lehet rakni a garázsba ha az ember nem játszogat minden héten,nehogy az legyen hogy pár hónap múlva visszatérne játszani aztán se pénz mert leszívta a fenntartási költség,se carrier mert nem fizettél,széthordták a buckalakók.
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.03.28. 02:50:36
  • Caliph
    #21968
    Na gondoltam visszatérek kicsit pénzt gyűjteni kicsit kalózkodni,úgy látom ezt is nerfelték alig találni zsíros célpontot :D
  • KiruHoshino
    #21967
    Elite témájú falikép? Valakinek? Most ezt lehet nyerni. Katt ---> JELENTKEZNI ITT LEHET


    Utoljára szerkesztette: KiruHoshino, 2020.03.27. 17:50:35
  • s_andras
    #21966
    5 mrd lesz... túl olcsó. Láthatóan a játékosok pénztárcája határozta meg az árat, nem a hajó mérete. Viszont a leírás szerint mintha folyamatos bevételt generálna egy ilyen a rajta lebonyolított adásvételekből. Az a kérdés, vajon az NPC forgalom is beleszámít-e ebbe.
  • KiruHoshino
    #21965
    Jövő hét csütörtökön mutatják be a fejlesztők a Fleet Carrier-eket.
  • Gabo
    #21964
    A RES-ek és a CZ-k között elég durva eltérés van a hajók színvonalában. RES-ekben ritkán futsz bele igazán durva ellenfelekbe, a legtöbb hajó alig van tuningolva. Ellenben a CZ-kben minden hajó tuningolt! RES-ekben másodpercek alatt szétkapok egy-egy közepes hajót, CZ-kben ebből már hosszan elnyúló csatározás lesz. CZ-kben nem ritka a prismatic shieldes, SCB-vel futkosó Python vagy az agyon páncélozott Chieftain.
    CZ-kben nincs korlátozva, hogy hányan támadhatnak rád. Miután térfelet választottál, szabad a pálya bármelyik ellenfélnek. Ennek ellenére alacsony intenzitású CZ-ben ritkán támadnak csoportban. Közepes és magas esetén viszont lehet számítani arra, hogy megjelenik egy spec. ops. osztag. Erre általában figyelmeztetnek is. Ezek erősen mérnökölt hajók, még a CZ-ben lévő többi hajóhoz viszonyítva is, és szinte mindig falkában támadnak. Ilyenkor nem árt gyorsan elhúzni a csíkot valamelyik szövetséges hajókból álló csoportosulás felé.
    CZ-kből is el lehet menekülni. Viszont ha nem csak zsoldosként szeretnél potyázni, hanem valamelyik frakciót ténylegesen támogatni szeretnéd, ahhoz meg kell nyerni a CZ-ben dúló csatát. Ehhez tehát nem árt egy olyan hajó, ami jól tűri a sérüléseket, és ami kellően hatékony gyilkoló eszköz. Nem elég ugyanis egy-két hajót kilőni, hanem lényegesen gyorsabban kell végezned az ellenfelekkel, mint ahogy az ellen oldal a szövetségeseiddel teszi. Ha túl sokáig elnyúlik egy-egy hajónak az elintézése, annál nagyobb az esély arra, hogy az ellenfél fokozatosan fölénybe fog kerülni.

    A saját véleményem az, hogy CZ-be mérnököletlen hajóval menni öngyilkosság. Legalább egy közepesen tuningolt, kimondottan csatára épített hajóra van szükség ahhoz, hogy érvényesülni lehessen.

    Persze a fentiek módosulnak, ha egy játékosokból álló wing száll be a csatába. Egy ilyen csapat még high intensity CZ-kben is érvényesülni tud, pláne ha összedolgoznak.
  • s_andras
    #21963
    Semmi gond, nem szemrehányás volt! ;)

    Amiket írtál, abból arra következtetek, hogy talán azt gondoltad: csak azok fognak megtámadni, akiket a next hostile gombbal fókuszáltál? Mert akkor már megvan a megoldás, és jól látod: CZ esetén az ellenség tényleg felfogható egy gigantikus wingnek (bár azt hiszem lehetnek max 4-esével rendes wingben is).
    Elmenekülni viszont itt is lehet! Amikor már nagyon lerongyolódott a pajzsod, boost kifelé majd SC, és irány a legközelebbi állomás. Ott a pajzs villámgyorsan feltöltődik (vagy ha túl messze van, akkor megvárod hogy SC közben töltődjön fel), és lehet menni tovább aprítani. Az addig kilőtt hajók beleszámítanak az összeredménybe, nem kell egyhuzamban teljesíteni a 24-et (vagy akármennyi a cél).
    Utoljára szerkesztette: s_andras, 2020.03.25. 12:56:36
  • buke
    #21962
    Elnézést a zavaros fogalmazásért.
    1. A controls menüben a köv. hostile hajó és előző host. hajó gombot beállítottam. Ekkor ha pl. kilövöm az aktuális ellenség hajót rögtön nyomok egyet a köv. hajóra, és így tovább. Jelen esetben a küldetés célpont hajók jelennek így meg.
    2. RES hibáim: a. régebben (pár hete) néha a buzgóság miatt kapott néhány lövést a biztonsági hajók némelyike.Ilyenkor ügye büntetés,börtön,egyes esetekben FED. Agent általi megsemmisítés lett a jutalmam. b. néha szintén hogy pörögjön a játék jóval erősebb wingekbe kötöttem bele, úgy hogy még nem kezdték el lőni a biztonságiak...és egy különös eset: itt legutoljára szerintem a fighter 3-as gombja még maradt bekapcsolva és a hostile gomb tovább nyomva épp egy fed. agent hajót tett célpontnak eredmény...azonnali megsemmísités jött.
    Egyébként ahogy írtad a "sajátjaimhoz kellene" közel kerülni ezt majd kipróbálom.
    Viszont itt a RES-el ellentétben bármikor lőhet rám más ellenséges hajó is egyidőben ? A RES-ben csak az én aktivitásom és/vagy hülyeségem provokálta ki a többes egyidejű támadásokat ez biztos. Kivétel a wing.
    Akkor itt vehetem úgy hogy az ellenség egy gigantikus wing amikor én kijelölöm az elsőt ? Hát így nehéz lesz pl. 24 hajót kilőnöm. Pedig ez csak egy novice -nak való küldi volt. Menekülni itt nincs esélyem, legalábbis a RES-ekhez viszonyítva.
    Természetesen bal felül kijelöltem azt ahova tartozom azaz az ellenség a küldetésben szereplő kilövendő csoport lett, tehát ez oké.
  • s_andras
    #21961
    Hj, számomra nem teljesen világos, mi a kérdés. Mik azok a "más leendő hostile hajók"? (Azt sem igazán értem, mi történik RES zónában veled, ami a te hibád.) CZ területen a két harcoló fél közül kiválasztod az egyiket, attól kezdve a másik összes hajója azonnal bepirosodik és bármikor lőhetnek rád. A vadászt jó kiengedni, mert részben elvonja a figyelmet (plusz természetesen sebzi is az ellent). Sokáig meg leginkább úgy lehet bírni egy gyengébb hajóval, ha állandóan a bajtárs NPC rajokkal együtt mozgunk.
  • buke
    #21960
    Sziasztok ! CZ-ben hogyan lehet úgy harcolni sokáig , hogy közben más leendő hostile hajók ne lőjjenek szét :) A RES-ekben már nincs gondom, ott ha ilyen bekövetkezik --rendszerint az én hibáimból-- még éppen eltudok menekülni. Itt mit rontok el ? Novice küldetést vállaltam el és én most léptem a maester -be. CZ LOW -ról van szó, tehát próbálom betartani itt is a fokozatokat. A fighter -em kivezénylésében van gond ? A mérnökölést egyenlőre nem tudom vállalni. A osztályú hajókkal játszom.
  • RJoco
    #21959
    Erre voltam kíváncsi korábban:
  • MiG man #21958
    Az nagyon jól áll az MKII-nek, nekem is az van!
  • s_andras
    #21957
    Nnnna, csak emlegetni kellett: leárazások vannak a boltban Kitek, festések. Nem pont azok, amik nekem számítanak, de azért 3-4 vibrant purple-t vettem 2-300-ért olyan vasakhoz, amikhez nincs midnight black. Meg az apollo black-et a Krait MkII-höz.
  • s_andras
    #21956
    Amióta ARX van, nem voltak leárazott dolgok a boltban. Érteném is, hiszen kapjuk heti 400-asával, ez tekinthető kedvezménynek. Csak akkor miért lehet még mindig "SALE" szerint sorbarendezni?...
  • RJoco
    #21955
    Én is így tudom.
    Amúgy a statisztikáknál asszem mutatja is, hogy mennyit fizettél eddig neki(k).
    Mert ugye 3 pilótát lehet alkalmazni.
  • wollnerd #21954
    És még a passzív pilóta is lenyúlja a neki járó jutalékot, ha jól tudom. :)
  • Dzsini
    #21953
    Minden bevételből, még a kereskedelmiből is.