23607
1418743729.jpg
  • KiruHoshino
    #23081
    48.9GB a teljes frissítés az Odyssey játékosoknak.
  • RJoco
    #23080
    Én nem vettem meg a kieget, de 1,7 GB-ot azért leszed.
  • cylonflatus
    #23079
    Na, csordogál már.... :D amúgy 48,86GB az update, gondolom az a 75GB cakk-pakk értendő.
  • Hexex86 #23078
    Phase 4-nél még nem volt teljes optimalizálás ugye? Mert úgy emlékszem, hogy az még rosszul futott nekem.
  • cylonflatus
    #23077
    Éppen csak kiveri a szemem :D Köszi.
  • 0Fritz
    #23076
    Jelenleg 21 GB a Horizons, szóval szépen kicombosodott.
  • macleody
    #23075
    AJÁNLOTT:
    Op. rendszer: Windows 10 64bit
    Processzor: Intel i5-8600 / AMD Ryzen 5 2600
    Memória: 12 GB RAM
    Grafika: NVIDIA Geforce GTX 1060 (6 GB VRAM) / AMD RX 580 (8 GB VRAM)
    DirectX: Verzió: 11
    Tárhely: 75 GB szabad hely

    Legalábbis a steam ezt írja.
  • cylonflatus
    #23074
    Üdv! Azt lehet tudni, hogy mekkora lesz az update az Odysseyhez? 23GB helyem van azon a meghajtón, vajon elég lesz vagy csináljak helyet?
  • KiruHoshino
    #23073
  • PiszkosFred
    #23072
    Picit pontositottak par dolgot
  • KiruHoshino
    #23071
    Itt is lesz majd, csak nem megjelenéskor. Erre egészen a konzolos változatig várniuk kell.
  • Arpad82
    #23070
    Kétoldalú dolog, nyilván benne van az is, hogy "nesze itt van, nézd meg milyen szép, ha megveszed, kimászhatsz az akváriumból, különben nem".
    De egyfelől kicsit olyan is lesz, mintha benne lennék.
    A játékosok különszedése technikailag viszont óriási blama, ezt valahogy máshogyan kellett violna megoldani ... egész biztos, hogy lesz még ebből balhé. Ha a Starcraft 2-ben multizhattál anno azzal, akinek csak a Wings of Liberty volt meg, de a Swarm nem, akkor lépjék már meg ezt a nem túl bonyolultat itt is. :) csak egy példa.
  • Hexex86 #23069
    Én személy szerint örülnék, ha minden cég így akarná rávenni az új tartalomra a játékosokat. :D
    Ez még a mai világba elég baráti szerintem. Legalábbis ahhoz képest mik folynak már a játékiparban is.
  • Gabo
    #23068
    Részben igazad van, hogy ezzel akarják rávenni az embereket az Odyssey megvásárlására. De a másik oldalon ott van az is, hogy a konzolos megjelenésig ki kellene javítaniuk azt a csomó bug-ot, amit majd addig megtalálnak a játékosok. Igen, azok a PC játékosok, akik lényegében egy nyilvános bétáért fizetnek... (Tudom, én vagyok rosszmájú megint... )
  • KiruHoshino
    #23067
    Szerintem igazából ez egy elég DICK MOVE volt a fejlesztőktől. Hiszen egészen a konzolos megjelenésik minden Horizon és Odyssey játékos el lesz különítve egymástól. Ha egy Odyssey-s olyan játékossal akar játszani akinek csak az alap játék van meg akkor ki kell lépnie és a launcherből el kell indítania a Horizont. Szerintem ezt azért találták ki, hogy még több embert vegyenek rá arra, hogy megvegyék az új kiegészítőt.
    Konzol megjelenésik tuti lesz valami hatalmas story tartalom Odyssey-ben ami majd így kiesik a Horizonos játékosoknak, mert nem lesz meg nekik az új kiegészítő. Legyen szó az új SRV-kről, hajókról, Thargoid és Guardian tartalmakról.
  • Arpad82
    #23066
    Ez nagyon nagyvonalú a Frontiertől, ha a növényzetet a sima Horizon-osok is láthatják, ill. leszállhatnak az atmoszferikus bolygókra. Eddig erről nem volt szó - ill. a shader modellek átörökléséről igen, de többről nem. Ha pedig közelről is láthatjuk, az már leszállást is magában foglal :)

    Utoljára szerkesztette: Arpad82, 2021.05.16. 18:28:10
  • PiszkosFred
    #23065
    Közös játékról pár mondat az Odyssey és/vagy a Horizons birtokában. Forrás

    "Greetings Commanders,

    We hope you enjoyed the recent alpha for the PC version of Elite Dangerous: Odyssey!

    Thank you once again for your feedback and suggestions which will have a lasting impact for all future Commanders. This only marks the beginning for Odyssey. After the game launches on 19 May, we’ll continue tweaking and balancing according to your experiences, just as we have done in the past.

    We know there are still a number of questions from the community, and today we’d like to give more information on the shared galaxy between Elite Dangerous: Odyssey and Elite Dangerous: Horizons.

    From PC Launch:

    All Elite Dangerous: Odyssey players will gain access to the new features, including planetary improvements, enhanced lighting, and textures. The differences will mean that Elite Dangerous: Horizons players cannot share a gameplay session with those playing Odyssey. However, Odyssey owners will be able to share a session with and play with those in Horizons by launching the game in Horizons mode – though if they do this, they will temporarily not have access to the new Odyssey features.

    Console Launch Onwards:

    In line with the console launch, we plan to update Elite Dangerous on all platforms (PC/PlayStation/Xbox) to allow Odyssey and Horizons players to reunite and play together with other users on their respective platform.

    All Horizons players will also receive the new graphical updates, including the new planetary tech, lighting, and organics, free of charge, but will not be able to get out on foot or enter Odyssey’s tenuous atmospheres.

    If you have any questions please leave them in the thread down below, and we will answer them as quickly as we can!

    o7"
  • 0Fritz
    #23064
    -Fiam, ne ülj közel a TV-hez!
    -Rendben anyu...





  • Fenrir
    #23063
  • Gundark 1 1
    #23062
    Ja ez olyan mint a Star Trekben amikor Picard kapitány járőrözik, tudományos kutat, de azért egy Sovereign osztályú csatacirkálóval jár :)
  • 0Fritz
    #23061
    Tökig fegyverben én is szívesen hódít... turistáskodom. :)

  • Gundark 1 1
    #23060
    Szépek. De milyen szépek lesznek ha a nép kiszabadul és mindent körbe turistáskodunk az galaxisban :D
  • 0Fritz
    #23059
    Képek:

  • Gundark 1 1
    #23058
    Azt láttam, arra voltam kiváncsi hogy van e már hivatalos hír az új eszközökről. Nekem egy ilyen jawa homokkúszó srv kéne :) Mondjuk nem számít, már megvettem elővételben :) Túl sok órát játszottam már vele hogy kihagyjak egy ekkora lépést. (Szó szerint :)
  • Caliph
    #23057
    egy új rakétás srv lesz talán,meg a clipper...fix infó sztem nincs,adatbányászok túrkálták ki az infót
    egy nagyobb teherbírású vagy 1 db collector limpetes srvnek azért örültem volna,engi material grindnél jól jön ha felcsipegeti valami a cuccost a földről :D

    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2021.04.26. 20:24:31
  • Gundark 1 1
    #23056
    Tudunk többet a járművekről? Új kerekes verda, esetleg új hajók? Egy jó kis Panther Clipper? :)
  • Hexex86 #23055
    Ez csak egy "rajongó" által készített animáció! Egyszer azért remélem elérünk ide.
  • 0Fritz
    #23054
  • Alanw
    #23053
    Az lehet hogy náluk nincs már,de szerencsére a többieknél van,

    https://www.allkeyshop.com/blog/buy-elite-dangerous-cd-key-compare-prices/
  • Ironman2
    #23052
    dollár,nem euró! :)

    Be is zsebeltem a játékot! Tényleg megérte ennyiért! Siessetek,mert nem sok kulcs van már!!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2021.04.23. 01:18:00
  • Ironman2
    #23051
    Indiegalan 6 euro a játék!

    https://www.indiegala.com/crackerjack/elite-dangerous-on-steam-sale
  • Hexex86 #23050
    Május 19.-én érkezik az Odyssey! Release date
  • 0Fritz
    #23049
    A reklámok nem hazudnak!




    További képek:
  • KiruHoshino
    #23048
    Bocsánat. Nem "fauna" hanem "flóra".
  • KiruHoshino
    #23047
    Hogy lenne már! Odyssey egy újabb lépés afelé amit te szeretnél. Jelenleg be kell érni a kezdetleges faunákkal és vékony atmoszférával. Hogy megjelenés után mit terveznek a fejlesztők az sok sok kérdőjel.
  • Hexex86 #23046
    Még úgy tudom, hogy amolyan "light" atmoszférás bolygókkal bővültek a leszállható helyek. Szóval már van minimális légmozgás egy egy porfelhőt felkavarva vagy látni egy kicsit, hogy más a horizont azon a bolygón. Még földszerűek nincsenek. Azok azért elég izmosak lesznek, ha meg akarják csinálni. Én úgy vettem észre, hogy ez egy amolyan kezdő lépés annak az irányába, hogy nagy távolságokból is meg lehessen oldani, hogy látszódjon mondjuk egy nagyobb növény csoportosulás. Szóval egyenlőre olyanok vannak ahol füvesebb rész vagy más ember méretű vagy nagyobb növény dolgok találhatóak. Lettek alakítva a domborzatok, kőzetek alakítva, hogy életszerűbb legyen. Most egy hegy vagy domb nem csak egyszínű, hanem valamelyiken megfigyelhető, hogy másabb kőzetből van és nem "sima" és hasonlók, mint a lenti képen is amit mutattam ezelőtti hozzászólásban.
    Ez egy kis lépés lehet abban az irányba, hogy egy teljesen más szemszögből mutassa be a galaxist. Én így is elvoltam pár órát keresve az új növényeket.
    (itt egy nagy kráter szélén álltam. Itt látni kicsit a horizonton, hogy van egy kis színe és lentebb a kráter fele meg kis porfelhőket fújt a szél.)

    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2021.04.17. 00:50:12
  • Arpad82
    #23045
    Hát jó... elfogadom, ez tényleg elég erdő-szerű. Simán lehet még jó is :)
    Egész pontosan hogyan néz ki egy earth-like world felszíne, ahol úgymond emberi erdők, tavak, folyók vagy települések is vannak? Vagy ilyen még nincsen?
  • Hexex86 #23044
    Igen ez már megközelíti egy kisebb erdő "kinézetét". Mozgó lombokat csinálnának majd és kész is.
    Meg ami még nekem tetszik, hogy a felszínt teljesen átdolgozták. Látszik, hogy kisebb dombok, völgyek vannak. Érződik, hogy csiszoltak az egész legenerálásán.

  • KiruHoshino
    #23043
    Ez már majdnem egy erdőség. Ehhez volt szerencsém nekem is. És a legjobb, hogy már nem olyan mint a Horizontban, hogy bizonyos helyeken egy kis területen találhatsz valami növényszerűséget hanem az Odyssey-ben az egész bolygót belepik.
  • Hexex86 #23042
    Erdősségekről nem tudtam, hogy ígérték, de még simán bekerülhet. Mivel ez, ha olyan lesz mint a Horizon akkor nem ennyiből fog állni.
    Én látok benne fantáziát, pedig rosszul fut nekem (vagyis mindenkinek). Ma éppen találtam pár érdekes és elég sűrű fa nagyságú növényeket.Állatokat én is látnék már szívesen, de ezzel szerintem nem vagyok egyedül. (A képek Low és Medium grafikán voltak lőve.)




    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2021.04.16. 15:59:29