15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • basic 69
    #299
    ennek ellenére asszem nincs szar kormányom!
  • bolic
    #298
    Saitek R440 más a technológia. :) Igen valóban más, pl. motor búgás a NFS5-ön, egészen más zörög, mint neked, mintha igazi motor ez! :) Igen kellemes, pl. gyorsulásnál lehet érezni a gyorsabb rezgést, szóval nem minden technológia egyformák. :)
  • basic 69
    #296
    ha valaki akar hálóban játszani colin2 wrc2002-vel + insane... és mindennel ami autos, akkor gyüjjön az irc #colin2 szobába. Bármely magyar szerveren. (pl irc.sote.hu)
  • Bilux
    #295
    Jajaja meg jön az a feeling hogy a műszer fal zörög.. tudod mint a trabantban amikor macskaköves úton mész..
  • basic 69
    #294
    pl insane-ben maxon nálam is nagyon rázza. szerintem totál normális. don't panic :)
  • Bilux
    #293
    Total Immersion én próbáltam eddig billel igen szar volt majdnem a süllyesztőbe küldtem de most a kormánnyal megszerettem!

    Amúgy Mafia-t emlegette valaki hogy isten király na most ott hogyan lehet FFB-et előcsani?
  • Bilux
    #292
    Logitech is hangos!mert ugye a fogaskerekek közt van egy kis holtjáték közép állásban és ha ott rángatja a játék akkor zörög... ez van ezt kell szeretni esetleg erre a jó megoldás az szíjas átételü kormányok..
  • basic 69
    #290
    hi. nekem nem thrust van, de adnék egy tanácsot: talán vegyél le a force erejéből és akkor nem fogja annyira rángatni. nálam legalábbis ez bevált.
  • FREAK
    #288
    Total Immersion-t próbálta már valaki??? Na abban van érdekes FFB! Kanyarban a kormány a kanyar irányába húz, mintha valami szar motort vezetnék, és 20-30 percencént egyszerűen gondol egyet, az egész game megáll, kormány dob egy hátast, és onnantól kezdve no ffb, és a középállás 40 fokkal elfordul :/
  • Looserke
    #286
    Vedd meg...
  • zero_cool51
    #285
    mármint láttam 30.000ért. szerintetek?
  • zero_cool51
    #284
    kéttam Logitech Momo Force-t 30.00ért. vélemény?
  • Bilux
    #283
    igen amikor nincs efekt akkor igen...
    De amikor van akkor csirály... ezt nemtom miért csinálja de tényleg valamikor elfelejt fószfídbekezni...
  • Mike at home
    #282
    Nemtom, eleg gagyin FFB-zik a NFS6
  • Mike at home
    #281
    Rally 2000 Championship
  • Mike at home
    #280
    eleg regi, de azert beleszolok, a FormulaT2-nek sem mallott le a gumija (asszem inkabb T2-omvan, nem 1)
  • Wajk
    #279
    Pontosan: a napokban írtam egy hírt, miszerint hamarosan megjelenik az NFS-patch, amiben többek között az FF-re is találnak orvosságot.
  • Mike at home
    #278
    ja meg van egy Formula T1-es meg regrol
  • Mike at home
    #277
    Nem rossz a FFB, csak mozoghatna a szek is, meg nem is tudom, gokartozni pl. jobb. :)))
    Nade azert nemrossz az FFB :)))

    (Thrustmaster FFB GT)
  • bolic
    #276
    Valóban nemcsak a Saitek is, HANEM A NFS6 MÉG MINDIG BUGZIK, azt jelenti, hogy valóban még nem működik a többi kormányra a FFB is! Tehát türelem, míg jön a patch! :)
  • Looserke
    #275
    NFS6-ban a Saitek kormanynal azert nincs force,mert a progi nem ismeri...
  • bolic
    #274
    Háát, én a Saitek R440 kormány programon van a beállítás, nem tudom tényleg van-e a Logitech-nél is.
  • bolic
    #273
    Hűha! Köszi!
  • Bilux
    #272



    neszeneked kép!
  • basic 69
    #271
    Hogy hogyan kell állítani azt vágom! :) én konkrétan az középre visszahúzás értelmére gondolok! csekk it again: #190

    amúgy logitech van.

    colin 2-ben én is 150%ra állítom a force-ot, bár csak az aszfaltnál, különben kitépné a kezemből. de aszfalton nagyon jó maxon! :)
  • bolic
    #270
    Hmm... szeretném megnézni a screenshotodat (ami 150%-ot mutat a mérő). :) Emilemben küldhetsz vagy a tárhelyre felrakni és belinkelni képként vagy szövegként. ;)
  • Bilux
    #269
    Tényleg!
  • bolic
    #268
    Télleg 150%-os?
  • Bilux
    #267
    Porseánlísd vhogy nemmegy... nem szaggat hanem olyan lassú mintha 1/4x sebességgel nézném vissza a replayt...
  • Bilux
    #266
    lehet 150% is
  • Bilux
    #265
  • Bilux
    #264
    Mittom én én mindent maxra raktam...
    Amúgymeg a kormányhoz adott programmal állítom a tulajdonságait..
  • bolic
    #263
    Be lehet állítani a telepített kormány programnál, ami nincs FFB effektus a játékon, akkor aktíválja a középre húzást, pl. akár 0%-100%-ig lehet húzgatni, amúgy milyen a kormányod?
  • basic 69
    #262
    válaszoljon már a valaki a #177 és #190es kérdéseimre! :)
  • Bilux
    #261
    150% on minden...
  • Bilux
    #260
    Ez mi akar lenni?
    Use special Steering Wheel Pedals
    Report combined pedals..
  • Bilux
    #259
    Nah megvettem a Logitech Wingman FFB-et...
    NFSHP2-ben nemtudom ki mondja hogy nincs FFB mert ennél a kormánynál van! De még milyen legújabb driver fent belőve minden a maxon....
    1 óra játék után már izomlázam van pedig nem vagyok egy nyüzüge emberke...
    Szóval árához képest igen jó!
    Legjobban eddig MS RalliSport Challenge
    tetszett hát eszméletlen milyen jók a visszahatások ugratásnálmegrázza a kormányt stb...
    Szóval eddig pozitív élményem van vele..
  • bolic
    #258
    másik topikon írtam egy néhányat ;)
  • basic 69
    #257
    Örülök, h meg vagy elégedve és sikerült meglepni magadat! Tesztekről mesélj!
  • bolic
    #256
    Huhh.. Nagyon király a Saitek R400, de gyönyörű szép, pl. ha megforgatom a kormányt, a testén nagyon szép cián szín világítást szór, persze fokozatosan a szög szerint. :) Tesztelő programnál állt meg, hogy lássuk mit tud a Force Feedback, NAGYON KIRÁLY! :))) Valóban nagyon erős a motor. :) Megnéztem mennyit fogasz, kiderült, hogy 16 Watt 21 Volt!!! Huhh ez elég sok? :)

    Ja és még valami király is!!! Pl. villany-nyal esetén persze kivílágít a nagyon szép kék logó Saitek kör alakú lámpa, de mi van, ha kihúzom a konnektorból a trafót, csodálkoztam, hogyha forgatom a kormányt, a logó, ami kormány közepén van, az is vílágít, mintha be van építve a DINAMÓ! EZ KÉSZ CSODÁLATOS TECHNOLÓGIA! :))) Most éppen telepítem mindenféle játékot, majd beszámolok a további véleményemeket is. ;)

    Herta-nál vettem, bruttó 18.990 Ft, ami szerencsére utolsó darab a Lurdy Ház-nál van, rohanva vettem. :) Dohány utcai cégnél MÁR elfogyott! :) A Logitech sorozatosan már kifogyott a boltokban, pl. Média Markt is. De Média Marktban a Saitek R440 bruttó 31.900 Ft!!! Úgyhogy siess vegyetek, meg mert ez LUXUS termék! :) Na tesztelem... csá