15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • magus
    #514
    engem is erdekelne
  • SAntA_ClAus
    #513
    Remelem tud valaki segiteni.

    Kovetkezo lenne a kerdesem. A kormanyom egy Microsoft FF. Na most ugye amit a CD adnak hozza drivert az 4.0 as verzio. Jo vele minden Xp alatt is muxik tokeletesen. De gondolm mar van ujabb. De amit neztem az meg 3.02 es verzio. Az osszes Sidewinder termekhez.
    http://download.microsoft.com/msdownload/sidewinder/3.02/x86/en/SWGameEN.exe
    Igazabol nem maga a driver frissites erdekel de persze az sem lenne rossz. Hanem a Sémák. Ugyanis csak a regi jatekokhoz vannak, ugymint GPL, NFS III-IV, Viper Racing.... De pl jo lenne egy GP4 vagy egy F1 2002 es scheme. Remelem van valakinek valami infoja.

    Boldog Karacsonyt!
  • magus
    #511
    megkaptam a sidewinderemet. hat lenne par kerdesem.

    win2k-m van lehet ez a baj, de alig csinal vmit. marmint jo hogy huz kozepre, windowsban is huz, de pl ugrat a kocsi es semmi. kanyarodok, ugy hgy megfordulok semmi. alig csinal vmit. felraktam a softwaret de semmit se csinal szinte. nem is zorog. az en kormanyom meg raadasul szar is mert neha nem er el vmit belul es neha kerreg...

    van vmi update? vagy win2k alatt ilyen?
  • CSOCSO
    #510
    a logitechek azhem kicsit fordulnak... azért sem tetszik:(
  • llacee
    #509
    Kettővel ezelőttei irásomért elnézést hemzseg a hibától !

    Mennyire kell mozognia egy ilyen kormánynak minden irányba ? Colin2 Safari pályán szó szerint zörög a kezembe
  • basic 69
    #508
    várlak egy jó kis gaméra! :)
    küldj egy mailt, ha gondolod.

    üdv
  • llacee
    #507
    :)) Hi Basic :)

    Mostmár nem menekülsz aszfalton előlem ;)

    Az,hogy kicsit kotyog fel le és jobbra balra az ahoz kell,hogy a rázó effect müködjön ugye ?
    A progit kipróbáltam sajnos csak a Momo-hoz jó a race-hez nem..

    Köszi !

    Kellemes Ünepeket Srácok !
  • basic 69
    #506
    az 5 perc szünet olyasmi, mint kb 1 óra után állj fel a gép melöll és tornázz! :)

    ne parázz, nem megy az szét. jól megvan csinálva. ha mégis 2 éved van rá hogy visszavidd! :)

    középrehúzás:
    nem tudom, h a racing-nél is használható-e a progi, de próbálkozz:
    http://www.logitech.com/index.cfm?page=downloads/software&CRID=317&contentid=5025&OSID=1&softwareid=11189&countryid=19&languageid=1
  • llacee
    #505
    Magérkezett a korményom Momo Race.. nagyo tetszik eddig..
    Ami meggyőző játék az a Colin 2..

    Nekem még soha nem volt force kormányom,nem megy tönkre a fogaskerés a gyors jobbról balra tekeréstől rossz hallgatni,bár lehet megszokás kérdése

    A használati utasításban az van ,hogy óránként 5 perc szünet és ne tartsunk ellent a forcenak nagyon..
    Ebből mi igaz ?Mondjuk 11 óta nyomom és kissé megmelegedett már a motorja..

    Life fog speed -et egyszerüen nem tudom ráhangolni nem érzékeli :(

    És még annyi lenne a gondom,hogy nincs középen a középre húzás azt hogyan tudom beállítani..

    egyenlőre ennyi tud valaki segíteni ? :)
  • CSOCSO
    #504
    van valamelyik kormányhoz kiegészítő ami kuplungban nyilvánul meg..a váltó alapbol van rajta...amugy kivácsni lennék én is rá csak kár hogy tök nem érdekel a nasca rmeg a scrímer
  • llacee
    #503
    az a baj,hogy a "drágább"momoba jelenleg nincs ,ami váltókaros....Nekem az kell..

    egyébként mi a helyzet a kuplungal srácok egy két járék(nascar,screamer4x4) támogatja,de 3 pedálos kormányt még nem láttam...

    Ami a Momo kormány mögötti váltó kar nem müködik analóg módban ? esetleg azzal fasza lenne...
  • llacee
    #500
    Hétfőn megmondom :)
  • Crazyn
    #499
    sztem jo
  • magus
    #498
    a momo racing jo kormany sztetek?
  • basic 69
    #497
    egy dolog számít: kinek mi tetszik. :)
  • basic 69
    #496
    hát igen, tekintélyt parancsol. de szerintem a racing sem néz ki gagyin, nem úgy, mint jópár egyéb kormány...
  • FREAK
    #495
    a Racing igen, de a Force valami gyönyörű
  • CSOCSO
    #494
    gratula, ügyes vagy:)))
  • llacee
    #493
    nemtudom Nekem meg az Ms-ről mindíg az a kis gyerekeknek való akkumulátoros autókban lévő kormány jut eszembe...most nem azért mert Én momo-t veszek...izlések és ficamok... ezért nem érdemes a forceról sem vitatkozni,ha szétesne valamelyik akkor kéne fikázni..
  • CSOCSO
    #492
    nembaj.tanulságos volt
  • CSOCSO
    #491
    szerintem a MOMO nagyon csunya...miért? mert nemtom..olyan... elég kevés..
  • basic 69
    #490
    csunya? mert?
  • FREAK
    #488
    na voltam ma Media Marktban, és megtekergettem az új Thrustmastert a Ferrari F1-et

    hát nem hazudtak, a váltó kar is alumínium, alatta meg van kát analóg alu kar is

    gomb is van rajta legalább 12, és érezni, hogy csapágyas

    a pedálokat nem találtam a környéken, de az is alu


    mostmár biztos, hogy veszek egyet, ahogy összejön a zsé


    "The F1 Force Feedback Racing Wheel is loaded with unique design and mechanical features of the highest quality. Its wheel rim is carbon textured, the gas / brake levers and the two gearshift levers are 100 percent aluminum, and the analog foot pedals, also made with polished aluminum, includes non-skid treads and a very stable basis. The rubber-textured handgrip, combined with a secure central clamping system, allows perfect grip and comfort, particularly in the toughest curves of any circuit. Moreover, metal axis and ball bearings ensure maximum precision in driving and prevent the slightest play of the wheel axis making this as close to the real thing as you can get. "
  • CSOCSO
    #487
    duna plázában ahogy feljösz a metroból..és még egy szintet felmész nah ott van egy kis számtech bolt..nah ott van bent 32 ért bruttoban
  • CSOCSO
    #486
    amit adnak az jo.. az alap xp driver nemjo.. de rá kell telepítgetni a drivert és jo lesz..
  • Crazyn
    #485
    Nekem MOMO racing van és nagyon király.
    Kényelmes, jó.
  • magus
    #484
    nos akkor meg egy kerdes:) a MOMO racing wheel, az jo? ami kerek. az olyan 30-35rugo

    es a sidewinder is jo. de azt hallottam annak nem jo az xp-s drivere:(
  • CSOCSO
    #482
    a legujabb ami ugyan az ami neked van + uj borítás az 32 boltban..nekem nem kell akorműányod csak nekem is van és kiváncsi vagyok mennyiér adod el...mert én is el akarom venni mert nekem nem usb-s van:(((((((((
  • CSOCSO
    #480
    akkor az régi.. ez az uj:


    mennyibevesztegeted?
  • CSOCSO
    #478
    a tesztekből itélve mondom ezt...és ha már a tezstek azt mondják hogy az MS és a Logitech a legjobb akkor minek gondolkozzak thrustban???
  • CSOCSO
    #477
    USB-s?? az uj boritásos??? mennyiért?
    amugy leginkább nekem azé nem tetszik a logitech mert sokkal kissebbet lehet fordítaní rajta:(
  • CSOCSO
    #474
    logitech... meg a ferrári de azt nem eksön közben..csak megfogtam de már ott elvetettem az 5letet hogy kiprobáljam...
  • CSOCSO
    #472
    olvasd el mégegyszer... nem értetted mit mondtam?...
    te mondtad hogy mittom én mi thrustmaster... biztos az nemtom..anyni volt odaírva hogy 360 modena stb stb.. ferráris kormány...
  • CSOCSO
    #471
    amugy full felesleges lesegetni ezeket a teszteket....az MS FFW-t mindenhol 4/5 -5/5 vagy 9/10-10/10 osztályozzák... mig a thrustot pl össze vissza osztályozzák..valahol 6/10 valahol meg 98%.... szal hülyeség
  • CSOCSO
    #470
    ez hülyeség....nem azt mondtam hogy a thrust sza rmárka.. csak azt hogy azok a kormányok nem jobbak mint az MS FFW
  • CSOCSO
    #468
    us.thrustmaster.com 4.5/5 ösre itélte a nascaros kormányát:))))))))))))))) csodálkozom hogynem csillagos ötös lett:)))))))))))))))))))) de gagyi
  • CSOCSO
    #466
    ??...mindegy.. anyni volt oda írva amit én írtam...
  • Jacek
    #464
    a 360 modena is trust , es itt a Trust Force Feedback Gt-rol beszelunk nem az volt ott????

    Vagy akkor nem ertem minek irtad be?
  • CSOCSO
    #463
    dooyoo-de-n 5/5 ös az MS...
  • CSOCSO
    #462
    egyik oldalon a 440 es saitek 9.6 pontott kapott:) sajna más kormányt nem teszteltek..azhem ezé kapott 9.6 ot