15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • basic 69
    #566
    sorry az off-ért, de asszem mégis idetartozik. :)
    master rallye-t játszik valaki?
    rally trophy ment már multyban valakinek, mert nekünk nem sikerál.
  • CSOCSO
    #564
    LOL
  • Jacek
    #562
  • Jacek
    #561
    nesztek:DDDD

  • Jacek
    #560
  • CSOCSO
    #559
    nekem sem tetszik.. de a pedálokat meglesném közelebbről..de a szék az tetszik:))
  • basic 69
    #558
    nem tudom ti hogy vagytok ezzel, de nekem nem tetszenek ezek a kormányok! :) a váltó meg olyan, mintha keresztbeszelné az ujjaimat egy-egy váltásnál! :))
  • Jacek
    #557
    vagy igy

  • Jacek
    #556
    nem ok inkabb igy gondoltak:D

  • Jacek
    #554
    na ezt csekkoljatok:)))



  • Pheel
    #553
    Valószínűleg direkt nem támogatják. Lehet, hogy ezzel akarnak rávenni, hogy vegyél USB-s kormány. Az én halálgagyi QuickShot Warrior 5-ös joy-om meg simán megy XP alatt, persze ez más téma.
  • dtk1985
    #552
    Most olvastam hogy a gameportos MS SideWinder FFB Wheel-t nem támogatja az XP. Marha geci a majkrosoft, elvégre a saját kormányuk. Miért nem csinálnak hozzá drivert?!
  • CSOCSO
    #551
    az szép... én leszedtem legujjab software-t de nem engedi telepíteni az XP!!!!!44 pedig Xp driver!! valami setup.exe-t hiányol!!!!(????????????????????????)
  • seri
    #550
    Én egy ideje nyúzom az enyémet de szerencsére semmi gond vele. :-)
  • seri
    #549
    http://www.microsoft.com/products/hardware/sidewinder/downloads/302.htm
  • seri
    #548
    http://www.microsoft.com/products/hardware/sidewinder/downloads/302.htm
  • Jacek
    #547
    Termeszetesen a kis ful valto a kormany mogott:(((( es semmi extrat nem csinaltam valtas nem erobol es nyekk nem tort le hanem belul valami egadta magat:)))lehet vele valtani csak himbilimbizik minden fele:D
  • dtk1985
    #546
    ja a hozzá kapott game controller software 3.0-as vérziójú, valami újabb kéne
  • dtk1985
    #545
    Hi
    Légyszi segítsetek. Az a gondom hogy XP alatt az MS SideWinder FF Wheel hüjén működik. Már jópár éve megvan a kormány, Midiportra kell csatlakoztatni. A hozzá kapott software nem telepul XPre mert már régi. A win föl is ismeri de kalibrációnál különveszi a fékpedált(egy külön sáv jelenik meg a beállításnál fék felirattal). A játékokban pedig azt csinálja, hogy ha nem nyomok semmit akkor tolat, ha nyomom a gázt akkor megy előre, de ha elengedem fékez. Nagyon idegesítő. nem tudok így jáccani. Ha valaki tapasztalt hasonlót segítsen. Gondolom valami driver kéne hozzá.
  • llacee
    #543
    szerintem tök jó kormánnyal a colin2 lehet rosszul állítottál be valamit
  • FREAK
    #542
    ja, végül lorand pajtásom is Ferrari-t vett, csatlakozott az istállóhoz :)))
  • FREAK
    #541
    LOL, tehát van ferrari váltó meg másik?? :DD
  • CSOCSO
    #540
    colin2: ha jol tudom ez szar kormánnyal alapbol sajna...
  • Jacek
    #538
    a ferrari:(((
  • FREAK
    #537
    melyik?
  • Jacek
    #536
    eltort a Trustomnak a valtoja:((((((((((( van vagy ket honapos:((((
  • magus
    #535
    ez van eppen a labamnal
  • FREAK
    #534
    szasz G! :))
  • magus
    #532
    na kiprobaltam a colin2-t sidewinderrel. nos hat igen csak rangatja. jo a kormany cak alig tamogatjak rendesen
  • llacee
    #527
    Holnap viszem vissza.
    Megnézik,hogy nem e Én basztam-e szét és hogy valóban igaz-e az állításom.
    Ha igen ,akkor kicserélik,de valszinü január végéig minimum várnom kell ,mert hiánycikk jelen pillanatban(eddig is az volt)..
    Úgyhogy ez a nagy helyzet remélem sikerrel járok holnap !
    Thomas- :Neked akkor egyáltalán nem mozog egyik irányban sem el a tengely?(a kormányzást leszámítva) és mikor veted ?

    Köszi a segítséget !
  • magus
    #525
    nekem csak kifele kotyog 1-2mm-t a sidewinder
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #524
    Menyibe kerül?????
  • llacee
    #523
    Rendben köszi szépen !

    Szurkoljatok,hogy ne legyen gáz a cserével !

  • llacee
    #521
    Na még 1x hátha ... :)

    Elsősorban Momo Racing Tulajok segítségét kérném ,ha lehet minél hamarabb !
    23-án vettem egy race kormányt és azóta teljesen kotyogós lett,ill már az is volt.
    A toms hardwaren azt irták ez a kormány kotyogásmentes tengelyű...hát ahoz képest iszonyúan minden irányba 1-2mm-ert...
    Ha megfogom a tengelyt ott ahol a "müszerfalba"meg akkor jobbra balra befelé és kifelé is gyakorlatilag ,minden irányba megy1-2mm-ert.
    Azt akarom kérdezni,hogy ez normális-e ,mert ha nem 27-én 3napos cseregariba kellene kicserélnem !

    Várom a segítségeket,ha lehet minél hamarabb !

    Tudom van külön force topic csak igy hátha gyorsabban kapok választ !

    Köszönöm !
  • basic 69
    #520
    :) most nem értem. pont hogy sokat fordul. de tényleg ennyit erről. :)
    az a lényeg, hogy az szeresse a kormányát, aki használja. :)
  • CSOCSO
    #519
    engem ez zavar a legjobban a logiban..szal erről ennyit
  • seri
    #518
    Thrustmaster kormányom van és nagyon jó.
    Bár most XP alatt szivok mert a Colin2-nél nem müködik a force.Tud valaki valami megoldást?
  • basic 69
    #517
    hát szerintem nem baj, ha nem csak 180at tudsz fordítani! :)
  • Jacek
    #516
    Tok mindegy mennyit fordul ugysem hasznalod ki, en lagalabbis nem mert akkor meg lassu a mozgas ha nagyot kell forditani:D
  • basic 69
    #515
    jól írta Thomas! :) nem keveset fordul a logi