15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • CSOCSO
    #2889
    pisztos..
  • Kaszi46
    #2888
    lithium alapu kenőzsír használható a kormány műanyag részeinek bekenésére?
  • Ombika
    #2887
    Jaja H semas valtoval+ kuplunggal autozni nagyon durva lesz,plane ha driftelsz majd!!!

    Nem ertem miert irta amit irt de lexarom ,o csapassa azzal mi meg majd elvezkedunk!! :)))
  • Bucser
    #2886
    Tudod van aki timelap-whore, van aki meg sim-geek:) A kettő csak a nagyon tehetségeseknél fér meg együtt:) Én soha nem leszek hű de kurva állat király időket elérő delikvens de már nagyon régóta nem érdekel:) Viszont élvezem, ha van mit csinálni működni vezetés közben és nem csak középső/mutatóujjamat kell mozgatni:)
  • AlieN911
    #2885
    Igy van GTR2 & rFactor(ami nekem megvan)
  • Ombika
    #2884
    Gt4,GTL,rFactor,LFS 1,2,CRC,GTR2 szoval van mibol valogatni es 900 fokosan az isten!! :P
  • AlieN911
    #2883
    Hát nemtudom..Én várom a G25öt és biztos jo dolog a 900 is de inkább legyen benne mint h. ha kell vmikor akkor ne legyen A kupung & váltó meg nagy feeeeling én tulajdonképpen ezért venném meg Sok gyakorlás kell és jol fog menni a kuplung&váltás amit a cikkben irt is Toya
  • bertino
    #2882
    többek között CRCbe is 900fokos a fordulás, alig várom a DFP-t
  • Ombika
    #2881
    Akkor neked minek kormany hisz arcade kedvelo vagy!!! :)))

    Probalj ki 1 900 fokos fordulatu kormanyt es aztan gyere vissza,garantaltan tettszeni fog,persze ehhez olyan jatek kell ami tamogatja!!! :PPPP

  • CSOCSO
    #2880
    gut.. a cikk nagyjabol arrol szolt amire kivancsi voltam. 900 fokos dolog teljesen haszontalan... de meg a 600 is az lesz.. vagy a 400.. a sima momo fordulekonysaga teljesen megfelel. nem kell a kezemet felemelnem a kormanyrol es ez nagyon hasznos.

    ezenkivul a kuplung meg a valto nagyon jol mutat de a legjobb idot ugyis a fules valtoval lehet elerni.
  • Ombika
    #2879
    Logi DFP!!
  • Rookie
    #2878
    Hali mindenkinek!
    Csak egy aprócska gyors kérdésem lenne!
    Eddig nem foglalkoztam kormányokkal ezért nem értek hozzá! De létezik hogy vana Force Vibration ami csak rezeg?És van a Force Feedback ami rángat? És ha ez így van most meik Force Feedback es kormányt érdemes megvenni? Melyiknek a legjobb minőség/áraránya?

    Választ Előre is köszi!
  • torque12
    #2877
  • bertino
    #2876
  • Ombika
    #2875
    Sajnos nagykerbol veszek es lekerult csomo bolt arlistajarol ,talan g25 miatt es alig kapni vagy ahol van ott 25 rugo felett!! :S

    Ezert batorkodtam irni es mar vagy 8 ceget felhivtam!!

  • bertino
    #2874
    pesten van par millio bolt, ahol kapni
    de vidéken is tuti lehet rendelni sztem
  • Ombika
    #2873
    Tud vki Logitech Driving Force Pro kormanyt ujat ,jo aron?
  • Ombika
    #2872
    THX
  • AlieN911
    #2871
    Üdv!
    Kijött a G25 Pc Dome Tesztje
  • Ombika
    #2870
    De valszeg azert nem valaszolunk ,mert nemtudjuk !

  • CSOCSO
    #2869
    jajmar...hagyjatok mar...
  • Lacika 79
    #2868
    nem a beírással van abjom, hanem azza, hogy pont ő nem bírta szó nélkül megálni.
  • CSOCSO
    #2867
    ez most tenyleg parasztsag volt... en is beirtam volna ha itt lettem volna hogy bocs nemtom.. mivel nemtom.. es meg mindig jobb tudni hogy senki nem tudja mint hogy mindenki baszik valaszolni.
  • torque12
    #2866
    ki?
  • Lacika 79
    #2865
    menjen tanulni.
  • Ombika
    #2864
    Uristen4! :PPPP
  • AlieN911
    #2863
    Ha volt már bocsi, én még nem láttam linkelve:)
    DFP vs G25 Kalibrácio
  • AlieN911
    #2862
    Jöhetne már valami Teccetös nagyon
  • Ombika
    #2861
    Logi G25 teszt meg most se kerult ki sehova se a magyar?
  • izb
    #2860
    neked meg csak annyit,hogy jó lenne mostmár értelmes dolgokat is beböffentenél a fórumra ami ezért van....
  • izb
    #2859
    Azt hiszem ezt majd a nagyok eldöntik,ha szükség lesz rá.
  • torque12
    #2858
    miért?
  • Rolesz
    #2857
    kérlek töröljétek ezt a felhasználót léci!!!!
  • torque12
    #2856
    már megint basztattok
  • 0ppika
    #2855
    nálam is néha csinálja, de nem is tekerés közben, hanem ha kicsit függőlegesen akarom mozgatni, szerintem ne foglalkozz vele, nem jár vele semmi más gond ...
  • AlieN911
    #2854
    Aham.. akkor jol gondoltam 15K ért adnám.. de sztem nem fogaskerekes az ügy, olyan mint ha a műanyag lenne..ropogos hang :(:) nah mind11..
  • Met
    #2853
    Az életkor max a BTK-ben mentesítő körülmény, hülyeség ellen nem jó:)
  • Met
    #2852
    Valszeg a fogaskerekekkel lesz gond, az a "6 csavar" a kormánykereket rögzíti szóval messzire nem mész vele.
    Mindegy, hogy mikori, már használt 15-16k-nál többet nem hiszem, hogy kapsz érte.
  • Ombika
    #2851
    15 evestol mit vartok!!! :S:S:S:S
  • AlieN911
    #2850
    Hali! A MOMOm egy kicsit recseg mikor forgatom, minnyáááá 1 éves.. szétszedés nélkül meg lehet valahogy oldani?? (gondolok én itt a 6 "csavarra" a logitech logo körül.. ha az csavar egyáltalán)
    Jha és még 1.. lehet eladom, mennyi a reális ár? nov-dec ben lesz 1 éves, nem voltam vele "kegyetlen" szal nem rángattam, csak néha kicsit mikor kissé ideges lettem:):)
    Köszi