15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Tomo15
    #3090
    G25 teszt(angol)
  • Cowek
    #3089
    A Mozsó féle gyógymód a legjobb jelenleg... ügyesebbeknek
  • Streetwarrior
    #3088
    Köszönöm a segítséget!
  • partotmos
    #3087
    Alex;)!
    Milyen a G25? Nem írnál, egy rövidet róla?:)
  • Bucser
    #3086
    Van egy DXtweak nevezetű program aminek a segítségével szabadon állíthatod, hogy meddig érzékelje a gép a potméterek mozgását. Meddig dolgozza fela jelet. Keress rá google-ban, hogy download DXTweak biztos lesz jó pár hely ahol megtalálod. Ingyenes .. lehet vele linearitás görbét állítani deadzone-t és digitális értéket hozzárendelni a poti analog értékeihez.
  • Streetwarrior
    #3085
    Hello everyone!Az lenne a kérdésem,hogy van egy MOMO-m.Nagyon imádom,de van egy dolog amit viszont utálok : a fékpedált ha jobban lenyomom,miután már felkeményedett, akkor ott lesz a max fék azon a ponton.Valami megoldást tud valaki erre a gondra? Szóval a lényeg az,hogy ha teljesen lenyomom a pedált,akkor se változzon az amit beállítottam.PLZ...HELP!
  • 0ppika
    #3084
    onnét tudnék hozatni 64ért ...
  • hiba
    #3083
    budaorsi depoban nemtom a nevet szamtek nagyker
    az ara nem volt kirakva :)
  • KoS
    #3082
    Khm... a 3. smiley veletlen kerult oda...
  • KoS
    #3081
    LOL
    Viszont nagyon egyutt tudok veled erezni... en se birnam ki...
  • Ombika
    #3080
    EGyeb infok?
  • hiba
    #3079
    tegnap egy bporsi nagykerben lattam egy tucat g25-ot persze lehet hogy mar le volt foglalva :)
  • Rolesz
    #3078
    privi ment:D
  • AlieN911
    #3077
    Nekem csütörtökön lesz meg de milyne máááááááááá mivel karira lesz nem használhatom.. kiprobálhatom h. jo e meg minden de vissza kell majd csomagolni megprobálom kiharcolni h. 7végén had használhassam
  • Cowek
    #3076
    Pécsen a Mediamarktban most néztem 89.000 a G25 kormány. Aki nagyon szeretne és el tud jönni érte Komlóra tudok keddre szerezni 68900.- ért 24 hónap garral. Privizzen rám akit érdekel.
  • AlieN911
    #3075
    LOOOOOOOOOOOL ez megy ott 16.-a óta
  • Rolesz
    #3074
    hülye idióta pixmania-n megint átirták a dátumot!Ott még mindig nincs!
  • Rücsök
    #3073
    Na jó, inkább nem is olvasom ezeket a hsz-eket, és nem is megyek a Media Markt-ba, mert csak csurog a nyálam
  • Ch_Slater
    #3072
    ááá, nem is lehet olyan jó.. :)
    /me irigy
  • Rolesz
    #3071
    képekel videókkal infókkal láss el plz!:D
  • autoszimulator
    #3070
    akarom
  • Tomo15
    #3069
    Hát sem a dfp-hez, sem a momohoz nem tudom hasonlítani. Mérföldkövekkel jobb mindenben. Pedálok eszméletlenek, szinte csak cipőben lehet öket normálissan használni. A ffb-is nagyon jó, a váltóval együt... Nem tudom normálissan elmonani. Érzeni kell:D
  • Cowek
    #3068
    De mondjál!!!
  • Tomo15
    #3067
    Eszméletlen durva a kormány! Többet nem is tudok mondani.
  • Rücsök
    #3066
    Viszont a Pólusban a MOMO-t visszaemelték 32-re, még jó hogy előbb megvettem ugyanott 25-ért, az ár visszaemelése előtt
  • Rücsök
    #3065
    Nekem a váltója nagyon tetszik, a váltófülei, vagyis minden A gázt ennél is könnyű nyomni, a kuplunghoz és a fékhez kell egy kis megerőltetés Mondjuk a kiáálított kormánynál nem sikerült átállítani a váltót sima fel-le váltásra, a 3/4-nél megállt a szabályozó
  • Rolesz
    #3064
    Hajrá aztán plz lássál el minket infókal képekkel videókkal!:D
  • Cowek
    #3063
  • Tomo15
    #3062
    Elvileg ma meglesz a g25
  • Rücsök
    #3061
    Japp, a pólusban jártam
  • Tomo15
    #3060
    79? Polusban voltál? Ennyit még megérne nekem.
  • Rücsök
    #3059
    Most jártam az itteni Media Markt-ban, és 79 De nagyon überkirály, jó hogy minden alkatrésze ki volt állítva, és kipróbálhattam
  • CodeRed
    #3058
    rFactor fórum #21312 hozzászólás.
  • Ombika
    #3057
    Ár?
  • CodeRed
    #3056
    rFactor vagy GTR2 fórumban lehetett pár darabra jelentkezni nagyon jó áron kb. 1-2 hónappal ezelőtt. Én pénteken megyek az enyémért, de van aki már csütörtökön magáévá teszi a sajátját :-) Ha jól tudom mind elkelt.
  • AlieN911
    #3055
    Én kérdeztem tölük, válaszuk: "Rendelésre teljesítjük, de pontos információnk még nincs a termék érkezéséről." DE itt csak 1 év a gari.. van olyan bolt is ahol kicsit többet kell fizetni +4-5000 és 2 év a gari..
  • Cowek
    #3054
    Honnan vállaltad be? Van olyan bolt aki meg tudja mondani pontosan mikor szállít?
  • CodeRed
    #3053
    Ugynez volt a dilemmám a G25-el kapcsolatban. Vagy lesz egy rögtön az elején ami jó minőségű, de nem biztos, hogy eléggé tesztelt, vagy várok egy évet és egy kevésbé jó minőségűt veszek olcsóbbért, feltéve ha egyáltalán 1 év múlva kapható lesz. Hát bevállaltam az előbbit, pénteken meg kiderül jó választás volt-e. Így is lesz egy évem nyúzni, tekerni. Bár ilyen árkategóriánál, és anyagösszetételnél azért inkább 2 év lenne a reálisabb garanciaidő szvsz. Abban bízom, hogy azért már jó régóta teleszarták az összes nagyobb expo-t kiálítást, játékfejlesztőt ezzel a kormánnyal, szóval talán elég széles körben tesztelve lett.
  • autoszimulator
    #3052
    én is irtam nekik email, de gözük nincs mikor lesz készleten a kormány...

    és ami még érdekes, hogy náluk még a hitelajánlat is elég kedvező.. már amennyire hitelajánlat lehet kedvező...
  • Ch_Slater
    #3051
    eddig ez a legjobb ár. csak nem tudom mennyire komoly az üzlet...

    szerk.: bár igy hirtelen nem látom, hogy netto v brutto ár. de szerintem brutto (mintha vki már érdeklodott volna náluk)