15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Rücsök
    #2969
    Bár a használt cuccokat nem kedvelem Na mind1, karácsonyig van idő, addig csak megjelenik valahol
  • Rücsök
    #2968
    Most találtam egyet 22-ért, és azt írja, hogy néhány hete vette, és 2× - 3× használta. Amúgy néztem a neten minden elfogadható árú bolt árlistáját, de sehol nincs
  • Ombika
    #2967
    DFP-t vegyel ha tudsz bar sehol sem kapni 4 hete!? :S
  • bertino
    #2966
    gs...
    ezt a cikket vedd nyugodtan zérónak
  • Kaszi46
    #2965
    gamestar g25 teszt
  • bertino
    #2964
    toca-val ? ehh...
  • Rücsök
    #2963
    Én GTR-rel, TOCA-val, meg hasonlókkal szeretném használni
  • Rücsök
    #2962
    Hogyhogy? Miért nem érdemes?
  • Tomo15
    #2961
    Az egy nagyon jó kormány, de már nem érdemes venni. Illetve igen, de ahhoz ki kell fognod egy keveset használt, jó állapotú darabot. Bár nem tudom, hogy melyik játékokkal szeretnéd használni, de például az ISI-játékainál eléggé bugos. beragad a ffb, stb...
  • Rücsök
    #2960
    Ja, és persze használtan láttam
  • Rücsök
    #2959
    Uhh, bocs a helyesírási hibákért, túl gyorsan írok
  • Rücsök
    #2958
    Uhh, elolvastam őket Amúgy láttam neten Micrisoft piros SideWinder-t (vagy mit) 19.000-ért. Itt azt írták róla, hogy jó, de nem tudom, hogy nagyon el van-e hasnnálva
  • bertino
    #2957
    oké, csak annál sokaknak volt pedál gondja :(
    amit ki igen, ki nem - meg tudott oldani
  • Tomo15
    #2956
    Hát hallod a MM.-ban lehet jó, de ha beszarik a pedál akkor más lesz a véleményed;)
  • Rücsök
    #2955
    DFP-ről már elmondtam a véleményem. Most próbálgattam a Media Markt-ban a MOMO-t, és NAGYON zsírnak tűnik
  • bertino
    #2954
    olvass vissza, én mondjuk inkább DFPre szavazok :)
  • Rücsök
    #2953
    Na gyűjtöttem egy kis pénzt, és rászántam magam, hogy inkább MOMO-t veszek :) Egyéb tapasztalatok, hibák? Hibák kikerülése?
  • Ombika
    #2952
    Nem biztos meg azm ennyi lesz! :P De ez legalabb mar emberbaratibb ar erte!:P
  • bertino
    #2951
    70br...
    én többre számítottam, de nem fogom megvenni
  • AlieN911
    #2950
    A doboz hátulján van h. 2 év garancia! Na akkor most mivan?
    G25 <- ha jol látom holnaptol kapható...
  • Bucser
    #2949
    telepitsd fel a win 2000-es drivert. Ha más nins akkor a 98-asat. nem fog menni tökéletesen de menni fog.
  • Bucser
    #2948
    Nem. a Garancia az egyetemleges. Hacsak más nics írva a termékre akkor annyi a gari amennyit a bolt adott rá a jegyen.
  • CzGobe
    #2947
    Csá!
    Nem tud valaki vmilyen megoldást arra, h van egy R4 Force Wheelem, de nincs hozzá XPs driver. Mit tudok ilyenkor csinálni?
  • AlieN911
    #2946
    van egy jotállási jegyem.. azaz ?
    megvettem a kormányt és 1 honap után ki kellett cserélni.. kicserélték... azon az van irva h. "garancia a vásárlás napjátol számitott 12 honap" de ez a boltra vonatkozik nem?
  • Bucser
    #2945
    NEm kaptál hozzá garancialevelet? mert azon rajta van, hogy a ygártó hány év garanmciát ad rá.
  • AlieN911
    #2944
    Hali!
    Olyan kérdésem lenne hogy vettem egy MOMOt és 1 év garit adtak rá a boltban! Ez lejárt, de ugy emléxek h. a logitech 2 évet ad rá!? Most ha valami baja van akkor a logitechel kell felvenni a kapcsolatot vagy egyáltalán 2 évet adtak rá??
  • Ol4h c164ny
    #2943
    Hi!

    Felvettelek MSN re..részleteket ott!

    üdv.: Imikeee
  • Shortstop
    #2942
    enyémet viheted!
  • Ol4h c164ny
    #2941
    CSáóó!

    Olyan gondom lenne, hogy keresnék megvételre hibás/rossz kormányt de csak olyat amin külön van kézifék konzol!
    VAgyis pontosabban nekem csak az a kézifék műanyag ház kéne, akár elektronika nélkül!!! mert egy szimulátor építésébe kezdtünk:)
    Aki tud nekem ilyet vagy tudja honnan lehetne külön kézifék konzolt beszereztni az irjon nekem!!

    email/msn: [email protected]

    előre is köszönöm a segitséget!

  • KoS
    #2940
    Jol van na, ugy tunik hogy nem nagyon ertek en a konzolokhoz :D
  • Ombika
    #2939
    Persze ok 3 hot vallalnanak ra azaz vallaltak!! :PP
  • Shortstop
    #2938
    akkor az már nem gyári gari ahogy mondtad
  • Ombika
    #2937
    Persze ki vesz chip nelkul ps2-ot manapsag!! :PPPPP
  • KoS
    #2936
    Ha a ps2 eredeti, es van garanciapapir, akkor elvileg minden Sony szerviznek el kell fogadnia... Szoval van remeny...
  • Ombika
    #2935
    Bassza meg onnan van egyik havernak ps2 meg ilyenek gari akkor ugrott loll!! :SSS
  • KoS
    #2934
    Kicsit OFF, de most olvasom, hogy bezartak a Konzolvilagot (az a hely, ahonnan nehanyan DFP-t vettek). Csak gondoltam szolok, hogy most egy ideig biztos nem lehet DFP-t venni onnan, pedig az olcsobb helyek koze tartozott :(
    Link a hirre: hwsw hir
  • 0ppika
    #2933
    momo, dfp
  • Osi20
    #2932
    sziasztok valaki mondana jo kormányt pcre,
  • CSOCSO
    #2931
    en se szeretem levenni a kezemet.. es ebbol jon az hogy valtogatni a fulesekkel valtogatok....
  • Ombika
    #2930
    MEkkorat nevettem ezen!! :P