15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • autoszimulator
    #3050
    az ára jo.. a készletre valo kerülést most kérdeztem...
  • Bucser
    #3049
    Biztos. Bár kábelhiba esetén abszolút nem érzékel a pedál és nem csak bizonyos tartományban (nem levegőbe beszélek, mert sajátkezűleg kábeleztem újra az Act Labs pedálomat). Ja és nem lehetne sofware-esen megoldani.
  • Bucser
    #3048
    Magyarul a legotechnek egy Dzsunka balra alkatrésszel sikerül egy díjnyertes productot elbasznia:D mint anno a WIngman Extreme 3d seriánál:Delső sorozat 10/10-eket meg 9/10-eket kapott minden tesztben imádtam használtam 3 évig aztán eltört. Vettem ugyanolyat majd fél év után igencsak szar let a potméter ugrált lehetetlen volt használni. Visszavittem csere fél év után ugyanaz. Aztán feladtam. Szóval ott is egy topline cuccot elkúrtak egy dzsunka jobbra alkatrésszel... ÉS félek, hogy a 2. 3. sorozatos G25-ök sem lesznek olyan igényesek már.
  • CodeRed
    #3047
    ".ha vkinek nem müxik az csak kábel hiba lehet "

    ez nem így van...olvass utána. a fél momo-s társadalom küzd ezzel a problémával (a másik fele majd fog ) és egyrészt szoftveres, másrészt hardware-s oka van.
  • Tomo15
    #3046
  • bertino
    #3045
    mostmé lőtted le a poént :(
  • bertino
    #3043
    teljesen egyértelmű, hogy más nem is lehet a hiba oka...
  • irlindy
    #3042
    nah...tök joó..végre van vki aki momo-t használ rajtam kivül...1ébként nekem már 1 éve megvan és nincs semmi baja a pedálnak..ha vkinek nem müxik az csak kábel hiba lehet mivel megtörik...mm ott ahol kijön a pedálból mer ott vissza kell fordulnia ahhoz h a kormányhoz csatlakozzon..
  • Rücsök
    #3041
    Hmm, azt hiszem valamelyik nap hazafele útbaejtem Remélem tényleg ki van állítva, nagyon kíváncsi vagyok rá
  • Tomo15
    #3040
    Egy hét sok idö...
  • Rücsök
    #3039
    Bezzeg amikor egy hete ott jártam, még nem volt kirakva
  • Rücsök
    #3038
    Valóban ki van a rakva a Pólusban a G25? Én itt lakok a Pólustól 3 saroknyira, a MOMO-t is ott vettem (a Media Markt-ban)
  • bertino
    #3037
    höhh...
  • Gascoigne
    #3036
    Azt hiszem 89900
  • Ombika
    #3035
    Az a durva ,hogy ahonnet aqua hozza nagykerbol ott meg nincs! :S
  • Tomo15
    #3034
    És mennyiért árulták?
  • Gascoigne
    #3033
    Így van, a Pólusban ki is volt rakva, egész jónak tűnik az a váltó.
  • Rücsök
    #3032
    Én a MOMOsok táborához csatlakozom
  • Tomo15
    #3031
    Állitólag már kapható a Mediában a G25. 89e. Ha esetleg tudok olyan számtekboltot, vagy vi hasonlót ahól van raktáron plz. irjátok meg privibe is akár. Thx!
  • Gykor
    #3030
    Én Aqua webáruház 27 ezer + kiszállítás költség ami 2 ezer (vidéki gyerek vagyok). Van még nekik raktáron állítólag DFP. Azért vettem meg kerül amibe kerül mert egyre nehezebben lehet már megvenni
  • 0ppika
    #3029
    kisker ár
  • Ombika
    #3028
    Hol vetted es mennyiert?
  • Gykor
    #3027
    Én holnap csatlakozom a DFP-sek táborához remélem minden ok lesz
    Ja és még soha nem volt kormányom ezért drukkolok hogy jól be is tudjam állítani a DFP-t
    DFP bedug driver felrak és minden ok? Vagy kell a vezérlőpulton\játékvezérlők belül matatni vagy csak elég amit driver felrak ?

    Kösz a választ
  • Ombika
    #3026
    Nagykerbe 64 vagy kisker?
  • 0ppika
    #3025
    azt nem is kérdeztem, a nagykerjük árlistáján volt
  • AlieN911
    #3024
    és ott már van v. még ott is elörendelhetö? mikorra várható ki mit tud?
  • 0ppika
    #3023
    most néztem meg nálunk egy boltban, ahol szoktam vásárolni, 64
  • Ch_Slater
    #3022
    emeltek az árán: 61,970.-Ft
  • CSOCSO
    #3021
    mi a baj???
  • Ombika
    #3020
    En ugytudom kesik logi szallitmany ,azert nincs!
  • Tomo15
    #3019
    Felrakdtad hozzá a driverét??!
  • Rücsök
    #3018
    Legalábbis amikor érdeklődtem egy boltban, hogy mikor jön szállítmány, azt mondták nem, mert már nem gyártják
  • Rücsök
    #3017
    Vagyis most is azzal játszom
  • Rücsök
    #3016
    TOCA3-at én is kipróbálom majd kormánnyal :) Nem lehet olyan rossz:D
  • Rücsök
    #3015
    Na én hagyom a francba a DFP-t, már nincs kedvem egy nem gyártott kormány után rohangálni Megvettem a MOMO-t, ha pedig rossz a pedálja, akkor kicserélem
  • bertino
    #3014
    te is egy reális játékos vagy, toca3 meg NFScarbon kormánnyal, no comment :D
  • CSOCSO
    #3013
    formula forceot>??? basszad azonnal!! 15ezer???lol 2 forintot nem adnek erte.
  • alex299
    #3012
    Hali!
    Valaki tudna-e-éé ajánlani egyetlen új autós játékot, ahol működne a logitech formula force ex kormány rezgés funkciója???? Eddig ezekkel nem sült: toca race driver3, gtr2, need carbon. Kibaszom a picsába 15000-ért az biztos!
    Köszi alex
  • Ch_Slater
    #3011
    gondolom ez a 2005 december 30-as bejegyzés egy sablon szöveg a termékek felvitelénél, amit már lusták kitölteni, ezért marad a tavaly év végi dátum...
  • AlieN911
    #3010
    2005 dec 30 az péntek :D 2006 dec 30 a szombat.. Arra kérdeztem rá h. miért 2005.. gondolom elirták stb.. és ezt irták..
    gondolod h. átverés?