7639
Duke Nukem Forever
  • The Protector
    #1318
    XDXDXDXD.LOLOLOOLOLLOOLLOOOLLOOL
  • Muki100
    #1317
    Szövegértés továbbképzés nem ártana...
    Egyébként meg igen, fizetni kell a játékért ha bemésza boltba és megveszed.
  • Vass Gábor
    #1316
    Ja, mert fizetősre akarják a játékot?
  • Myron
    #1315
    oda van írva h az 1309-re válasz
  • Vass Gábor
    #1314
    Az elöbbi káromkodás az miért volt?
  • ewuk
    #1313
    szerintem az evolúcióról.
  • Myron
    #1312
    jelentkezzen aki érti h miről beszél kedves Gábor barátunk :D
  • Vass Gábor
    #1311
    Mi ez a szöveg, és ez a fizetős szutyok?????
  • ewuk
    #1310
    a jó büdös kibaszott kurva anyád te szerencsétlen buzeráns. amúgy de, mindenféleképpen.
  • Myron
    #1309
    ugye nem avval a penésszel akarsz leelleni mert akkor azok a lárvák halva fognak születni :D
  • ewuk
    #1308
    10 félév de nem basznak ki csak onnantól fizetős. de addigra majd fizetik a kölkeim :D
  • Myron
    #1307
    de valami 14 félév vagy nemtommenyi után kibasznak :D
  • ewuk
    #1306
    nem hibázik, nem kötöttem dátumhoz. :D
  • ewuk
    #1305
    persze hogy én finanaszírozzam a faszlógatásukat? hát nem.
  • SZilaJMaGGoT
    #1304
    Hát bazzeg akkor sz.pjanak le... Hát ha nem adják ki, akkor legalább ne ugassanak bele ha más produkál valamit... :/ Ez olyan mintha lenne egy nőm akit nemdugnék meg de másnak se adnám át... :D
  • Vass Gábor
    #1303
    Hát ja, én is odaadnám nekik hogy adják már ki végre.
  • kas123
    #1302
    ha már milliárdos leszel, akkor minek fagyasztod le magad?! a sok pénzedet inkább add oda a duke készítőinek, hogy csinálják meg végre a játékot és tádáám :)
  • Muki100
    #1301
    Volt source alá duke nukem de szóltak hogy nem kéne az ő tulajdonukkal így visszaélni.
  • SZilaJMaGGoT
    #1300
    Különben meg a nagy nukem fanok is lusták, mert jópár jól moddolható fps van ami alá egy frankó remake-et lehetne tolni... :/
  • SZilaJMaGGoT
    #1299
    Sztem már az is kurva jólenne ha az eredetiből csinálnának egy remake-et, szebb grafikával, meg minden, a játékmenet csak az új lehetőségekhez mérten, kis mértékben változna, pl a fizika kihasználása, játéktér amortizálhatósága stb... :/
  • grizzly21
    #1298
    mint Cartman?:)
  • Myron
    #1297
    az elméleted ott hibázik h "elvégzem sikeresen a főiskolát" :D
  • woy
    #1296
    Addigra kihal az emberiség . . .
  • ewuk
    #1295
    egyik este végig gondoltam mindent és rájöttem, elvégzem sikeresen a főiskolát milliárdos leszek, sokat ölök majd a hibernálás kifejlesztésébe majd lefagyasztatom magam azzal a kiötéssel, hogy ha megjelent a dunf aakkor és csak akkor olvasszanak ki. szerintem ez az egyetlen ésszerű lehetőség van.
  • Vass Gábor
    #1294
    Ja, éertem.
  • Myron
    #1293
    XD olololol
  • woy
    #1292
    Igen,kijön decemberben.Csak még az évszámot nem tudják.
  • Vass Gábor
    #1291
    Most elhallgattak a játékról, mi a helyzet vele?
    Ki jön e decemberben?
  • Shep
    #1290
    Pl. magyaritasok.hu-ról, de kell hozzá egy akármilyen duke 3d verzió.
  • Vass Gábor
    #1289
    Hát de akkor is, engemet már rohadtúl idegesít, és kiváncsi vagyok rá.
    Ha ennyi idejük van akkor csináljanak még egy részt, és addig amíg mi játszunk ezzel, addig elszórakoznak a folytatással.
  • mama2
    #1288
    Nem tudja valaki hogy a Dike3D-t magyar szinkronosan honnan lehet leszedni?
    Mert én leszedtem egyet ami magyar szinkronos, de ott nincs hang sajna:S.
  • MerlinW
    #1287
    Mert követelik a fanok:) Nézd csak meg mi megy a DNF fórumában 10 éve:)
    Letojni a népet meg nem akarják, hiszen vannak pénzes munkáik mint Prey, stb. DNF egy mítosz ami végigkíséri az életünket. Ebben is van szépség:)
  • grizzly21
    #1286
    nincs is azzal baj, csak faszert kell akkor nehany evente riogatni mindenkit kamuvideokkal, meg kepekkel:)
  • MerlinW
    #1285
    Most őszintén, nem élnek okosan? Van idejük játszani, van pénzük, nincsenek határidejeik. Ennyi. Ők is emberek. Senki sem kötelezi őket arra hogy fejlesszenek. Lusták? Egészséges emberi tulajdonság. Úgy élj, hogy minél több pénzt keress minél kevesebb munkával. Ez a jólét titka.
    Nem csinálnak semmi rosszat.
  • grizzly21
    #1284
    az a baj hogy lustak mint a geci. 70es wow karakter mi? Komoly programozonak nincs ennyi ideje...
  • MerlinW
    #1283
    Az a baj vele, hogy nincs mögötte kiadó, ergo nem sürgeti őket senki. Ahogy ők is mondták egy interjúban, a DNF egy hobby-projekt számukra.
  • Shep
    #1282
    A rosszhoz meg még több :)

    Az a Dukeosokkal a baj, hogy a legjobb legtökéletesebb, legszebb játékot akarják megcsinálni, ezért nem fog sosem elkészülni, pedig de jó lenne játszani vele.
  • Myron
    #1281
    Jó munkához idő kell :D
  • Vass Gábor
    #1280
    Ezt sejteni is lehetet, én megéreztem hogy nem lesz megint kint, de majd még hátra van a Lipcsei kiálítás.
  • bertino
    #1279
    nem lesz DNF az idei E3-on.
    mondjuk E3on lassan semmi nincs...