7639
Duke Nukem Forever
  • grebber
    #1118
    Na akkor már csak alig 2 év és ittvan!
  • Shep
    #1117
    A 3drealms.com -on van kint.
  • bertino
    #1116
    hunnan az info ?
  • JaSoN HuNTeR #1115
    Coming 2009 from Recoil Games & 3D Realms for the PC, Xbox 360, & Playstation 3. xD talán igaz?
  • reaper4
    #1114
    ja április 1 én bejelentik, h csak poén volt :D
  • Ron Ragm
    #1113
    Megint kapunk egy trailert, aztán megint öt év csönd és sötétseg
  • Lacee
    #1112
    ha tényleg ilyen lesz az ingame is, vagy ennél még szebb/jobb... huhú :)
  • Myron
    #1111
    Hír a DNF-ről: jajj de jó, ma is érdemes volt felkelni! :D
  • grebber
    #1110
    Várom azt az ingame anyagot!
  • bertino
    #1109
    A Down in Front nevű film és játéklap elcsípte egy gyors interjú erejéig a Duke Nukem: Forever művészeti vezetőjét. Tramell Isaac igazi veteránnak számít a játékiparban töltött 14 kövér évével. Olyan alapjátékokon dolgozott, mint a Fallout 1-2, Icewind Dale, Planetside és kiegészítői, végül pedig a Neverwinter Nights 2. Egyben neki köszönhetjük a Fallout posztnukleáris segédeszközének, a PipBoynak kidolgozását.

    Tramell igazi mindenes a 3DRealmsnél. A mocapeléstől, az időbeosztáson át a fejvadászatig mindenfélével foglalkozik, ám idejének nagy részében a művészeti alkalmazottakat vegzálja. A csapathoz 2006 augusztusában csatlakozott. Jelenleg 12 fő dolgozik a játék art teamjében, leszámítva a külsős alkalmazottakat.

    Állítása szerint a karácsonyi DNF trailer nagyban megdobta a csapat morálját. Fogalmuk sem volt ugyanis, hogy mire számíthatnak. Szerencsére a visszajelzések nagyrészt pozitívak voltak, a kritikákból pedig sokat tanultak. A bemutatott duke karakter teljes mértékben ingame, a játék motorjával készült és EZ A JELENLEGI Duke Nukem karakter a játékban - persze ez még változhat. Mostanság a játék egyes elemei polírozzák éjjel-nappal.

    A művészeti csapatot az ún. "inspiráló gépezettel" ösztönzik mind jobb munkára. A szoba közepén álló számítógépen éjjel-nappal a más játékcégek által készített brutális krémesek, videók, és renderek mennek. Elég egy pillantást vetniük egy-egy motívumra, hogy emlékeztessék magukat, nincs idő lazsálásra.

    A közeljövőben, Las Vegasban fogjuk Duke kezét és lábát irányítani. Hamarosan kapunk mozgó, ingém anyagot is

    a teljes interjú erre integet...
    info: hardwired :P
  • sb1
    #1108
    Aki tud angolul, annak érdemes végigolvasnia, sok minden kiderűl, csak a legfontosabb nem: a megjelenési dátum ...
    LINK
  • Myron
    #1107
    Lesz XBox Live -ra duke 3d
    http://www.sg.hu/cikkek/57475/megis_jon_uj_duke_nukem
  • Gordis2k
    #1106
    2töt csak
  • woy
    #1105
    csend van.most megint várni kell pár évet a következő hírre ?
  • Shiwo
    #1104
    lol
  • Myron
    #1103
    ja, ennyi :D
  • Ron Ragm
    #1102
    Ezzel csak az a baj hogy a Halo szar, a DN meg nem.
  • Csero90
    #1101
    xDDDDD AZTAAA!!!
  • Csero90
    #1100
    Hát nekem a 2006os Szilveszter az 1 faya kis LAN-party-ként telt el...nah az igencsak jól sikerült!:D De a 2007es is!
  • Dzsini
    #1099
  • Myron
    #1098
    anniyra nem az. én volt h éjfélkor CS-ztem...
  • Csero90
    #1097
    Ez hihetetlen h vkinek ez legyen 2008 9. percében a legfontosabb h ide írjon...hihetetlen...xD de azis h a 4. órában a 39.percben vki ide írjon...
  • Shep
    #1096
    Inkább teljes verziós játékot :)
  • grebber
    #1095
    Ingame videókkal teli új esztendőt kivánok mindekinek!
  • tonyr #1094
    hát hasonlit a linkelthez, bár az enyém hangzásilag tökéletes, 7,1 mb
    ha valaki-nek van tárhelye, feltölthetné, hogy bárki elérhesse, megéri :)
  • berlinboy6329
    #1093
    A rendes?Mondom nekem van egy,minden vidóban az van a Youtube-on de azok nem ilyenek.A rendes alatt azt érted,amit VRSDM linkelt?
  • tonyr #1092
    ha kell a rendes duke theme a megadeath-töl, elküldhetem neked...
    Reaper már +kapta :)
  • grebber
    #1091
    Nagyon remélem hogy 2008-ban végre ingame vidókat is kaphatunk ha megjelenni még nem fog!
  • berlinboy6329
    #1090
    Ez..öhmmm.Mi ennek a címe?

    Ez is Megadeth lenne?Mert én leszedtem DC-ről a számot,de az nem ilyen.Hasonló,de kevesebb a szöveg,siznte alig van + a refrén része is más..Itt többször van benne.
  • kas123
    #1089
    én meg ált meglepem felülről :) nemkicsit lepődik meg :D
  • Myron
    #1088
    én úgy szoktam rányitni az ajtót h előtte egy csőbombát dobok a fejére és aztán nyitom ki az ajtót és akkor kukucs megnyomom a gombot és akkor egyik pillanatban még ült a wc-n másikban meg már darabokban esik szét :D
  • VRSDM
    #1087
    duke theme guitar :]
  • Bence94
    #1086
    tudom hogy nem az kellett neki.az is teszett amikor bementünk a piszoárba és ott ült a budin egy alien
  • RelakS
    #1085
    P133-mal kezdtem én is ... kemény 16mega rammal :D Haver meg csak pislogott, milyen szép gyorsan megy a gyúk :D
    Akkoriban még Wolfenstein3D-vel is találkoztam ... az olyan gyors volt, hogy egy óra játék után rosszul lettem tőle
  • hykao #1084
    Jaja! Én még 486-oson nyomtam! :)
  • Bucser
    #1083
    P2-es? A Dukenak nem kellett P2...

    P133-on simán ment mint a szél egy S3 trioval (2megással) meg 16 mega rammal.
  • grebber
    #1082
    Hm végre valami életjel.Egy töményebb ingame videónak mindenki jobban örülne!
  • Bence94
    #1081
    igen nagyon jó volt főleg unokatestvéremnél. régen akkor még szuper p 2-es gépeken lan-ba toltuk
  • Zomil
    #1080
    amugy ti nyomtátok a 3d-t szinkronosan?:D
    nagyon jó volt :P
  • Sir Quno Jedi
    #1079
    Ugyehogyugye.