7639
Duke Nukem Forever
  • hykao #1158
    Én meg úgy emlékszem, hogy legutóbb azt nyilatkozták: saját fejlesztésű motorja van a játéknak.
  • Myron
    #1157
    na ez már reakcióidő :D
  • bertino
    #1156
    nemtom, valami gamerportálról rémlik, persze az is lehet, hogy rosszul, majd szétnézek megint :)
  • Myron
    #1155
    nem az van. hol olvastad ezt?
  • bertino
    #1154
    UT3 motorja van jelenleg tudtommal Oo
  • Myron
    #1153
    hát én nagyon ilyen doom3 és prey szerűnek láttam, nem hiába mivel doom3 motorja van. azt írták h fel van azért az tupírózva meg ilyesmik szóval doom3 nál szerintem nagyobb lesz a gépigénye. doom3-ban meg prey-ben is csak szűk folyosókon mehettünk, remélem itt lesznek nagyobb nyílt terek, szal az is visszaveszi majd a sebességet. szerintem nem kell majd hozzá jobb gép mint ami az unreal engine 3-as játékokat is jól viszi.
  • Seth
    #1152
    szerintem valahol a Crysis és a Wolfenstein3d között
  • grebber
    #1151
    Szerintem valahol a Crysis és a Far Cry 2 és Assassins Creed közelében lesz!
  • Vass Gábor
    #1150
    Szerintetek ha megjelenik a játék akkor mekkora lesz a gépigénye?
  • Myron
    #1149
    arra inkább nem :( az nem lenne hatásos
  • kas123
    #1148
    mikor elmegy az életkedvem, mindig arra gondolok, h a DNF-et még látnom kell
    koczka e vagy?! :S
    ha legközelebb elmegy az életkedved inkább arra gondolj, hogy mennyi csajt fogsz még megnyesni =D
  • Myron
    #1147
    Csatlakozom. És most komolyan beszélek, mikor elmegy az életkedvem, mindig arra gondolok, h a DNF-et még látnom kell, és akkor újra értelmet nyer az életem!
  • mama2
    #1146
  • Vass Gábor
    #1145
    Ez komoly,hogy szeptemberbe jön, ugye nem kamu?
  • bertino
    #1144
    képzeld van ilyen, nem is kevés :D
  • grizzly21
    #1143
    azert ha mondananak egy olyat, hogy mondjuk iden szeptember..eleg sokan varnak. mar csak a neve miatt is
  • ZsZso
    #1142
    Az elmúlt jópár év számomra elég volt ahhoz, hogy magasról tegyek erre a játékra. Kiváncsi vagyok hány ember él ma e földön, aki rajongással várja a kiadási dátumát eme hírhedt játéknak. Persze meg fogom nézni, de már jó régen "meguntam" várni.
  • bertino
    #1141
    már mikor beregelt, akkor itt volt!! :DD
  • kas123
    #1140
    ennek már rég itt lenne az ideje :DDDD
  • Myron
    #1139


    Még idén ki fog jönni, de ha nem akkor jövőre, már nem kell sokat várni...
  • bertino
    #1138
    akkor fog megjelenni, amikor téged kipenderítenek erről a fórumról -.-
  • mama2
    #1137
    Forver. Igen forever. Sose fog megjelenni.:S
  • grizzly21
    #1136
    gta4 rol szo sincs eddig hogy kijonne pc-re. szerintem nem biztos h hulyeseg konzolt venni..en legalabbis gondolkozom rajta
  • Myron
    #1135
    http://www.gamestar.hu/hirek/duke-nukem-forever-akik-mar-lattak.html

    na úgyérzem amit kijön érdemeslesz mostmár fejleszteni a gépet h ez jól fusson rajta, meg akkor már a gta4 is menne és akkor az úgy már jó lesz :D
  • Vass Gábor
    #1134
    Remélem is hogy nem halasztják tovább.
  • M@TriX
    #1133
    azért ez szerintem elég szánalmas, ráadásul legalább a platformokat megerősítették volna, de még abban sem biztosak... ?!?

    kár érte...
  • Shep
    #1132
    Valamivel fent kell tartani az érdeklődést :)
  • bertino
    #1131
    pf. :D
  • M@TriX
    #1130
    akkor újra "elmehet" ;)

    Mégsem?
  • Myron
    #1129
    jajj ma is olyan rossz napom volt és már úgy éreztem nincs értelme a jövőmnek, de most újra visszatért az életkedvem!!!
  • bertino
    #1128
    Scott Miller, a 3DRealms fejese, aki nem rest szabadidejében gyermekének dömperjével száguldozni a kertben, most úgy érzi végre bejelenthetik a Duke Nukem Forever megjelenését.

    A több, mint 10 éve készülő játék valamikor idén év végén fog megjelenni a nagy hármasra, azaz PC-re, illetve PS3 és X360 konzolokra. Azért Miller gyorsan hozzátette, hogy egy-két hónappal elcsúszhatnak a végső megjelenési dátumhoz képest, de már igazán nem kívánják tovább húzni az 1996 óta fejlesztés alatt álló megaprojekt megjelenését.

    Állítólag ez áll a hamarosan megjelenő Dallas Business Journal hasábjain, ám valamivel később a Shacknewsnak Scott Miller leszögezte, hogy nem tájékoztatták pontos megjelenésről a lapot és a platformok sem véglegesek. Azaz semmi sem biztos. A DNF marad veniccdán, egyelőre. Viszont nem akarnak újabb motort cserélni, tehát már mondhatni közeledik...

    hardwired
  • Kandurex
    #1127
    anál?
  • Myron
    #1126
    de addig legalább tudnánk vele multizni, ha már kijönne végre
  • Shiwo
    #1125
    az haggyám..de ha kijön 2009-re, és übermegaszuper lesz, várhatunk a folytatásig 2020ig :P
  • Gordis2k
    #1124
    Vagy még anál is később :P
  • Shep
    #1123
    Mondjuk ennyi idő alatt már 10 utca embere is összehozott volna egy valamire való játékot. Mondjuk így hogy a leges legjobb, legszebb legszuperebb játékot akarják, sose fog elkészülni sajna.
  • JaSoN HuNTeR #1122
    ja látom.igaz
  • JaSoN HuNTeR #1121
    nem ez pont a forevernél volt.
  • Shep
    #1120
    Tényleg, egy másik játék, valami Earth no more. Ez még mindig When its done :)
  • Muki100
    #1119
    Sztem az egy másik játék..